Csevegő

DeletedUser18627

Vendég
:ddd

Szia,
Latom nagyon szeretsz velunk foglalkozni:)
Lehet ezert red ad egy kis fejmosast de megsugok egy titkot.
A forumon nem volt vedelem keres a reszukrol szoval,nem epp az aktivknal volt vitezkedes,kiveve Barni,akinel elvittetek egy elszigetelt falut.:)
Ja es megvalami,most mit gondolsz,meg mindig olyan gonosz dolog a toborzas?:)))))


Red?
A top1 klán sereghajtója,s dicső vezére pls..:D
Nos,csak pár kérdés,ha fórumon nem jelezték,miért a támadások beérkezése előtt tettétek ki őket?
Másrészt ha már Barni-t emlegeted,tanítsátok már meg neki mire jó a templom..:DDDD
S a toporzás részt nem én intézem.
De elég ránézni a 2 =KL= klán,s a TEMP stats-os klánváltásaira,s akkor jöhet a duma..;)
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Hehe..mikor dul a love:)))gyerek lessz?az azonosnemuseg ma mar nem problema meg aztan mi marhara toleransak vagyunk,nem itelkezunk:)))))
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

A kiemelt mondatra vissza térhetnénk? :confused:

A kisebb klanok is kuzdenek/kuzdottek derekasan,en szemely szerint pozitivat csalodtam bennuk.:)
Volt hogy vedekeznunk kellett.
Valo igaz a VHL-nek nehezebb a dolga mert eszakon azert voltak/vannak eros klanok ,es vezetok is akik mar bizonyitottak a ratermettseguket.:)
Ja es szerintem azert csendesebb pont a mi vilagunk foruma mert itt nem ment a kaki kavaras ,hanem mindenki jatszott.:D
Most is hogy ebredezik ,normalis eszmecseret folytatunk,nem pedig a masik klanjat kopkodjuk,ami szerintem peldamutato.:)
Ja es meg valami ,en szaz szazalekig bizom a vezetoimben,mert mar bizonyitottak nekunk hogy szamithatok rajuk,es a sok belsozest tudjuk be annak hogy van azert mindenhol a korai uj vilagnak koszonhetoen.

S.
 

DeletedUser16820

Vendég
Nem a klanok kopkodese ment,szimplan Red es Witcher szocsataja.:)
Amiben en is kozvetitettem.
 

DeletedUser12405

Vendég
Meg ilyennel jössz , mikor ti meg háborúban vagytok a mókusokkal ?:D Nem ég az arcod? Mester!
Red[/B]
mókus tag ma ekkor: 11:51
Tenyleg a KL lesz az ellenfeletek, már keresett engem a vezeruk, hogy mi a helyzet veletek. Ennyire komolyak, szovit akart egy ilyen inaktiv klannal, mint mi:DD

Ellenfélnek ciki, de szövetségesnek megfelelő :)


A 130+150+120+ kitudja még mennyi főből álló mega klánszövetségnek további partnerekre van szüksége, teszem azt 35 fő ellen. Mondjuk érthető, hogy ennyi tagra van szükség, hisz közel 4 kontinens méretű a világ. :D
Csak számomra az nem kerek, h egy sereg "élvonalba" tartozó, értelmes játékos, Skandar, Derfel, Firemaster stb, stb hogy adja a nevét + pláne a játékát ehhez a magas szintű alkalmazkodáshoz.
(csak úgy összehasonlításképp: v19et gyakorlatilag diplomácia nélkül nyertük meg 62 fővel, úgy h egyszer sem volt 100 felett a tagság, 4 helyett 16 kontinenssel. Pedig nem vagyok benne biztos, h sokkal erősebb lett volna a tagság, mint amit a KL-ből ki lehetne ollózni)
Le lehet írni 100x, h sz*r lett a KH, mert kevés a játékos, vagy mert komolytalanná tették az elején a pp-zéssel, de azért mi játékosok is vastagon ludasak vagyunk ebben, ha semmi igény nincs kihívásokra... csak a nyerésre. Olcsó hús meg a leve.
 

DeletedUser

Vendég
Ellenfélnek ciki, de szövetségesnek megfelelő :)


A 130+150+120+ kitudja még mennyi főből álló mega klánszövetségnek további partnerekre van szüksége, teszem azt 35 fő ellen. Mondjuk érthető, hogy ennyi tagra van szükség, hisz közel 4 kontinens méretű a világ. :D
Csak számomra az nem kerek, h egy sereg "élvonalba" tartozó, értelmes játékos, Skandar, Derfel, Firemaster stb, stb hogy adja a nevét + pláne a játékát ehhez a magas szintű alkalmazkodáshoz.
(csak úgy összehasonlításképp: v19et gyakorlatilag diplomácia nélkül nyertük meg 62 fővel, úgy h egyszer sem volt 100 felett a tagság, 4 helyett 16 kontinenssel. Pedig nem vagyok benne biztos, h sokkal erősebb lett volna a tagság, mint amit a KL-ből ki lehetne ollózni)
Le lehet írni 100x, h sz*r lett a KH, mert kevés a játékos, vagy mert komolytalanná tették az elején a pp-zéssel, de azért mi játékosok is vastagon ludasak vagyunk ebben, ha semmi igény nincs kihívásokra... csak a nyerésre. Olcsó hús meg a leve.

Kifejezzeten tetszik az utolsó sor , sajnos sokan tesznek arról , hogy ilyen kevesen legyenek kh-n :/
 

DeletedUser16820

Vendég
Ellenfélnek ciki, de szövetségesnek megfelelő :)


A 130+150+120+ kitudja még mennyi főből álló mega klánszövetségnek további partnerekre van szüksége, teszem azt 35 fő ellen. Mondjuk érthető, hogy ennyi tagra van szükség, hisz közel 4 kontinens méretű a világ. :D
Csak számomra az nem kerek, h egy sereg "élvonalba" tartozó, értelmes játékos, Skandar, Derfel, Firemaster stb, stb hogy adja a nevét + pláne a játékát ehhez a magas szintű alkalmazkodáshoz.
(csak úgy összehasonlításképp: v19et gyakorlatilag diplomácia nélkül nyertük meg 62 fővel, úgy h egyszer sem volt 100 felett a tagság, 4 helyett 16 kontinenssel. Pedig nem vagyok benne biztos, h sokkal erősebb lett volna a tagság, mint amit a KL-ből ki lehetne ollózni)
Le lehet írni 100x, h sz*r lett a KH, mert kevés a játékos, vagy mert komolytalanná tették az elején a pp-zéssel, de azért mi játékosok is vastagon ludasak vagyunk ebben, ha semmi igény nincs kihívásokra... csak a nyerésre. Olcsó hús meg a leve.

Nem kell elhinni mindent amit leirnak.:)
Semmifele targyalasrol nem tudok,sot tema sem volt a mokusokrol.Megis milyen vilagszovetseg?:)
Ellenunk volt vilagszovetseg,kb a 2. Hettol ment a haboru veluk,meg csak a top10 foglalt.
Es miert adjak a nevuket?Mert van beleszolasuk a dolgokba.
Ja es megvalami.Miert van az hogy amig a "fejesek" egymas torkat ragjak,addig en peldaul miutan a friss foglalasom elvitte a tagod,tok normalisan elbeszelgettem.De ti csak harcoltok.:)
Miert?Amikor neha neha egymasnak estek a klanjaink ne mond azt hogy nem elvezted hiaba buktal mondjuk te ,mert amikor Hero bukott o elvezte ,es elismerjuk a tagjaitokat ,es titeket.Dontsuk el a jatekba ,ne itt politizalva.:)
 

SkandarGraun

New Member
A reakció pontszáma
18
Nem kell elhinni mindent amit leirnak.:)
Semmifele targyalasrol nem tudok,sot tema sem volt a mokusokrol.Megis milyen vilagszovetseg?:)
Ellenunk volt vilagszovetseg,kb a 2. Hettol ment a haboru veluk,meg csak a top10 foglalt.
Es miert adjak a nevuket?Mert van beleszolasuk a dolgokba.
Ja es megvalami.Miert van az hogy amig a "fejesek" egymas torkat ragjak,addig en peldaul miutan a friss foglalasom elvitte a tagod,tok normalisan elbeszelgettem.De ti csak harcoltok.:)
Miert?Amikor neha neha egymasnak estek a klanjaink ne mond azt hogy nem elvezted hiaba buktal mondjuk te ,mert amikor Hero bukott o elvezte ,es elismerjuk a tagjaitokat ,es titeket.Dontsuk el a jatekba ,ne itt politizalva.:)


Olvasom itt a bejegyzéseket, SkandarGraun vagyok.
Miért játszunk, és adjuk a nevünket?
Miért: Harcolunk folyamatosan, rengeteg az ellenfél. Indulás után a fekete lovagok és szövetségesei létszámban túlerőbe voltak. Ha megnézed a let pontokat ott a rengeteg harc. Ha nincs hatékony összedolgozás, bajtársiasság, tényleg aktív és jó vezetés sokan feladták volna. Nagy kitartás és türelem is kellett, nagyszerű csaták voltak, és vannak most is folyamatba.
A világ lassúsága miatt a seregeket képezni 3-5 ellenféllel szembe kihívás.
A játékról: megvívtuk párharcaink, most kezdünk töltődni, és kezdődnek a klánharcok. Sok jó ellenfél, és sok feltöltött ellenfél klán. A csapat erőssége a jó hangulat, a bajtársiasság. Egyszerűen jó itt játszani, és olyan fiatal vezetés van, ki aktív, jó vezető és megtiszteltetés velük harcolni.
 

DeletedUser12405

Vendég
Először is, nem tudom mi a probléma azzal, ha nem riszálunk a kvázi ellenfélnek, egy háborús külcsínű játékban :) Engem sokkal inkább zavar, h így a nagyon sokadik világban, már mindenki mindenkinek a haverja. Mondtam párszor, h várok már végre egy klánlimit nélküli világot, ahol a nagy baráti hálók végre kiteljesedhetnének és mindannyian beállhatnánk 1 klánba, megnyerve a szerót az első héten :)

Nagyságrendekkel erősebb volt a KL, mint azok a nevüket se tudom klánok. Az UM vagy a SOA is nagyobb létszámban van vagy volt itt a sarokban, nehogymár ez szempont legyen.. Persze biztos óriási csapatmunka kellett a könnyű prédákat lemészárolni túlerőben. Valószínűleg a ROZÉ felszalámizása is nagy meló lehetett, miután 2 hete még velük együtt támadtatok.
TheHeroo meg nem volt mit élvezzen, mert régóta abbahagyó fiók, amiből illegálisan foglalgattatok, de megértem, h a 10x túlerő mellé még szükség van némi extrára.

Továbbá izgalmas harcok várhatók, ha a pillanatnyilag első 6 klánt alkotta 400 tagból 365 egy oldalon van. de a kicsik ellen is nézhet kihívásokkal szembe az ember. Pl ott a morál vagy ott az 1:20 :p

A világ elleni háború, ami a top6ot illeti
[SPOIL]
Side 1:
Tribes: =KL=, =KL= 2
Side 2:
Tribes: -DA-, -.DA., -DA.-, FLW, FLW.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4
Oldal 2: 2
Különbség: 2
[/SPOIL]
...és valszeg nem ismerem a teljes képet, miről beszélünk? :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Először is, nem tudom mi a probléma azzal, ha nem riszálunk a kvázi ellenfélnek, egy háborús külcsínű játékban :) Engem sokkal inkább zavar, h így a nagyon sokadik világban, már mindenki mindenkinek a haverja. Mondtam párszor, h várok már végre egy klánlimit nélküli világot, ahol a nagy baráti hálók végre kiteljesedhetnének és mindannyian beállhatnánk 1 klánba, megnyerve a szerót az első héten :)

Nagyságrendekkel erősebb volt a KL, mint azok a nevüket se tudom klánok. Az UM vagy a SOA is nagyobb létszámban van vagy volt itt a sarokban, nehogymár ez szempont legyen.. Persze biztos óriási csapatmunka kellett a könnyű prédákat lemészárolni túlerőben. Valószínűleg a ROZÉ felszalámizása is nagy meló lehetett, miután 2 hete még velük együtt támadtatok.
TheHeroo meg nem volt mit élvezzen, mert régóta abbahagyó fiók, amiből illegálisan foglalgattatok, de megértem, h a 10x túlerő mellé még szükség van némi extrára.

Továbbá izgalmas harcok várhatók, ha a pillanatnyilag első 6 klánt alkotta 400 tagból 365 egy oldalon van. de a kicsik ellen is nézhet kihívásokkal szembe az ember. Pl ott a morál vagy ott az 1:20 :p

A világ elleni háború, ami a top6ot illeti
[SPOIL]
Side 1:
Tribes: =KL=, =KL= 2
Side 2:
Tribes: -DA-, -.DA., -DA.-, FLW, FLW.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4
Oldal 2: 2
Különbség: 2
[/SPOIL]
...és valszeg nem ismerem a teljes képet, miről beszélünk? :)

Jo hat akkor reagalhatok igyis .:)
Nos.azok a klanok amikor ellenunk kezdtek kuzdeni nem voltak ugy lemaradva,es lehet nagyobb ellenfel egy Csicsonka ,vagy Zsoltylaza,mint egy mokus tag,aki atadja neked a falut mert fel.:)
Heroonal nem ment,ezert probalkozol kitalalni valamit.azert mert mas vagott be a vonat koze az nem azt jelenti hogy multi acc,de jelents fel minket azt megtudod hogy csak szavakkal dobalozol,hatter nelkul.
A diplomaciai dolgunkat nehogymar pedig te mond meg:)Vannak vezereink akik kozott nem talalod a neved..
Minden elismeresem neked mert v19en tenyleg nagyszeru jatekot mutattatok be,es en vegig azt mondtam hog a CNN-es ego az hulyeseg.Hat lehet tevedtem:DD
De nem kell mentegetozni meg hazugsagokat irni hogy hatha valaki elhiszi(nem fogja )
Ja es kerlek ha a top 5 klant tetted be akkor ti miert nem vagytok a statban?tudtommal jelenleg mar 3.ak vagytok,amihez gratulalok,szepen csinaltatok azt amiert egy ket hete minket leszoltatok.:)
 

DeletedUser16820

Vendég
Ja es nezd meg a TSPX vagy az F.L klanok LEV-jet.igen biztos konnyu dolgunk volt latszik mennyire hagytak/hagyjak magukat,es nehogymar a mi hibank legyem hogy van pofaja a tagoknak elvezni a jatekot.:)
Fiatalos lenduletes,johangulatu klan vagyunk,a belso bomlasztasra valo probalkozas nem fog menni.itt nem nevek vannak ,hanem egy csapat.Sok sikert a harcmezon,remelem jo csataink lesznek.(ui:elnezest ha nem lekezelo modon es nagykepuen irtam,azert mert en pl tisztellek teged,az eddig felmutatott eredmenyeid miatt)
 

DeletedUser18324

Vendég
rekt

Ja es nezd meg a TSPX vagy az F.L klanok LEV-jet.igen biztos konnyu dolgunk volt latszik mennyire hagytak/hagyjak magukat,es nehogymar a mi hibank legyem hogy van pofaja a tagoknak elvezni a jatekot.:)
Fiatalos lenduletes,johangulatu klan vagyunk,a belso bomlasztasra valo probalkozas nem fog menni.itt nem nevek vannak ,hanem egy csapat.Sok sikert a harcmezon,remelem jo csataink lesznek.(ui:elnezest ha nem lekezelo modon es nagykepuen irtam,azert mert en pl tisztellek teged,az eddig felmutatott eredmenyeid miatt)

Hali.
No igény a te teljesítményed is magáért beszél..;D
A Temp toborzását pedig szerintem ne hasonlítsátok a KL toborzásához..
Tudtommal a KL még a szöviktől is toborozott..:D
Nagy respect érte.
S magáért beszél az a KL-es 3-400klánváltás..:D
S mellé a 3 Da klán s a 2 FLW..
Hmm,igazi nagy harcosok vagytok..:D

Mndent a győzelemért,látszik hanyatlik a KH..
Damasnak igaza van..
1-2 Szerver s a KL is nyerhet majd világot,első héten 5 klánnal..
S utána írjátok majd be pls easy..
 

DeletedUser14687

Vendég
Hali.
No igény a te teljesítményed is magáért beszél..;D
A Temp toborzását pedig szerintem ne hasonlítsátok a KL toborzásához..
Tudtommal a KL még a szöviktől is toborozott..:D
Nagy respect érte.
S magáért beszél az a KL-es 3-400klánváltás..:D
S mellé a 3 Da klán s a 2 FLW..
Hmm,igazi nagy harcosok vagytok..:D

Mndent a győzelemért,látszik hanyatlik a KH..
Damasnak igaza van..
1-2 Szerver s a KL is nyerhet majd világot,első héten 5 klánnal..
S utána írjátok majd be pls easy..

A végén úgy is 1 klán nyerhet csak, ez csak átmeneti állapot. Jelenleg ti vagytok az első számú ellenség (sajnos), és így lazább lesz ellenetek harcolni, hogy mindenki velünk van :D
De mondom, ez nem lesz mindig így, nyerni fogunk mi, 1 klánnal, és az hogy milyen közben a diplomácia, az nem a taktika része ? :)
Játszhatnánk mi is úgy mint ti, hogy harcolunk egy klánként az egész világ ellen, de annak mi értelme ? Hogy beírjuk fórumra, hogy csak túlerővel tudtok nyerni és lemegyünk a süllyesztőn ? :)
Inkább gondolkodunk hogy hogy lehet a legegyszerűbben megoldani a dolgot, hosszú világ, ráérünk, nem éri meg nagy harcokba bonyolódni már így az elején, mint amibe ti is kerültetek, sajnálni tudlak titeket.
 

DeletedUser16820

Vendég
Hali.
No igény a te teljesítményed is magáért beszél..;D
A Temp toborzását pedig szerintem ne hasonlítsátok a KL toborzásához..
Tudtommal a KL még a szöviktől is toborozott..:D
Nagy respect érte.
S magáért beszél az a KL-es 3-400klánváltás..:D
S mellé a 3 Da klán s a 2 FLW..
Hmm,igazi nagy harcosok vagytok..:D

Mndent a győzelemért,látszik hanyatlik a KH..
Damasnak igaza van..
1-2 Szerver s a KL is nyerhet majd világot,első héten 5 klánnal..
S utána írjátok majd be pls easy..

Hello"baratom".
Tudod en amig a tobbiek tozsdeztek behoztam belole a pp-t megis azutan estem csak ki a top 100bol hogy elvesztettem minden seregem amit onerobol huztam vissza.:)
hagyjuk a szemelyeskedest addig amig azt sem tudom te milyen neven jatszol,ha jatszol egyaltalan.:)))
Amugy meg a tobbi klan miert nem tette meg?es ha mi nem harcoltunk hogy lehet hogy toronymagasan vezetunk minden statisztikat?
Gyengebb ellen konnyu?Hat miert nem fejlodtek?
En befejeztem a kulson valo irogatast.Majd bizonyitunk a harcteren.:)
Ha tetszik ha nem ,elso a klanunk mindenben,lehet itt magyarazni a bizonyitvanyt de attol meg az eredmeny ugyan az marad.:D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Srácok, ez csak egy játék!

valóban lehet okosan csinálni a dolgokat, meg lehet kevésbé okosan, sőt! Bári bármire rámondhatja, hogy ez, meg ez a jó. Ha elszámolna mindenki a saját lelkiismeretével, amikor hátra hagy embereket, akkor a világ sokkal jobb lenne. Akkor fekete és fehér lenne, hogy mi a jó döntés, de ameddig nincs mindeninek lelkiismerete, addig a könnyebb utat fogják választani nagyon sokan. Fel lehet tenni a kérdést, hogy "miért ne?"... Az, aki erre a kérdésre nem tudja a választ, egy szegény ember.

Ami viszont a győzelmet illeti: Ameddig itt vagyok, nem lesz olyan könnyű senkinek :p
 

DeletedUser18627

Vendég
Kezdődjék akkor a játék..:)

Üdv mindenkinek.


Minek a duma,minek a tömeg amik lettek,
Az igazak szavát én hirdetem nektek!
Sokan támadnak,támadni is fognak,
De nem térdelek le,ellenségek mindig voltak..;)
Nem törődöm veletek,meguntam már,
Damas is megmondta,s az igazság fáj...
A csapatom útját járom,akármerre leszek,
Nem adom fel az elveim,így mindig én nyerek..
Bármit is tettem,mindig önmagam voltam,
Azt mondjátok nem sikerül,de mi hiszünk magunkban!!
Hibáztam sokszor,de én vállalok mindent,
Küzdeni kell,ez mindig is így ment..
Az igaz társak tartják bennem a lelket,
Mikor kapom nap-mint nap a szennyet..
De a Kezem ökölbe,s nem hátrálok,
Mikor indul a TEMP én készen álok!
Kihalóban lett a KH-n a becsületes fajtánk,
Ezért van a TEMP,ezért ők a bandánk!
Mondanak mindent,de 1 harcos így él,
Harcokat vív,soha nem fél!
Red, te honnan tudnád,min mentem én át?
Hány álmatlan éjszakán dobtam imát!
Tudom itt már mindenki irigy,meg rosszakaró,
De a TEMP tábor egyre gyarapodó,
Mert mindenki tudja igazak a szavak,
S itt nem zárnak láncra szövetséges falak!
A vezér jelzőt én kinőttem rég,
Most meg mindenki vezér,hát eljött a vég...
Mellettem vannak az igazi spanok,
S köszönet jár hogy befogadtatok!




S akkor ezzel sok sikert mindenkinek,s egyben gratulálok eme armához amit a KL-FLW-DA hármasa létrehozott!
További szórakoztató s minőségi játékot szeretnék látni!
 

DeletedUser12405

Vendég
az nem azt jelenti hogy multi acc,de jelents fel minket azt megtudod hogy csak szavakkal dobalozol,hatter nelkul.
Egyrészt szó se volt multi acc-ról a hozzászólásomban, ha már azt írod, h hazudok legalább olvasd már el, h mit! :p
Amúgy mi történt a redsnake, =RedSnakee= és =RedSnake= fiókokkal?
Tudom, multizás kizárva, csak furcsa, h 3 ennyire hasonló nevű játékos szinte egyszerre fejezi be a játékot. Mellesleg az emlegetett TheHeroo fiókot is egy kísértetiesen hasonló nevű tag helyettesítette. Arról nincs infóm, h ő a 3 fenti identitás közül az egyik, esetleg egy 4., tőlük teljesen független játékos.
Egyébként kinél kellene jelentkeznem felvétel ügyében? Csak azért kérdem, mert korábban redsnake volt a profilon, újabban meg =RedSnakee= (2 e-vel) van kiíva, akit épp az előbbi játékos kezdett belsőzni, mielőtt őt is belsőzni kezdték.

szerk: most látom, h 1 napra volt egy *RedSnake* nevű játékosotok is. Nem szolgálta meg a bizalmat? :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Egyrészt szó se volt multi acc-ról a hozzászólásomban, ha már azt írod, h hazudok legalább olvasd már el, h mit! :p
Amúgy mi történt a redsnake, =RedSnakee= és =RedSnake= fiókokkal?
Tudom, multizás kizárva, csak furcsa, h 3 ennyire hasonló nevű játékos szinte egyszerre fejezi be a játékot. Mellesleg az emlegetett TheHeroo fiókot is egy kísértetiesen hasonló nevű tag helyettesítette. Arról nincs infóm, h ő a 3 fenti identitás közül az egyik, esetleg egy 4., tőlük teljesen független játékos.
Egyébként kinél kellene jelentkeznem felvétel ügyében? Csak azért kérdem, mert korábban redsnake volt a profilon, újabban meg =RedSnakee= (2 e-vel) van kiíva, akit épp az előbbi játékos kezdett belsőzni, mielőtt őt is belsőzni kezdték.

szerk: most látom, h 1 napra volt egy *RedSnake* nevű játékosotok is. Nem szolgálta meg a bizalmat? :D

:D :D :D :D ez nagyon ott van :D
 
Fent