Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser20148

Vendég
Ennek a szennynek itt mi értelme? Inkább egy összefoglalót tegyetek fel az armákról,vagy ennyire lesüllyedt már ez a játék a játékosokkal együtt?
 

DeletedUser20148

Vendég
Milénával lehetne egy riport ,szerintem sokan olvasnák. A meg nem értett zseni lehetne akár a címe is.
 

DeletedUser19839

Vendég
Ezt a topicot magasan a support team uralja :)

Ami nem rossz dolog, szerintem :p



Majd Én!

De előbb tedd fel a velem készült interjút :p


Persze, amennyiben a többi feladatukat is rendesen ellátják.
De jelenleg, ha fele annyi energiát fordítanának a hozzájuk érkező levelekre, mint külsőre, már mindenki sokkal boldogabb lenne. Hisz az is a support feladata! Sőt, szerintem prioritást kellene élveznie azoknak a feladatoknak, mintsem a külső fórumon való szórakozás.

Nem akarok személyeskedni és megbántani a két delikvenst, de ha mondjuk nem az interjúkkal lennének elfoglalva és irogatnának fórumra 1-2 óránként, akkor talán lenne idejük a hozzájuk tartozó levelekre is! (Tudtommal ezt a feladatot is vállalták, mikor supportok lettek!)
Nem mellesleg MÁSFÉL NAPJA nem kaptam semmi választ tőlük, de közben látom, itt a fórumon jól elszórakoznak?

A híres mondásuk: "A support a játékosokért van"...

Jó lenne, ha minden egyes feladatukra megfelelő figyelmet fordítanának, nem csak azokra, amikhez kedvük van! :)

Elnézést a kommentért!
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Persze, amennyiben a többi feladatukat is rendesen ellátják.
De jelenleg, ha fele annyi energiát fordítanának a hozzájuk érkező levelekre, mint külsőre, már mindenki sokkal boldogabb lenne. Hisz az is a support feladata! Sőt, szerintem prioritást kellene élveznie azoknak a feladatoknak, mintsem a külső fórumon való szórakozás.

Nem akarok személyeskedni és megbántani a két delikvenst, de ha mondjuk nem az interjúkkal lennének elfoglalva és irogatnának fórumra 1-2 óránként, akkor talán lenne idejük a hozzájuk tartozó levelekre is! (Tudtommal ezt a feladatot is vállalták, mikor supportok lettek!)
Nem mellesleg MÁSFÉL NAPJA nem kaptam semmi választ tőlük, de közben látom, itt a fórumon jól elszórakoznak?

A híres mondásuk: "A support a játékosokért van"...

Jó lenne, ha minden egyes feladatukra megfelelő figyelmet fordítanának, nem csak azokra, amikhez kedvük van! :)

Elnézést a kommentért!
kit jelentettél? :D :D :D
 
Fent