Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Akit érdekel a képen szereplő infó bevehetem a messenger csopiba, hogy nem kamu. Az, hogy miszter kamu királyok próbálják tagadni ezzel le is van véve a teher. Akit érdekel írjon itt kulson privibe :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Mivel nem kaptam Ultitól választ, de valahogy már megint belekeveredett az NF egy sztoriba, úgy, hogy V50 óta nem látta senki a klánt, az priceless. Azért örülnék neki, ha valóban ekkora effortot okoztunk volna rövid életünk alatt, de nincs így :)

A fél helyettesítő NF az nagyon erős túlzással V53-ra mondható rá, ahol Barcsa fiókjában Márkó és Yoda segít be a kollégának (a profán megfogalmazás: triál), illetve amikor a komák nem érnek rá, akkor én helyettesítem. De nem bejövőknél, hanem amikor Barcsa nyaral/táborozik/tyúkozik/éli az életét, de az esetek 90%-ában ő ül a saját fiókjában. Na, megvan a helyettesítő NF, térjünk rá V54-re.

Ethan fiókjába tudtommal nem volt tőlünk senki huzamosabb ideig. Az itteni "hírhedt" trióval akkor volt dolgom, mikor láttam a kiemelkedő ingame teljesítményüket, és hívtam őket a következő nemzetközire. Ethan igent, novarit talánt mondott, Lorya meg cseszett csak egy "nem" választ is adni a levelemre. Amikor kiváltak a WINTER-ből, akkor már elgondolkoztunk azon, hogy inkább ne, amikor Márkó mondta mi lett vele, akkor meg biztos. Ekkor ethan írt is nekem, hogy szerinte ez gyerekes, hogy kiraktam a csopiból. Én nem haragszok rájuk, meg elismerem, hogy rohadt jó játékosok, de nekem fontosabb az, hogy nyugalomban, mindenféle tököm tudja milyen kavarászások nélkül játszunk majd a világon, az ilyesmi már lefárasztott magyaron. Nekem már se erőm, se kedvem nincsen a "ki az erősebb kutya" játékokhoz. Itt jön képbe Deadpool, aki véleményem szerint ebben alulmaradt ethanékkal szemben, nem volt elég erős ahhoz, hogy irányítsa őket, ezért történtek azok, amik. Mindenkinek megvan a maga játékstílusa, amihez így vagy úgy, de tartja magát mindig. De elég nagy hülyeség X játékos játékából egy klán egészére következtetéseket levonni. A WINTER és DP szerintem csak utas ezen a vonaton, mégis ők kapják a legtöbb utálatot. Mi értelme a WINTER-t szidni? Attól Ti jobbak lesztek, vagy kevésbé lesz cink ha kikaptok? Nézzetek MASKON-ra, ő is előszeretettel szidta a WINTER-t, és most valahogy "saját döntésből" gyors bukott 70 falut, hogy abbahagyja itt. Ethanékat mi értelme szidni? Ha nem tetszik, amit csináltak, üssétek be őket. Könnyű a WINTER-es oldalra mutogatni, hogy jaj toborzás, meg jaj ethanék, meg anyámkínja, de attól még tény, hogy a mindenkori WINTER-ellenes oldal sose tudott egy épkézláb támadást összehozni ellenük, és védekezést is csak elvétve. Lehet ezen kéne elgondolkodni a Kings/TNT/TO/holnapmileszaneve társulatnak előbb, utána mutogatni a másik oldalra, hogy igenis kihasználják a kínálkozó lehetőségeket.
azért kapja a winter a sárdobálást,mert ,hogy ezt megtudják lépni,ott voltak mögöttük,még mindig ott vannak,és nem merik,vagy nem akarják meglépni azt,hogy lebelsőzzék őket,tehát ők támogatják ezt a fajta játékstílust.
Nem hiába raktad te is ki a csoportodból,hiszen nem támogatod ezt a játékot,valamint nincsen rá szükséged,hogy emiatt idegeskedj,elég lesz a buta benyó,és miattam idegeskedned.

ez pedig hazugság!44!!!! "de attól még tény, hogy a mindenkori WINTER-ellenes oldal sose tudott egy épkézláb támadást összehozni ellenük, és védekezést is csak elvétve."
vé ötvenen ültem pár fijókban és védtem,támadtam őket,és el is lettek takarítva. LOL. :D
Ui.:Kösz hogy bevettél a csopiba jó barát vagy. minden jóból kihagyják az embert.
 
Fent