Csevegő

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
HNK-ra mnt lejárata utánra csapódtunk. Valahol hallottam ők is ugyanezt csinálták máshol.
LA-val úgy indultunk, hogy szeró végéig szövi, aztán a hátunk mögött elkezdtek szervezkedni. Tudom, mert ahogy a bontás és egyebek megtörtént, jóbarátom és volt duálom náluk játszott, aztán rákérdeztem hogy, s mint... Nem egy random tag mondta, hanem akiben 100%-ig megbízom és inkább neki hiszek.:)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Jó döntés volt befejezni ezt a világot részemről is úgy látom. Megnézhetitek magatokat... történelmet írnak a győztesek. :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Én is úgy gondoltam de sok volt nekem ez az oda-vissza, barát-nem barát, ide lép-oda lép játék. Ebbe jó hamar bele lehet unni főleg ha még energiát is fektet az ember bele. Ahol a "barátaid" nagyobb stresszt okoznak mint az ellenfél ott nincs értelme tovább vinni, legalábbis számomra nem volt. Pedig izgalmas lehetett volna.
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
sziasztok ! én nem vagyok egy nagy fórumra írogatós , de aki megjárta a v28-at , az már nem lepődik meg semmin. a legnagyobb mestertől látta a dolgokat :) erről DJ és Antoán is tudna mesélni. mit akartok ti ezekkel a pitiáner fordulatokkal meg a hátba szúrással :) mi a Cannibals-t süllyesztettük így el xd tanuljatok vigyoritól . de ha másképp nézzük a dolgokat , semmi különös nem történik csak amit a tv-ben látsz átülteted ide. csak itt az játék , míg kint politika :)
 

DeletedUser19988

Vendég
Maskarák vagytok :D
Útközbe meg kiderült,hogy a te nagymeséd a 46 os világról nem is úgyvan,ahogy te elmondod :D


Az élet ilyen, sokszor hátbaszúrnak, kihasználnak, csak azért, hogy valaki előnyesebb helyzetben kerüljön más szituációban. Ha ezt meg nem tudod elfogadni, akkor mindig a létra legalján maradsz :D
Lehet, hogy 3-an mindig megbolondítottuk a szervert, és? :D Ez a játék erről szól, mekkora izgalmas szerver lett volna már,ha a legelejétől van 4 klán a szerveren, és majd egyszer csak befejeződik a szerver cselszövések nélkül :D
Minden világon mennek a taktikázgatások,így vagy úgy de mindig van valami :D Most a WINTER van szarral megdobálva,mert ő a TOP1, de ha más klán lenne ott,akkor ő lenne megdobálva mert ő a TOP1 :D Ez mindenhol ígyvan, mindenki tudja, kevés olyan klán van a KH-k történetében,talán 1 kezén megtudná valaki számolni , akire aztmondja mindenki,hogy na ez egy fasza klán :D

Igazából te akartál bekerülni a mókuskerékbe Soul, bejöttél ide, a barátaiddal, hogy na most kapunk a helyzeten, lec**miztatjuk a WINTERT meg a DP-t, mert olyan rosszfiú volt,és haragszunk rá :(
Aztán koppantál, aztán most vered magadat a földhöz, mint a kisgyerekek :D

Menj ki a szabadba,az idő Miami, aztán kezdjél valamit magaddal
Písz
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Maskarák vagytok :D
Útközbe meg kiderült,hogy a te nagymeséd a 46 os világról nem is úgyvan,ahogy te elmondod :D


Az élet ilyen, sokszor hátbaszúrnak, kihasználnak, csak azért, hogy valaki előnyesebb helyzetben kerüljön más szituációban. Ha ezt meg nem tudod elfogadni, akkor mindig a létra legalján maradsz :D
Lehet, hogy 3-an mindig megbolondítottuk a szervert, és? :D Ez a játék erről szól, mekkora izgalmas szerver lett volna már,ha a legelejétől van 4 klán a szerveren, és majd egyszer csak befejeződik a szerver cselszövések nélkül :D
Minden világon mennek a taktikázgatások,így vagy úgy de mindig van valami :D Most a WINTER van szarral megdobálva,mert ő a TOP1, de ha más klán lenne ott,akkor ő lenne megdobálva mert ő a TOP1 :D Ez mindenhol ígyvan, mindenki tudja, kevés olyan klán van a KH-k történetében,talán 1 kezén megtudná valaki számolni , akire aztmondja mindenki,hogy na ez egy fasza klán :D

Igazából te akartál bekerülni a mókuskerékbe Soul, bejöttél ide, a barátaiddal, hogy na most kapunk a helyzeten, lec**miztatjuk a WINTERT meg a DP-t, mert olyan rosszfiú volt,és haragszunk rá :(
Aztán koppantál, aztán most vered magadat a földhöz, mint a kisgyerekek :D

Menj ki a szabadba,az idő Miami, aztán kezdjél valamit magaddal
Písz

Legközelebb ha valaki megvágja a vonatodat, akkor gondolkodj el azon hogy tud-e játszani vagy sem az illető és utána nyomd fel suppon :D
Neked lehet program kell, de nekem nem. :D

"Písz"
 

DeletedUser19988

Vendég
Kit nyomtam fel a supporton? : D Téged biztos nem, azt se tudom kivagy :D
Vonatot vágni,meg még a legretardáltabb idióta is tud már a KH-ban :D
Ezért én nem jelentgetek

Sok vóót a kábszi
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Kit nyomtam fel a supporton? : D Téged biztos nem, azt se tudom kivagy :D
Vonatot vágni,meg még a legretardáltabb idióta is tud már a KH-ban :D
Ezért én nem jelentgetek

Sok vóót a kábszi

Jah, végülis azért fordul meg fél NF a fiókodban ha bejövőd van :'D
Áhh nem jelentgetsz te senkit, akkor az a 3-4 botvédelem ami azon a délelőttön volt azt a szél hordta össze :O
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19988

Vendég
Te kajakra be vagy kattanva, mondom sok vóóót a kábszi :DDD
Ülj le egyes,van duáltársam mellette ha nem vagyunk,akkor helyelve vagyunk, of course :D
A bot védelem meg random dolog,szóval nemtudom mit rágalmazol,szerinted a novarit fiókot valaha is jelentettem,vagy fogom? :D Mikor személyes legjobb barátom a Martin(upppszzz Adatvédelem).
 

DeletedUser20086

Vendég
Ömm bocsi hogy beleszólok. De ha jelent őt is átnézik. Szó ha használ valami programot akkor kivágják.:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mekorra játékosok vannak itt :O

Ha ti 3-an arra vagytok büszkék,hogy folyamatosan át vertek másokat,akkor legyen...csak nehogy egyszer fordítva történjen :oops:

Én nem hibáztatom a Wintert,semièrt... főleg azokat nem akiknek közük sincs a dologhoz,de ti 3-an +DP igenis hibásak vagytok,mert ti kellettetek ehez és DP ,hogy bele menjen ,de èn nem is rágom magam ezen inkább èlvezem azt,hogy az amatőr kis csapatal szívasunk a Top játékosokat :rolleyes:


Mi így is úgyis nyerünk,max szervert nem :D

Ti lehet,hogy nyertek most,de a jövőben kétlem ,hogy egy normális vezér felvenne titeket a klánjában mert akkora egy önző játékosok vagytok,amilyent még nem találtam, és most nem a Novaritos dologról beszélek,hanem arról, hogy hány játékost vittetek magatokal, és utána mindenkit hátra hagytatok,csak a saját őnzősègeitek miatt.

Ti arra vagytok büszkék,hogy átvertek mindenkit, én meg arra vagyok büszke volt vér ott alul be jönni egy hátrányban lévő amatőr csapatba,egy sokal jobb klán ellen ;)

És remélem,hogy ősze kapjátok magatokat,mert edig nagyon bénák vagytok(ahoz képest, amekora az arcotok) :p
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Te kajakra be vagy kattanva, mondom sok vóóót a kábszi :DDD
Ülj le egyes,van duáltársam mellette ha nem vagyunk,akkor helyelve vagyunk, of course :D
A bot védelem meg random dolog,szóval nemtudom mit rágalmazol,szerinted a novarit fiókot valaha is jelentettem,vagy fogom? :D Mikor személyes legjobb barátom a Martin(upppszzz Adatvédelem).

Te annyira szánalmas vagy ember xD
Remélem a való életben is tagadod a tényeket amiket megállapítanak rólad :D
Állítólag olyan fasza bizonyítékokat küldtél, hogy magadat buktattad le, hogy illegálisan játszol :D
Lehet igaz, lehet nem, de hogy őszinte legyek neked már semmit nem hiszek el :D
 

DeletedUser19988

Vendég
Próbáljuk magunkat összekapni,köszi a tanácsot, fasza gyerek vagy :D
3720341_5.jpg
 

DeletedUser19988

Vendég
Te annyira szánalmas vagy ember xD
Remélem a való életben is tagadod a tényeket amiket megállapítanak rólad :D
Állítólag olyan fasza bizonyítékokat küldtél, hogy magadat buktattad le, hogy illegálisan játszol :D
Lehet igaz, lehet nem, de hogy őszinte legyek neked már semmit nem hiszek el :D

Te mit nem értesz te SÉF, hogy nem jelentettem a novarit accountot? :D
Ha mégegyszer elolvasod a szöveget,elolvashatod, hogy milyen kapcsolatban állok novarittal :D
 
Fent