Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Már megérte :)
De kérdem én eddig csak wc-n mertél tükörbe nézni, vagy folyton kellet új alsó? :D

:D és amúgy játékon kívül van magánéleted is és ott tudsz örülni másnak is? :D vagy neked az a legnagyobb öröm ha egy ideig az ASG a top1 és verheted rá a melled a végén pedig jönnek a kifogásokkal hogy miért is vesztettek? :) De inkább ebbe nem mennék bele nem szeretek vitatkozni :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ha a Sparta nem nyerhetett első nap, akkor az ASG miért bukhat a harmadikon??????? Ez unfair!!!!!

Btw, aba egy nagy troll, nem esett még le? :D Pont, mint Willpower. Legyetek kicsit rugalmasabbak, ne vegyetek mindent komolyan.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Most néztem meg hogy v46-on még Ragnarök-Asgard pusztulása a faluneveim :)
De amúgy ASG fan vagyok :D
Ennek ellenére miért ne lehetnék most ASG? :)
Én csak vicelődni járok ki ha komolyan veszed te hibád :D

Nem tudták még megszámolni az íkúkat, pedig nincs magasan a léc, ne szomorkodj :D

Az a baj hogy bináris számféleség jött kis :(
10001101101010010101001010101
kicsit belezavarodtam de kb így áll a klán :(
 

DeletedUser18312

Vendég
Csináltam egy gyors rajzot. Top10 klán+alklánjaik vannak benne. Érdekes dipozások lesznek itt. Sparta erejét most nagyobbnak érzem a V45ösnél, de a V40 vagy egy hordához képest még sztem gyengébb....
Arkékat se érzem hogy túl komolyan vennék ezt a világot, rengeteg a hiányzójuk. ASG szokás szerint tömeggel ügyesen területet szerzett.
ÉSzakkeleten meg szép túltengés van. Ac,RPG,NF,SBT.
Spartanak szerintem most két könnyű kontija lesz, mert nem fognak északon egy kontit se hamar megszerezni, se arkék asg ellen, se Ac,RPG,NF,SBT. Ha viszont nem lesz nyomás Spartara északról, könnyedén kiszedegetik az uw, lyukó féle klánokat. Azért az nem Da, meg monti féle vasak szint....

37841954_1871881759536945_1420323273647849472_n.png
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
nem nagyon latom a nagy forradalmat a top listak elejen, amit az örök lemaradók jósoltak. Persze, az a néhány extremen növő fiók hiányzik, de nem mondanám éppen, hogy felismerhetetlen az élboly.
Egy mitosszal kevesebb...

Ez teljesen így van,még picit zavaros,de hamarosan 90%ban ugyanazok a játékosok lesznek ott a top 50ben akik ott szoktak lenni. Mai részadat:

top100 kifosztott nyersanyag 3.nap:

Sparta:12játékos
NF: 17 játékos
=SBT= 2játékos
Respect: 23játékos
ASG : 3játékos
TKR: 6játékos
AC: 2játékos
UW: 6játékos
Még klán nélkül: 18játékos

Persze ez még csalóka a gyűjtögetés és a későbbi kezdések miatt,viszont az aktivitásra rámutat.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent