Csevegő

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Ugyan már, menj az Fsbe. Chewt is felvették, a mesteredet. Téged is tuti felvesznek...mégiscsak nem egy zetor :D

Ezer éve nem járok fel,de azért emlegetsz! Megtisztel,de ne mindenhol engem láss légyszíves főleg ne ezzel a Prófétakoppintással keverj össze. Egyszer még remélem találkozunk.Egy tükröt tartok majd feléd s felfallak!
(Privátba válaszolj 1 hónap múlva megnézem)
OFF
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Ezer éve nem járok fel,de azért emlegetsz! Megtisztel,de ne mindenhol engem láss légyszíves főleg ne ezzel a Prófétakoppintással keverj össze. Egyszer még remélem találkozunk.Egy tükröt tartok majd feléd s felfallak!
(Privátba válaszolj 1 hónap múlva megnézem)
OFF
:eek:
Visszatértél!! :oops:
 

DeletedUser19410

Vendég
Ezer éve nem járok fel,de azért emlegetsz! Megtisztel,de ne mindenhol engem láss légyszíves főleg ne ezzel a Prófétakoppintással keverj össze. Egyszer még remélem találkozunk.Egy tükröt tartok majd feléd s felfallak!
(Privátba válaszolj 1 hónap múlva megnézem)
OFF

Tehetek én róla, hogy sokunkban ilyen mély nyomot hagytál :D
51en felfalhatsz, miután kippztem magam :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.402
Ezer éve nem járok fel,de azért emlegetsz! Megtisztel,de ne mindenhol engem láss légyszíves főleg ne ezzel a Prófétakoppintással keverj össze. Egyszer még remélem találkozunk.Egy tükröt tartok majd feléd s felfallak!
(Privátba válaszolj 1 hónap múlva megnézem)
OFF

Chew make the külső greate again!!!
 

DeletedUser18862

Vendég
Látom szépen előre törtek a PP-huszárok :D
Minden klánból vegyesen... Mint egy jó pálinka...
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Betettem tőzsdére 2k fát meg 2k agyagot és rá frissítettem és már el is tűnt xD 0-24-ben a piacot figyelik ez egy kicsit gyanús nem? :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Tegnap én is betettem, de nálam 8 másodperc után már volt történés. :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Vihar előtti csend.
Mindenki várja a kezdővédelem lejártát vagy mi a szösz van? :D
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Kezdjen már el szidni valaki valakit xD A végén még normális viléglesz külső arcoskodás nélkül xD
 
Fent