2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Szal egy Kazinczy vagy...

Hy, majd válaszolok ha sikerült kifejtened a multis témádat....addig pszt.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
"Imzs ne várd el a tiszteletet mert nem fogod megkapni a Hytech barátoddal együtt.."

Kedves swag.: Na szögezzünk le valamit én nem vagyok Zsolt barátja, ne sértegess kérlek!
Tudod ilyenektől mint Te nem is kell a tisztelet mert azt sem tudod mi az! :) Az fáj h jelentettelek? Megint elmondta Head is az előző levelében h multiztok. Még a hülye is levágta anno h Head indította a nukotkat aztán két nap múlva tudott csak nemeselni tőled...ennyi :) Puszi.
hallottál már a fiókhelyetesités opcióról ? ha nem akkor tanulmányozd még a játékot..
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Nem fejtek ki semmit, mindenki tudja miről van szó :)

Hát akkor biztos csak véletlen lehetett, de ennyire lealacsonyodsz hozzám és (Barátomhoz Zs-hez) h írsz nekem ?
 

DeletedUser18300

Vendég
Örülök, hogy ilyen díszes társaság gyült itt össze, telis-tele ragyogó elmékkel, különösen Yugioh, aki már akkor világot nyert, amikor még V1 se létezett.

Szeretnék egy szavazást kezdeményezni én is, hogy elindithassam, egy szem nemesemet egy védtelen barbárra, viszont a support által felállított akadályokba ütköztem, és én még eléggé kezdő vagyok, hogy egyedül neki vágjak az ilyen fajta kalandnak. A földrajz tudásom is is úgy tünik övön aluli, mert nem tudom eldönteni, melyik(mellyek) a helyes válasz(ok)

Kérlek segítsetek, mielőtt szétbas*om a monitort, köszi mindenkinek! :D :)

 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Örülök, hogy ilyen díszes társaság gyült itt össze, telis-tele ragyogó elmékkel, különösen Yugioh, aki már akkor világot nyert, amikor még V1 se létezett.

Szeretnék egy szavazást kezdeményezni én is, hogy elindithassam, egy szem nemesemet egy védtelen barbárra, viszont a support által felállított akadályokba ütköztem, és én még eléggé kezdő vagyok, hogy egyedül neki vágjak az ilyen fajta kalandnak. A földrajz tudásom is is úgy tünik övön aluli, mert nem tudom eldönteni, melyik(mellyek) a helyes válasz(ok)

Kérlek segítsetek, mielőtt szétbas*om a monitort, köszi mindenkinek! :D :)


Végem :DDDDDDDDD
A nap hozzászólása :D:D:D:D
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
HY: "Megint elmondta Head is az előző levelében h multiztok."

Várjuk h kifejts azt a hatalmas briliáns következtetésedet.....ne visszakozz, már késő h elakarsz bujkálni a kérdés elől.....v inkább ciki?!
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Persze hogy te bebeszélted magadnak ezt a marhaságot.. de se baj.. élj ebbe a tudatba.
Imzs.. tudod az ellenállást épp nem rád vagy SirNyenjo -ra értettem hisz nehéz volt titeket onnan kiütni.. de akinek nem inge az ne vegye magára..
 

DeletedUser18552

Vendég
Örülök, hogy ilyen díszes társaság gyült itt össze, telis-tele ragyogó elmékkel, különösen Yugioh, aki már akkor világot nyert, amikor még V1 se létezett.

Szeretnék egy szavazást kezdeményezni én is, hogy elindithassam, egy szem nemesemet egy védtelen barbárra, viszont a support által felállított akadályokba ütköztem, és én még eléggé kezdő vagyok, hogy egyedül neki vágjak az ilyen fajta kalandnak. A földrajz tudásom is is úgy tünik övön aluli, mert nem tudom eldönteni, melyik(mellyek) a helyes válasz(ok)

Kérlek segítsetek, mielőtt szétbas*om a monitort, köszi mindenkinek! :D :)



Akkor még a böszme nagy bokrot nem láttad ahol egy STOP táblát kell megtalálni? Kigúvadtak a szemeim, de valószínüleg mögötte lehetett, mert nem találtam én sem :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Persze hogy te bebeszélted magadnak ezt a marhaságot.. de se baj.. élj ebbe a tudatba.
Imzs.. tudod az ellenállást épp nem rád vagy SirNyenjo -ra értettem hisz nehéz volt titeket onnan kiütni.. de akinek nem inge az ne vegye magára..

Akkor ezt legközelebb kérlek írd oda, mert ezt így általánosítva szerintem természetes, hogy kikérem mind a saját, mint a klánom nevében. Nem véletlen voltunk mindig is kevesen a BH-ban. Inkább legyen kevés oroszlán mint sok nyúl. :)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Örülök, hogy ilyen díszes társaság gyült itt össze, telis-tele ragyogó elmékkel, különösen Yugioh, aki már akkor világot nyert, amikor még V1 se létezett.

Szeretnék egy szavazást kezdeményezni én is, hogy elindithassam, egy szem nemesemet egy védtelen barbárra, viszont a support által felállított akadályokba ütköztem, és én még eléggé kezdő vagyok, hogy egyedül neki vágjak az ilyen fajta kalandnak. A földrajz tudásom is is úgy tünik övön aluli, mert nem tudom eldönteni, melyik(mellyek) a helyes válasz(ok)

Kérlek segítsetek, mielőtt szétbas*om a monitort, köszi mindenkinek! :D :)

az első képen van némi hegyecske...:)és az utolsón is határozottan el tudom képzelni.
 

DeletedUser18300

Vendég
Birom amikor végre megtalálom, kijelölöm, eltünik, és megjelenik helyette valami más , ahelyett, hogy átengedne :D
 

DeletedUser17278

Vendég
killerjedi mondta az előbb, hogy most rakta be a PF-et, vagy valami ilyesmi.

igen! pár napja aktiváltam..és????????
kinek mi a fene köze hozzá????
meg volt határozva előre a 80 nap. akkor mit kell itt vergődni????
szerintem ha a supp. lezárja a világot,akkor nincs szavahihetősége.
a focimeccsen se csinál olyat a bíró,hogy lefúj valamit és azután meggondolja magát...

komolytalan pedig ha megunta a világot,akkor adja fel és ígérem hagyunk 1 falut Neki:)
teljesen le...om ki,mit mond, én szeretném befejezni a 80 napot és kész.
én is voltam olyan világban ahol sajnos nem sikerült nyerni és a végén szétszedtek mint a rongyot..ameddig tudtam védekeztem és kész.
DE: nem szaladtam a supp.-hoz és nem vertem magam hogy milyen szemetét az ellenfél hogy támad...,meg már úgy is nyertek...
nevetségesnek tartom ezt az egészet!
no meg azt is aki itt írogat és szavaz itt,és nincs is a V33-on.
ok hogy ez külső fórum,de amihez nincs közöm,abba nem magyarázok és okoskodok bele.


na puszi Mindenkinek!
 

DeletedUser17278

Vendég
:confused::eek::cool: nemértettem bebasztam jól vagyok o_O Mire jó ez az egész fejtsétek már ki légszíves ? Páran még akarunk játszani ? egy kihalt szerveren ? Minek ? Ugyan már meg még most vesztek PP t ? Na ne röhögtess :DDDDDDDD Megnyertük a szervert mi vagyunk a nyertesek de még azért elbaszok pár ezret hogy izé hogy öööö minek is ? pfffff ember hihetetlen . Szakadok a kommenteken . Röhej az egész . Én magamtól nem kértem volna a lezárást , és nem is könyörögtem senkinek hogy ne támadjon már . De ez ami itt folyik hihetetlen . Nem veszitek észre páran hogy saját magatokat járatjátok le ?

A jó játékosok már elérték amit akartak , most akartok javítani feljebb kerülni a ranglétrán mikor már nincs ellenállás ? Az oszt igen :D

van ellenállás...komolytalan ellenáll. és meg kell hagyni,hogy nagyon ügyes..viszont kezd kifogyni és ezt hozta ki az egészből..
 
Fent