Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Imádom, amikor olyanok vagiznak a top1 LEV-el, akik közbe minden falujukat elbukták, és lószart nem ér a LEV-jük, de olyan büszkék rá, mint Smac amikor foglalt egy 1000 pontos barna falut. Nem véletlen volt, amikor dév kolléga V47-en légilyós hát... hívjuk úgy, "védekezésére" mondta, hogy "csá tesa, eladtam a házat, de semmi baj, vettem az árából egy kabátot". A mai szerókon olyan kabátgyűjtemények képződtek, amivel egy egész országot fel lehet már öltöztetni nyáron.

Üdv Peti, jó volt a pihenő? Játszol valamerre? Hiányoztál már innen.
Pihenek semmi komoly , elérkeztem életem azon szakaszára , hogy akarok egy házat venni , szóval túlóra és maszek meló :D
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Sokszor biza :D de te még csak ebihal vagy ahhoz hogy véleményt mondj rólam szóval tudd hol a helyed :D

Én nem is akarok véleményt mondani rólad, elég az amit a hozzád hasonló "tapasztaltak" mondanak rólad. És nem feltétlen CotL-osak mondják ezeket. Nekem az bőven elég, inkább megtartom magamnak. :D De amit eddig mutattál nem volt meggyőző és én inkább hiszek a szememnek, mint az egódnak. :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Én nem is akarok véleményt mondani rólad, elég az amit a hozzád hasonló "tapasztaltak" mondanak rólad. És nem feltétlen CotL-osak mondják ezeket. Nekem az bőven elég, inkább megtartom magamnak. :D De amit eddig mutattál nem volt meggyőző és én inkább hiszek a szememnek, mint az egódnak. :D
Úgy a legjobb :p így kezdődött minden ellenfelem veszte :p
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Imádom, amikor olyanok vagiznak a top1 LEV-el, akik közbe minden falujukat elbukták, és lószart nem ér a LEV-jük, de olyan büszkék rá, mint Smac amikor foglalt egy 1000 pontos barna falut. Nem véletlen volt, amikor dév kolléga V47-en légilyós hát... hívjuk úgy, "védekezésére" mondta, hogy "csá tesa, eladtam a házat, de semmi baj, vettem az árából egy kabátot". A mai szerókon olyan kabátgyűjtemények képződtek, amivel egy egész országot fel lehet már öltöztetni nyáron.

Üdv Peti, jó volt a pihenő? Játszol valamerre? Hiányoztál már innen.
NF-ben van hely, ha 80 lándzsás nemest megfogod akkor átlag felüli vagy!
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Jé megegy kisegér :D ti hol voltatok mikor olyan klánokkal kellett volna harcolni mint Fs , spárta , dsa , os , régi Ew , Elmék , E.E. , Cnn , horda , isten nyugosztalja Inczét , a Főnix , a mesehősök , babar és az elefántcsordája még partot sem ért ekkor , szeretem mikor egy értelmes emberrel lehet vitatkozni de nem azt amikor egy olyan klán vezére jön ki prédikálni aki kb a semmin kívűl nem tud semmit , myertek egy szerót , nagyobb klán ellenben nem indult ott , most kapásból szövetséggel eljutottak végjátékig és teszi veszi az agyát :D lehet felőlem akármekkora jófej , vicces , okos , így kijönni és elmondani , hogy másik mit csinálnak meg mit nem jól szerintem elég nagy felelőtlenség , velem is szoktak viccelődni , van egy fajta tűrhetetlen stílusom ha játszom , de egy valami biztos , ha lenne elég pp-m és időm bevállalnám a telifrontot ellenetek mint anno az sbt ellen is

1 dolgot leszögeznék, már csak EX vezér o_O (itt semmi jó smile nincs :/ )

"ha lenne elég pp-m és időm"
Na látod, pont ezért hagytam abba a KH-t egy jó időre... Ppt-t még hagyján, össze kaparok egy pár szeróról eleget, de sajnos az időt nem osztogatják egyetemen :/

Szerk.: Na meg ez a kém alkalmazás meg minden ilyen hátbaszúrós dolog is elvette a kedvem, valljuk be őszintén, ez már nem az a kh mint ami régen volt...
 
Utoljára szerkesztve:

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
1 dolgot leszögeznék, már csak EX vezér o_O (itt semmi jó smile nincs :/ )

"ha lenne elég pp-m és időm"
Na látod, pont ezért hagytam abba a KH-t egy jó időre... Ppt-t még hagyján, össze kaparok egy pár szeróról eleget, de sajnos az időt nem osztogatják egyetemen :/
Na igen , a baj az ha meg belekezdek hülyét kapok hogy nem úgy megy ahogy akarom mert nincs időm
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Ahogy mondod, inkább nem erőltetem, néha megjelenek a CotL csoportokban kicsit trollkodni meg hülyülni aztán folytatom a dolgom :cool:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szép estét , megpróbálok statolni kicsit, hátha idővel belejovok :D

A mai nap csapódott a HNK első armája Cotl-re,amihez személy szerint sok reményt nem fűztem ,így hogy a szerver kezdetétől ez volt az első csapás feléjük ,és ugye mindenki tele van védőkel.

Amint a képen is látható ,a jelenlegi állás szerint 30/25 ,vagyis 5 falut sikerült tisztán hozni/megtartani!

A LET/LEV arány a Cotl-nek kedvez, tehát nagy "mészárlás " nem volt,jól használták a védőket, viszont sok védő is ki eset a foglalt falukbol.

Mivel a világ kezdete óta nem voltak nagy harcok ,így úgy vélem mind2 csapat kicsit a punyadás hatása allat van ,és a mai nap jó ébresztő lehetett mind2 félnek.

Valószínűleg ,hamarosan érkezik a Cotl arma is a HNK-ra és megválik menyire sikerül nekünk is a védés.

Mindenesetre Gratulálok a Cotl-nek a mai naphoz , mi dolgozni fogunk a hibákon ,hogy a következőn remélhetőleg nagyobb sikert érjünk el :D

received_555347855332604.png
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nekem nincs bajom Noob-al azt leszámítva hogy néha úgy viselkedik itt kint mint egy 5 éves kisgyerek!
De hát na a mai fiatalság nagy része ilyen,azért remélem nyugdíjam majd lesz tőlük de erre se vennék mérget!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Nekem nincs bajom Noob-al azt leszámítva hogy néha úgy viselkedik itt kint mint egy 5 éves kisgyerek!
De hát na a mai fiatalság nagy része ilyen,azért remélem nyugdíjam majd lesz tőlük de erre se vennék mérget!

Diákhitelből elég a ppt venni, nemhogy a nyugdíjadat fizetni :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser20220

Vendég
Bocs,de volt rá lehetősége ZIK-nek,csúfos kudarc lett a vége,ahol jött 1 tömeg kör levél mindenkinek a szerveren,hogy "érthetetlen okok miatt(külső erő hatására földönkívüli haterek szerintem)"megcsúsztatták a vissza vágást,és ezért nem sikerült,és ezek után eldobja a fiókot(hiszen egy worldchampiondefenzívPléyer nem bukhat falut,csak külső ráhatással). Neked nem tudom,de te is indulhattál volna velük akkor,már 53nál be volt jelentve witcher indulása,és akkor lehetett már garantálni azt is,hogy Zik is jön vele,akit ez meglepett,annak közlöm,hogy december 31.én van szilveszter.

Én nem vagyok jóban witcherrel és zikkel sem beszélek, de ismerem mindkettőjüket és zikk nem egy béna játékos sőt..
 
Fent