KH

DeletedUser16381

Vendég
Amnin gonosz vagy :( bezzeg genya, distress megtanulta a nevem :pP
Deca nyugodtan küldd rám az összes MHC-st :) legalább nem fogok unatkozni :)
hopszi most számoltam ki h az mhc fórumjának az átlag nézettsége 228napon keresztül majd 329.. a mienk kicsit több mint 400 ha 1.5 napot számolok :) :p egyenlőre lehagytunk átlagban, még kell 226.5 nap :DD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Minek nyitottátok? :D

Csináljatok egy olyan topikot,ahol már legyőztétek az MHC-t s most fel kell tennetek a kérdést,hogyan tovább?

Az érdekelne.
 

DeletedUser

Vendég
Szuper ez a fórum..van ingyenkaja..előrelépési lehetőség..Életpálya modell.
 

DeletedUser

Vendég
Amnin gonosz vagy :( bezzeg genya, distress megtanulta a nevem :pP
Deca nyugodtan küldd rám az összes MHC-st :) legalább nem fogok unatkozni :)
hopszi most számoltam ki h az mhc fórumjának az átlag nézettsége 228napon keresztül majd 329.. a mienk kicsit több mint 400 ha 1.5 napot számolok :) :p egyenlőre lehagytunk átlagban, még kell 226.5 nap :DD


Vagy 32% a morálom rád, az nem jó üzlet.
+Az első napokban az MHC topicban is jóval több hsz volt, szóval a statisztikád nem tűnik helytállónak. :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem segítek mi magunktól találtuk ki, lehet másnál ez általános dolog, de első ízben védtünk olyannál ahol 1 órát láttunk előre, így újdonság volt.
Nekem tetszenek a nagy bejövők, bár nemeseket is szeretek fogni, ugye Arkhimedesz, :D

Kétségtelenül jól csinálod. Tofi fiókjában is. Grat a tegnap esti védésekért is!
Ha nem lennél ilyen ügyes, az alábbi stat sem így festene: :)

Side 1:
Players: Cramer
Side 2:
Players: tofi71

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 60
Különbség: 4

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 3
Különbség: 11

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 587,574
Oldal 2: 597,950
Különbség: 10,376

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 140,852
Oldal 2: 30,158
Különbség: 110,694

chart
 

DeletedUser16381

Vendég
Vagy 32% a morálom rád, az nem jó üzlet.
+Az első napokban az MHC topicban is jóval több hsz volt, szóval a statisztikád nem tűnik helytállónak. :)

majd 226nap múlva meglátjuk! :))
a morál nem számít :) distress is úgy lőtt el rajtam kb. 30-40nukeot 2-3 hete.. :) nem örültem neki, de ez van ;) lehet ő sem örült amikor éjjel befoglaltam a kémfaluját :(
 

DeletedUser17017

Vendég
Kétségtelenül jól csinálod. Tofi fiókjában is. Grat a tegnap esti védésekért is!
Ha nem lennél ilyen ügyes, az alábbi stat sem így festene: :)

[SPOIL]Side 1:
Players: Cramer
Side 2:
Players: tofi71

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 60
Különbség: 4

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 3
Különbség: 11

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 587,574
Oldal 2: 597,950
Különbség: 10,376

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 140,852
Oldal 2: 30,158
Különbség: 110,694

chart
[/SPOIL]

A munkanélkülieknek mindig is jól ment a játék :D

Lassan egy felmérést kéne nyitni,amelyből az jönne le,hogy a TOP játékosok a munkanélküliek ,mert Ők ráérnek itt lenni amikor csak kell :D Utánuk következnének az informatikusok,mert azok is fenn vannak,csakhát amikor bemegy a főnök az irodába akkor gyorsan úgy kell csinálni mintha keményen dolgoznának :D akkor kiesnek a játékból.... A többi melós az a bukó osztályba tartozik,azaz ha nem tudják megoldani a helyettesítésüket akkor előbb-utóbb beütik Őket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16371

Vendég
A munkanélkülieknek mindig is jól ment a játék :D

Lassan egy felmérést kéne nyitni,amelyből az jönne le,hogy a TOP játékosok a munkanélküliek ,mert Ők ráérnek itt lenni amikor csak kell :D Utánuk következnének az informatikusok,mert azok is fenn vannak,csakhát amikor bemegy a főnök az irodába akkor gyorsan úgy kell csinálni mintha keményen dolgoznának :D akkor kiesnek a játékból.... A többi melós az a bukó osztályba tartozik,azaz ha nem tudják megoldani a helyettesítésüket akkor előbb-utóbb beütik Őket.

Le vagy maradva, manapság nem csak az informatikusok dolgoznak irodában, számítógéppel...
 

DeletedUser17017

Vendég
Nincs az a pénz,hogy ezzel a vénasszonnyal egyűtt éljek :D
Lapát a fejbe :p
 
Fent