Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
Kezdjen már el szidni valaki valakit xD A végén még normális viléglesz külső arcoskodás nélkül xD

Nyugi ahol Witcher van abból nem lesz normális világ. :D
Amit egyelőre láthatunk hogy a Dream-nek több pp-je van bár lehet hogy az FS csak tartalékol. :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Elemzéseket a népnek:):D
s4j1rIT.jpg
 

DeletedUser19613

Vendég
Willpowert szerintem nem tudjuk felülmúlni. :D

A helyzet szerintem változatlan.
K44 Red klánjáé lesz.
K45 a JF ugyan létszámfölényben van de gyenge a tagságuk. Ha jól értesültem ők a Dream-et fogják ütni de szerintem inkább fordítva lesz ez. Majd meglátjuk egyelőre nehéz megjósolni mi lesz itt. Eki? :D
K45 egyértelműen FS komoly ellenfelük nincs.
K55 Konti közepe Dream viszont a peremen elzárta az FS a terjeszkedés lehetőségét és szépen belassítják majd Witchert. Ha bejön a tervük jókora előnybe kerülhetnek Light-ék és nyugatról még nagyobb nyomást helyezhetnek majd a Dream-re.

Legend klán ugyan még top2 de csak a pp miatt, ők halálra vannak ítélve. Elhelyezkedésük über noob össze vissza vannak mindenki ütni fogja őket idővel Északról majd Red délről FS meg Dream is.
Farmban számomra meglepő hogy az FS és Dream kb fej fej mellett van azt hittem sokkal jobb lesz a Dream és a startban nagy előnyre tesznek szert.
Komoly harcok még nincsenek mindenki pucolja az inaktívabb szomszédokat.

Összegezve az FS jól áll, váratlan dolog nem történt. Ha minden így folytatódik szép lassan beindul a gépezet és átgázolnak majd a Dream-en.
 

DeletedUser12157

Vendég
Ugy hallottam a JF szovetsegre lepett az FS-el, de cafolja meg valaki, ha nem igy van :D
 

DeletedUser19525

Vendég
Sziasztok remélem izgalmas világot hoz össze a Dream meg az Fs. :D Bár a diplomáciáknak is nagy szerepük lesz. :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Sziasztok.

Az valami új beállítás, hogy támad az illető nincs pfem, és őrtornyom se, de látom milyen sebességgel jön?
 

Csatolmányok

  • IMG_20181006_171736.jpg
    IMG_20181006_171736.jpg
    424,1 KB · Megtekintések: 42

DeletedUser16135

Vendég
igen...úgy hívják,hogy - tiltott scriptet használsz :D:D

félretéve a baromságot... érdemes ide felnézni pár percet elverni naponta pp-zni? :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Srácok kezd emelkedni az árfolyam. :( Megígéritek, hogy pofozkodtok egy jó darabig DK-en? Mert akkor átregelnék. Nem akarok hálátlan lenni, de ez a 2500 pp nem elég főleg, hogyha jön classic plusz a barátaimat is én tápolom..
 
Fent