Világ 53 ELEMZÉS

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ott sem voltam v50-en te zseni :D 43-ra meg én már nem emlékszem, régen volt.A skypes dologra értettem.Hát kerítsd elő és akkor elhiszem.Belőled kinézem, hogy összetoboroznád az embereket, mert kevered a kártyáid mint mindig sunyi módon. A játéktudásodat sajna sose mutattad meg nekem a szád az járt eleget.Én nem szoktam magyarázni ha elbukok vagy elbukunk.Előfordul, de én még mindig a gyengébb fél mellé fogok állni, mint gerinctelen emberekhez :) Aztán rajtam sose sikerül átjönni egyik top játékosnak sem :D Remélem lesz egy szeró végre majd ahol ellenem megmutatod mit is tudsz :) Bár nevetve elfoglak verni, mert nem vagy nekem ellenfél, se te se a klánod bármelyik tagja sem :)

Mi még nem ismerjük egymást :D De egy dolgot már most bizonyítottál nekem az arc az tényleg hatalmas :rolleyes:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ott sem voltam v50-en te zseni :D 43-ra meg én már nem emlékszem, régen volt.A skypes dologra értettem.Hát kerítsd elő és akkor elhiszem.Belőled kinézem, hogy összetoboroznád az embereket, mert kevered a kártyáid mint mindig sunyi módon. A játéktudásodat sajna sose mutattad meg nekem a szád az járt eleget.Én nem szoktam magyarázni ha elbukok vagy elbukunk.Előfordul, de én még mindig a gyengébb fél mellé fogok állni, mint gerinctelen emberekhez :) Aztán rajtam sose sikerül átjönni egyik top játékosnak sem :D Remélem lesz egy szeró végre majd ahol ellenem megmutatod mit is tudsz :) Bár nevetve elfoglak verni, mert nem vagy nekem ellenfél, se te se a klánod bármelyik tagja sem :)

De am kemény, egyiket igazolom, a másik kell neked. Mondtam, a kedvedért elő fogom keresni. De mondd már el nekem, csak egyetlen egyszer, hol láthattuk mi a Te zseniális játéktudásodat? Mert V38-on elhordott a Random, V43-on a WINTER.
 

DeletedUser19040

Vendég
Én a mostani helyzetről beszélek.Simán elhiszem hogy a kezed benne van.Ja menjek olyan helyre ahova te felkészülve érkezel?:D Majd lesz még magyar szeró nem kell sietni.Addig pont elég lesz a klánod tagjait elverni újra meg újra :D Pár úgy is meg volt már :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Én a mostani helyzetről beszélek.Simán elhiszem hogy a kezed benne van.Ja menjek olyan helyre ahova te felkészülve érkezel?:D Majd lesz még magyar szeró nem kell sietni.Addig pont elég lesz a klánod tagjait elverni újra meg újra :D Pár úgy is meg volt már :)

Az hogy mit hiszel, az a Te dolgod, ezt senki nem róhatja fel neked.

Felkészülve? :D Mit kell felkészülve érkezni? Nincs pp használat, csak a PF-re meg farmkezelőre, úgy a fair, nagy készülés kell arra :) Én magyar szerveren nem játszok már. De ha úgy kényelmesebb, mehetünk 58-ra is.
 

DeletedUser20077

Vendég
Én a mostani helyzetről beszélek.Simán elhiszem hogy a kezed benne van.Ja menjek olyan helyre ahova te felkészülve érkezel?:D Majd lesz még magyar szeró nem kell sietni.Addig pont elég lesz a klánod tagjait elverni újra meg újra :D Pár úgy is meg volt már :)

Persze biztos benne van a keze kb gondolom annyira mint ahogy engem kitiltottak tudjuk hogy don keze messzire elér ami képel is van bizonyítva szóval ne akarjátok magatokat úgy beállítani mint a bárányok :)
 

DeletedUser19040

Vendég
De am kemény, egyiket igazolom, a másik kell neked. Mondtam, a kedvedért elő fogom keresni. De mondd már el nekem, csak egyetlen egyszer, hol láthattuk mi a Te zseniális játéktudásodat? Mert V38-on elhordott a Random, V43-on a WINTER.

Ameddig én bármelyik szerón is toltam rendesen még falut sem igen buktam miről beszélsz :D Random klán egy nulla volt.szala is.cash fiókban szétszedtem csak mikor nem én voltam benne akkor mentek a faluk.Nem mellesleg még legot is ütni kellett klánon belül 2x is mert nekem jött az a bénasági pótlék.Aztán az egész klán széthullott nehéz volt már mikor nem is toltuk elvinni:D 43-on pedig elfogyott az időm.Sajna én 1 melós ember vagyok és ezt be ismerem és nincs is vele bajom.Nekem nincs időm egész nap itt lenni fent és ha össze jönnek a dolgaim menni kell.Én is szeretnék végre már 1 szerót végig tolni hidd el.Nem miattam nem megy.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ameddig én bármelyik szerón is toltam rendesen még falut sem igen buktam miről beszélsz :D Random klán egy nulla volt.szala is.cash fiókban szétszedtem csak mikor nem én voltam benne akkor mentek a faluk.Nem mellesleg még legot is ütni kellett klánon belül 2x is mert nekem jött az a bénasági pótlék.Aztán az egész klán széthullott nehéz volt már mikor nem is toltuk elvinni:D 43-on pedig elfogyott az időm.Sajna én 1 melós ember vagyok és ezt be ismerem és nincs is vele bajom.Nekem nincs időm egész nap itt lenni fent és ha össze jönnek a dolgaim menni kell.Én is szeretnék végre már 1 szerót végig tolni hidd el.Nem miattam nem megy.

Bénasági pótlék, ezért ment egy lájk, ez hatalmas :DDDDDD

Belefér, hogy elfogyott az időd, de valld be, hogy kicsit gyanús, hogy pont akkor fogyott el, miután szájaltál a WINTER-el, és megindultak rád. De elfogadom, majd írj, amikor megfelel, összeegyeztetjük akkor :)
 

DeletedUser19040

Vendég
Már előtte is nehézkesen oldottam meg.Én nem voltam nemzetközin nem tudtam hogy csak pf-re és farmkezelőre lehet költeni ott.Lehet találkozunk ott :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Már előtte is nehézkesen oldottam meg.Én nem voltam nemzetközin nem tudtam hogy csak pf-re és farmkezelőre lehet költeni ott.Lehet találkozunk ott :)

Nem az, hogy lehet, Te, hanem hogy fair küzdelem legyen, csak azt használnánk. Vagy német pp mentes szeró, ott aztán nem vádolhatja egyik se a másikat csalással :)
 

DeletedUser19040

Vendég
Na látod én ebben nem vagyok képben.Így van pont erről van szó, hogy fair meccs legyen, ne legyen előny a pp, mert az elején még sokat számít később már nem.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Ez így van. Na akkor majd beszélünk, vagy talizunk.

Széj hály nem tudom mit vagizol eddig mindenhol kikaptal és a v44en is csak a Winterrel olvadtal hogy nyerni tudgy! Látod az enf hol van most? Nincs sehol mert buktal! Bezzeg a Winter most nyeri a ve 54et te meg csak itt szajhoskodsz :mad:
Hajrá zs3mle3 verd el ezt a nagyszéjűt!
 
Fent