Csevegő

DeletedUser12127

Vendég
Csak keményen...

Tudod az a külömbség kettönk között,hogy én Téged nem sorolak sehová be,mivel Te mind a mai napig a KH-ban a semmi szintjét sikerült elérned és igy nincs ahová soroljalak.

Bárki privát szféráját még ha ismerem sem szoktam besorolni sehová,hiszen nekem aztán összintén mondom telyesen mindegy más személy a való világban hogyan él és mit csinál,mindenki maga sikereinek a kovácsa és nekem semmi jógom azt birálni vagy besorozni:D

És ő nem szokott másokat besorolni... :D

Akkor sem sorolt be senkit nyilván, mikor kérdés nélkül kéretlenül írta nekem, hogy Wilson mire tartja magát oly nagyra, de ugyan mire, és akkor sem, mikor később aktuális széljárásnak megfelelően az enyémet húzta le és miközben folyamatosan a saját való életbeli tehetségét emelte az egekbe... Csak épp az egy másik fórum volt.

Bocsánat nem kezdem újra, de ismét akkora szöveget olvastam az előbb, hogy nem bírtam leállítani az ujjaimat.
 

DeletedUser17690

Vendég
Na elfogyot Veled szemben a Türelmem Te Nagy észosztó Archimédesz2.

Akkor olvasd a véleményem:

Én bármikor le állok Bárkivel vitatkozni akit Méltonak találok arra,hogy eszmecserét folytasak az illetövel.
Téged még arra sem méltatlak,hogy vállaszoljak.

Tudod én nem menekültem senki szoknyája mögé,hogy megvédjem a"Vezéri" poziciomat,amit Te megtettél és merd ide leírni,hogy nem igaz.
Merd ide leírni,hogy a V18-as ELME klán Vitáján,mikor a társak nem igazán látak Téged megfelelö Vezetönek,nem a "Kedves Duáltársad" a "Klári" szoknyáját használtad pajzsnak??

Én is hibázok és gyarló ember létemre rengeteg hibám van de még senki szoknyája mögé bujva nem probáltam fentmaradni:D:D

Wilson-t folyamatosan kevered a dolgokban és ez nevetséges,hiszen ha nem tudnád és nem szoktam véka allá rejteni a véleményem és biztositalak,mindig elöször személyesen közlöm a véleményem mindenkivel,nincsen szükségem "Hátsónyalogatokra" mint a nagy Archimédesz2-nek:D:D:D
 

DeletedUser12127

Vendég
Na elfogyot Veled szemben a Türelmem Te Nagy észosztó Archimédesz2.

Akkor olvasd a véleményem:

Én bármikor le állok Bárkivel vitatkozni akit Méltonak találok arra,hogy eszmecserét folytasak az illetövel.
Téged még arra sem méltatlak,hogy vállaszoljak.

Tudod én nem menekültem senki szoknyája mögé,hogy megvédjem a"Vezéri" poziciomat,amit Te megtettél és merd ide leírni,hogy nem igaz.
Merd ide leírni,hogy a V18-as ELME klán Vitáján,mikor a társak nem igazán látak Téged megfelelö Vezetönek,nem a "Kedves Duáltársad" a "Klári" szoknyáját használtad pajzsnak??

Én is hibázok és gyarló ember létemre rengeteg hibám van de még senki szoknyája mögé bujva nem probáltam fentmaradni:D:D

Wilson-t folyamatosan kevered a dolgokban és ez nevetséges,hiszen ha nem tudnád és nem szoktam véka allá rejteni a véleményem és biztositalak,mindig elöször személyesen közlöm a véleményem mindenkivel,nincsen szükségem "Hátsónyalogatokra" mint a nagy Archimédesz2-nek:D:D:D

van amit nem tudok megbocsátani. az árulás, és a hamisítás ilyen. A hazudozásaidat pedig legfeljebb a phx-nél hiszik el. De szerintem ott is vannak akik átlátnak rajtad.
 

DeletedUser17690

Vendég
A bökenö az egészben,hogy én nem tudom "Hátban szúrni!!!" a Szövetségeseimet-Barátaimat,csak azért,hogy bizonyitsam,hú de nagy vagyok Te visszont simán meg is tetted volna ha nem fedem fell a terveidet és elhiszem érzékenyen érinttet de összinte vagyok,nem erösen érdekelt sem akkor és sem most a Te véleményed:D

Mindezt Te árulásnk vesszed én meg Becsületnek,ez ami megkülömbözttet és mindig is megfog külömböztetni kettönket és ezért undorodom még szóban állni is a személyedel.

Tudod,nem az én szokásom forum részeket eltüntetni vagy ha éppen kell teljes forum oldalakat törölni,hogy állitásom igy nyerjen igazat és ez álltal mást hazugnak és hamisitónek nevezek remélem ráismersz magadra és levonod a következtetést,habár sajnos ahogy meg ismertelek Te magad is elhiszed(ha sikerült eltüntetni minden bizonyitékot),hogy a hazugságaid igazak és mindenki más hazudik és hamisit:D:D:D


Ez vagy Te és hid el,idö és szerverek de a stilusodat nem fogod tudni megválltoztatni és igy mindig lesznek akiket majd mindenek nevezhetsz,mert akik egy picit is gerincesebbek,nem tudják elfogadni a Te álltalad elképzelt "Egyenes utat" és nem fogják a Barátaikat-Szövetségeseiket hátban szúrni-kijátszani,ami Neked természetes az másoknak gerinctelenség!!!
 

DeletedUser

Vendég
Csak keményen...

Tudod az a külömbség kettönk között,hogy én Téged nem sorolak sehová be,mivel Te mind a mai napig a KH-ban a semmi szintjét sikerült elérned és igy nincs ahová soroljalak.

Bárki privát szféráját még ha ismerem sem szoktam besorolni sehová,hiszen nekem aztán összintén mondom telyesen mindegy más személy a való világban hogyan él és mit csinál,mindenki maga sikereinek a kovácsa és nekem semmi jógom azt birálni vagy besorozni:D

Jössz a buta pp-s szövegel,hát legalább utánanézhetnél,hogy akiket Te pp-s KH-soknak tartasz,már nyertek olyan világokat,ahol még a pp max.prémiumfiok elönyöket biztositott,tehát ha akkor volt KH tudása az illetönek,gondolhatnád az max.csak jóbban kifinomult és nincsen szüksége a pp álltal nyujtott gyors fejlödés elönyeire.

"Terror nélküli Thomaxx" ajánlom elöször legalább bizonyits valamit a KH-ban,hogy itt a KH-világában legalább minimális szinten számitásban vegyenek és csakis az után probály meg birálni tagokat,akik már nem egyszer bizonyitották,hogy a Magyar Klánháború sokkal szürkébb multra tekintene vissza nélkülük.

Mindadig amig nincsen telyesitményed,nevetségesé teszed Önmagad,hogy olyanokat szeretnél birálni,akiknek nem picit.....hanem sokkal jobbak a telyesitményeik hozád képest.

Na, ma te vagy az ügyeletes rajongóm? Egérkénél még tart a fyeccta?
Amúgy, hogy ejtik a nevedet? Simán fica vagy esetleg fájszéj? Csak azért kérdezem mert nem szeretném ha nem értenéd magadra amit most irok....

Teljesen kétségbe ejtettél hogy nem tudsz besorolni...most hogy fogunk így este elaludni...vagy mind ketten egymásról fogunk álmodni??
Amúgy a jó oldalát nézem a dolgoknak a semmiből egyből fejlődni fogok ha 1x újra kezdem....
Az elmés hsz-ed olvasgatva rájöttem, hogy mig egérke a minőség ellenőr te vagy a sorozó tiszt...te ilyen sorozó fesitista lehetsz...

Na most elvesztettem megint a fonalat a pp-nél, kiről álítottam azt hogy? Végül is mindegy, ha te mondod úgy volt...gondolom most a v2-es éveid mámorában élsz...kezdessz öregedni...nosztalgia? Mondok neked egy 70-es iQ-s gondolatot, ott nem te nyertél hanem a klánod...tudod mindig ezzel jöttök, hogy ez a KH és nem az egyének bajnoksága...szóval tisztel válogatott virágszálaim ti ****t sem nyertetek személy szerint csak a klánotok, úgyan is a győzelem kihirdetésekor ez állt a kiírásnál, *PHX* és nem az hogy fájszéj. Ti csak statiszták voltatok ebben a színdarabban.

Már megint ez a birálat és bizonyitás kényszer...kezdem azt hinni, hogy Ince nálatok minden nap crossfitnest tart...vagy nem áll fel, és a feleséged szavait suttogod itt folyton...ja nem bocs te még új vagy az életemben, még jó, hogy ritkán szólalsz meg ,ahogy írtad...ne félj ha máshol nem is, itt beviszlek a hsz-ek top elitjébe...akarod Kedves fájszéj? Elmozduljunk erről a fránya 8-ról? Remélem tudsz követni még?

És a végén újra ez a teljesítési kényszer...drukkolok, hogy ma este végre összejöjjön...már csak azért is mert a végén még rám melegedsz mint egérre az októberi langyi földközi tenger.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
A bökenö az egészben,hogy én nem tudom "Hátban szúrni!!!" a Szövetségeseimet-Barátaimat,csak azért,hogy bizonyitsam,hú de nagy vagyok Te visszont simán meg is tetted volna ha nem fedem fell a terveidet és elhiszem érzékenyen érinttet de összinte vagyok,nem erösen érdekelt sem akkor és sem most a Te véleményed:D

Mindezt Te árulásnk vesszed én meg Becsületnek,ez ami megkülömbözttet és mindig is megfog külömböztetni kettönket és ezért undorodom még szóban állni is a személyedel.

Tudod,nem az én szokásom forum részeket eltüntetni vagy ha éppen kell teljes forum oldalakat törölni,hogy állitásom igy nyerjen igazat és ez álltal mást hazugnak és hamisitónek nevezek remélem ráismersz magadra és levonod a következtetést,habár sajnos ahogy meg ismertelek Te magad is elhiszed(ha sikerült eltüntetni minden bizonyitékot),hogy a hazugságaid igazak és mindenki más hazudik és hamisit:D:D:D


Ez vagy Te és hid el,idö és szerverek de a stilusodat nem fogod tudni megválltoztatni és igy mindig lesznek akiket majd mindenek nevezhetsz,mert akik egy picit is gerincesebbek,nem tudják elfogadni a Te álltalad elképzelt "Egyenes utat" és nem fogják a Barátaikat-Szövetségeseiket hátban szúrni-kijátszani,ami Neked természetes az másoknak gerinctelenség!!!

Milyen tervemet "fedted fel Te szerencsétlen paranoiás?? Az én tervem az volt, hogy a V18-at a PHX és az Elmék egymást megbecsülve közösen együtt nyerik meg (az E.E.-vel a BBN-nel és az ARM-mal együtt). Ehelyett te, te szövetségesek legalja, az Elmék alvezéreként "elhitted" a decastellor és szundiféléknek, hogy a PHX lerohanására, kiszorítására, háttérbe szorítására készülök. Elhitted, hogy egy totálisan (közösen) megnyert szerver esetében a PHX hátbaszúrását tervezem. Erre Te a nekem tulajdonított "tervet" "igazoló" bejegyzést gyártottál a nevemben, mintha az agyament "tervemet" fednéd fel ezzel, és sikeresen bele*****tál vele a készülő nagy közös ünnepi torta közepébe.

Amikor megpattantál az Elméktől én a következő gesztust tettem feléd és a PHX irányába a közös fórumunkon:

"*Elmék - Cramer 15.02.2014 napon 08:46 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés

Fycca ma reggelre kilépett tőlünk, és visszament a Phx-be. Az oka, hogy KH szakmailag nem értett egyet a 02.28-i támadásunk kivitelezésének módjával.
Fycca rengeteget tett a klánért és szövetségért. Az Elmék egyik kvótáját mindenképpen ő kapta volna.
Ezért az Elmék 1 helyet ázad a Phx-nek saját kvótájából, amennyiben fycca a 75 tagja lesz tőletek.

Tisztelettel: Arkhimédész"


Ezután - ennek ellenére - fycca. - amolyan "megelőző hátbaszúrásként" - az alábbi nekem tulajdonított fórumbejegyzést tette közzé a PHX skype szobájában:

"*Elmék - Cramer 13.02.2014 napon 17:39 órakorKöszönet Idézet Szerkeszt Törlés

A nagy 2.28 támadás után olyat mutatunk,amit nem erösen láttak és végleg lezárjuk a k66-ott elöttük."


A maga sajátos magyart törő stílusában. De mindegy volt, a PHX egy részének ez épp elég bizonyíték volt "aljas terveimre" és a közös ünnep már kézzelfogható lehetőségéből igazán gyomorforgató befejezést sikerült varázsolniuk. Ez az amit soha nem fogok neki megbocsátani. És ezt érezni fogja, míg a KH közelében marad.
 

DeletedUser17416

Vendég
Na, ma te vagy az ügyeletes rajongóm? Egérkénél még tart a fyeccta?
Amúgy, hogy ejtik a nevedet? Simán fica vagy esetleg fájszéj? Csak azért kérdezem mert nem szeretném ha nem értenéd magadra amit most irok....

Teljesen kétségbe ejtettél hogy nem tudsz besorolni...most hogy fogunk így este elaludni...vagy mind ketten egymásról fogunk álmodni??
Amúgy a jó oldalát nézem a dolgoknak a semmiből egyből fejlődni fogok ha 1x újra kezdem....
Az elmés hsz-ed olvasgatva rájöttem, hogy mig egérke a minőség ellenőr te vagy a sorozó tiszt...te ilyen sorozó fesitista lehetsz...

Na most elvesztettem megint a fonalat a pp-nél, kiről álítottam azt hogy? Végül is mindegy, ha te mondod úgy volt...gondolom most a v2-es éveid mámorában élsz...kezdessz öregedni...nosztalgia? Mondok neked egy 70-es iQ-s gondolatot, ott nem te nyertél hanem a klánod...tudod mindig ezzel jöttök, hogy ez a KH és nem az egyének bajnoksága...szóval tisztel válogatott virágszálaim ti ****t sem nyertetek személy szerint csak a klánotok, úgyan is a győzelem kihirdetésekor ez állt a kiírásnál, *PHX* és nem az hogy fájszéj. Ti csak statiszták voltatok ebben a színdarabban.

Már megint ez a birálat és bizonyitás kényszer...kezdem azt hinni, hogy Ince nálatok minden nap crossfitnest tart...vagy nem áll fel, és a feleséged szavait suttogod itt folyton...ja nem bocs te még új vagy az életemben, még jó, hogy ritkán szólalsz meg ,ahogy írtad...ne félj ha máshol nem is, itt beviszlek a hsz-ek top elitjébe...akarod Kedves fájszéj? Elmozduljunk erről a fránya 8-ról? Remélem tudsz követni még?

És a végén újra ez a teljesítési kényszer...drukkolok, hogy ma este végre összejöjjön...már csak azért is mert a végén még rám melegedsz mint egérre az októberi langyi földközi tenger.

Azt,hogy egy primitiv futyi vagy most is bizonyitod.Megint a civil eletet akarod belekeverni a jatekba.Ejnye-ejnye hat ennyire toprongy vagy??
Ja es mas jelszavaval irogatni a kulsore szinten jellemtelen dolog,raadasul szabalytalan is.
Aztan te elkezdesz itt csapatjatekrol irogatni.TE???
Foggalmad nincs milyen csapatban jatszani!Te a cserbenhagyas es a megfutamodas bajnoka vagy.
Aztan mi ez a blodliseg,hogy nem a tagok nyernek hanem a klan.Egy klan a tagok halmaza.A klan sikere az azt alkoto egyenek sikere is.Ennyi marhasagot amit te leirsz eddig csak irkaphontol olvastam!!
Talan nem veletlen a hasonlosag!
Ezt a radmelegedest meg felejtsd el.Lehet te latens homokos vagy en azonban szigoruan hetero.
Ha viszont csak ilyesmi telik toled hogy a kulson otromba es ostoba szemelyiseg korcsulasodat bizonyitod folyamatosan,akkor te menthetetlen vagy.
Ez a KH foruma nem meleg parkereso oldal.
En mindig mint jatekost biraltalak es erre semmi valaszt nem tudtal adni.Nincs is lehetoseged hisz eredmenyed nulla ebben a jatekban.
Ha pedig az itteni vitat a civil eletre akarod kivinni akkor ostobab vagy mint gondoltam.Pedig az mar majdnem lehetetlen.
Osszegezve,senki vagy ebben a jatekban es ezert azt hiszed ha nem mint jatekost hanem mint maganembert sertegetsz akkor leszel valaki.
Fordulj orvoshoz,egy jo pszichiater meg talan rendbe rakhat.Mindkettotoket:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17690

Vendég
Tudod Arhimédesz2 már mondtam,én megnézem medig süljedek le és sajnálom de nem vagyok hajlandó lesüljedni a Te szintedre,mert amit Te képviselsz az nekem sajnálom de nem megy:D

Nyomjad tovább a nagy szövegeidet és biztos lesznek még tagok,akiket megtudsz etetni....a Te álltalad szokásos "Öszinteségedel":D

Ami viszont már nem forum és nem is hazudozás(amit törölni és letagadni lehet).....10 napig érkeztek a *PHX*és ARM haladási utvonalában esö ellentöl elvet falvakra a Te nagy eszméd álltal megálmodot támadások ami Te szerint nem az én igazam támasztja allá.....

Már kezdek hozászokni,Neked nem tudom miért de bármi történik is csak igazad van....mindenki más hazudik:D:D

Nyugodjál meg,Te soha és sehol nem tudsz még a legkisebb mértékben sem ellenfelem lenni a KH-ban,hiszen a Te játéktudásod igencsak gyenge és nem igazán tartalak számitható ellenfélnek:D

Mellébeszéléseid meg önmagukért fognak beszélni,tudod az idö bizonyit:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17416

Vendég
.vagy nem áll fel, és a feleséged szavait suttogod itt folyton...ja nem bocs te még új vagy az életemben, még jó, hogy ritkán szólalsz meg ,ahogy írtad...ne félj ha máshol nem is, itt beviszlek a hsz-ek top elitjébe...akarod Kedves fájszéj? Elmozduljunk erről a fránya 8-ról? Remélem tudsz követni még?

És a végén újra ez a teljesítési kényszer...drukkolok, hogy ma este végre összejöjjön...már csak azért is mert a végén még rám melegedsz mint egérre az októberi langyi földközi tenger.

Ezeket az ocsmanysagokat torold.Mar a valo elet behozatala erre a forumra is butasag,de a feleseget,csaladot belekeverni primitiv bunkosag.Es az erdelyi-roman parhuzamot is hanyagolhatod.Messzi jarsz a valosagtol ott is,engem nem erint de tudom,hogy sok erdelyi jatszik es nekik biztosan nem tetszik!
Ha jol tudom neked most szuletet gyermeked.Viszonylag keves fantaziaval is lehetne ****** dolgokat irni,amitol biztos megjobban elszallna az agyad.Ilyen melyre nem sulyedhetunk le.
Az,hogy nincs nincs teljesitmeny a szavaid mogott ertheto,hogy kissebbsegi erzeseket kellt benned.
Ha ez bant akkor tegyel ellene a jatekban.Sokadszorra irom,maradj a v25-on es bizonyits.
Mert az,hogy mikozben eppen lelepsz a sajat szobrodat epitgeted kicsit visszas.Ha tenyleg jo vagy,bizonyitsd be!Gyozz le,nyerd meg a klanoddal a szervert.
Bar azt hiszem te erre nem leszel hajlando.Mert felsz hogy mindenki megtudja mekkora luzer vagy.Sot akkor mar nem lehet istenkiralykodni itt a kulson sem!
Ebben a jatekban,mint minden jatekban;vannak nyertesek es vannak vesztesek.
Mivel te meg nem nyertel,evidens,hogy vesztes vagy.Az,hogy mindig talalsz magyarazatot a futasra attol meg bizony legyozott vagy.Es az orok visszateresed bizonyitja,hogy szeretnel mar valamit elerni de a joistennek sem megy.
Akkor meg sokkal szerenyebbnek kell lenni.
Es boldog vagyok,hogy ketten probaltok osszehozni valami magyarazkodas felet,bar ezek inkabb buta sertegetesek.
De azt gondolom mas jelszavaval meg a kulso forumra is szabalytalan belepni:)
 

DeletedUser17690

Vendég
Sehol a Terror:D

Csak ugy megjegyezném,hogy Te még emberhez méltó stilust sem tudsz használni egy közöségi oldalon,ami igencsak elszomoritó...

Igaz nem is vártam részedröl ennél többet,hiszen a legelején látam a szövegelésed mit takar és csak idö kérdése volt,hogy a felszinre kerüljön:D
 

DeletedUser17416

Vendég
[QUOTEaz Elmék alvezéreként "elhitted" a decastellor és szundiféléknek,][/QUOTE]

Kerlek fogalmazzunk pontosan:)
Nem szundifelek,hanem szundi bt:)
Az sem tudtam,hogy vannak meg "szundifelek"!!Azok milyenek?
Vannak crammerfelek is??
Ja,es Lugal megsertodik ha ot meg sem emlited:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
No comment.

Már akartam szólni hogy ez lejárt lemez,felejtsétek el,de rájöttem hogy súlyos lelki-teherrel éltek.

Olyanok vagytok mint két óvodástárs aki találkozik a nyugdíjasklubban és miközben a többiek arrol beszélnek suttogva hogy melyik özvegyasszony volt meg,vagy kinek hogy mocorog(aktuális téma),ti hangosan arról vitáztok hogy melyikőtöknek volt nagyobb hegye a szinesceruzájának az oviban(lejárt téma).

Amit nem fogtok fel,hogy mindenki másképp látta,Arki ha megkérsz egy klántagodat hogy írja le az Elmék V18-történetét,másképp írja mint te,ha én leírom másképp írom,ha megkérek a klánból 10 tagot hogy leírja,lesz 10 történet...és ez nektek mély nyomokat hagyott.

És mivel nem tudtok kiegyezni,mély nyomokat hagy bennettek,elképzelek ahogy minden este igy feküsztök le:

Baszki fycca azt mondta...

Baxki Arki azt mondta...

Google a barátom azt mondja hogy szerencsére ez gyogyithato,elsö probálkozásként,üljettek le egy kicsiszékre az asszony elé,simogassa a buksitokat és közbe mondja:

Mond ki,ne tartsd magadban,mondj ki mindent...

Ha nem segít állítólag a pszichológusok is jó eredményeket értek el a gyógyításával.

Mivel kér művelt emberről van szó,nem hiszem el hogy itt leragadtattok,hogy így lejárassátok magatokat,hangoztatva hogy nekem van igazam vagy nekem van igazam...lépjetek túl,olvassátok el nyugodtan hogy viselkedtek és lehet szégyellni fogjátok kicsit magatokat.
 

DeletedUser

Vendég
Megnyugodtam...spanyolba is vissza jött a net...már kezdtem aggodni...látom ma még nem kaptál sajtot mert össze vissza korog itt a hangod, akarom mondani a gyomrod...
Azt,hogy egy primitiv futyi vagy most is bizonyitod.Megint a civil eletet akarod belekeverni a jatekba.Ejnye-ejnye hat ennyire toprongy vagy??
Na aszongya...nézem a keverőt de nem látom hol is van itt magán élet...na mindegy lehet, hogy ezt nem is nekem cincogtad csak véletlenűl ide írtad...amúgy igen, tk jó topronygynak lenni...tudod ahogy a jó keresztény mondás is tartja...boldogok a lelki szegények...hát nem remek...már a nagy tanító is boldognak tart...azért vígyázz mert te mint épp elméjű végjáték király egyfojtában görcsbe vagy...nem tesz jót ez a stressz!!

Ja es mas jelszavaval irogatni a kulsore szinten jellemtelen dolog,raadasul szabalytalan is.
Aztan te elkezdesz itt csapatjatekrol irogatni.TE???
...már tegnap is lett egy utalás téve, hogy átvett Kacsa acc tollával ékeskedtem de ez a mai jelszavasdi...itt ragadnám meg az alkalmat és jelezném a supportnak, hogy szundi bt barátunk olyant állít amit felétek is jelenteni kellett volna neki, jelszó és acc-al való visszaélés...én nem tudok róla de talán ti simán kitudjátok ezt deríteni...gondolom szundinak megdönthetetlen bizonyítékai vannak erre de ha mégsem akkor kérlek ne zárjátok ki innen rágalmazásért mert olyan jól elvagyok vele.

Foggalmad nincs milyen csapatban jatszani!Te a cserbenhagyas es a megfutamodas bajnoka vagy.
Aztan mi ez a blodliseg,hogy nem a tagok nyernek hanem a klan.Egy klan a tagok halmaza.A klan sikere az azt alkoto egyenek sikere is.Ennyi marhasagot amit te leirsz eddig csak irkaphontol olvastam!!
Talan nem veletlen a hasonlosag!
..tegyünk valamit itt tisztába...ez a játék a klánok harcáról szól (-monster- szerint is és neki hiszek), a csapatról meg a blablabla...akkor mit kell itt egyénkedni..,miért is kell bárkinek is bármit bizonyítani, hogy mit ért el egyéniben?...szóval ezek szerint te jobb vagy a klánban másoktól, akkor nálatok nincs egyenlőség...van szundi bt, fycca, majd a jók és a többiek...de megfordítom ha annyira egyénkedni akarsz miért is nem klán nélkül játszól?...a válasz egyértelmű...erre életképtelen vagy...még az ilyen eredménytelen primitiv fütyik is átgázolnának rajtad mint én mert azért vagyunk egy páran akik hasonló utat járunk...

Ezt a radmelegedest meg felejtsd el.Lehet te latens homokos vagy en azonban szigoruan hetero.
Ha viszont csak ilyesmi telik toled hogy a kulson otromba es ostoba szemelyiseg korcsulasodat bizonyitod folyamatosan,akkor te menthetetlen vagy.
Ez a KH foruma nem meleg parkereso oldal.
...hihetetlen...vannak emberek akik bizonyos szavak után egyből a rosszra gondolnak...ez azért lehet mert, vagy ez jár álandóan a fejükben és cseszteti a csőrüket akarom mondani a cincogó orrukat vagy ennek az életvitelnek hódólnak és ilyenkor sértve érzik magukat...bármelyik is a kettő közül elnézést kérek tőled mert nem szeretnénk rossz lelkiismerettel lefeküdni...ja várj csak nekem olyan nem is volt soha sem...
azért az érdekes, hogy mikor rám aggatjátok a luzer, sprint király, primitív fütyiket én nem a rosszat keresem benne...ez a fütyikés dolog is olyan cuki nem, fütyi...most nézem pont ehez a témához vág...ezt magad találtad ki vagy fájszéj is segített ebben?

En mindig mint jatekost biraltalak es erre semmi valaszt nem tudtal adni.Nincs is lehetoseged hisz eredmenyed nulla ebben a jatekban.
Ha pedig az itteni vitat a civil eletre akarod kivinni akkor ostobab vagy mint gondoltam.Pedig az mar majdnem lehetetlen.
Osszegezve,senki vagy ebben a jatekban es ezert azt hiszed ha nem mint jatekost hanem mint maganembert sertegetsz akkor leszel valaki.
Fordulj orvoshoz,egy jo pszichiater meg talan rendbe rakhat.Mindkettotoket
...birálat az jött azzal nem volt gond...válasz is ment...az nálad gond volt?...nem tudod értelmezni azt, hogy egy nulla vagyok egy primitív ****, egy luzer 70-es iQ-val?..mert elenben az én melléfogásommal te mindent jól eltaláltál mert tök ilyen vagyok és ennyit tudok a játékban...de itt valamit megint nem értek de majd megkérdezem a orvost...jut eszemben tudsz egy jót? mert én csak rosszakat ismerek, tudod a vonzás törvénye...szóval te biztosan tudsz egy jót, mert akkor megkérdezem tőle, hogy van egy ja nem vegyük ide fájszéjt is...szóval van kettő über, szervergyöztes, eredményben gazdag ( mint az új év) mindenkinél jobb tudású egyén és velem a kis primitív fütyivel, a luzerral a nullával aki mellesleg 70-es iQ-ju és kisegítőbe jár akarnak megmérközni...lehet hogy csak én érzem azt , hogy a biztosra akarnak menni...most nézem, hogy "mind kettőnket" ?? már skizofrén is vagyok...
 

DeletedUser

Vendég
Sehol a Terror:D

Csak ugy megjegyezném,hogy Te még emberhez méltó stilust sem tudsz használni egy közöségi oldalon,ami igencsak elszomoritó...

Igaz nem is vártam részedröl ennél többet,hiszen a legelején látam a szövegelésed mit takar és csak idö kérdése volt,hogy a felszinre kerüljön:D

nyugtáztam megjegyezted...

neharagudj de szundi bt előbb volt itt, szóval most jó a ló nem kell nekem a szamár...
 

DeletedUser

Vendég
most vettem észre 2 hsz!!
nem tünt fel mert szinte az egyik a másiknak az iker tesója...

Ezeket az ocsmanysagokat torold.Mar a valo elet behozatala erre a forumra is butasag,de a feleseget,csaladot belekeverni primitiv bunkosag.Es az erdelyi-roman parhuzamot is hanyagolhatod.Messzi jarsz a valosagtol ott is,engem nem erint de tudom,hogy sok erdelyi jatszik es nekik biztosan nem tetszik!
Ha jol tudom neked most szuletet gyermeked.Viszonylag keves fantaziaval is lehetne ****** dolgokat irni,amitol biztos megjobban elszallna az agyad.Ilyen melyre nem sulyedhetunk le.
nem megy..tudod a 70-es iQ nem terjed ki törlés funkciókra...soha nem tettem célzást amivel megbánthatnék erdélyi magyarokat mert ott élnek, sőt...de ez már a való élet ami tiltott gyümölcs....
...igen jól tudod...azért nem volt szép annak aki ezt elmodta neked...mert hát nem titok de...na de hagyjuk is.

Az,hogy nincs nincs teljesitmeny a szavaid mogott ertheto,hogy kissebbsegi erzeseket kellt benned.
Ha ez bant akkor tegyel ellene a jatekban.Sokadszorra irom,maradj a v25-on es bizonyits.
Mert az,hogy mikozben eppen lelepsz a sajat szobrodat epitgeted kicsit visszas.Ha tenyleg jo vagy,bizonyitsd be!Gyozz le,nyerd meg a klanoddal a szervert.
Bar azt hiszem te erre nem leszel hajlando.Mert felsz hogy mindenki megtudja mekkora luzer vagy.Sot akkor mar nem lehet istenkiralykodni itt a kulson sem!
az szokásos lemez...teljesítmény blablabla...majd figyelem magam a tükörben hát ha kisebbnek érzem magamat...sokadszor írod az tény...nem is értem te most hittérítő vagy? téged láthattalak egyszer amikor ajtót nyitottam?...aztán megint lelépek, szobor, bizonyítás blablabla...
Na essünk túl ezen mert látom ezt fogod énekelni otthon a karácsony fa előtt is...

Tudja meg a magyar KH, hogy én Thomaxx és TERROR egy nagy luzer vagyok! Nem tudok eredményeket felmutatni és nem vagyok hajlandó bizonyítani sem. Aki ezek után is Istenkirályként tisztel az majd jó megkapja a magáét!

Hogy most így kikiabáltam ország világ előtt, el is múlt a félelmem...köszi szundi...te tudsz valamit!

Ebben a jatekban,mint minden jatekban;vannak nyertesek es vannak vesztesek.
Mivel te meg nem nyertel,evidens,hogy vesztes vagy.Az,hogy mindig talalsz magyarazatot a futasra attol meg bizony legyozott vagy.Es az orok visszateresed bizonyitja,hogy szeretnel mar valamit elerni de a joistennek sem megy.

na várjál csak mert a 70-es iQ-m határokat szab...szóval ez azt jelneti, hogy nálatok is vannak utolsók, úgy mint a játékban???
az tök jó mert ha extrém esetben senki sem hagyja abba nálatok és az összes barát, testvér és alklánban és a kacsák se képesek levenni embereket a térképről, akkor de csak akkor elő áll az a nagy helyzett, hogy a 240 főnikszesből aki úgyan úgy mint te végig szenvedi a szerót
160 vesztes lesz és 80 meg győztes...mert úgye vannak a győztesek és vesztesek...aha...tudod mit jó nekem a vesztesek oldalán azt már megszoktam tudom milyen lenni és ott menő vesztes is lehetek nem csak egy szimpla győztes mint te. Jobb is a biztosra menni, hogy nem nyerek semmit mint olyan tudatban, hogy szervert nyertem vagy mégsem. :)

Akkor meg sokkal szerenyebbnek kell lenni.
Es boldog vagyok,hogy ketten probaltok osszehozni valami magyarazkodas felet,bar ezek inkabb buta sertegetesek.
De azt gondolom mas jelszavaval meg a kulso forumra is szabalytalan belepni
Próbáltam és nem tudok...
Ez a skizofrén dolog megint és a végén a a más jelszóval léptem állítólag be...

Kedves szupport én jelentem, hogy állítólag beléptem más jelszóval valahova amiről nincs tudomásom...akinek meg van nem jelentette. :)

Amúgy remélem mindenki kapott valamit télapóra...bóldog Jólepukkit. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez lassan a Mónika showhoz hasonló fórum lesz.
Kezdem visszasírni almát neki volt egy stílusa ami meg tudott nevettetni.
 

DeletedUser

Vendég
Kacsa-PHX-ARM-OaS v25 összegzés.

Sziasztok.
Nem írtam eddig,mert nem tartottam fontosnak ide írni..
Sőt...
Már már magam égettem volna ha egy két kommentre reagálok..

De mind1..
Ami miatt most ide írok,az a szimpla tényközlés a v25-ről.
Nos,sokan tudjátok ki vagyok a 25-ön.
Akik nem tudjátok,nem véletlen..;)

Szóval kezdem akkor:

PHX-ARM klánok:

Kezdetben kicsit rossz szemmel néztem rájuk,azok után,amiket Love Zik mesélt nekem a v18-as dolgokról.
De nem foglalkoztam vele..
Az v18-vol,ez a v25..
Viszont mégis az ember ha hall valamit,az megragad benne,ha infó az egy esetleges ellenfélről.
Az elején sokáig pirosak voltak.
Majd a Játék klánnak mikor hadat üzentek,beálltunk a játék klán mellé ellenük.
Ezzel szinte egyszerre üzent hadat a Kacsa is,így innentől 2 front között voltunk..
Mikor a játék feloszlott a k55-ös tagok nagyrésze mind hozzánk jött akkor lett igazi frontunk velük.
Nagyon jól támadnak,minden elismerésem.
(Persze nem mindenki,ott is voltak kevésbé jók,de hol nincsenek?)
Szerintem a v25 legesélyesebb klánja lettek,s meg is érdemlik,ha a végén övék a győzelem véleményem szerint.
(Igen,voltak kétes esetek,pl egyik társamnál védtem,s nem bírtam beállni a nemesek közé ,mert 5 mp-vel a nemesek érkezése utánra dobott mindent..
S a tulajnál is ez volt..
Suppor állítása szerint Szerveridő..
Ki tudja..:)
Nem akarok vádolni senkit semmivel,nem érdemes..)

Viszont a PHX-ARM mostanra azt mondom kinőtte magát egy MHC,Sparta klánhoz is úgy vélem.
Gratulálok nekik az eddigi eredményekhez,s további sikereket kívánok!




Kacsa:

Ők kicsit vegyes érzelmekkel töltöttek meg.
Sok v1-es,régi ismerős..stb..
Elit klán,számomra is tetsző kinézettel,s felállásal.
Viszont sajnos azt kell mondjam ugyan abba a hibába estek,mint a Temp a v14-en..
Megtöltötték maguk,ezáltal alap tagjaik fejezték be,mert elszigetelődtek..
S így gyengültek is..
Vezetőik nem ismerem,legalábbis nem tudom hogy ismerem e őket.
De remélem egybetartják a csapatot,s a végsőkig harcolnak majd.

Kiváncsian várom a továbbiakban hogy alakulnak harcaink itt északon..:)
Sok siker nektek is,s gratulálok eme remek csapat összeállításhoz,s a sikerekhez!
Csak így tovább!



=OaS=

Hmmm..
Mit is mondjak?
Az OaS-tkezdetben kb 6-an alkottuk..
Majd folyamatosan hívtuk a régi társakat/barátokat..
Az idő elteltével mi is elkövettük azt a hibát,hogy feltöböröztuk magunk..
Így selejtek is lettek,ami morál romboló volt,így mentek el tagok tőlünk..
Sajnaazt kell mondjam jelenleg nem látom esélyesnek az =OaS=t a győzelemre.
Hisz már győztünk.
Kb 200 napja hadban vagyunk a Kacsákkal,s a PHX-ARM-al is..
S még mindig stabil klán vagyunk..:)
Grat a csapatnak,s köszönöm,hogy egy ilyen csapattal búcsúzhatok majd a magyar KH-tól.


Sok sikert kívánok valamint mindenkinek,minden világon.
=Zik=
 

DeletedUser17244

Vendég
"Viszont a PHX-ARM mostanra azt mondom kinőtte magát egy MHC,Sparta klánhoz is úgy vélem.
Gratulálok nekik az eddigi eredményekhez,s további sikereket kívánok!"

Köszönjük a klánjaink nevében az elismerést!Jó ezt hallani egy elenféltől.
 

DeletedUser12127

Vendég
"Viszont a PHX-ARM mostanra azt mondom kinőtte magát egy MHC,Sparta klánhoz is úgy vélem.
Gratulálok nekik az eddigi eredményekhez..."

Ehhez a véleményhez a magam részéről én is csatlakozom. A kialakult néhány személyes ellenérzésem mellett is.

A ma is aktív klánok közül egyértelműen kiemelkednek négyen:

Sparta 2-szeres szervergyőztes és úton van a 3.
a CNN 2-szeres szervergyőztesként
a Mesehősök (akármelyik nevükön) szintén kétszeres szervergyőztesként,
valamint a PHX-ARM kláncsalád is kétszeres szervergyőztesként a 3. világukban is vitézkedve
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Sziasztok.
Nem írtam eddig,mert nem tartottam fontosnak ide írni..
Sőt...
Már már magam égettem volna ha egy két kommentre reagálok..



=OaS=

Hmmm..
Mit is mondjak?
Az OaS-tkezdetben kb 6-an alkottuk..
Majd folyamatosan hívtuk a régi társakat/barátokat..
Az idő elteltével mi is elkövettük azt a hibát,hogy feltöböröztuk magunk..
Így selejtek is lettek,ami morál romboló volt,így mentek el tagok tőlünk..
Sajnaazt kell mondjam jelenleg nem látom esélyesnek az =OaS=t a győzelemre.
Hisz már győztünk.
Kb 200 napja hadban vagyunk a Kacsákkal,s a PHX-ARM-al is..
S még mindig stabil klán vagyunk..:)
Grat a csapatnak,s köszönöm,hogy egy ilyen csapattal búcsúzhatok majd a magyar KH-tól.


Sok sikert kívánok valamint mindenkinek,minden világon.
=Zik=

Zikem szavaival élve én sm sűrűn látogatom eme részt
nincs okom rá ill már van

én is véleményt mondanék...

phx
mint volt vezérlányuk...s mint akikkel v18 eléggé hosszutávu harcot vivtam...kellően utáljuk egymást ...
nm ismerik a tiszta játékot ez tény ezt tapasztaltam persze tisztelet náluk a kivételnek...DE,....!!
s ez a lényeg
soha szavukat nem adták arra amit nm tudtak tartani soha nem tettek ellenem a szavukkal szemben
mi a fő...soha nm árultak el..!!

a mi ellenségességünk más tőről fakad...joval tisztább helyzetből (max a kivitelezés tőlük volt problémás)
de soha nem adtak ki más félnek...!!
soha

s ma már kimondottan tisztelem őket ezért s értékelem bennük azt amit

ARM
egykutya a phx nm akarnám ismételni magam...
Ranagolnál valo védésemben sok taggal hozott össze a balszerencse...
de kiemelném vatzsut.-..tusztességes bár volna mit tanuljon azért...:)
ergo erőből azért megy nekik..:DD

kacsa
v21es klánom.-..

állitolag Mágika kedvence voltam sejtem talán azért mert egyedül külső védelem nélkül tartottam a pirosban az ellent amig a v18 el nm hivott akkor átadtam a fiokom...

sok ismerősöm van a kacsa klánban...mindvégig hangoztatták..."tisztességes játék"
igen megtapasztaltam náluk az mit jelent...
Mágika ugy árult el ahogy vagyok és a többiek sm kis miskák...

tiszta játék? a legaljasabb tollas banda akit vha ismertem...

engem szolnak le hogy stratégiailag hülye vagyok...tény hülye mert nekem kéne mindent csinálni s tuti nm tudnának rola..:DD
nm tudtak rajtunk máshogy át gázolni
vagy toboroztak vagy kémek...egy tiszta harc nm jött tőlük...egyetlen egy sem..!!

ez a különbség a phx és a kacsa között...
a kacsa csk a kémeivel tud megélni...a nélkül halálra itélt...:)

s megsugom kacsa ...de halálra vagytok itélve..:) lehet engem szidni lehet engem gyalázni,...
(tette már a phx tag is én is velük detto:D) de soha ne feledje ez a diszes tollas banda...nm véletlen ütötték ki őket v21 és itt sem véletlen fogják kiütni...

s ha egyedül is maradok az oas-ban én akkor is ütni fogom őket...mert a legaljasabb árulást követték el...

ui:
paulson jo választás...:) v1en is az volt ami itt is,....:DD jo vásár csk védjétek:))
 
Fent