=wwu= vs asg

DeletedUser

Vendég
A lényeg hogy sok mindenről kellene tudnod amiről nem tudsz.

Az ASG-ben 1 dologról szavazhatnak az pedig a személyem. Bár milyen furcsa de akármikor eltávolíthatnak.

És hogy mi okozta ezt az egészet? Csak nézd meg mit írtál 22:19-kor. Milyen hangvétele van a Hsz-od nak. És milyen annak amit 22:39-kor írtál.

Na meg ez hogy ki gerinces és ki nem...... ez a vádaskodás zárta be annak a lehetőségét, hogy elkerüljük ezt a szitut.

Én be másolom ide azt a Szövetségi Szerződést amit a GMF (WWU) el kötöttem és kiderül ki mikor mit rógott fel és ki mikor támadta hátba a másikat!!!

Hogy ki írta...legyen annyi elég hogy nem Én! :)

Nem féltünk a 75 óráról vissza érkező erősítésektől. (kössz az infót) És ha nem nevezitek az ASG-t gyávának és szájkaratézós bandának, talán végig is lustálkodhattuk volna a szervert.

Tudunk az életben tartott fiókjaitokról, tudunk a sok inaktívotokról, mégis van annyi gerinc bennünk hogy nem foglalkozunk ilyen apróságokkal.

Ha elbukunk? Istenem akkor is elmondhatom hogy Független, Szabad klánként játszottunk végig!

Te ki vezére voltál a GH-nak elmondhatod ugyan ezt?
 

DeletedUser18465

Vendég
Neha jobb ha nem.tudunk mindenrol es ez igy van rendjen... viszont a szajkarateban biztos ti is benne voltatok nekunk is lett volna ugyanolyan jogon bontani veletek.... igen nalunk minden fiok valoszinu eletben van tartva... lehet szamit a vezetosegnek valamelyest a fiokok sorsa ha nem tartanank eletbe az accokat akkor nem lenne ertelme a jateknak... nalatok lehet nem igy megy errol nem tehetek sajnos :-( jatszani fogunk es kell is gondolom zsici es a vezetoseg gera mindent megfog ennek az ugynek az erdekebe tenni hogy ujra jatek legyen a jatek es mi pedig mint tagok 100% hogy elvezni fogjuk...
 

DeletedUser

Vendég
Nem válaszoltál a kérdésre! :D

De nem is baj.

Hogy élvezni fogjátok... azért vagyunk itt nem? :)

Akkor hajrá!

Élvezzük! :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Pontosan... hajra wwu nektek meg sok sikert es tobb tiszteletet a csatateren egymas ellen :) reszemrol meglesz es meg jopar wwus tarsamtol
 

DeletedUser

Vendég
Ez a beszéd! :)

Nem kívánhatom hogy nyerjetek, de azt igen hogy jó csatáitok legyenek!
 

DeletedUser18465

Vendég
Szerintem azért volt felesleges annak a valakinek létrehozni ezt a témát, mert kb ennyi volt a megbeszélni való !
Vagy nem ?
 

DeletedUser18465

Vendég
Ki volt amugy szerintetek ? Mert tippünk nincsen :)
Stewie ki ez egyátalán staton, megnéztem semmit nem mutat :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Ő adta azt a téves infót a face-n Zsici-nek hogy Mi készülünk ellenetek!

De Stewie ezt vedd akkor magadra:

Dongábor szept 26, 21:25
Tibi mi igaz abból hogy kémkedni akarsz a WWU-nak?

tibushe2 szept 27, 09:01
igen felajánlota ha gongolod a klánért megteszem de csak akor ha neha benésztek a fiokomba

tibushe2 szept 27, 09:09
van a wwu-nál egy v8-rol egy klántásam beadnám neki hogy kemkedek nekik és kreálnánk nekik infot behuznánk oeket a csöbe itt támadunk és hözbe amot meg ijeneket söt mondanám hogy ti ne gyanakogyatok nekem napi 1-2falut foglalni kel igy ueritenének nekem gabi ez csak ugy csinálom ha elenörzöl és csak te meg kata fog tudni rola

tibushe2 szept 27, 13:55
na vagyok megint kicsit meloztam na milegyen akarod ? csak agyál zöld utat ugy mint a támadásra hoztam falut böven meg fogok is ez is be fog válni most te biz benem

Dongábor szept 27, 14:01
Tibi.... mióta vagy Velünk?

Ez idő alatt tapasztaltad hogy Asgardia tisztességtelen eszközökkel harcolt volna?

Nem vagy már 20 éves!!! Harcolj és bukj el becsülettel vagy hagyd el a Klánt!!!

Ha nem vagy képes tisztelni az ellenfelet és a játék tisztaságát akkor ez a klán nem a Te otthonod.

Kérlek gondolkozz el egy kicsit ezen!

És ha magadba nézel látni fogod a kérdésedre a válaszom.

Jól küzdesz és fájna ha elmennél mert itt sokan kedvelnek, és amit most csináltál az figyelemre méltó.

Őrizd meg a becsületed! Mert mindent elvehetnek Tőlünk de a lelkedért Te felelsz majd!
 

DeletedUser18288

Vendég
Teljesen mind1,hogy kitől kaptam az infót a lényeg,hogy beigazolódott...
Sajnálom,hogy nem figyelmeztettem előbb a többieket mert bíztam benne,hogy csak kacsa :/

Bárki bármit mond a tények igazolták a 2hónappal ezelőtti figyelmeztetést.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor rázd meg a kezét!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18288

Vendég
Annyira szeretem,hogyha egy hozzászólásra nem tudtok értelmes indokot adni akkor átmentek alpáriba :D
Sebaj. A hátba szúrással buktunk 127 falut.
most mi jövünk... ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Annyira szeretem,hogyha egy hozzászólásra nem tudtok értelmes indokot adni akkor átmentek alpáriba :D
Sebaj. A hátba szúrással buktunk 127 falut.
most mi jövünk... ;)

Nekem nem menne, neked ? :D (ezt minden rossz indulat nélkül mondom) Tibushe meg tanuljon meg nemes vonatot indítani, ne próbáljon kémkedni mert 2 sört Divinus megivott a nemesek között Húzóra Ezt hangsúlyozom és még 1 szer leírom HÚZÓRA Xd
csak 127 falu áhh ez meg sem kottyan főleg h el is felejtettem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
na és mizujs ASG ? nem sok ASG-t átok külsőn :) Pedig van beleszólásuk nem de ?
 

DeletedUser18454

Vendég
asg-s vagyok természetesen, másképp nem írtam volna külsőre, viszont az legyen legyen titok ki is vagyok, mindenkinek jobb
Dongabinak hívom már régóta Gábort nem értem miez a fentakadás egy ilyen beceneven
hyteech inkább rendezd a dolgaidat
Pacsi
 

DeletedUser18288

Vendég
Nos akkor ezek szerint mégsem volt akkora az egyetértés ebben a háborúban nálatok,mint ahogyan ez hangoztatva volt...
 

DeletedUser18465

Vendég
asg-s vagyok természetesen, másképp nem írtam volna külsőre, viszont az legyen legyen titok ki is vagyok, mindenkinek jobb
Dongabinak hívom már régóta Gábort nem értem miez a fentakadás egy ilyen beceneven
hyteech inkább rendezd a dolgaidat
Pacsi

Miez a titkolózás ? Stewie bárki legyél annyit tudunk asg-s vagy oké, de miért kell titkolózni ? Megesznek vagy mi ? Leírod xy vagy abból nem hiszem származhat bármiféle bajod...
 

DeletedUser

Vendég
Aldaron. Karcsi már Április óta nincs, az anyukája (maya) meg nem hinném hogy húzóra meg issza a sört! :)

stewie: kapufa! :D Senki nem hív az ASG-ben Dongabinak!!! Ergo nem vagy ASG-s! :)

Olcso trükk! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Sztem drágán ráfizet erre stewie :) vagy ki :)
Én hívhatlak Gábor Dongabinak ? :-D nekem megengedet ? (na jó csak hülyülök)

Ennyi, látjátok Gábor személyes meghívója. :)
 
Fent