Csevegő

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Egyértelmű, hogy szar a rendszer?

Két faluval nem tudsz újrakezdeni.
Regisztrációnál nem tudtál égtájat választani.
Áthelyező van, szuper. Csak nem tudod használni, mert két faluval nem lehet.

Miért kezd 3k nyersivel az aki előregizik és miért kezd 500al aki nem?xd
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1530803

Vendég
Classicnak majd akkor lesz értelme amikor nem csalhatjak szét magukat az emberek és lesz wt. Addig ugyan azok fogják nyerni végig. Nem lehet illegális scriptek és botok ellen tolni 2 óra max tavolsagu napi armak ellen... Ráadásul fakelimit nélkül...
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Másnál is van az a bug, hogy a farmkezelő csak az egyik faluból küldött csapatokat "jegyzi meg"? Vagy újabban minden faluhoz külön farmkezelőt kell fizetni? :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem :( Akkor még kevesebbet mutat.
Ha elküldök valahova egy-egy kémet abból a faluból, amiből mutatja, akkor megjelenik a másik falunál is, de ha onnan is küldök valamit, akkor legközelebb már nincs ott... Még jó, hogy csak két falum van.

Jelentsd be és megnézzük. Ha bug, megoldjuk :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Na jó ez gáz, de most jöttem rá, hogy mit rontottam el... Előző szervereken már kapásból bepipáltam azt, hogy mutassa azokat is, ahol veszteségek voltak. Hát itt nem :oops: De azért köszi a tippeket. :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mennyi csaló gyökér van :DDD
Ti hívjátok magatoknak profiknak ? :DDDD
aztaaa... tiltott script nélkül meg 2 faluig se jutnátok automata bot gyökerek :DD

Idegesnek tűnsz. Gondolom szokás szerint mi vagyunk a csúnya gonosz bácsi, de valami bizonyítékot is tudnál mutatni?
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Mennyi csaló gyökér van :DDD
Ti hívjátok magatoknak profiknak ? :DDDD
aztaaa... tiltott script nélkül meg 2 faluig se jutnátok automata bot gyökerek :DD

Bírtalak nagyon, de már kezd szánalmassá vállni, amit egy játék miatt le tudsz művelni. Első szabály: Sose nyomd fullba a kretént!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
tudok mutatni mert az hitte a noob scriptelőtök hogy pancser vagyok de kicsit elbacta ő is. ha ezért nem kap bannt én húzok erről az oldalról. Látom egyből mind ide kaptátok a fejeteket. De azért elég komoly hogy olyan klánba is megtörténnek ezek ahol.... inkább haggyuk és az a baj az ilyen csapatokkal hogy több ember is nyomja ott a tiltott dolgokat... azt ne mondja nekem senki hogy véletlen ilyen milliseccekbe lehet menni :D vicc 44tomo44 neked meg annyit hogy eddig tiszteltelek amíg a tisztességes játék oldalán álltál de hogy ilyen csalókat elviselni a klánba! Hozzánk be se léphetne ilyen BOT magamra hoznék szégyent ;) vigyétek is a falvaim igérem nem védekezek de nem lettetek győztesek a szemembe csaló banda! PONT!

Az igen :D Szóval mert kaptál pár tamadast jo idozitesekkel akkor már egyből csalunk :) Kezet foghatsz 1-2 emberkével.
 
Fent