Csevegő

DeletedUser19845

Vendég
ha kémünk lenne akkor ezelött armába miért tudtatok ~100at foglalni ? és most meg 20at? ha kémünk lenne fixen tudnánk mi hova merre;)
de ezzel csak a 3as szövetségest égetitek le.. elég gáz lesz majd esetleg úgy nyerni hogy 1v3+kémekkel
és nem.. nem Nitrox vagyok ha arra gondolnál ;) habár ami nincs azzal nehéz lesz :p
 

DeletedUser18625

Vendég
ha kémünk lenne akkor ezelött armába miért tudtatok ~100at foglalni ? és most meg 20at? ha kémünk lenne fixen tudnánk mi hova merre;)
de ezzel csak a 3as szövetségest égetitek le.. elég gáz lesz majd esetleg úgy nyerni hogy 1v3+kémekkel
és nem.. nem Nitrox vagyok ha arra gondolnál ;) habár ami nincs azzal nehéz lesz :p
Te nagyon kezdő vagy :D nem tudsz különbséget tenni armák közt ? Nem vittünk soha 100-at kezdjük itt , csupán az első közös nagy arma arról szólt egy helyre kuldik aseregeket szándékosan túltolvatámadókkal , most kevesebben indultak nem egyhelyre ... örülök hogy rontod ellenfeleink szinvonalát :D
 

DeletedUser19845

Vendég
~közel 100at foglaltatok , de nem azt mondtam meg is tartottátok ;)
 

DeletedUser19475

Vendég
Sziasztok.
Teljesen egyertelmu,hogy valaki szivarogtat valahogyan.
Ez mar tobb alkalommal is bebizonyosodott, persze azt nem mondanam, hogy az SBT vagy a szovetseg hibaja.
Mindig kerul olyan ember aki egy ido utan a harc helyett elarulja a tarsait, de szerintem nyugodt lelekkel kiadhatnatok ki az, hogy ne errol menjen a vita a tovabbiakban.

Ez korrekt lenne a reszetekrol, ha mar amugyis mindenki "tisztan" jatszik.
Szeretnem latni azt a tiszta jatekot, nagy keres?
 

DeletedUser18625

Vendég
Sziasztok.
Teljesen egyertelmu,hogy valaki szivarogtat valahogyan.
Ez mar tobb alkalommal is bebizonyosodott, persze azt nem mondanam, hogy az SBT vagy a szovetseg hibaja.
Mindig kerul olyan ember aki egy ido utan a harc helyett elarulja a tarsait, de szerintem nyugodt lelekkel kiadhatnatok ki az, hogy ne errol menjen a vita a tovabbiakban.

Ez korrekt lenne a reszetekrol, ha mar amugyis mindenki "tisztan" jatszik.
Szeretnem latni azt a tiszta jatekot, nagy keres?
Akkor visszafele is legyen így mert oké ez most nektek nagy lehetőség , hogy sírtok meg szegèny sbt meg ....... de akkor ne álszenteskedjetek , amúgy perpill én tudom miről beszéltek de ellenetek van nem eg bizonyitékunk hogy egy perc se telt el és már visszahalottunk infot , még akkor is ha az épp nem v50-es téma de milyen érdekes hogy egy sbt szimpatizáns egyből arról beszélt ....
 

DeletedUser19475

Vendég
Itt senki sem allszenteskedik, meg nem sirok.
Annyit kertem, hogy adjatok ki ki az.
Vegulis a legjobb vedekezes a tamadas, ahogy ezt az irasodban is lattuk.

Erdekes mert egy irasodban sem tagadtad, hogy van..Inkabb csak felre beszeltel. Szerintem nincs szuksegetek erre, hogy igy keruljetek elore de lehet en tevedek.

Ha kiadod jo, es ha nem akkor nem..Oruljetek neki, vegulis ami ezen a vilagon vegbe ment az mar minden csak nem tiszta jatek.

Ennyit a korrekt jatekrol. Erdekes amugy ez a tema is.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Akkor visszafele is legyen így mert oké ez most nektek nagy lehetőség , hogy sírtok meg szegèny sbt meg ....... de akkor ne álszenteskedjetek , amúgy perpill én tudom miről beszéltek de ellenetek van nem eg bizonyitékunk hogy egy perc se telt el és már visszahalottunk infot , még akkor is ha az épp nem v50-es téma de milyen érdekes hogy egy sbt szimpatizáns egyből arról beszélt ....
Normális hangnemben kérdezném.
V50-ről milyen bizonyitékod van hogy nekünk kémünk lenne? Ne ilyen legyen hogy ezt azt hallasz vissza. Vannak biztos tagok akik beszélgetnek igy biztos megy ide oda egy két szó, de ez mindenhol meglehet. De más bizonyiték? Fura időzités vagy tudjuk hova mentek élessel vagy valami?
 

DeletedUser19748

Vendég
a bátya köztettek van dual-ként, belülről akarja nézni hogy fő le a kávétok
 

DeletedUser19053

Vendég
Te nagyon kezdő vagy :D nem tudsz különbséget tenni armák közt ? Nem vittünk soha 100-at kezdjük itt , csupán az első közös nagy arma arról szólt egy helyre kuldik aseregeket szándékosan túltolvatámadókkal , most kevesebben indultak nem egyhelyre ... örülök hogy rontod ellenfeleink szinvonalát :D
te is jártatod a szád, de közbe annyit se tudsz, hogy tanulmányozd a Vandermonde mátrix kondicionálását a maximum vektornorma által indukált mátrixnormában, ha a t vektor a [-1,1] intervallumon vett egyenlőközű pontrendszer tk = -1 + k*2/n, n = 10..15 esetén ,
illetve ha tk = k/n, k = 1..n ;s n = 10..15. ;)

Szerk. : ha hiszed ha nem ezt nem hasból írtam :D
 

DeletedUser18797

Vendég
Mondjuk az nem baj h pár hónapja hetente lepleztünk le nálunk SBT kémeket, akik szivárogtattak aztán gyorsan át is vették őket
Persze egyszerűbb kémmel vádolni a másikat, mint beismerni azt h a szövetség támadásai egyre összeszedettebbek

Mindig azthiszem h egy bizonyos szintnél nincs lejjebb, feljövök ide és hónapról hónapra megcáfolódik ez
 

DeletedUser18625

Vendég
Normális hangnemben kérdezném.
V50-ről milyen bizonyitékod van hogy nekünk kémünk lenne? Ne ilyen legyen hogy ezt azt hallasz vissza. Vannak biztos tagok akik beszélgetnek igy biztos megy ide oda egy két szó, de ez mindenhol meglehet. De más bizonyiték? Fura időzités vagy tudjuk hova mentek élessel vagy valami?
Mondjuk kezdjük azzal , hogy olyan szinten éltek vissz informáciokkal , hogy érdekea mód ahova klánvédelmet kértek az emberek fronton valamilyen mód először sose támadtátok , valamint arma közbe míg a közös csoportba kértünk védőt mert ürült , pont nem ment utána nemes , aztán leathernél véletlenül a sajàt ráfoglalására ment még 2 nemes .. pedig szándékosan nem közvetlenül a támadás mögé kérte aztán az verte ki a biztosítékot , hogy bekamuztam , hogy hétvégén bulizni megyek , nem leszek fent és nem találtam helettest , érdekes módon aznap este merő vélwtlenségből pont az egyik falvan felé ment egy kószanemesvonat .....

Na uraim jó lenne ha a mellémagyarázást abbahagynátok , a játékkal kéne törődnötök .... mert így csak egyre hamarabb mentek csak a levesbe
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent