Say Hi!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19734

Vendég
Alapvetően külső szemmel igazad van. De megint a belső klán részt nem látod át, hogy milyen gondok voltak még...

Tehát:

Piros kör: Itt volt anno ..Darth Vader.. a maga 1,7 millájával ha jól emlékszem. Kapott 1 rendesebb armát otthagyott mindenkit mint kutya a ...!
Világos kék kör: Itt volt Lord Obed a maga 2,8millájával sokáig nyomta aztán inaktív lett.
A nagy fekete kör: Itt volt Zik aki semmit nem csinált végig 2,3 millával meg a 20-30millás LE-jével! Illetve =Zsakfs= aki szintén kb ennyi pontal és LE vel rendelkezve a babhegyezésen kívül és a 10495 falukon kívul mást nem csinált. Nah most számold össze csak ha 10k /1 faluval számolod is majd 1000 inaktív falu ami mintha nem is lenne! Jah bocsi a Laszlocsaba fiókot ki is hagytam! szóval 1000 falu minimum inaktív volt. Ezzel mit lehet kezdeni?

Mind e mellett az FF nek volt egy szinte egyenes frontja, amit a legkönnyebb védeni. Nekünk össze vissza szigetek girbe gurbás frontvonallal! Biztosan az olyan játékosok mint te ránézésre tudják kb mennyi védofalu kellene levédeni egy ekkora frontot. Még ha 1 falut is kuldtunk volna mindehová, nem volt annyi a sok inaktív miatt...

Kíváncsi lennék ha egy ilyen tagokból álló csapatot kellene valakinek vezetni mit tenne...? Derfelt meg Caesart nem is említettem akik szintúgy átadták a faluikat és ők akkor top játékosok voltak...! Ezért volt szukség az FF védelmére... még azzal az 1000 falus inaktivitással is nyerheto volt ha fent azt a nagy szigetet meg tudjuk védeni, mikor jott oda az egetverő arma legios az FF tol 1 szem védot nem kapott oda! Mindenki szidja a legios fiókot így belso úgy belso mikor 200 falut vesztett másnap visszavett az nem véletlen volt csak annyi volt az inaktív!!!

afccd7c678c5040600d54173ec13177a.png

Én vágom miről beszélek!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
És közben lelkesen szurkoltál a random ellen itt külsőn!:) nem feledjük:)

Igen, dévnek is sokszor mondtam, hogy nyomják le szaláékat, majd kapjanak ki, mert nem kedvelem a Randomot :) De ne szó szerint értsd a duált, mert nem voltam bent sose, csak dév kb percpontossággal elmondta, mi a szitu a szerón
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Alapvetően külső szemmel igazad van. De megint a belső klán részt nem látod át, hogy milyen gondok voltak még...

Tehát:

Piros kör: Itt volt anno ..Darth Vader.. a maga 1,7 millájával ha jól emlékszem. Kapott 1 rendesebb armát otthagyott mindenkit mint kutya a ...!
Világos kék kör: Itt volt Lord Obed a maga 2,8millájával sokáig nyomta aztán inaktív lett.
A nagy fekete kör: Itt volt Zik aki semmit nem csinált végig 2,3 millával meg a 20-30millás LE-jével! Illetve =Zsakfs= aki szintén kb ennyi pontal és LE vel rendelkezve a babhegyezésen kívül és a 10495 falukon kívul mást nem csinált. Nah most számold össze csak ha 10k /1 faluval számolod is majd 1000 inaktív falu ami mintha nem is lenne! Jah bocsi a Laszlocsaba fiókot ki is hagytam! szóval 1000 falu minimum inaktív volt. Ezzel mit lehet kezdeni?

Mind e mellett az FF nek volt egy szinte egyenes frontja, amit a legkönnyebb védeni. Nekünk össze vissza szigetek girbe gurbás frontvonallal! Biztosan az olyan játékosok mint te ránézésre tudják kb mennyi védofalu kellene levédeni egy ekkora frontot. Még ha 1 falut is kuldtunk volna mindehová, nem volt annyi a sok inaktív miatt...

Kíváncsi lennék ha egy ilyen tagokból álló csapatot kellene valakinek vezetni mit tenne...? Derfelt meg Caesart nem is említettem akik szintúgy átadták a faluikat és ők akkor top játékosok voltak...! Ezért volt szukség az FF védelmére... még azzal az 1000 falus inaktivitással is nyerheto volt ha fent azt a nagy szigetet meg tudjuk védeni, mikor jott oda az egetverő arma legios az FF tol 1 szem védot nem kapott oda! Mindenki szidja a legios fiókot így belso úgy belso mikor 200 falut vesztett másnap visszavett az nem véletlen volt csak annyi volt az inaktív!!!

1698 bővítmény megtekintése

Én vágom miről beszélek!

Köszönjük a "mesedélutánt".
 

DeletedUser19698

Vendég
Te nagyon menő vagy,hogy a neveddel topikot nyitnak és neked akarnak bizonyítani,há miez má? pedig nameless,faceless.

Ennek utána olvaytam mert töröm az Englist..:/
NF rövidítése magyarban: Natur francia
=GB= rövidítés : Gang Bang
A-L rövidítés : Anal Like

Fel nem foghatom ennyi erotikus tartalmat hogy engedhet a supp..:/
,Kérem intézkedésük..:D
 

DeletedUser18336

Vendég
...

Derfelt meg Caesart nem is említettem akik szintúgy átadták a faluikat és ők akkor top játékosok voltak...!

...

Én vágom miről beszélek!

teljesen biztos vagy benne, hogy vágod miről beszélsz? csak mert Derfel Randomos volt a legelejétől. ettől függetlenül tény, hogy átadta a faluit nekünk, de nem igazán értem, hogy ez hogy jön ide :D
 

DeletedUser19734

Vendég
A történelmet a győztesek írják... a vesztesek privilégiuma a magyarázkodás marad!

Uhh a próféta szóljon belőled! győzni scriptekkel, mint egy jól csomagolt szendvics ugye? a lényeg a csomagolás nem az hogy mi van benne :). Mind1 kár reszelni a fingot.
 

DeletedUser19734

Vendég
teljesen biztos vagy benne, hogy vágod miről beszélsz? csak mert Derfel Randomos volt a legelejétől. ettől függetlenül tény, hogy átadta a faluit nekünk, de nem igazán értem, hogy ez hogy jön ide :D

Igazad lehet de mind1 akire én gondoltam az Caesarral egy időintervallumban lépett le, örülök hogy így úgy ezekre mindenki emlékszik, csak arra nem hogy mennyi inaktív fiók volt a 100 ban és erről senki nem beszél! csak azt harsongja mindenki, hogy elrontottuk :D de gáz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19734

Vendég
A 100 klán ellen harcolt minden és mindenki! A játékosok sorba mentek el, a Random javában csak minket utott, kevés volt a saját védelem, és ott volt az a szörnyű szövetség is! Minden, amiről nem tehettünk is ellenünk játszott... eleve halálra volt ítélve az a szerver... legios V53 on is vezér lenne ha 47 en nem szívták volna ki belőle az alapiskolás osztag az energiát!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Igazad lehet de mind1 akire én gondoltam az Caesarral egy időintervallumban lépett le, örülök hogy így úgy ezekre mindenki emlékszik, csak arra nem hogy mennyi inaktív fiók volt a 100 ban és erről senki nem beszél! csak azt harsongja mindenki, hogy elrontottuk :D de gáz.
Az ellenfél hibája ha nálatok inaktív fiók van? lOl . Szerintem inkább a vezetés hibája hogy nincsenek aktiv tagok kezébe adva azok a falvak.
 

DeletedUser19734

Vendég
Az ellenfél hibája ha nálatok inaktív fiók van? lOl . Szerintem inkább a vezetés hibája hogy nincsenek aktiv tagok kezébe adva azok a falvak.

:) legios osztott még az FF nek is belole méghozzá nem is 1 tagnak! Az akkor aktív tagok kapták a falukat, akikbol aztán megint csak inaktív lett! Ez egy reakció ellenreakciót váltott ki és mindenki a nagy hatalom kapta felelosséget eldobta ahogy csak jott úgy ment!
 

DeletedUser19734

Vendég
2 klán volt a 100 és a 100. ,a végére meg valami 10-15-en maradtunk... de hát ugye én vagyok a hülye megint, biztos a naptól beszélek ennyi hülyeséget, elnézést! Legios meg amúgy is rossz játékos sőt a legrosszabb én is valahol a ZS ligában játszom és amúgy mindenki is jobb nálunk kivéve aki nem!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent