Csevegő

DeletedUser19988

Vendég
Nevén nevezni a gyereket,gyökér, wie du! :D


De ha már okoskodsz kiszámoltam neked: 19 barbár falu
Összesen 1 bukott falu, ami közöttetek volt,amit elhoztatok miközben dolgoztam,templom nélküli védőfalu,novarit közepén :D A többit nem számolom,ráfoglalás/nem bírtam megtartani,de az se sok :D
Kb 70 játékostól hoztam falut :D
Eddig is küzdöttem a falukért, és mindenki kap a játékja során ingyen falukat :D Van olyan játékos,aki top 25,de életében 1 faluért nem küzdött meg :D
Van olyan TOP25 aki cimkézni se tudott,és tőlem kérdezte.

Az meg,hogy nem tudtok cimkézni, sajnálatos dolog :D 1 Gombnyomás... :(
De mellette hozzáteszem,hogy eléggé sok ember mondott már nekem köszönetet mert segítettem neki így,vagy úgy tanáccsal, és rendbe raktam a fiókját.

Hát öcsém :D Nálam nem találsz ilyen bolondságokat, én így,vagy úgy elindítom magamtól a támadásokatt :D És aki ismer tudja,hogy mennyi idő volt ebbe a fosba belefektetve,hogy éjszakákat nem aludtam :D
Ami a mai napig így van :D

Sajnálom,hogy nem jött be a CotL feltörekvés a szerveren, mit hittél ember? Majd fél év után belépsz egy TOP3 fiókba és te leszel a király, és megváltasz itt mindent ? :D
Kitaláltad,hogy nevezzük át a klánokat CotL-ra mert itt lecumizatod a WINTERT-t mert neked DP akkora nagy ellenséged,és te vérbosszút esküdsz.
Mondtam mááán, Idő Miami,van mgé időd a V58 ra felkészülni :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Nevén nevezni a gyereket,gyökér, wie du! :D


De ha már okoskodsz kiszámoltam neked: 19 barbár falu
Összesen 1 bukott falu, ami közöttetek volt,amit elhoztatok miközben dolgoztam,templom nélküli védőfalu,novarit közepén :D A többit nem számolom,ráfoglalás/nem bírtam megtartani,de az se sok :D
Kb 70 játékostól hoztam falut :D
Eddig is küzdöttem a falukért, és mindenki kap a játékja során ingyen falukat :D Van olyan játékos,aki top 25,de életében 1 faluért nem küzdött meg :D
Van olyan TOP25 aki cimkézni se tudott,és tőlem kérdezte.

Az meg,hogy nem tudtok cimkézni, sajnálatos dolog :D 1 Gombnyomás... :(
De mellette hozzáteszem,hogy eléggé sok ember mondott már nekem köszönetet mert segítettem neki így,vagy úgy tanáccsal, és rendbe raktam a fiókját.

Hát öcsém :D Nálam nem találsz ilyen bolondságokat, én így,vagy úgy elindítom magamtól a támadásokatt :D És aki ismer tudja,hogy mennyi idő volt ebbe a fosba belefektetve,hogy éjszakákat nem aludtam :D
Ami a mai napig így van :D

Sajnálom,hogy nem jött be a CotL feltörekvés a szerveren, mit hittél ember? Majd fél év után belépsz egy TOP3 fiókba és te leszel a király, és megváltasz itt mindent ? :D
Kitaláltad,hogy nevezzük át a klánokat CotL-ra mert itt lecumizatod a WINTERT-t mert neked DP akkora nagy ellenséged,és te vérbosszút esküdsz.
Mondtam mááán, Idő Miami,van mgé időd a V58 ra felkészülni :D

Majd lesz az arcod kisebb is ;)
A semmire nyugodtan verd a nyálad,az irónia és a szarkazmust pedig jó lenne tanulnod, bár elv ahhoz intelligencia is kéne. :)
 

DeletedUser9028

Vendég
én csak egy szerény senki a winterből, aki a szerver indulása óta játszik a klánjáért, csak ennyi vagyok sajnos :(
nemvagyok olyan nagymenő mint te, bár attól nemhiszem hogy felsőbbrendű lennél itt bárkinél is :D

remélem nem baj, hogy írni mertem külsőre "név" nélkül :/
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Inkább írhatnátok elemzést, ugy látom sokan ráérnek :D

Összehasonlító elemzés:
Összehasonlítás esetén fenti szempontokon kívül még az alábbiakra kell figyelned:

Itt még fontosabb a vázlat! Készíts egy táblázatot, amelybe feljegyezd a két alkotás hasonlóságait és különbségeit!
Az összehasonlítás folyamatosan történik. Tehát minden bekezdésben mindkét alkotásra reflektálnod kell. (Gyakori – és súlyos – hiba, hogy a tanuló ír másfél oldalt az egyik alkotásról, majd másfelet a másikról.)
A két alkotást nagyjából egyenlő súllyal szerepeltesd az elemzésedben. (Szintén gyakori hiba, hogy az egyik alkotás túlsúlyba kerül).



ELEMZÉSI SZEMPONTOK

Itt egy rövid emlékeztető a vers és novellaelemzési szempontokról. (Nem kell mindegyikre kitérni, csak azokra, amelyeket konkrétan kapcsolni tudsz a feladat kiemelt kérdéseihez!

TÉMA (PL. MIÓTA VAN JELEN AZ IRODALOMBAN, ÚJSZERŰ-E A MEGKÖZELÍTÉS)

MŰFAJ, MŰFAJI JELLEGZETESSÉGEK

VERSHELYZET VAGY TÉR-IDŐ-SZEREPLŐK KIINDULÓ HELYZETE

CÍM ÉS SZÖVEGTEST KAPCSOLATA

SZERKESZTÉSMÓD (MILYEN ELVEK ALAPJÁN TAGOLHATÓ?)

LÍRAI ALANY VAGY ELBESZÉLŐI NÉZŐPONT

KIHEZ SZÓL, MILYEN CÉLLAL (TEREMT-E KAPCSOLATOT AZ OLVASÓVAL? HOGYAN?)

STÍLUS (1) A KORSTÍLUS VAGY STÍLUSIRÁNYZAT JELLEGZETESSÉGEI

STÍLUS (2) STÍLUSESZKÖZÖK MENNYISÉGE, FUNKCIÓJA, ÉRTELMEZÉSE, KÖZPONTI KÉP

SZÓKINCS – HANGNEM ÖSSZEFÜGGÉSEI
 

Deleted User - 1470171

Vendég
én csak azt látom,hogy Márkó mindenhol írogat. messengerről ne is beszéljünk. :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
én csak egy szerény senki a winterből, aki a szerver indulása óta játszik a klánjáért, csak ennyi vagyok sajnos :(
nemvagyok olyan nagymenő mint te, bár attól nemhiszem hogy felsőbbrendű lennél itt bárkinél is :D

remélem nem baj, hogy írni mertem külsőre "név" nélkül :/

Persze nem baj, csak ne told túl a nagyképűsködést a semmire. :)
 
Fent