Csevegő

DeletedUser

Vendég
De jöhet még bátran, hadd szóljon, jöhet minden ami bomlasztó jellegű, és belső információ!
Azok a kedvenceim, jókat mulatok a megjósolt eseményeken!:)
 

DeletedUser18265

Vendég
Sziasztok!

Hát, hogy is kezdjem a dolgot. Sok dolog van amiben egyet értek veled is vigyori, és sok dolog, amiben viszont Gabriellel értek egyet.
Az, hogy az Intrikben látsz esélyt a Sparta legyőzésére hízelgő, és köszönjük, hogy tetszik. Ám, mi már szövetségi szinten gondolkozunk, annak ellenére is, hogy Phazzer, ezt nem így látja vagy gondolja. Ha az Intrik vs Sparta lenne még is a végére, a Spartanak már akkor területi, hátországi előnye lenne, amihez, egy Intrik kevés, tudnánk húzni, halasztani, sőt játékosokat is eltüntetni kellő aktivitással, de onnan megfordítani nagyon nehéz lenne.
Így sokkal egyszerűbb, ha a Re-MoB-Intrik tengely veszi fel a harcot ellenük, igaz, még vannak hibák, korrigálni kell, de én úgy vélem, hogy esélyesek vagyunk a Sparta megállítására, ami véleményem szerintem már csak névben, és pár játékosban hasonlít az eredetihez, amit vigyori is le írt. Lényegében árnyéka önmagának, csak ő finombabban fejezte ki magát.

Lord Painre visszatérve, ez egy játék, és attól, hogy barátok ellen kellene neki harcolni szerintem hű marad a klánjához, a csapatához, és én teljes mértékben bízom benne. Valószínűleg nem fog ezért összeveszni a régi társaival, mivel a barátság, ha barátok, ennél többet jelent.

Lényegében remélem jó kis harcok lesznek, és tiszta játékot láthatunk. :)
Sok szerencsét mindkét félnek!
 

DeletedUser15718

Vendég
Aki falra festi az ördögöt. Annak megjelenik.

Vagy mondhatnám úgy is. Celeb lettem ments ki innen :D

Intrik nagyon faja kis klán lett. Nem azt mondom, hogy nincsenek bajok. Mert azért a vérnyúl hátán lovagló amazont visszafogni nem mindíg egyszerű :)
De van itt egy északi szövetség. Jó el kell ismernem. Még nem egy csiszolt gyémánt. Talán az lesz idővel. Talán nem. Ki tudja?
Egy hónappal ezelött még szövetség sem volt. Csak egymást mészároltuk.
Szóval ki tudja mi lesz itt? Egy hónapja még be akartam én is fejezni. Sőt lehet nem maradok a végéig. 20-on sem voltam már ott a végére.
De egy valami biztos. Egyetlen pofon alapján nem lehet eldönteni ki az erősebb.
Hogy egy filmből idézzek:
Trója. Odüsszeusz:
-Nem az eleje hanem a vége érdekel.
 

DeletedUser4544

Vendég
Egy pofon alapján nem lehet eldönteni?
Pain, miről beszélsz?

Én eddig csak a Mobról beszéltem, nem tértem ki a Intrik-Re szövetségre. Egyik klánra se, csak megemlítettem van ráció az Intrikbe.
A Mob igenis kapott pofonokat, nem keveset.
A Mob egy összemenekült bagázs.
felpofoztuk a Col-t, 1 hét leforgása alatt 2 armát szerveztem és több mint 60 falut hoztunk akkor el tölük, ezért estek szét, persze rálehet huzni Radrorn kitiltására, de szerintem ottis az történt, mint most Phazzerral, aki direkt okot adott hogy kitiltsák, mert fejbe megtört...Megis tört a Col.
Ott a másik oldal az R, rokiék. Harcoltak küzdöttek, de a Re-Rebeles-Sparta trió felzabálta őket. Így hát a nagyobb pontúak bemenekültek.
Nem egy szerveren játszottam már hogy megtudjam mondani, ezen a szerón a Intrik,Sparta,Re hármas esélyesebb hogy szerót nyerjen, mint a Mob. A mob amikor újra izzadni fog a talaj, kihátrálnak a tagok. Most kaptak egy kisebb pofont, nem volt ez olyan hűde hatalmas arma, és mégis kb 30 falut elhoztak. Elsőre. Mindenki tudja elsőre még védelem szokott felvonulni, a második armánál mégtöbb nuke megy és mégkevesebb védő védekezik...
Én kimerem jelenteni, a Mob elfog esni! 3 hón belül, ahogy "megjósoltam". Nagyobb Mob tagok meg bemenekülnek a Re/Intrikbe, elhelyezkedés szerint....
 

DeletedUser

Vendég
mi nagy szám abba hogy alapító?? :D játékosként semmit se ért el, de azzal jön hogy ő alapította ezt a csodálatos Mob-ot, amit 5 percbe kerül oszlatni...amikor bukik ez a klán, pont nem arra fognak emlékezni hogy Phazzer alapította :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Én külsős szemmel azt látom, hogy egymásra mutogatás van csak.
Phazzer is terelt lelkes felé, hogy rábizta, azt hitte és csalódott.

Nem értem én az ilyen klánokat.
Col is, verte a mellét, 800 falus 40-50 fős tagság. Elhoztunk 800ből 60 falut, 6-7 játékost kicsináltunk és akk már az egész klánnak szétkell esnie 1 támadás után?
Itt van most a Mob, 1300 falu, 45 foglalás, 2-3 játékostól.
Gyerekek, ti komolyan még sose harcoltatok.

Nézzetek fel V28ra. Oda vissza ütjük egymást az NH-val és 100asával bukjuk mi aztán ők a falvakat. Heti rendszerességel fogolódva.
Mi lenne veletek ott? Ezért írtam ez nem színvonal amit a V30 képvisel. Ez a V28hoz képest babazsúr....
Ja és a 100 falubukásnál beletartozik hogy 300 falut meg közbe dodgeolunk, vagdossuk rendszeresen a vonatokat, meg őkis....
2000nukeok repkednek 2 hetente oda-vissza.

Lelkes körlevelét már be se másolom és nem írok róla véleményt. Megkaptam a Re és Intriktől is a véleményt, miért szövetkeztetek a Mob-bal.
Tudod mit mondtak? Ők is fogják miattatok a fejüket... De csak így van talán esély legyözni a Sparta-t. Rosszul gondoljátok...
Bár Spartanak jó, mert szövetség alatt nem foglalhatjátok az inaktiv semmirekellő menekülteket, megkell várnotok míg kidobják vagy törölnek és a Mob egészét 80%-ba így Sparta fogja felszedni....
 

DeletedUser15718

Vendég
Nem azt mondom, hogy phazzer de jól csinált mindent. De 3 nagy hibát láttam nála. Egyiknél szóltam, másiknál nem. Harmadiknál szintén szóltam.
1. Ne becsülje alá a Spártát.
2. Megfenyegette az egyik tagomat. Mikor mondtam, hogy civilizáltan írjon. Na erre inkább nem mondtam semmit.
3. Az írás amit kimásolt ide vigyori. Az nagy hiba volt. Rombolta a morált.

Ezeken a hibákon kívűl nem teljesen értem miért lett piszkálva. Bár nem láttam mi mehetett a "szinfalak" mögött.

Túlbúzgóságot tudom nála hátrányként megnevezni, de még fiatal és ezt majd kinővi. Nálam is van egy alvezér aki annyira buzgó, hogy az hihetetlen. Mégis látom, hogy tanul azért.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15718

Vendég
Valahol sajnálom is. Ahogy leírtad kapott ám nem kevés..."szeretet". Szerintem nem érdemelte meg. Beszélsz vele mond meg neki, hogy nyugavér és csigalom. Nem kell rágódni semmin. Vonja a le a következtetéseket és lépjen tovább.
 

DeletedUser4544

Vendég
Ne haragudk, de miért is kéne tisztelni?
Létrehozta a Mobot. Bemenekültek a szétvert R és Col nagyobb tagok így persze hogy Top2 lettek. Elérkezett hát hozzájuk is Sparta.
Első támadás után meg hatalmas káosz tört ki. Kérdem én akkor mit épített fel? Mire lehet büszke?
Az a baj annyira elvagytok tévedve.

Kezdődött ezzel a Radrorn gyerekkel. Osztotta az észt, virus vezetés, szar Sparta. Beszélgettem vele, és azt mondta hogy a CNN se nyerte volna meg a szerót, ők voltak az esélyesek, ha...
Na ez volt az a pont, amikor úgydöntöttem maradok még V30on és megleckéztetem. 2 Arma után kiszállt a Radrorn srác. De majd v40en elmondhatja, ha .. nem lett volna Sparta-t legyözik, aztán azt láttam csak 2 arma és szétszaladt a klánja 4 felé....

Miért mondom ezt? A mostani Sparta kb egy szintet képvisel a CNN-nel. Biztos vagyok benne, hogy a V19en, közük nem volt a szerógyözelem lehetőséghez a CNN ellenében, ahogy ittsem....

Majd telemenekült nagypontú semmitevőkkel a Mob és kinyilt Phazzer csipája is. Hát mondom bakker ezek azt hiszik a pontok nyerik meg a háborút? Azt hiszik 1-2 arma megroppant egy Sparta szerű klánt?
V31en is jókat nevetgélek, amikor a CNN ellen azt hozzák fel hogy majd kiregelnek mint V28on.

Ha valaki én tudom mennyi akna munkát kellett végeznem hogy ma ne a V28at tolja a CNN. Még egy átregelést is bekellett vállalnunk az elején. Sokan annyira elvannak szállva maguktól, közbe tartalom meg nincs mögötte....
Szánalmas.

Kik jók klánok?
NH,E.e.(+Elmék),PHX
Hármukat tartom a legerősebbnek.
Ellenük csak csoportos összefogással van esély.
Aztán jön a Sparta, CNN.

A többi összeberbuvált társaságnak minimális esélye van az említett 5 klán ellen.
Ezek a tények, akár tetszenek akár nem.

Phazzernek meg azt üzenem, nőljön fel. Ha kap egy pofont nem elbújni kell hanem talpraállni és folytatni a szervert. Ezzel a hozzáállással, V50ig a kutya nem fog emlékezni a nevedre, max mint balfácán...
Ettől besértődtél?
Elmondjam mi volt V10en?
Top1 Start, Top2 R.d. Top3 Cord.
Egymás mellett, Start szövi, R.d mnt.
Kibaxott a vezérem, Start, r.d. és Cord fele ellenem fordult, egy fél klánnyi Cord állt mögém, kb 6szoros túlerő volt.
Első rohamon szétdodgeoltam őket, de mivel védőm nemvolt, top1 fiokom felét elhordta az ellen.
mit csináltam? Talpraálltam újból. Legyöztük a Startot és Cord maradékja vissza egyesült velünk, félelemből.

Majd az R.d is már padlón volt, felajánlották hogy legyen Record.
Nem engedélyeztem. Megvolt a második repülésem. Mindenki gyorsan szerót akart zárni.
Mindenhonnan újból támadtak, esélyem nem volt. Tudod mit csináltam?
Top3 klán vezérét Cotr felkerestem Csirsz1et.
Ja az egyesüléssel 60%ot értek el. Top2 Cotr kb 25% volt. CSirsz soraiba beálltam.
Nézd meg a Cotr vagy a Record nyerte a V10 szerverét....
 

DeletedUser18025

Vendég
Ne haragudk, de miért is kéne tisztelni?
Létrehozta a Mobot. Bemenekültek a szétvert R és Col nagyobb tagok így persze hogy Top2 lettek. Elérkezett hát hozzájuk is Sparta.
Első támadás után meg hatalmas káosz tört ki. Kérdem én akkor mit épített fel? Mire lehet büszke?
Az a baj annyira elvagytok tévedve.

Kezdődött ezzel a Radrorn gyerekkel. Osztotta az észt, virus vezetés, szar Sparta. Beszélgettem vele, és azt mondta hogy a CNN se nyerte volna meg a szerót, ők voltak az esélyesek, ha...
Na ez volt az a pont, amikor úgydöntöttem maradok még V30on és megleckéztetem. 2 Arma után kiszállt a Radrorn srác. De majd v40en elmondhatja, ha .. nem lett volna Sparta-t legyözik, aztán azt láttam csak 2 arma és szétszaladt a klánja 4 felé....

Miért mondom ezt? A mostani Sparta kb egy szintet képvisel a CNN-nel. Biztos vagyok benne, hogy a V19en, közük nem volt a szerógyözelem lehetőséghez a CNN ellenében, ahogy ittsem....

Majd telemenekült nagypontú semmitevőkkel a Mob és kinyilt Phazzer csipája is. Hát mondom bakker ezek azt hiszik a pontok nyerik meg a háborút? Azt hiszik 1-2 arma megroppant egy Sparta szerű klánt?
V31en is jókat nevetgélek, amikor a CNN ellen azt hozzák fel hogy majd kiregelnek mint V28on.

Ha valaki én tudom mennyi akna munkát kellett végeznem hogy ma ne a V28at tolja a CNN. Még egy átregelést is bekellett vállalnunk az elején. Sokan annyira elvannak szállva maguktól, közbe tartalom meg nincs mögötte....
Szánalmas.

Kik jók klánok?
NH,E.e.(+Elmék),PHX
Hármukat tartom a legerősebbnek.
Ellenük csak csoportos összefogással van esély.
Aztán jön a Sparta, CNN.

A többi összeberbuvált társaságnak minimális esélye van az említett 5 klán ellen.
Ezek a tények, akár tetszenek akár nem.

Phazzernek meg azt üzenem, nőljön fel. Ha kap egy pofont nem elbújni kell hanem talpraállni és folytatni a szervert. Ezzel a hozzáállással, V50ig a kutya nem fog emlékezni a nevedre, max mint balfácán...
Ettől besértődtél?
Elmondjam mi volt V10en?
Top1 Start, Top2 R.d. Top3 Cord.
Egymás mellett, Start szövi, R.d mnt.
Kibaxott a vezérem, Start, r.d. és Cord fele ellenem fordult, egy fél klánnyi Cord állt mögém, kb 6szoros túlerő volt.
Első rohamon szétdodgeoltam őket, de mivel védőm nemvolt, top1 fiokom felét elhordta az ellen.
mit csináltam? Talpraálltam újból. Legyöztük a Startot és Cord maradékja vissza egyesült velünk, félelemből.

Majd az R.d is már padlón volt, felajánlották hogy legyen Record.
Nem engedélyeztem. Megvolt a második repülésem. Mindenki gyorsan szerót akart zárni.
Mindenhonnan újból támadtak, esélyem nem volt. Tudod mit csináltam?
Top3 klán vezérét Cotr felkerestem Csirsz1et.
Ja az egyesüléssel 60%ot értek el. Top2 Cotr kb 25% volt. CSirsz soraiba beálltam.
Nézd meg a Cotr vagy a Record nyerte a V10 szerverét....
Az a baj vigyori,hogy már ismét csak terelsz. Ez ment 28-on is, csak terelted a témát, hogy a klánod profitáljon. Felnagyítod az ellenfél hibáit, és a saját "hőstetteid" helyezed előtérbe.
Armáztatok egyet, begyüjtöttetek pár falut. Szép! Mi akcióztunk HÁRMAN, 17falut vittünk a Spártától, minimális veszteséggel. Aztán armáztunk a Spárta alvezérére(Ever),abba is hagyta,most a Rebels viszi a falvait :) Hogy is mondtad? "Komolyan gyerekek,ti még sosem harcoltatok?" Pár falu vesztése után abba kell hagyni? Először mindenki tegyen rendet a saját udvarában, aztán foglaljon állást másnál :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod Vigyori, lehet te is nagy játékos vagy, vagy talán nagy lehetnél, de itt szépen legendákat állítasz fel magadról, és azt elfelejted elmondani, hogy tündöklő utad során mennyi embert tapostál a sárba, mennyi embert használtál ki, és mennyi embert hagytál a hátad mögött, hogy vissza sem néztél!
Lehet, hogy szervert nyersz, lehet, hogy jó játékos vagy, és mindíg lesz olyan akit megvezetsz, vagy befolyásolsz!
Csak ezzel azt éred el, hogy aki tisztességesen egyenes utakon jár, teszi a dolgát, és játsza a játékot, annak rontod el az egész játékát!Vagyis lehetsz győztes, de emberileg ez a dolog nem emelkedik senki, és semmi fölé!
Itt most legendákról beszélsz, de dehogy vagytok ti legendák, ugyanolyan játékosok vagytok mint a többiek, és van ott is komoly tiszteletre méltó ember, mint példáúl EZL akivel volt, hogy beszélgettem, és szót értettem, kellemes beszélgetés volt!
Azzal, hogy itt ócsárólod Phazzert, én nem haragszom rá, mert várható volt a megingása, azért haragszom csak, mert elmondtam mindenkinek, felkészítettem őket, hogy ez lesz a taktika a bomlasztáshoz, és mégis ő futott bele!
Te pedig kihasználtad, és eldobtad mint egy használt rongyot!
Na ez az óriási nagy különbség közted, és az ideális legendád között, hogy te felhasználsz mindent, és mindenkit, utána ha már nem kell, mehet a kukába!

Ez szánalmas!:-(
De ennek is eljön majd az ideje, mert minden zsáknak megvan a foltja, és ha nem itt esetleg, de egy világon össze fognak gyűlni azok a harcosok, akiket sorban felhasználtál, azok pedig utána törölni fognak téged minden világ színpadáról, lehetsz te tehetséges, lehetsz bárki, akkor is búcsú lesz!
Mert itt is csak a tüzet szítod, hogy szétesés legyen!
Hát nem lesz!
 

DeletedUser

Vendég
Azzal még kiegészíteném ezt a dolgot drága barátom, hogy a Spárta farmolása meg sem közelíti a CNN erejét, távolról sem, vagyis annyi esélyed sem lenne a CNN ellen tiszta játékban, mint a légynek a légycsapó ellen!:)
 

DeletedUser11248

Vendég
Sziasztok,

Unalmamban olvasgatok itt,de nem értem:(

Ezért a levélért amit kirakott vigyori,ezért van megalázva??

Kérdem én,melyik kezdő vezér nem irt ilyen levelet,nem látta úgy hogy omlik a front egy-egy mondjuk veszteséges ARMA-után,nem írta a szövetségesnek ha ők elesnek a szövetséges jön...jo,kilehet állni és mondani én nem,de ha visszagondol amikor kezdő vezér volt,biztos vagyok benne,mind megtették volna..

Hogy nem volt meg a kellő tapasztalata hogy hogy írjon meg egy ilyen levelet,az egy dolog,de ezért nem hiszem hogy megalázottnak kell érezze magát,hogy abba kell hagyja,tanuljon a hibáiból és menjen tovább...azzal alázza meg magát ha nem próbálja meg,mert ahogy mondják veszíteni lehet becsülettel is.

Minden vezér így kezdte és minden klánban ott vannak a problémák,még ha nem is mutassák a külvilágnak,nem egyszerű vezérnek lenni de ezt is elkel kezdeni valahol,ha tanul a hibáiból még lehet jó vezér,mindig benne van hogy téved,hogy veszít,hogy rosszul dönt.hogy csalódik tagokban..de itt egyetértek vigyorival,nem kell feladni,folytatni kell és a lényeg,játszani.

Lehet rosszul értelmeztem ezt az egészet és hülyeségekről beszélek,ha igen,elnézést:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Pontosan Incze!
Amikor átkellett regelnünk V28on Északra hogy legyen esélyünk, énis írtam hasonlót.
De Damas is amikor V28ról lekellett lépniük. Montipapa is írt amikor a V18ról kellett búcsúznia.

Továbbra is tartom, nem akkor vagy erős, ha sohasem buktál, hanem ha talpra tudtál állni. De ne futamodj, főleg ne hagyd abba végképp. Ezek a csalódások mind megtanítanak látni. Erősebb leszel.

Egy tanácsot tudok adni Phazzer. Ami ellen felszólaltam az, hogy nagy mellényel jött fel a fórumra úgy hogy eredmény nem volt mögötte. Nálam az nem eredmény hogy összeraksz egy menekültekből álló Top2 klánt a szerver kezdeti fázisába.
Majd ha sikeres támadások, védekezések lesznek hosszútávon, esetleg diplomáciai furfangal átvered Spartat, nos azok eredmények, részsikerek
 

DeletedUser11248

Vendég
Akkor csak jól értelmeztem:D

Akkor adok én is egy tanácsot,hogy jó vezér légy azt nem tudja senki megtanítani,ha szerencséd van játszol egy jó vezér alatt és elesel-megtanulsz dolgokat,de a többit saját tapasztalatodból tanulod meg,de ha nincs benned kitartás akkor neki se fogj,anélkül mindig bukni fogsz.

Egy új klántól meg ne várj csodát,sokat kell dolgoznod velük,lehettek a Top2-k,ha eléred hogy bár fele kezdjen dolgozni a klánért,már jó munkát végzel,lehet visszaestek a ranglistán de stabil klánt is csinálhatsz és messze még a vége,csak tud mit akarsz és a tagok támogatását is nyerd meg hozzá,valószínű veszítettek falukat de ez a játék része,alakítsd a klánt,egyből ne várd hogy mindenki odateszi magát,ez nagy-részben tőled függ,te kell elérd de ehhez kitartás kell és sok munka,ha te mint vezér már nem bízol hogy sikerül,hogy bízzanak a tagok?
 

DeletedUser

Vendég
Pontosan Incze!
Amikor átkellett regelnünk V28on Északra hogy legyen esélyünk, énis írtam hasonlót.
De Damas is amikor V28ról lekellett lépniük. Montipapa is írt amikor a V18ról kellett búcsúznia.

Továbbra is tartom, nem akkor vagy erős, ha sohasem buktál, hanem ha talpra tudtál állni. De ne futamodj, főleg ne hagyd abba végképp. Ezek a csalódások mind megtanítanak látni. Erősebb leszel.

Egy tanácsot tudok adni Phazzer. Ami ellen felszólaltam az, hogy nagy mellényel jött fel a fórumra úgy hogy eredmény nem volt mögötte. Nálam az nem eredmény hogy összeraksz egy menekültekből álló Top2 klánt a szerver kezdeti fázisába.
Majd ha sikeres támadások, védekezések lesznek hosszútávon, esetleg diplomáciai furfangal átvered Spartat, nos azok eredmények, részsikerek

És neked mi a siker?
Az, ha nem harcban, hanem allatomos felhasználással győzől le valakit?
Tudod egyszer egy bölcs ember azt mondta nekem!
Lesznek akik szeretni fognak, és lesznek akik utálni fognak!
Lesznek akik először szeretnek utána megutállnak, azokat hagyd!
Lesznek akik utálnak, de később majd megszeretnek, azokat tartsd meg!
Lesznek olyanok is, akik utálnak, és utálni is fognak, de bátran felvállalják!Na azokat tiszteld, mert azt is megmondják, ha jó vagy rosz döntést hozol!
De a legfontosabb, az volt, hogy mindegy ki szeret, és ki utál, te mindíg minden körülmények között tudd felelőséggel kezelni a döntéseidet, ha jó, ha rosz!


Azt már csak a végén mondta, hogy aki egyszer kihasznál, az mindíg ki fog, de ezzel foglalkozni sem éri meg!

Vigyorikám, lehet neked ezért ez a neved, mert beszélgetsz kihasználod, utána pedig jót nevetsz rajta, hogy milyen okos is vagy!
Nesze neked pöttyös labda, menj a játszótérre!
 

DeletedUser18432

Vendég
..........

Ha jól emlékszem vigyori és bizonyára nagyon jól emlékszem mert ott voltam volt egy vagy több világban úgy szét szedett egy barátom, hogy úgy léptél onnan ahogy az meg van írva szinte el lettél söpörve,most másokkal takarózol és teszed itt magad,de miért ? Te akkor felálltál vagy akár talpra álltál ? Fenét és akkor csak 1-1 ben mentek rád ... Ha klán szinten kapod mi lenne ? Teszem fel a kérdést megéri másokat megszégyeníteni ?
 

DeletedUser18432

Vendég
Ince, neked meg kellene tanulni néha csendben maradni. Hasonlóan vélekedek rólad,és ami eszembe jut az a gerinctelenség. Másokat kihasználva, másokat megalázva, saját haszonra szert tenni, nagyon nagy dolog ...Ezt teljesen el sajátítottad a játékban biztosan .Ami a legrosszabb vezéreknek hívjátok magatokat . A játék nálam ott kezdődik, hogy becsülettel küzdeni vagy elesni,de úgy győzni, hogy másokat tapossak, úgy nem,régen a klánháború tiszteletről és becsületességről szólt, úgy harcolni,már nem, mert itt vagytok és úgy gondoljátok ti meg tehettek bármit,de jön még kutyára kamion .
 

DeletedUser18330

Vendég
Kedves V30-asok !

Elősszőr is köszi Dark History tegnap elmondtam és kértem is, hogy ne írj na mind1 majd leboxoljuk :)
Leszögezem, nem kívánok több megjegyzést tenni a fórumon többé, ezek után engem lehet is elküldeni melegebb éghajlatra ahogyan azt ma és tegnap tették Velem.
Elnézést a MoB-tól bár tudom késő.
Vigyori majd üzenetet írok neked itt kérlek olvasd majd el, megköszönném választ csak akkor írj ha nagyon muszáj !

Többieknek, igen kezdő vezér vagyok ! Lehet engem utálni, gyűlölni amit tettem, vállalom a felelősséget ezekért, és a tetteimért lásd tegnapi "kérelem" adjam át a fiókot az előző tulajoknak, megtörtént !
Köszönöm azoknak akik (spartások) támogatnak/tak tegnapi-mai levelekkel Castleai, Ezl (vigyori) stb... Igen furcsa mód még vigyorinak is a szavaiban van jóindulat, de az hogy engem megkerestek a spártás ismerősök és furcsa mód Ők tartják bennem a "lelket" meglepő, na de ez mellékes !
Elnézést még1 szer mindenkitől akinek ártottam...
További sikeres világot mindenkinek és jó játékot a jövőben !
Üdv
Feri
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Neked is további jó játékot!
Ne add fel, csak nyitott szemmel járj!
 
Fent