Csevegő

DeletedUser19087

Vendég
Remélem azért a 45-ös csapatból páran jönnek 50-re is és hátha összejön a duplázás :p
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nikitát olvasva olyan érzés fogott el,hogy most esett le neki,hogy elbukták a szervert és utólag akarja helyrehozni a szerveren elkövetett hibáit. Nem hinném,hogy nagyincze féltené az FS-t,hiszen tudja hogy felelőtlenül nem fogunk beleugrani egy szerverbe,akármennyire is provokáltok bennünket...talán ennyi tiszteletre már rászolgáltunk. Leírtam fentebb mikor és milyen feltételek között fogunk indulni,ha mindenáron ellenünk akartok játszani ott lesz a lehetőségetek az adott szerveren megpróbálni. Nem fenyeget benneteket az a veszély,hogy nem indulunk többet,hiszen írtuk,hogy menni fogunk még,de valamiért az lett hirtelen a felfogás,hogy nekünk alkalmazkodni kéne ahhoz,amit ti szeretnétek. Megvolt a lehetőségetek legyőzni minket 45ön,egyszerűen nem éltetek vele. Sőt,gyakorlatilag amint elértünk hozzátok bedobtátok a törülközőt,szinte ellenállás nélkül. Most meg jön a sírás-nyafogás,hogy menjünk már visszavágót amikor ti jónak gondoljátok,mert most majd komolyan vesztek minket,nem fogtok minket lenézni a szerver elején és nem a szerver legvégén kaptok majd észbe,hogy basszus ezt elrontottuk. Ha akartok valamit,majd alkalmazkodtok ti hozzánk,ugyanúgy mint minden más klán aki elbukott egy szervert és revansot akart. Legalábbis én nem sűrűn láttam még egy klán vezetőjét vesztes szerver után a mellét verve kimenni fórumra,hogy gyertek majd legközelebb megmutatjuk nektek. Hogy miért? Mert az adott szerveren kellett volna megmutatni mit tudtok,nem pedig majd utólag valamikor.

Másrészről meg Nikitaa kikérem magamnak,hogy hazugnak nevezz,mert minden amit leírtam igaz. Én is várom szépen részletesen azt a listát,hogy mégis miben is hazudtam. Ezenfelül a pofátlanság legfelsőbb szintjének tartom,hogy kijössz ide sértegetni engem és szapulni a klánomat,utána pedig szívességet kérsz tőlem/tőlünk.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
Azért egy FS-DSA duót leverni szinte képtelenségazért valljuk be :)
Ezek kettő ellen bárki kikapott volna nem csak a NAGY Spárta.
Volt azér ott területi meg játékos túlerő is..
Light amit írt hogy milyen könnyen átmentek Spártán...hát...víz verte volna ki Halottasékat ha ott vannak keleten DSA helyett.
Amikor már az FS harcolt a Spàrtával akkor már a kinyúlt tésztát húzta csak tovább.
Ezt FS szimpatizánsként mondom.
DSA nak nem volt olyan egyszerű a helyzet, ott sok álmatlan éjjszaka volt Vinszék miatt :)
Nem ismerem Spártát, de jól helyt állt...le a kalappal.
Mint mondtam, nyerésre nagyon kicsi volt az esélyük...
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Húzzál sorszámot.
Majd, ha lesz időm..

Ha ezt egy klán vezetőjeként írtad a továbbiakban ignorálom a hozzászólásaidat.

Azért egy FS-DSA duót leverni szinte képtelenségazért valljuk be :)
Ezek kettő ellen bárki kikapott volna nem csak a NAGY Spárta.
Volt azér ott területi meg játékos túlerő is..
Light amit írt hogy milyen könnyen átmentek Spártán...hát...víz verte volna ki Halottasékat ha ott vannak keleten DSA helyett.
Amikor már az FS harcolt a Spàrtával akkor már a kinyúlt tésztát húzta csak tovább.
Ezt FS szimpatizánsként mondom.
DSA nak nem volt olyan egyszerű a helyzet, ott sok álmatlan éjjszaka volt Vinszék miatt :)
Nem ismerem Spártát, de jól helyt állt...le a kalappal.
Mint mondtam, nyerésre nagyon kicsi volt az esélyük...

A Spártának minden szerveren könnyedén meglett két kontija is,volt ahol kapásból majdnem 3. Mi erre készültünk,úgy álltunk hozzá,hogy minden egyes faluért meg kell majd küzdenünk. Ehelyett pedig az utolsó néhány hónapot végigunatkoztuk,mert gyakorlatilag teljesen feladta a Spárta. Nyílván az első pár hónapban a DSA ellen kiemelkedően szerepelt a Spárta,ezt senki nem akarja elvenni tőlük. vinszent védekezése és a DSA fronton hónapokig harcolók játéka fenomenális volt. Viszont brutális vezetői hibákat követtek el,amelyekkel ellehetetlenítették a folytatást. Alapjáraton a klán felkészületlensége erre a szerverre brutális kihatással volt mindenre. A probléma nem az,hogy egy átlagos klánnak a nyerésre nagyon kicsi esélye volt ezen a szerveren a DSA-FS szövetség ellen,sokkal inkább arról hogy egy ereje teljében levő Spárta simán megnyerte volna mindkét kontinensét és komoly harcra késztetett volna minket is. Egész egyszerűen ezen a szerveren a Spárta hírneve sokkal nagyobb volt mint az ereje,pedig ennek arányosnak kellett volna lennie. Számunkra a legkellemetlenebb,hogy mi készen álltunk egy erős Spárta ellen harcolni,erre most kapjuk a célzásokat és mutogatásokat,hogy mi nem is igazán harcoltunk ellenük. Pedig egyáltalán nem rajtunk múlt...és ha most a Spárta hasonló felkészültséggel fog nekivágni v50nek,mint 45nek, úgy,hogy már most több klán készülődik ellenük annak csak újabb felsülés lesz a vége,ezért sem tudom mire vélni ezt a provokációt.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Erre csak azt tudom mondani,hogy nekünk is 2kontinensre elég játékosunk volt kezdéskor,mégis csak egy kontinensen kezdtünk és inkább voltunk szűkösebben,de mentünk a biztosra. Nekem az első dolgom mikor elkezdünk egy szervert megfelelő szövetséges keresése,hogy elkerüljük a többfrontos háborút...a helyükben biztos szövetkeztem volna a DA,Vasak,RVY klánok valamelyikével és próbáltam volna elérni,hogy azok akik nem minket támogatnak a szövetséges klánba olvadjanak be. Sőt,én a Spárta helyében szövetkeztem volna az ASG-vel és szövetségest próbáltam volna szerezni nekikdélről,hogy megpróbáljanak minket lelassítani. Ehelyett pedig csak simán elbukták délnyugatot és pár hónap után a legtöbb amit ki bírtak hozni a diplomáciából egy MNT volt a DA-val....Ez nem a tagok hibája.

Nikitának a hozzászólásait a továbbiakban mellőztem fórumon,mert azt olvasni,hogy provokál és mindenféle tény és indoklás nélkül hazugnak nevez nem látom értelmét. Értem én,hogy savanyú a szőlő,de ez a viselkedés nem méltó egy értelmes emberhez,tények nélkül pedig teljesen fölösleges vitatkozni is vele. De,azért az egyetlen állításba belekötök...Az FS vezeti a LET ranglistát,támadni meg kutya sem támadott minket,így nem érzem azt,hogy a LE rangunkkal probléma lenne.
 

DeletedUser12127

Vendég
Sorszámot ugyan én sem húztam, Nikitaa, de engem is érdekelne Lightrex miben ferdített a hosszú visszatekintésében. Amit egyébként köszönök neki, mindig érdeklődve olvasom az ilyeneket.
 

DeletedUser19513

Vendég
Lightrexnek most kivételesen teljesen igaza van. Andi... ezt a szerót a Spárta vezetősége bukta el. Light tökéletesen rávilágított. A diplomáciai defektetek okozta a vesztetek. A másik pedig... ha már elbuktál ne keress kifogásokat! Gratulálj és csendben készülj fel a revansra tanulva a hibákból! Akkor megmarad a tisztelet és hidd el kevésbé fog fájni.
 

DeletedUser18324

Vendég
Lightrexnek most kivételesen teljesen igaza van. Andi... ezt a szerót a Spárta vezetősége bukta el. Light tökéletesen rávilágított. A diplomáciai defektetek okozta a vesztetek. A másik pedig... ha már elbuktál ne keress kifogásokat! Gratulálj és csendben készülj fel a revansra tanulva a hibákból! Akkor megmarad a tisztelet és hidd el kevésbé fog fájni.


Tisztelet?
Mióta a spárta elindult csak mocskolódást kapott,s szidást,bármit csinált,hol van itt tisztelet?
 

DeletedUser18324

Vendég
Azért egy FS-DSA duót leverni szinte képtelenségazért valljuk be :)
Ezek kettő ellen bárki kikapott volna nem csak a NAGY Spárta.
Volt azér ott területi meg játékos túlerő is..
Light amit írt hogy milyen könnyen átmentek Spártán...hát...víz verte volna ki Halottasékat ha ott vannak keleten DSA helyett.
Amikor már az FS harcolt a Spàrtával akkor már a kinyúlt tésztát húzta csak tovább.
Ezt FS szimpatizánsként mondom.
DSA nak nem volt olyan egyszerű a helyzet, ott sok álmatlan éjjszaka volt Vinszék miatt :)
Nem ismerem Spártát, de jól helyt állt...le a kalappal.
Mint mondtam, nyerésre nagyon kicsi volt az esélyük...


Azért ha nem 1 DA,hanem 1 TEMP vagy 1 Hydra esetleg 1 CNN vagy PHX hogy még nagyobb neveket mondjak lett volna délnyugaton 1 DA helyett,kicsit más lett volna..

Gratulálok a győzteseknek,de az FS valóban nem sok mindent tett hozzá a szeróhoz..
Hogyan is volt?
Elsőre 1 ASG-t győztek le,ami addig mindenkinek sikerült (V39en épp az Ez van ette meg őket),ezzel kb megkapták egész északot,DSA ellen pedig lássuk be startban nem sok klánnak van esélye...
ASG legyőzését is érdekes módon,mert a nagyobb játékosokat gyors betoborozták..
Így egész észak kb ingyen falat volt,majd délen ugye jött az FE árulása,vagy szembe fordulása DA-val,kinek hogy tetszik,szintén az FS nyert belőle,mert több FE játékost vettek át (Szintén toborzás.) majd ugye védték őket,s így DA elsőre a saját kontinensén kellett harcoljon amíg az FS simán ütötte őket északról...
Monti átlépése is 1 pofon volt,a falvai elhelyezkedését tekintve,s akkor nem beszéltünk még a DA-s átlépőkről...

FS-nek úgy vélem sokkalta könnyebb volt ez a szerver,mint akár a V39,amit megint csak szinte könnyen toborzással megnyertek..

Szóval Incze valahol megértem miért favorizálod ennyire az FS-t,valahol te is mindig a tömegek vezére voltál,ugye 25-n volt szerencsém látni,hogy a KACSA ellen a Teljes OAS-t is beolvasztottad a győzelem érdekében...
Így valahol mester s tanítványa viszonyt látok bennetek,szép románc..:D

Kíváncsi lennék FS-t miért nem fikázza senki,mikor V39,s most V45 is szinte ingyen világuk volt,spártát meg még most is csak mocskolják,az ingyen világok miatt..:D

DSA-soknak meg grat,főleg Tysonka-nak,aki ugye engem nevezett még hazugnak,hogy ugyan ők nem olvadnak majd FS-el..:D

Kicsit vicc volt ez a világ,de a maga szépsége ennek is megvolt..:)
Élvezetes volt a DSA-Spárta harcait megélni/látni,valóban 2 igen jó csapat ütközött meg,aztán lett ami lett,az eredmény lényegtelen,maga a szerver élvezetes volt,FS meg talán majd 1x felmer vállalni olyan világot ahova nem kezdeti diplomáciával mer csak menni,már ha lesz addig magyar KH..:)

Incze neked még annyit ahogy olvastam elejétől külsőt te magad is Vigyorinak adtál folyamat igazat,hogy spártának indulnia kell,mert a hírnév,meg stb..
Most meg ellenkezőjét mondod,tényleg egyre nagyobb csalódás leszel ahogy öregedsz,szerintem kezd el külsőt is nyugdíjaztatni,mielőtt nevetség tárgya leszel Legendából..:)

Üdv.
 

DeletedUser19513

Vendég
Azért ha nem 1 DA,hanem 1 TEMP vagy 1 Hydra esetleg 1 CNN vagy PHX hogy még nagyobb neveket mondjak lett volna délnyugaton 1 DA helyett,kicsit más lett volna..

Gratulálok a győzteseknek,de az FS valóban nem sok mindent tett hozzá a szeróhoz..
Hogyan is volt?
Elsőre 1 ASG-t győztek le,ami addig mindenkinek sikerült (V39en épp az Ez van ette meg őket),ezzel kb megkapták egész északot,DSA ellen pedig lássuk be startban nem sok klánnak van esélye...
ASG legyőzését is érdekes módon,mert a nagyobb játékosokat gyors betoborozták..
Így egész észak kb ingyen falat volt,majd délen ugye jött az FE árulása,vagy szembe fordulása DA-val,kinek hogy tetszik,szintén az FS nyert belőle,mert több FE játékost vettek át (Szintén toborzás.) majd ugye védték őket,s így DA elsőre a saját kontinensén kellett harcoljon amíg az FS simán ütötte őket északról...
Monti átlépése is 1 pofon volt,a falvai elhelyezkedését tekintve,s akkor nem beszéltünk még a DA-s átlépőkről...

FS-nek úgy vélem sokkalta könnyebb volt ez a szerver,mint akár a V39,amit megint csak szinte könnyen toborzással megnyertek..

Szóval Incze valahol megértem miért favorizálod ennyire az FS-t,valahol te is mindig a tömegek vezére voltál,ugye 25-n volt szerencsém látni,hogy a KACSA ellen a Teljes OAS-t is beolvasztottad a győzelem érdekében...
Így valahol mester s tanítványa viszonyt látok bennetek,szép románc..:D

Kíváncsi lennék FS-t miért nem fikázza senki,mikor V39,s most V45 is szinte ingyen világuk volt,spártát meg még most is csak mocskolják,az ingyen világok miatt..:D

DSA-soknak meg grat,főleg Tysonka-nak,aki ugye engem nevezett még hazugnak,hogy ugyan ők nem olvadnak majd FS-el..:D

Kicsit vicc volt ez a világ,de a maga szépsége ennek is megvolt..:)
Élvezetes volt a DSA-Spárta harcait megélni/látni,valóban 2 igen jó csapat ütközött meg,aztán lett ami lett,az eredmény lényegtelen,maga a szerver élvezetes volt,FS meg talán majd 1x felmer vállalni olyan világot ahova nem kezdeti diplomáciával mer csak menni,már ha lesz addig magyar KH..:)

Incze neked még annyit ahogy olvastam elejétől külsőt te magad is Vigyorinak adtál folyamat igazat,hogy spártának indulnia kell,mert a hírnév,meg stb..
Most meg ellenkezőjét mondod,tényleg egyre nagyobb csalódás leszel ahogy öregedsz,szerintem kezd el külsőt is nyugdíjaztatni,mielőtt nevetség tárgya leszel Legendából..:)

Üdv.

És ezek után még elvárod a tiszteletet VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍCSŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐR?????? :D :D :D
 

DeletedUser19331

Vendég
Gondoltam, ide már nem szólok hozzá a történésekhez, de elnézve, mi történt...

Nikita, szerintem ne süllyedj le Lightrex és Yugi szintjére, mert a rutinjukkal legyőznek ott... :)

Witcher.. Magadhoz képest, egész jól megfogalmaztad, a történéseket.

Lightrex.. Ha meg neked ez a harc hogy átrohantatok a -da-n, akkor még nem harcoltál sohasem.
39-n se kellett sokat harcolni ugyebár..

Ettől függetlenül, gratulálok még1x az FS-DSA klánoknak, és nagy tisztelet azoknak, akik átadták a helyüket más játékosok számára!
 
Fent