Csevegő

DeletedUser19988

Vendég
Legközelebb nézzék át akkor hajnalban mikor armájuk van :D
Garantálom hogy nem ő fog indítani:D
Nem hát, a duáltársam is ittvan, ő neki is kell néha indítani :D
Az meg,hogy én éjszaka indítgatok ,betudható annak,hogy a támadásaim 80%-a éjszaka megy ki :D Mert én éjszaka játszok a legtöbbet
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Próbáljuk magunkat összekapni,köszi a tanácsot, fasza gyerek vagy :D
3720341_5.jpg


Szerencsére, még helyesírás nélkül is több a gerinc bennem :oops:

Másrészt,nem erről szól a játék :p
 

DeletedUser19988

Vendég
Jóóóóvan :D Én ezek szerint gerinc nélkül is eléldegélek,ahogy láthatod :D
 

DeletedUser9028

Vendég
de ti annyira gerincesek vagytok a klánotok meg tele van a leggerinctelenebb játékosokkal :D
 

DeletedUser9028

Vendég
ilyen embereket vesztek be a klanba es aztan ti mondjatok a masikra hogy gerinctelen :D
 

Csatolmányok

  • Screenshot_2019-09-14-16-55-55-973_com.android.browser.png
    Screenshot_2019-09-14-16-55-55-973_com.android.browser.png
    601,5 KB · Megtekintések: 24

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
de ti annyira gerincesek vagytok a klánotok meg tele van a leggerinctelenebb játékosokkal :D

Chhh,ha olvasnál figyelmesen akkor nem azt írtam ,hogy Winter hanem hogy kik,de megértem,hogy véded azokat akik bomlasztoták a klánod ,ha már így beszóltál :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mivel nem kaptam Ultitól választ, de valahogy már megint belekeveredett az NF egy sztoriba, úgy, hogy V50 óta nem látta senki a klánt, az priceless. Azért örülnék neki, ha valóban ekkora effortot okoztunk volna rövid életünk alatt, de nincs így :)

A fél helyettesítő NF az nagyon erős túlzással V53-ra mondható rá, ahol Barcsa fiókjában Márkó és Yoda segít be a kollégának (a profán megfogalmazás: triál), illetve amikor a komák nem érnek rá, akkor én helyettesítem. De nem bejövőknél, hanem amikor Barcsa nyaral/táborozik/tyúkozik/éli az életét, de az esetek 90%-ában ő ül a saját fiókjában. Na, megvan a helyettesítő NF, térjünk rá V54-re.

Ethan fiókjába tudtommal nem volt tőlünk senki huzamosabb ideig. Az itteni "hírhedt" trióval akkor volt dolgom, mikor láttam a kiemelkedő ingame teljesítményüket, és hívtam őket a következő nemzetközire. Ethan igent, novarit talánt mondott, Lorya meg cseszett csak egy "nem" választ is adni a levelemre. Amikor kiváltak a WINTER-ből, akkor már elgondolkoztunk azon, hogy inkább ne, amikor Márkó mondta mi lett vele, akkor meg biztos. Ekkor ethan írt is nekem, hogy szerinte ez gyerekes, hogy kiraktam a csopiból. Én nem haragszok rájuk, meg elismerem, hogy rohadt jó játékosok, de nekem fontosabb az, hogy nyugalomban, mindenféle tököm tudja milyen kavarászások nélkül játszunk majd a világon, az ilyesmi már lefárasztott magyaron. Nekem már se erőm, se kedvem nincsen a "ki az erősebb kutya" játékokhoz. Itt jön képbe Deadpool, aki véleményem szerint ebben alulmaradt ethanékkal szemben, nem volt elég erős ahhoz, hogy irányítsa őket, ezért történtek azok, amik. Mindenkinek megvan a maga játékstílusa, amihez így vagy úgy, de tartja magát mindig. De elég nagy hülyeség X játékos játékából egy klán egészére következtetéseket levonni. A WINTER és DP szerintem csak utas ezen a vonaton, mégis ők kapják a legtöbb utálatot. Mi értelme a WINTER-t szidni? Attól Ti jobbak lesztek, vagy kevésbé lesz cink ha kikaptok? Nézzetek MASKON-ra, ő is előszeretettel szidta a WINTER-t, és most valahogy "saját döntésből" gyors bukott 70 falut, hogy abbahagyja itt. Ethanékat mi értelme szidni? Ha nem tetszik, amit csináltak, üssétek be őket. Könnyű a WINTER-es oldalra mutogatni, hogy jaj toborzás, meg jaj ethanék, meg anyámkínja, de attól még tény, hogy a mindenkori WINTER-ellenes oldal sose tudott egy épkézláb támadást összehozni ellenük, és védekezést is csak elvétve. Lehet ezen kéne elgondolkodni a Kings/TNT/TO/holnapmileszaneve társulatnak előbb, utána mutogatni a másik oldalra, hogy igenis kihasználják a kínálkozó lehetőségeket.
 

DeletedUser19988

Vendég
bolond madárkák még csicseregni se tudnak..lebutítod őket :D
de inkább menjetek tovább, vagy kéressétek be magatokat még egy top fiókba esetleg, az jó ötlet lehet :D
Aztán sírjatok a 400PPértékű forinté :D
Az aztán pénz a mai világban :D
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
te ki vagy? játszol egyátalán a szerveren? vagy csak külsőn okoskodsz?

V46-n voltam Márkó duáltársa és a CotL diplomatája. V54-n a novarit fiókban voltam triál :D
Szerintem jobban tudom mi történt mint te. :)

Ha minden igaz baxi azon van hogy fiókot kerítsem nekem és elég jól halad vele, remélem a közeljövőben találkozunk a fronton, akkor játéktudást is villantok :p
 

DeletedUser9028

Vendég
V46-n voltam Márkó duáltársa és a CotL diplomatája. V54-n a novarit fiókban voltam triál :D
Szerintem jobban tudom mi történt mint te. :)

Ha minden igaz baxi azon van hogy fiókot kerítsem nekem és elég jól halad vele, remélem a közeljövőben találkozunk a fronton, akkor játéktudást is villantok :p

az én fiókomba jöhetsz :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Tisztelt fa alatti szerteágazó növényzet... Csakhogy ne kelljen leírnom a tiltható szót... :)

Igen büszke lehetsz magadra, amilyen amatőr vagy a sok belső+Barbi feltápolt, és a sok-sok ingyen falu a még több ingyen falunak hála.

Most küzdeni kellett volna egy kicsit a falukért, na rögtön léptetek még egy gerinctelent, hátha kaptok sok-sok ingyen falut, holott egy olyan csapat ellen játszotok, akik eddig címkézni is ritkán tudták.. Na látod ez a legnagyobb szégyen, hogy te a gerinctelen mocskos dolgodra még büszke is, vagy és még beszólsz menjek ki? Az ilyen férgek miatt hagyják abba rengeteg a kh-t, mint te.

DJ, semennyire nem jó játékosok. Novarit accját több, mint egy hetembe telt helyre hozni. Az, hogy egy barbizós belsős, és kavarós világon elértek valamit, nem lesznek azok. Lorya kitérni nem tud 190 faluval, nemhogy védekezzen. Szóval az, hogy időzíteni tudnak semmiség.

Ethan, novarit bevallotta, hogy 2 héttel belépésem előtt cnc-vel indítgattatok, és jelenteni akarod, hogy tiltsák, végül amúgy gerinctelenül megoldottad, megpróbáltad megoldani nehogy kicsit is harcolni kelljen, mert gyenge, és amatőr vagy, akárcsak gerinctelen társaid.

Legyetek csak továbbra is büszkék erre, én továbbra is ugyanúgy többet érek el 1 accal, mint ti 3-man együtt, és ne hidd, hogy azonnal nyertetek, mert, ha kiestek az inaktívjaink, megszűnnek az ingyen faluk is, szóval erősen kell majd küzdjetek, hogy falut vigyetek, amit ti nem tudtok, sőt... Barcsa, stb. meg nem hiszem, hogy ezek után belépne hozzád helyelni, pakait sajnálom csak, őt ennél többre értékelem, de ő tudja... :)

További jó sz@rkavarást, inkább bújj el, te szégyenzsák!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
V46-n voltam Márkó duáltársa és a CotL diplomatája. V54-n a novarit fiókban voltam triál :D
Szerintem jobban tudom mi történt mint te. :)

Ha minden igaz baxi azon van hogy fiókot kerítsem nekem és elég jól halad vele, remélem a közeljövőben találkozunk a fronton, akkor játéktudást is villantok :p

Erik névteleneknek, és gerincteleneknek Neked nem kell magyarázkodnod. Nem kell védekezned sem ellenük, Winteren kívül sehová máshová nem kellenek majd a jövőbe, mert aki értelmes klán az ilyen senkiháziakat kerüli. Ezek még hagy büszkélkedjenek, hogy amatőrök ellen is csak szarkavarással nyertek.
 

DeletedUser9028

Vendég
na aztán ti sokra mentek a nagy nevetekkel :D a gerinctelen remelem nem nekem szólt :D
miért próbálod azt éreztetni itt, hogy te felsőbbrendű vagy másoknál? :D
 
Fent