Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Az előbbit azt egy most kezdő játékos is űbereli, utóbbit nem vitathatom.

Márkó te is tudod kedvellek! Harapós vezér vagy, és új generációt képviselsz Tibaxal együtt.. és így is kell!
Nem tudtunk befolyásolni 58 on sem:) De Zik sem olyan játékos aki miatt szar lenne a klánháború
Szóval örüljetek inkább egymásnak!:)
 

DeletedUser20220

Vendég
Zik védelmében annyit, hogy mikor v25 volt és oas klán-t kb zik védte te noob meg a bandád sehol se volt se a klánod :) Én kivenném egy az egybe a nemes indítást scripteket minden aztán mutasd mit tudsz :) Körülbelül elverném az egész klánod egyedül.Bár az most is menne, de ziknek is véleményem szerint.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.396
Zik védelmében annyit, hogy mikor v25 volt és oas klán-t kb zik védte te noob meg a bandád sehol se volt se a klánod :) Én kivenném egy az egybe a nemes indítást scripteket minden aztán mutasd mit tudsz :) Körülbelül elverném az egész klánod egyedül.Bár az most is menne, de ziknek is véleményem szerint.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zik védte az egész klánt? :D @KingLajos megidézlek! :D
Az a baj az ilyen szupersztárokkal, mint te is vagy, hogy amikor bizonyítani kell, akkor a supp nyúlt bele, meg csak a másik volt rosszabb igazából, te jó voltál csakhát mégse mert izé!!

hagyjuk már, attól, hogy pár helyen top1 lev lett, ha betonozol jön a lev pont, levet egyszerű szerezni. Főleg úgy ahogy ő teszi, hogy már v58 elején a kékségben betonoztatta a faluit, mert biztos megfogják támadni. Bármelyik világon ott van ő valamelyik fiókba a legjobban bevált taktika, hogy őt jól lefakélni, és akkor nem fog segíteni senkinek és minden védőt bevonz magához, zsupp és be is válik mindenhol, ahol ismerik őt, nem csak az öndicsőítő profilját olvassák... Ja, de nem mondtam semmit, mert igazából ő a legjobb eskü, most elemeztem ki fentebb, hogy miért!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Körülbelül elverném az egész klánod egyedül.Bár az most is menne, de ziknek is véleményem szerint.

noob CotL! xd
amúgy
.. csak halkan megjegyzem hogy itt megvolt rá a lehetőség és nem volt egyedül.. de tudom tudom a mende mondát a support eltüntette a faluban lévő egységeket meg manipulálja a szerencse faktort..
avval hogy Noob egy mezei kisegér nem értek egyet továbbá jelentem is a HSZ-t.. nézd meg itt sértegeti a mezei egeret..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.396
a kotlóban senki sem scriptel, mert benne van a klánszabályzatban, hogy nem szabad!!!!!!! ezt Márkó már a szeró elején mekmonta!

Ha valakit gyanúsítanak vele, én magam jelentem, ha szükséges.

Zik banánunk lordneékat vádolja azzal, hogy indító scripteztek, és ezt elvileg be is vallották neki, vagy nem tudom kinek, de az 58as szerver folyamán nem is kommunikáltak egymással, plusz valamiért nem tiltották őket.
Zik banánodnak, aki mellett most kiállsz az volt a baja, hogy elfoglalták a falut ahonnan vágott, mert elv minden megvolt vágva, de a supp gonosz volt, és kiszedte neki a csapatait, meg csak azért tudtak támadni underék mert indítóscripteztek rá, persze supp engedéllyel. Merthogy ziktől falut vinni lehetetlenség, hisz tudjuk jól, hogy ő a best top3 mindenekelőtt, hisz ott van mindig a profilján, hogy a legmenőbb védekező meg topegy volt meg ilyenek.

Szóval egyszerűbb kitalálni és terjeszteni egy régóta igen jól játszó, teljesen normális fiókról ilyen kitalációkat, minthogy bevallani, hogy elrontottak valamit is.
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Zik védelmében annyit, hogy mikor v25 volt és oas klán-t kb zik védte te noob meg a bandád sehol se volt se a klánod :) Én kivenném egy az egybe a nemes indítást scripteket minden aztán mutasd mit tudsz :) Körülbelül elverném az egész klánod egyedül.Bár az most is menne, de ziknek is véleményem szerint.


Kikérném minden volt OaS tag számára ezt... Tisztán emlékszem még arra a levélre amikor megparancsolta, hogy csak ő kaphat védelmet...

Ő védte a klánt? Hol volt Zik amikor az É-i front elesett? Hol volt Zik mikor én, a kb 300k pontos tag 1 hét védekezés után megkértem, hogy írjon már egy levelet a tagoknak miután a fórumos segítség kérést letojták?

A válasz egyszerű: sehol.
Egyedül védekeztem abaaba és még egy a betűs tag ellen akik fejenként 2 millásak voltak... Amikor már annyira nem volt egységem, hogy bárdosokkal kellett vagdosnom akkor sem lépett...

Zikről szerintem már most túl sokat beszéltünk...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser20220

Vendég
Akkor erre annyit mondanék.Ott voltam oas-ban és a többi klántag még védelem kérést se rakott fel.Annyit lehetett látni fogynak a falvaik.Ilyen tagoknak én se küldenék és szerveznék védőt.
 

DeletedUser20220

Vendég
Illetve noob én egy pillanatig nem mondtam hogy a supp manipulálta a visszahívást 58-on.
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Akkor erre annyit mondanék.Ott voltam oas-ban és a többi klántag még védelem kérést se rakott fel.Annyit lehetett látni fogynak a falvaik.Ilyen tagoknak én se küldenék és szerveznék védőt.

Nem tagadom, volt ilyen, de volt olyan is aki kért védőt...
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Kikérném minden volt OaS tag számára ezt... Tisztán emlékszem még arra a levélre amikor megparancsolta, hogy csak ő kaphat védelmet...

Ő védte a klánt? Hol volt Zik amikor az É-i front elesett? Hol volt Zik mikor én, a kb 300k pontos tag 1 hét védekezés után megkértem, hogy írjon már egy levelet a tagoknak miután a fórumos segítség kérést letojták?

A válasz egyszerű: sehol.
Egyedül védekeztem abaaba és még egy a betűs tag ellen akik fejenként 2 millásak voltak... Amikor már annyira nem volt egységem, hogy bárdosokkal kellett vagdosnom akkor sem lépett...

Zikről szerintem már most túl sokat beszéltünk...

Ekkora köpönyegforgató ember is csak te lehetsz..
Witcher vagdosott nálad,mert fogalmad sem volt a játékról.
(Azt aláírom Abaaba2 a nagy áruló ott támadhatott,de nem ő volt az északi fronton..)
Tisztán emlékszem én is a leveleidre,hogy mit kisírtál azon a világon,mint amatőr,mi mégis segíteni próbáltunk,s ez a hála,hogy le akarsz járatni..
Hol volt Zik? Mondjuk a fél PHX frontot tartotta egyedül..
Hol volt Zik mikor te akkorát védekezdtél hogy a fél kacsa ingyen vitte a falvaid (Stats barátod).
Szóval ne szépíts,te 1 kezdő kis amatőr voltál V25-ön amit pontosan nekem köszönhetsz,hogy megnyerted,mert téged is meghívattalak a PHX-be.
Gratulálok,méltó helyed van Márkó mellett te hazug kis...

Be is fejeztem,tényleg szánalom ami itt kint megy,2-3 világos kis senkik ugatnak olyanokról akik már akkor elismert játékosok voltak,mikor ők még azt számolták mennyi 1+1.
De nem baj,erre van igény itt KH-n.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.396
LOL, Witcher megtanította rendesen hogyan kell kamuzni, így tovább, menni fog, hajrá ;) egyszer talán meg is tanulsz normálisan védekezni kifogások nélkül ;)
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Ekkora köpönyegforgató ember is csak te lehetsz..
Witcher vagdosott nálad,mert fogalmad sem volt a játékról.
(Azt aláírom Abaaba2 a nagy áruló ott támadhatott,de nem ő volt az északi fronton..)
Tisztán emlékszem én is a leveleidre,hogy mit kisírtál azon a világon,mint amatőr,mi mégis segíteni próbáltunk,s ez a hála,hogy le akarsz járatni..
Hol volt Zik? Mondjuk a fél PHX frontot tartotta egyedül..
Hol volt Zik mikor te akkorát védekezdtél hogy a fél kacsa ingyen vitte a falvaid (Stats barátod).
Szóval ne szépíts,te 1 kezdő kis amatőr voltál V25-ön amit pontosan nekem köszönhetsz,hogy megnyerted,mert téged is meghívattalak a PHX-be.
Gratulálok,méltó helyed van Márkó mellett te hazug kis...

Be is fejeztem,tényleg szánalom ami itt kint megy,2-3 világos kis senkik ugatnak olyanokról akik már akkor elismert játékosok voltak,mikor ők még azt számolták mennyi 1+1.
De nem baj,erre van igény itt KH-n.

Erre csak azt mondom, hogy múltad az van ez tény és a hűséged figyelemreméltó, de - ahogy te fogalmaztál - "2-3 világos senkik" jobban védekeznek mint te.

Te tipikus példája vagy annak, hogy nehezedre esik gratulálni valakinek, mert te érinthetetlen vagy aki nem veszíthet falut, mert akkora az egója, ha pedig mégis megtörténik akkor már mindenki használt mindent, mert te Zik vagy te vagy az atyaúristen.

És nem, nem erre van igény, de ha te hülyeségnek állítasz olyan dolgokat, amit többek által alátámasztott tények igazolnak, akkor inkább gyakorolnék önkritikát, ahelyett hogy annyira tagadsz mindent hogy már lassan senki nem hisz neked.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ekkora köpönyegforgató ember is csak te lehetsz..
Witcher vagdosott nálad,mert fogalmad sem volt a játékról.
(Azt aláírom Abaaba2 a nagy áruló ott támadhatott,de nem ő volt az északi fronton..)
Tisztán emlékszem én is a leveleidre,hogy mit kisírtál azon a világon,mint amatőr,mi mégis segíteni próbáltunk,s ez a hála,hogy le akarsz járatni..
Hol volt Zik? Mondjuk a fél PHX frontot tartotta egyedül..
Hol volt Zik mikor te akkorát védekezdtél hogy a fél kacsa ingyen vitte a falvaid (Stats barátod).
Szóval ne szépíts,te 1 kezdő kis amatőr voltál V25-ön amit pontosan nekem köszönhetsz,hogy megnyerted,mert téged is meghívattalak a PHX-be.
Gratulálok,méltó helyed van Márkó mellett te hazug kis...

Be is fejeztem,tényleg szánalom ami itt kint megy,2-3 világos kis senkik ugatnak olyanokról akik már akkor elismert játékosok voltak,mikor ők még azt számolták mennyi 1+1.
De nem baj,erre van igény itt KH-n.
Nem mintha annyira nagyon érdekelne, de meg is meg kérdem mert csak kívancsi vagyok., de hogy lehet valaki elismert játékos? Te pl hogy lettél az? Mit kell tenni vagy hogy vagy miben?
 
Fent