Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Szívesen! De huzogatnod kell mert nem látszik az N betü!:) jobbra-balra! illetve tologatni kell!
tehát feltöltés, és az egérrel tudod a képet mozgatni!:)

Asszem megvan:) Nem is tudtam, hogy van már ilyen funkció is :) ÉS ezer hála, látom Te is megtisztelsz, h Kitetted :D :D
 

DeletedUser18672

Vendég

Ugyanakkor Kedves Picolo elvtárs....csak egy dolog. Mindenki azért van még a csapatban, mert jó itt lenni, mert jól közre lehet működni és jó az összhang. Ami nálatok biztosan nincs meg, mert ha meglenne lojálisak lennének a tagok hozzátok, és nem szivárognának el, mindenki ahova éri. És mindenki arra távozik, amerre érdemesebb! Ahol érdemesebb harcolni! Ahol jobb közösség várja.

Tehát előre a saját portátokon takarítsatok ki, aztán majd lehet foglalkozni a mienkel!

jah biztos azert leptek ki, mert alig varjak hogy harcolhassanak :p
 

DeletedUser18627

Vendég
A DREAM v34-en volt utoljára,azért is Last Dream volt a neve..:)
S én ezen a világon befejezem a KH-t,hogy miért páran tudják,a többieknek meg nincs közük hozzá..:)
Szóval v35-ön megtalál bárki ezen a néven..:)

Jah,s amúgy te ki vagy? :DDD
 

DeletedUser18627

Vendég
Jah,s Goal,én is úgy látom a ti 4 klános + DA is akkor még,szóval 6 klános armátok (de Da-t vegyük ki akkor) jobb volt mint a mi 37 fős armánk:..:D

Side 1:
Tribes: =KL=, =KL= 2, FLW, FLW.
Side 2:
Tribes: TEMP

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,462
Oldal 2: 331
Különbség: 1,131

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 22
Oldal 2: 26
Különbség: 4

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 4,702,338
Oldal 2: 975,496
Különbség: 3,726,842

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 106,434
Oldal 2: 139,046
Különbség: 32,612

chart





Pontosan úgy látom,grat nektek! :D
 

DeletedUser18477

Vendég
Kivülállóként mondom ezek után, naaa visszaolvasom ..Hát!:)

Semmilyen gázos dolgot nem találtam,simán vitáznak beszélgetnek társaink! XD
Így az EB után focinyelven szólva, a Bíró Support nem engedi a kemény játékot!:)

Sárga lap,esetleg piros lap bevezetését javaslom!

Későn olvastál :p
Már ki lett takarítva ez a fórum, de hidd el voltak itt olyan dolgok, hogy nagyon sok embert bannolhattam volna :)
 

DeletedUser

Vendég
Engem ki is bannoltál ember:D

Pedig én voltam a legvisszafogottabb:D
 

Mugiwara

Member
A reakció pontszáma
80
Életemben először néztem fel külső fórumra.... Hát inkább húzok a p.csába játszani
 

DeletedUser12127

Vendég
Ismét jelezném, hogy az oda nem illő hozzászólások TÖRÖLVE lettek a fórumról

Hamarabb olvastam a fórumot nálad Erősróka. Pontosan emlékszem miket írt DJ és mire. Sőt azt is tudom milyen felfogásban szokott itt csevegni. Finoman szólva sem ő az, aki durva, sértő hangnemet használ. Itt is egy barátját vádolták meg trágár levél írásával, ami nyilvánvaló hazugság volt. Kiállt az ártatlan mellett - ennyi történt.
 

DeletedUser18477

Vendég
Szerintem nem. Őt amúgy sem én bannoltam, ha meg nem volt nagyon durva nemsokára úgyis visszatér.
Amúgy meg nem Strongfox vagyok, az angoltudásodon még csiszolhatnál mielőtt okoskodni kezdesz nekem :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Szerintem nem. Őt amúgy sem én bannoltam, ha meg nem volt nagyon durva nemsokára úgyis visszatér.
Amúgy meg nem Strongfox vagyok, az angoltudásodon még csiszolhatnál mielőtt okoskodni kezdesz nekem :)

Nem állítottam, hogy Te bannoltad, viszont valóban azt gondoltam.
Az angolomon valóban van még mit csiszolni, még szerencse hogy a magyar KH hivatalos nyelve a magyar. Úgy emlékszem. Viszont kíváncsivá tettél mit is jelenthet a Powerfox? Mielőtt még rajtam kívül mások is okoskodva találgatni kezdenek.
Tudom van egy ilyen nevű játék, de a szótár már nem ad találatot erre így összeírva...
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Nem állítottam, hogy Te bannoltad, viszont valóban azt gondoltam.
Az angolomon valóban van még mit csiszolni, még szerencse hogy a magyar KH hivatalos nyelve a magyar. Úgy emlékszem. Viszont kíváncsivá tettél mit is jelenthet a Powerfox? Mielőtt még rajtam kívül mások is okoskodva találgatni kezdenek.
Tudom van egy ilyen nevű játék, de a szótár már nem ad találatot erre így összeírva...
Vukk a negyzeten :)))))Kulomben meg nem artott egy kicsit sepregetni mert egyesekkel tenyleg elszaladt a lo.Bar en nem emlekszem hogy DJ annyira megrengette az Olimposzt,franya memoria.....
 

DeletedUser14522

Vendég
Nem állítottam, hogy Te bannoltad, viszont valóban azt gondoltam.
Az angolomon valóban van még mit csiszolni, még szerencse hogy a magyar KH hivatalos nyelve a magyar. Úgy emlékszem. Viszont kíváncsivá tettél mit is jelenthet a Powerfox? Mielőtt még rajtam kívül mások is okoskodva találgatni kezdenek.
Tudom van egy ilyen nevű játék, de a szótár már nem ad találatot erre így összeírva...

teljesítmény róka , ez evidens:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves játékosok, szinte nyilvánvaló, mégis fel kell vállalnom: én bannoltam.
A játék kommunikáció szabályait megszegő játékosok hozzászólásai törlésre kerültek, azok, akik sorozatosan megszegték azt, azokat pedig pihenni küldtem. Mindenkit rövidebb időre, hogy legyen idő aludni, sorozatot nézni, egy embert pedig véglegesen, mert ilyen viselkedéssel itt nincs helye.
További szép napot és jó játékot mindenkinek!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Hali srácok.
A héten taliztunk egy páran, és szóba került egy új titulus, kh celeb néven.
Mi az egyik társunkra mondtuk, és ő azt mondta, nem is ismerik olyan sokan.
Akkor kicsit szórakozva megjegyeztem hogy kiteszem ide, hogy ki ismeri őt, csak nevetett, de azt hiszem témaváltásnak is jó ez.
Így a kérdés nektek:

KI ISMERI XAVIA-t?? :rolleyes:
Ahogy én és még páran látjuk kb minimum a kh 50%-a tudja ki ő, beszélt vele, esetleg ismeri is :)
Ha nem gond szeretnék egy kis kutatást végezni ez ügyben itt ;)

Válaszaitokat előre is köszi:Cica
 
Fent