2017-03-26: Lezárjuk-e hamarabb a világot?

Lezárjuk-e hamarabb a világot?

  • Igen, azonnal

    Szavazatok: 42 61,8%
  • Nem, menjen végig a világ (80 nap)

    Szavazatok: 25 36,8%
  • Zárjuk le a 60. napon

    Szavazatok: 1 1,5%

  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Ha nekünk az számítana a ranglistán hogy ne kerüljünk lejjebb akkor nem itt tartanánk:D De igazad van, ennek semmi értelme, mert mindenki hatja a magáét. Mint mondtam, egyik oldal sem fogja a másikat meggyőzni hogy igaza van, s ez nem is a Vita fórum hogy ezt kellene tenni. De nyilván mindenki megvédi magát a másik vádaskodásával szemben. hangsúlyozom, vádaskodás...a tények nem azok.
És egészen nyugodtam lehet jön az utolsó falumra Swagyolo, nem fogok kardomba dőlni általa. Első szerverem, s büszke vagyok a csapatomra ti bármennyire is lenézitek vagy lesajnáljátok őket, minket. Olyan barátokra leltem, hogy magam sem gondoltam volna. Számomra az utolsó falu már csak egy jelkép volt, egy szerveren amit másfél évig nyomtunk, hol örülve hogy bánatosan. Ha ezt az egyszerű okot nem lehet megérteni, akkor nem tudok hozzátenni többet. Vár a nyár...:)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Ácsi!!!

Vegyük külön azt h egyesek n akarják töllünk h akárcsak egy faluval is jelen legyen az ellen a legvégén, s azt h továbbra is lehessen támadni a még nagyobb (nem egy falus) tagokat azoknak akik akrják!!!

nem az egy falusok támadásáról beszéltem, tudod jól. Őket békén lehet hagyni, bár ez megosztó kérdés, hanem a többiről!!!
Swagyi és jedi meg n tom még ki véletlenül se az egy falusok ellen akar még több száz nukikat inditgatni.....kissé nonszensz lenne!!! Éppen h komolytalan a fő cp. (aki zárni akar hamarjába)
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Nem komolytalanról beszéltem, de ha ezt sem értitek akkor komolytalan az egész!
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Engem most is támadnak a v33-on, egyszer sem írtam a támadómra h ne támadjon, úgyis tudom jól h el fogja vinni az összes falumat...és milyen érdekes h egyedül Abyss vagy ki foglalja el a BH-sokat (még a 26 pontost is.), mikor végez megy a másikra! Na ez a belerúgás a földön fekvőbe...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ácsi!!!

Vegyük külön azt h egyesek n akarják töllünk h akárcsak egy faluval is jelen legyen az ellen a legvégén, s azt h továbbra is lehessen támadni a még nagyobb (nem egy falus) tagokat azoknak akik akrják!!!

nem az egy falusok támadásáról beszéltem, tudod jól. Őket békén lehet hagyni, bár ez megosztó kérdés, hanem a többiről!!!
Swagyi és jedi meg n tom még ki véletlenül se az egy falusok ellen akar még több száz nukikat inditgatni.....kissé nonszensz lenne!!!

Mit nem erről szól? Ariék tisztában vannak azzal, hogy elbuktak (a játékban). Ahogy mondta, jelképként marad(na) az egy falvuk, hadd legyenek itt. De amint látom, már recklessM sincsen a szerveren, pedig legutóbbi "szerverszemlém" alatt még volt egy igen extra 46 pontos falva.

red.png
Easy Game, Easy Life (534|506) K55 184 recklessM Abyss [=SBT=] 2017-03-13 11:30:33

Ja, így már más. :D 100%-ra mentek, ott van a volt tagotok a top2 helyen 1000 faluval, őt is be kéne foglalni, nem?
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
hanem az egy falusokról!

De ne keverjétek e szavazás kiindítását az egy falus döntéssel!

Ahogy Arianna írta meg lehet jegyezni aki az egyet se akarja megadni az ellenfelének.
Hidjétek el az SBT-n belül is van aki ugymond megjegyzi ezen embereket....

Zongorázzátok végik h kitől jött az ötlet h zárolva legyen hamarabb, s ki van legjobban klánotokon belül melette....akik egy faluval vannak azok meg persze h mellé álnak, én is ezt tenném!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
hanem az egy falusokról!

De ne keverjétek e szavazás kiindítását az egy falus döntéssel!

Ahogy Arianna írta meg lehet jegyezni aki az egyet se akarja megadni az ellenfelének.
Hidjétek el az SBT-n belül is van aki ugymond megjegyzi ezen embereket....

Legalább helyesen írd le a nevét .)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Ácsi!!!

Vegyük külön azt h egyesek n akarják töllünk h akárcsak egy faluval is jelen legyen az ellen a legvégén, s azt h továbbra is lehessen támadni a még nagyobb (nem egy falus) tagokat azoknak akik akrják!!!

nem az egy falusok támadásáról beszéltem, tudod jól. Őket békén lehet hagyni, bár ez megosztó kérdés, hanem a többiről!!!
Swagyi és jedi meg n tom még ki véletlenül se az egy falusok ellen akar még több száz nukikat inditgatni.....kissé nonszensz lenne!!! Éppen h komolytalan a fő cp. (aki zárni akar hamarjába)

Most egészen komolyan, minden hiszti meg veszekedés nélkül. Valaki magyarázza meg nekem, mi abban a jó, hogy van egy játékos és rámozdul egy 10 szeres túlerő teszem azt? És már nincs klán a másik oldalon akik segítsenek neki.pedig ez egy klánháború. tehát valakik rájönnek, hogy most még lehet kicsit LE pontokat gyűjtögetni, a falukat akár felejtsük is el. Miért nem egy aktív és harcos szerveren teszik? Ha megnézed Komolytalan eredményeit, szerintem minden volt csak nem egy menekülő. Az egyetlen a nagy S tagjaiból, aki itt maradt, segített mindenkinek, harcolt, tartotta az emberekben a lelket. Ti nem látjátok a másik oldalt, ahogy mi sem. Hogy mi zajlott le, hogy Dariofakjú Naharis és a többi hétpróbás...esete után hogy dőlt be minden. S Komolytalan itt maradt. Nem ebben az utolsó pillanatban kell valakit szétkapni, hanem akkor amikor még igazi klános küzdelmek vannak...én ezt gondolom.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Nos akkor kedves BH, illetve komolytalan, akkor is zárni szeretnétek, ha fordítva állna a szerver Ha az sbt bukott volna és éppen ti állnátok a szerver győzelem mellett?

Tudod, ha kapunk egy kulturáltan megfogalmazott levelet, mi szerint végig harcoltátok a szervert, egy faluval had legyetek itt záráskor, akkor azt betartanánk. Nem mondom azt hogy teljesen leálltunk volna a támadásokkal, mert nyilván ha elkészül a nuke, akkor van aki ellövi. De nem játsszunk nullázásra, különösen ha erre megkérnek. És aki szerintem harcolt nagyot a szerver folyamán, az már a végjátékban megvárja hogy lejárjon a prémium fiókja és fiókkezelője, és nem foglalkozik vele tovább a másik csesztetésével. Érdekes, Skillerman például miért nem támad már? Mert neki nem kellett 10-20x akkora erőfölény illetve 100%-os morál a kis játékosokra hogy érvényesülni tudjon.
Van pár játékos, akiket kifejezetten tisztelek és becsülök az SBT-ben. Skillermannal, Fernievel, brekivel, william wallaceszal és még jó néhány emberrel hatalmasakat csatáztam. És hiába buktam el, nem egyszer kifejezetten élveztem, ahogy megdolgoztattak azért, hogy minél kevesebb falut bukjak. Nem a kardoktól félek/féltem. De könyörgöm, még csak azt se mondhatom, hogy az legalább kiegyenlített erőviszonyok mellett volt, mert akkor is hatalmas túlerőben voltatok már. A probléma nem itt van. És hogy őszinte legyek, felőlem még egy hónapig nyitva is maradhatna a világ, ha azt az egy nyamvadt falut meghagynátok a még jelenlévő játékosoknak. Mert mi vagyunk azok, akik nem menekültek, akik végig kitartottak, pedig tudtuk hogy esély sincs a fordításra. De könyörögni nem fogunk. Csupán egy gesztus lett volna a részetelről, de nyilván nem kötelező figyelembe venni. Hajtsatok hát a 100%-ra, akkor már büszkék lehettek magatokra.Ha már a szervergyőzelem sem elég..
 

Deleted User - 349583

Vendég
Na jó, csak hogy tisztázzunk egy-két dolgot, mert a mocskolódásotokból kezd elegem lenni.

Ezt írtam a supportnak a 40. napon:

Tisztelt Címzett!

Volna egy kérdésem, ami a tárgy alapján egyértelmű. Mint látják, az SBT kláncsalád megnyerte a szervert, jelenleg jó 90% körüli a területi arányuk.

Lehetséges-e a végjáték lerövidítése a 80 napról, megoldható-e valamilyen szabály alapján, mivel a kimenetel nem fog változni, és a játék lényege már rég értelmét vesztette. Pl.: ha a szerveren levő játékosok többsége a lezárás mellett foglal állást.

Ennyi. Se rólam, se másról nem volt szó. A válasz az volt kb negyed óra után, hogy jó játékot kívánnak. Ezzel én úgy voltam, hogy a kérést elutasították. Majd, 8 nap után jött ez a levél, aminek nyilván örültem, de a közte eltelt időben a supporttal nem leveleztem.

Swagyolo: te nekem milyen alapon irénezel, azt se tudtam idáig hogy a szerveren vagy, annyira jelentéktelen játékosnak tartalak. Elég türelmes voltam idáig, talán kezdj el viselkedni ahogy illene, elvárható volna.
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Elnézést kérek ARIHANA elütöttem a neved egyszer.......ez a legnagyobb probléma itt úgy tünik!

Az egy falu meghagyását támogattam, abba ne menjünk bele h miért született a döntés hogyan...miért...stb....

Túlerő: n tom mennyien mennek még támadni, meg milyen messziről, nehéz a pontos túlerőt megitélni. Ami biztos korántsem 10*, az csak a pont.

A 100% nem lenne meg sztem, nincsenek már annyian aktivak ott tölünk, szal kilehet bekkelni...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Elnézést kérek ARIHANA elütöttem a neved egyszer.......ez a legnagyobb probléma itt úgy tünik!

Az egy falu meghagyását támogattam, abba ne menjünk bele h miért született a döntés hogyan...miért...stb....
Túlerő: n tom mennyien mennek még támadni, meg milyen messziről, nehéz a pontos túlerőt megitélni. Ami biztos korántsem 10*, az csak a pont.

A 100% nem lenne meg sztem, nincsenek már annyian aktivak ott tölünk, szal kilehet bekkelni...

30 pár nap alatt simán elérhetnétek a 100%-ot amúgy :D
 

DeletedUser18552

Vendég
Jó olvasgatni a sok "hozzáértő" hozzászólást, csak kicsit tűnik fel az embernek, hogy pont az "ellenfél" sír a zárás mellett :D:D

Nos akkor kedves BH, illetve komolytalan, akkor is zárni szeretnétek, ha fordítva állna a szerver Ha az sbt bukott volna és éppen ti állnátok a szerver győzelem mellett? Ne is válaszolhatok, tudjuk, itt hirtelen azt írnátok, hogy ne magatokat hazudtoljátok meg, hogy igen, de tudjuk jól, egy igazi játékos, ismétlem, egy igazi játékos az utolsó katonáig, az utolsó percig küzd. Ott voltam v8-n, déli részen, elbuktunk az inso ellen, még sem sírt senki sem az 5 és fél év után, hogy ne zárjunk, vagy zárjunk. Nem cirka másfél vagy két éves szervernél, hanem 5 és fél évesnél nem volt annyi síró játékos mint itt.

Meg ha jól tudom nem igazán fair play, hogy egy világ beállításhoz tartozó végjátékot "kérésre" megváltoztatnak:


Általános beállítások
Végjáték Területi arány, 70% - birtokolni 80 napon át

Ennyi erővel sírhatott volna mindenki, hogy lassú a szerver 1-es sebessége és toljuk még fel minimum 2-re, hogy pörgősebb legyen. Nos nem történt, meg tudta mindenki, hogy ilyen nem létezik. Most hirtelen pedig a szabályokat nem kell figyelembe venni, mert vannak játékosok, akik elég hasznosan tudják magukat siratni...:)

Megértem részben komolytalant is, rossz látni, ahogy csak piros vesz körül és küzdesz, hidd el, átéltem v8-n, amikor mindenkit kifoglaltak mellőlem és nem a falukat sajnáltam, pedig volt bőven, mivel nem egy 840 falus acc-ben ültem, hanem egy 3200 falusban, hanem a klánt, akik mind végig kitartottak mellettem és a játékosokat, akik segítettek. Úgy gondolom egy jó játékos nem csak győzni tudd gerincesen, hanem veszíteni és emelt fővel el is tudja hagyni a "bukott" szervert.


Én nem láttam itt egy sirdogáló hozzászólást sem, itt kemény virtuális pofozkodás van. Vitatkozunk és ennyi. A vita lényege, meg annyi, hogy megpróbálod meggyőzni a másikat az igazadról. Mivel ez jelen esetben esélytelen marad a virtuális pofozkodás.

és ezt sem én mondtam:

"másod állásban" 33-n, de már hagyom abba, elég volt :D

Akkor most elég volt vagy nem? Folytassuk vagy ne?

A fene sem igazodik el a nőkön :confused::D
 
Fent