Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.395
Nem mintha annyira nagyon érdekelne, de meg is meg kérdem mert csak kívancsi vagyok., de hogy lehet valaki elismert játékos? Te pl hogy lettél az? Mit kell tenni vagy hogy vagy miben?

írd ki a profilra, hogy melyik világon voltál top1 lev, bevált trükk!
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem tagadom, volt ilyen, de volt olyan is aki kért védőt...
Jé megegy kisegér :D ti hol voltatok mikor olyan klánokkal kellett volna harcolni mint Fs , spárta , dsa , os , régi Ew , Elmék , E.E. , Cnn , horda , isten nyugosztalja Inczét , a Főnix , a mesehősök , babar és az elefántcsordája még partot sem ért ekkor , szeretem mikor egy értelmes emberrel lehet vitatkozni de nem azt amikor egy olyan klán vezére jön ki prédikálni aki kb a semmin kívűl nem tud semmit , myertek egy szerót , nagyobb klán ellenben nem indult ott , most kapásból szövetséggel eljutottak végjátékig és teszi veszi az agyát :D lehet felőlem akármekkora jófej , vicces , okos , így kijönni és elmondani , hogy másik mit csinálnak meg mit nem jól szerintem elég nagy felelőtlenség , velem is szoktak viccelődni , van egy fajta tűrhetetlen stílusom ha játszom , de egy valami biztos , ha lenne elég pp-m és időm bevállalnám a telifrontot ellenetek mint anno az sbt ellen is
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
na vagy legyetek szorakosztatobbak vagy szólok a suppnak :oops::rolleyes:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.395
Jé megegy kisegér :D ti hol voltatok mikor olyan klánokkal kellett volna harcolni mint Fs , spárta , dsa , os , régi Ew , Elmék , E.E. , Cnn , horda , isten nyugosztalja Inczét , a Főnix , a mesehősök , babar és az elefántcsordája még partot sem ért ekkor , szeretem mikor egy értelmes emberrel lehet vitatkozni de nem azt amikor egy olyan klán vezére jön ki prédikálni aki kb a semmin kívűl nem tud semmit , myertek egy szerót , nagyobb klán ellenben nem indult ott , most kapásból szövetséggel eljutottak végjátékig és teszi veszi az agyát :D lehet felőlem akármekkora jófej , vicces , okos , így kijönni és elmondani , hogy másik mit csinálnak meg mit nem jól szerintem elég nagy felelőtlenség , velem is szoktak viccelődni , van egy fajta tűrhetetlen stílusom ha játszom , de egy valami biztos , ha lenne elég pp-m és időm bevállalnám a telifrontot ellenetek mint anno az sbt ellen is

Dehát az SBT ellen sem bírtad csak kémekkel elviselni, pedig előnyben "harcoltál"... swakimaki cnc menekült, ezt mivel magyarázod? :/ ja tudom, kémek mindig vannak!
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Jé megegy kisegér :D ti hol voltatok mikor olyan klánokkal kellett volna harcolni mint Fs , spárta , dsa , os , régi Ew , Elmék , E.E. , Cnn , horda , isten nyugosztalja Inczét , a Főnix , a mesehősök , babar és az elefántcsordája még partot sem ért ekkor , szeretem mikor egy értelmes emberrel lehet vitatkozni de nem azt amikor egy olyan klán vezére jön ki prédikálni aki kb a semmin kívűl nem tud semmit , myertek egy szerót , nagyobb klán ellenben nem indult ott , most kapásból szövetséggel eljutottak végjátékig és teszi veszi az agyát :D lehet felőlem akármekkora jófej , vicces , okos , így kijönni és elmondani , hogy másik mit csinálnak meg mit nem jól szerintem elég nagy felelőtlenség , velem is szoktak viccelődni , van egy fajta tűrhetetlen stílusom ha játszom , de egy valami biztos , ha lenne elég pp-m és időm bevállalnám a telifrontot ellenetek mint anno az sbt ellen is

Nem csak a játékstílusod tűrhetetlen, hanem néha a modorod is. :D
De egy idő után hozzászokik mindenhez az ember.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
A mai kh-n màr nem az a kérdés kinek van kémje hanem az , hogy hogyan tudsz úgy szervezni , hogy semmit ne érjen a kém , mi pont erre mentünk rá északon a többiekkel , csapatmozgásmegvonás , privát szoba , privát célpontok ..... lehetne sorolni naphosszat
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Dehát az SBT ellen sem bírtad csak kémekkel elviselni, pedig előnyben "harcoltál"... swakimaki cnc menekült, ezt mivel magyarázod? :/ ja tudom, kémek mindig vannak!
Amúgy mikor az asg elkapta a seregem és ujrakezdtem nemigazàn voltam előnyben , 10 falum volt mikor a szomszédságomba sbt front , mivel gyakorlatilag mindig a centrumba harcoltak , előny volt az , hogy szépen felèpítettem a fiokomat mire az első armàmat kaptam , pajzsul remekül szolgált imi , akit 1-2 faluvesztés ért eleinte , ( ugyan az a hiba mint 45-n ) így mikor már komolyabb hadakozásba kezdtünk már volt 40-50 falum teli először védővel , később meg támadóval
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
elverném az egész klánod egyedül.Bár az most is menne, de ziknek is véleményem szerint.
Bocs,de volt rá lehetősége ZIK-nek,csúfos kudarc lett a vége,ahol jött 1 tömeg kör levél mindenkinek a szerveren,hogy "érthetetlen okok miatt(külső erő hatására földönkívüli haterek szerintem)"megcsúsztatták a vissza vágást,és ezért nem sikerült,és ezek után eldobja a fiókot(hiszen egy worldchampiondefenzívPléyer nem bukhat falut,csak külső ráhatással). Neked nem tudom,de te is indulhattál volna velük akkor,már 53nál be volt jelentve witcher indulása,és akkor lehetett már garantálni azt is,hogy Zik is jön vele,akit ez meglepett,annak közlöm,hogy december 31.én van szilveszter.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.395
Na mind1 srácok, úgysem jutunk matchelésre(érted ati matchelt), legalább a topic hangulatát be rontsuk, ha bele is álltam a dolgokba, maradjunk a földön továbbra is, mert az űrben nem tud megverni a hnk. :p
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Erre csak azt mondom, hogy múltad az van ez tény és a hűséged figyelemreméltó, de - ahogy te fogalmaztál - "2-3 világos senkik" jobban védekeznek mint te.

Te tipikus példája vagy annak, hogy nehezedre esik gratulálni valakinek, mert te érinthetetlen vagy aki nem veszíthet falut, mert akkora az egója, ha pedig mégis megtörténik akkor már mindenki használt mindent, mert te Zik vagy te vagy az atyaúristen.

És nem, nem erre van igény, de ha te hülyeségnek állítasz olyan dolgokat, amit többek által alátámasztott tények igazolnak, akkor inkább gyakorolnék önkritikát, ahelyett hogy annyira tagadsz mindent hogy már lassan senki nem hisz neked.

Erre azért reagálnék annyit,hogy ne várj gratulációt,amikor nem adtok tiszteletet az ellenfélnek.
Azt írod ami volt az a mult,mégis olyanokat hoznak fel vezető társaid,ami hazugság,s Lajoson kívül azt sem tudják mi volt ott.
Nekem nem esik nehezemre gratulálni,akkor ha azt korrekt ellenfél érdemli meg,pl V51 FS-nél elsőként gratuláltam azoknak akikkel harcoltam,mert megvolt a tisztelet.

Ti világ eleje óta csak köpködtök hol Randomra,hol Bills-re,hol Witcherre,hol rám..
Mindig valakit le akartok járatni,mégis irónikus hogy ezen játékosok,s klánok sokkal több tiszteletet kapnak,mint ti.
Jah,s nem vagyok én senki itt,csak 1 kiégett veterán,aki nem áldoz kismillió pp-t.

Szóval kérlek linkeld be,bármely vezetőtársad egyik külső fórumos hozzászólását ahol akár megköszöni a játékot,vagy elismer bárkit,a saját csapatán kívül.
(S gondolom arról is én tehetek,hogy Cotl tagokon kívül mindenki aki itt megszólal,az hazug,meg noob,meg buta,csak a Cotl tagok az igazak.)

Gondolkozz el,lehet ellenfelek voltunk,de mielőtt vakon támogatod a társaid,lehet ők sem szentek.
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Ekkora köpönyegforgató ember is csak te lehetsz..
Witcher vagdosott nálad,mert fogalmad sem volt a játékról.
(Azt aláírom Abaaba2 a nagy áruló ott támadhatott,de nem ő volt az északi fronton..)
Tisztán emlékszem én is a leveleidre,hogy mit kisírtál azon a világon,mint amatőr,mi mégis segíteni próbáltunk,s ez a hála,hogy le akarsz járatni..
Hol volt Zik? Mondjuk a fél PHX frontot tartotta egyedül..
Hol volt Zik mikor te akkorát védekezdtél hogy a fél kacsa ingyen vitte a falvaid (Stats barátod).
Szóval ne szépíts,te 1 kezdő kis amatőr voltál V25-ön amit pontosan nekem köszönhetsz,hogy megnyerted,mert téged is meghívattalak a PHX-be.
Gratulálok,méltó helyed van Márkó mellett te hazug kis...

Be is fejeztem,tényleg szánalom ami itt kint megy,2-3 világos kis senkik ugatnak olyanokról akik már akkor elismert játékosok voltak,mikor ők még azt számolták mennyi 1+1.
De nem baj,erre van igény itt KH-n.

A reakciód elég sokmindent elmond.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Erre azért reagálnék annyit,hogy ne várj gratulációt,amikor nem adtok tiszteletet az ellenfélnek.
Azt írod ami volt az a mult,mégis olyanokat hoznak fel vezető társaid,ami hazugság,s Lajoson kívül azt sem tudják mi volt ott.
Nekem nem esik nehezemre gratulálni,akkor ha azt korrekt ellenfél érdemli meg,pl V51 FS-nél elsőként gratuláltam azoknak akikkel harcoltam,mert megvolt a tisztelet.

Ti világ eleje óta csak köpködtök hol Randomra,hol Bills-re,hol Witcherre,hol rám..
Mindig valakit le akartok járatni,mégis irónikus hogy ezen játékosok,s klánok sokkal több tiszteletet kapnak,mint ti.
Jah,s nem vagyok én senki itt,csak 1 kiégett veterán,aki nem áldoz kismillió pp-t.

Szóval kérlek linkeld be,bármely vezetőtársad egyik külső fórumos hozzászólását ahol akár megköszöni a játékot,vagy elismer bárkit,a saját csapatán kívül.
(S gondolom arról is én tehetek,hogy Cotl tagokon kívül mindenki aki itt megszólal,az hazug,meg noob,meg buta,csak a Cotl tagok az igazak.)

Gondolkozz el,lehet ellenfelek voltunk,de mielőtt vakon támogatod a társaid,lehet ők sem szentek.

Én csak 1 emberre pikkeltem egész v58-n, az Gabriel. Ő volt aki miután kiküldtem a háborút, kijött emberkedni, hogy így meg úgy kenődünk és mégis nyertek a "2-3 világos senkik". Neki visszaszóltam, azonban azon kívül külsőn nem nagyon emlékszem, hogy visszaszóltam volna bárkinek, de ha igen másold be nyugodtan, nem haragszom meg.

Én tisztelettel szóltam most is hozzád. Lehet kicsit durván fogalmazva írtam le a dolgokat, de az a tapasztalatom, hogy nem jön át sokaknak a dolog, ha finoman fogalmazom. De neked is vannak határaid, mint minden játékosnak és te ennek ellenére sztárolod magad, és a múltra építesz. Ez olyan kicsit mint a F1. A Ferrarinak is van történelme, de jelen pillanatban semmit nem ér vele, mert lemossák őket a pályáról (sajnos). Fejlődni kell nekik is, ha csúcson akarnak maradni. Neked is van "történelmed" ha azt vesszük, de most nem értél vele semmit. Ahelyett, hogy ujjal mutogatsz, törekedhetnél inkább arra, hogy javulj, fejlődj mint ahogy a Ferrarinak kell, ha hű akar lenni a múltjához.

A vakon támogatásról. Márkó az az ember, akit vakon is képes lennék követni, bármi is lenne. Nem sok ilyen ember létezik. És nem csak a játékban hanem a való életben is megvan ez a bizalmam az irányába. Neki köszönhetem azt - az akkori duálom mellett-, hogy mikor elmentem v31-re egy amatőrként, támogatott, tanított és sok újat tapasztaltam a vereségünk ellenére. DJ is szemben volt velem akkor a v31-es Amitera fiókban, ő is láthatta a fejlődésem azon a szerveren. Azóta meg csak többet tapasztaltam és lettem fokozatosan jobb. Nem mondom, hogy a legjobb vagyok, soha nem voltam az és nem is leszek, de nekem az élményszerzés a valódi célom ebben a játékban, nem az e-hímvessző méregetés.

Most lehet azzal jönni, hogy akkor a klántársaim miért csinálják ezt a "méregetést". Nem tudom. Lehet ők ilyenek. De ha valóban magasabb szintet képviselsz, akkor nem csak a külsőn, hanem a játékban is megmutatod, nekem ez a véleményem. A tegnapi nap folyamán nálunk is volt, aki nagy mellénnyel várta a mai napot, aztán bukott ma 2 falut mikor jött a HNK. Keserű pirula volt neki, de biztos vagyok benne, hogy tanul belőle és legközelebb realistán közelíti meg a dolgokat.

Neked is ezt kellene. Most a rossz végén voltál a dolgoknak, nyeld le, okulj belőle. Ennyi lenne az egész. A múlt meg volt ahogy, az már senkit nem érdekel.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Én csak 1 emberre pikkeltem egész v58-n, az Gabriel. Ő volt aki miután kiküldtem a háborút, kijött emberkedni, hogy így meg úgy kenődünk és mégis nyertek a "2-3 világos senkik". Neki visszaszóltam, azonban azon kívül külsőn nem nagyon emlékszem, hogy visszaszóltam volna bárkinek, de ha igen másold be nyugodtan, nem haragszom meg.

Én tisztelettel szóltam most is hozzád. Lehet kicsit durván fogalmazva írtam le a dolgokat, de az a tapasztalatom, hogy nem jön át sokaknak a dolog, ha finoman fogalmazom. De neked is vannak határaid, mint minden játékosnak és te ennek ellenére sztárolod magad, és a múltra építesz. Ez olyan kicsit mint a F1. A Ferrarinak is van történelme, de jelen pillanatban semmit nem ér vele, mert lemossák őket a pályáról (sajnos). Fejlődni kell nekik is, ha csúcson akarnak maradni. Neked is van "történelmed" ha azt vesszük, de most nem értél vele semmit. Ahelyett, hogy ujjal mutogatsz, törekedhetnél inkább arra, hogy javulj, fejlődj mint ahogy a Ferrarinak kell, ha hű akar lenni a múltjához.

A vakon támogatásról. Márkó az az ember, akit vakon is képes lennék követni, bármi is lenne. Nem sok ilyen ember létezik. És nem csak a játékban hanem a való életben is megvan ez a bizalmam az irányába. Neki köszönhetem azt - az akkori duálom mellett-, hogy mikor elmentem v31-re egy amatőrként, támogatott, tanított és sok újat tapasztaltam a vereségünk ellenére. DJ is szemben volt velem akkor a v31-es Amitera fiókban, ő is láthatta a fejlődésem azon a szerveren. Azóta meg csak többet tapasztaltam és lettem fokozatosan jobb. Nem mondom, hogy a legjobb vagyok, soha nem voltam az és nem is leszek, de nekem az élményszerzés a valódi célom ebben a játékban, nem az e-hímvessző méregetés.

Most lehet azzal jönni, hogy akkor a klántársaim miért csinálják ezt a "méregetést". Nem tudom. Lehet ők ilyenek. De ha valóban magasabb szintet képviselsz, akkor nem csak a külsőn, hanem a játékban is megmutatod, nekem ez a véleményem. A tegnapi nap folyamán nálunk is volt, aki nagy mellénnyel várta a mai napot, aztán bukott ma 2 falut mikor jött a HNK. Keserű pirula volt neki, de biztos vagyok benne, hogy tanul belőle és legközelebb realistán közelíti meg a dolgokat.

Neked is ezt kellene. Most a rossz végén voltál a dolgoknak, nyeld le, okulj belőle. Ennyi lenne az egész. A múlt meg volt ahogy, az már senkit nem érdekel.
Ez tuti benne lesz valamelyik “igaz “ történet alapján készült horrorfilmbe
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Imádom, amikor olyanok vagiznak a top1 LEV-el, akik közbe minden falujukat elbukták, és lószart nem ér a LEV-jük, de olyan büszkék rá, mint Smac amikor foglalt egy 1000 pontos barna falut. Nem véletlen volt, amikor dév kolléga V47-en légilyós hát... hívjuk úgy, "védekezésére" mondta, hogy "csá tesa, eladtam a házat, de semmi baj, vettem az árából egy kabátot". A mai szerókon olyan kabátgyűjtemények képződtek, amivel egy egész országot fel lehet már öltöztetni nyáron.

Üdv Peti, jó volt a pihenő? Játszol valamerre? Hiányoztál már innen.
 
Fent