Csevegő

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
KB az jött le,már csal is a DREAM...
Kezdődik?? o_O
Amatőr pp-zőknek 1-2 dolog.
Ha beilleszted a 900 nyersit picai vásárláshoz,mert legtöbben csak 3-ik húzzák ilyenkor a piacot,s kb 20-30 percig frissítgeted,a beillesztett szám nem tűnik el,így ha csak 1x is beadja a nyersit nyomsz gyors 2 entert,s meg is kapod a nyersit.
Ismerek olyan fanatikust aki a hajnalban is már felkel csak a tőzsde miatt,meg éjszaka..stb...
Attól hogy nem megy,mikor ennyien összegyűltünk 1 kontin,s ugye a tőzsde kontikra van bontva,ne csodálkozzatok,ha 100-200 ember tőzsdézik,s nektek pont nem jut...

1; Senki nem mondta, hogy a dream csal.
2; Ahogy az előttem hozzászóló is írta... miért veszed magadra, ill. a klánodra ha semmi közöd/közötök hozzá?
3; Hagyjuk már Andersen :)
 

DeletedUser19698

Vendég
1; Senki nem mondta, hogy a dream csal.
2; Ahogy az előttem hozzászóló is írta... miért veszed magadra, ill. a klánodra ha semmi közöd/közötök hozzá?
3; Hagyjuk már Andersen :)

Azért vettem magamra/magunkra,mivel te pont a DREAM közt vagy...
Ironikus,s gondolom nem a saját társaid akarod tiltatni akik már 100+ piacozásnál vannak..
Ugye? ;)
 

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
Még mindig nem nevesítettem senkit, nem is célozgatok. Nem csak dream tagok vannak K55-ön.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Szerintem Witcher csal.
Reportolom is a **csába.

De direkt kipróbáltam 200 fát kitettem tőzsdére 3mp-ig kint volt nem tudom mi a gond :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Úgy, hogy csak belém akartál kötni. Mert az a menci. Lehet vagizni a spanciknak, hogy bemertél szólni a hatalmas Pillpoppernek. Gratulálok! Arra nem gondoltál, hogy a bot/script valószínűleg egy és ugyan az amelyik a nyersit leszedi pp-ért a piacon és amelyik ajánlatot fogad el instant ahogy kiteszem v50-en? De írhattam volna, hogy szeretem a tejet akkor is idehánytál volna valamit. :(
 

DeletedUser12246

Vendég
Nem, csak nem értem hogy érted. Semmi értelme v50en ilyet használni. Nincs tőzsde, piacon meg 1:1 a max arány. Szóval milyen előnyöd lenne ott egy scripttel?
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Úgy, hogy csak belém akartál kötni. Mert az a menci. Lehet vagizni a spanciknak, hogy bemertél szólni a hatalmas Pillpoppernek. Gratulálok! Arra nem gondoltál, hogy a bot/script valószínűleg egy és ugyan az amelyik a nyersit leszedi pp-ért a piacon és amelyik ajánlatot fogad el instant ahogy kiteszem v50-en? De írhattam volna, hogy szeretem a tejet akkor is idehánytál volna valamit. :(
Ha a tőzsde nem lenne és a v30 előtti pp-zési mód lenne még mindig, valószínűleg igazad lehetne. Kétlem hogy valaki azt a kettőt egybe építette volna mert a kiadott parancsok rohadtul nem egyeznek a kettőnél már.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
FS3 előrébb van az FS2-nél, ennél az nézne ki jobban, ha az FS4 pedig top1 lenne holnapra :D
 

DeletedUser19651

Vendég
A DREAM akkorát kezdett mint életükbe sosem. Kipofozták őket 49ről és itt most nagyot akarnak alkotni, Witcher elhiteti a tagokkal hogy jobbak az FSnél pedig ez csak egy lufi amit láttok. A DREAM bomlani fog amint az FS klánon nem találnak fogást.
Ott a Harcosok Redsnake papával, ott a play és a XIII se rossz. Ez az 51 keményebb, jubileumibb mint az SBT által szétcseszett v50.
Lassan itt az ideje koldusruhába elvegyüljek a Zetorba.
 
Fent