Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Ha jobban kinéznénk, benéznénk:)

Szerintem a szomszéd világok állatos és egyéb beszélgetéseire, vonatkozik.

Ebben a fórumban még nem találkoztam bárkit is sértő véleményekkel.
 

DeletedUser

Vendég
Értem. Akkor ezek szerint az is gáz, ha a helyettesítőm lép be oda. Mivel engem akkor helyettesített a klánvezérem. Ez mondjuk elég gyászos szerintem, hogy nem is a sjaát hibámból kellett hátrébbról kezdenem, mint a legtöbbeknek.
 

DeletedUser16246

Vendég
Ennek a világnak amúgy mi a célja?

[COLOR="#6363300"]Azért lett létrehozva, mert a kh az egyik vagy talán a legnehezebb játék. Az újonnan regisztrált játékosok kedvét elég hamar elveheti a játéktól az, hogy egy nagyobb játékos elfoglalja a normál szerveren felépített birodalmát (falvait).
A könyített világban (casual) másak a beállítások egymás támadhatóságát tekintve, így biztosítva van az, hogy a játékosok csak a saját szintjükön lévő játékosokat támadhatnak meg. Ennek eredményeként az újonnan regisztrált, kezdő játékosoknak lehetőségük van megtanulni kezelni a játékot és irányítani birodalmukat.[/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
[COLOR="#6363300"]Azért lett létrehozva, mert a kh az egyik vagy talán a legnehezebb játék. Az újonnan regisztrált játékosok kedvét elég hamar elveheti a játéktól az, hogy egy nagyobb játékos elfoglalja a normál szerveren felépített birodalmát (falvait).
A könyített világban (casual) másak a beállítások egymás támadhatóságát tekintve, így biztosítva van az, hogy a játékosok csak a saját szintjükön lévő játékosokat támadhatnak meg. Ennek eredményeként az újonnan regisztrált, kezdő játékosoknak lehetőségük van megtanulni kezelni a játékot és irányítani birodalmukat.[/COLOR]

És hozzátenném, a ponthatárok miatt kényesebb a stratégia mint a verseny szerereken
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Önnek ismételten igaza van:)

A fociból átvett kifejezéssel élve ez a világ kedvez a párharcoknak. És a támadási korlát miatt sokkal szabadabb a falvak foglalása is, nem feltétlen fontos, hogy közvetlen legyen m,elletted egy másik falud, vagy a klánból valaki, .
 

DeletedUser

Vendég
Azért elég szépen haladsz


Sok szerveren voltam már. Muszály volt megtanulnom rendesen játszani :) Elöszőr elég béna voltam, de egy tag a PoA-ból (elötte JK-ből) a szárnyai alá vett és megtanított nekem elég sok mindent. Aztán a többi világon -pláne a PP-től erősen függö világokon- már saját magamtól is rá kellett jönnöm, hogy hogy jó és mi a jó taktika. Tekintettel arra, hogy nekem nem sűrűn volt/van pénzem PP-re létre kellett hoznom a jó taktikát, hogy így se legyek hátrányba. Na ez nem jött be V18-on.

Nem azt mondom, hogy amit csinálok tökéletes, sőt elég lyukas egy két helyen, de elég jól bevállt eddig.
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Egy észrevétellel fordulnék, most a nagyérdeműhöz és a T. Illetékesekhez.


Ime a HUP1-en játszók, és klánok statisztikája.
http://www.hu.twstats.com/hup1/index.php?page=statistics

Ezekből az adatokból kitűnik, hogy már több mint 2.000 aktiv tag és több mint 150 aktiv klán szerepel ebben a világban.
Kláncsaládunkon belül merült föl az a kérdés, hogy nem lenne e célszerűbb a klánok taglétszámkorlát beállitását minimum 50-re változtatni, ugyanis sok klán-köztük a mi klánunk is kénytelen sok kis klánba rendeződni.
Ezáltal a klán irányitása kissé nehézkes, és sokszor nem is hatékony.
Szerintem ez nem csak a mi észrevételünk, és problematikánk, hanem sok más kláné is.
 

DeletedUser8560

Vendég
Egy észrevétellel fordulnék, most a nagyérdeműhöz és a T. Illetékesekhez.


Ime a HUP1-en játszók, és klánok statisztikája.
http://www.hu.twstats.com/hup1/index.php?page=statistics

Ezekből az adatokból kitűnik, hogy már több mint 2.000 aktiv tag és több mint 150 aktiv klán szerepel ebben a világban.
Kláncsaládunkon belül merült föl az a kérdés, hogy nem lenne e célszerűbb a klánok taglétszámkorlát beállitását minimum 50-re változtatni, ugyanis sok klán-köztük a mi klánunk is kénytelen sok kis klánba rendeződni.
Ezáltal a klán irányitása kissé nehézkes, és sokszor nem is hatékony.
Szerintem ez nem csak a mi észrevételünk, és problematikánk, hanem sok más kláné is.

Szia,

Mivel ez gyakorlóvilág, így a klánok, kláncsaládok szerepe nem azonos a versenyszerverekével. Ezért nem térhetünk el a központ által meghatározott klánlimittől.
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Valahogy nem lepődtem meg, minden javaslat lepattan, mint gumilabda a betonfalról...
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Szia,

Mivel ez gyakorlóvilág, így a klánok, kláncsaládok szerepe nem azonos a versenyszerverekével. Ezért nem térhetünk el a központ által meghatározott klánlimittől.


"ez gyakorlóvilág" - ha ez igy van, mi értelme van meghagyni a más világokban megszerzett aranyakat?
Mi célt szolgálhat ez?
Miért van az, hogy egyes emberek csak úgy mindenféle küldönösebb erőfeszités nélkül tucatszámra vihetik a barbárfalukat, semmiféle tényleges teljesitmény nélkül?

Ebben mi a gyakorlás?

Olyan emberek jönnek fel a rangsorban akik semmi mással nem foglalkoznak minthogy minél több falut, minél gyorsabb idő alatt foglaljanak el. Teszik ezt azért, hogy minél hamarabb elhúzhassanak tőlünk, hogy a támadási korlátot kihasználva pöffeszkedjenek a ranglista előkelő helyein.

A Top10 nem Csörszös tagjai közül egyiknek sincs LE pontja/1-200.000/, kivétel ez alól a Top1-es aki saját magát támadja, nagy unalmában.
Mi harcolunk minden valamirevaló klán ellen, mások meg egy olyan előny birtokában, amit nem is ezen a világon értek el, beülnek a bársonyszékbe.
 

DeletedUser

Vendég
"ez gyakorlóvilág" - ha ez igy van, mi értelme van meghagyni a más világokban megszerzett aranyakat?
Mi célt szolgálhat ez?
Miért van az, hogy egyes emberek csak úgy mindenféle küldönösebb erőfeszités nélkül tucatszámra vihetik a barbárfalukat, semmiféle tényleges teljesitmény nélkül?

Ebben mi a gyakorlás?

Olyan emberek jönnek fel a rangsorban akik semmi mással nem foglalkoznak minthogy minél több falut, minél gyorsabb idő alatt foglaljanak el. Teszik ezt azért, hogy minél hamarabb elhúzhassanak tőlünk, hogy a támadási korlátot kihasználva pöffeszkedjenek a ranglista előkelő helyein.

A Top10 nem Csörszös tagjai közül egyiknek sincs LE pontja/1-200.000/, kivétel ez alól a Top1-es aki saját magát támadja, nagy unalmában.
Mi harcolunk minden valamirevaló klán ellen, mások meg egy olyan előny birtokában, amit nem is ezen a világon értek el, beülnek a bársonyszékbe.

Ugy látszik még mindig nem fogtad fel mi ennek a világnak a célja!!!
Nem az hogy itt bárki is első legyen, nem az hogy a klánok egymással versengjenek, és nem az hogy baromságokat irjatok.

A lényeg hogy megtanuljon valaki, legalább 1 falut normálisan felépiteni, a seregeit időzitve támadásra használni, a beállitásokat megismerni. vagy egyáltalán legalább 1 falut elfoglalni, mi hogyan is van, a klán forumainak beállitásait és még sok minden ami a KH-hoz tartozik elsajátitani!!!! Erről minimum 1 fél oldalt irhatnék...

Hiszen ez a világ kinek adatik meg? legalább ha ezt megértenéd tudnád hogy azoknak akik már kibuktak valamik szerverről...

Egyebkent valóban abban igazat kell adjak, hogy nem egyszerű hiszen vannak emberek akik itt nem gyakorolni vannak hanem épitkezni és a ranglista élére kerulni, ami ugye itt nem nagy dicsőség mivel, ugyse tudja senki sem támadni mintahogy ő sem tud...

Szoval aki gyakorolni akar annak a lehetőség adott, aki versengeni akar a másikkal az menjen egy normál szerverre, és probálja ki magát ujra, hiszen itt nincs dicsőség, nincs semmi... :)
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Ugy látszik még mindig nem fogtad fel mi ennek a világnak a célja!!!
Nem az hogy itt bárki is első legyen, nem az hogy a klánok egymással versengjenek, és nem az hogy baromságokat irjatok.

A lényeg hogy megtanuljon valaki, legalább 1 falut normálisan felépiteni, a seregeit időzitve támadásra használni, a beállitásokat megismerni. vagy egyáltalán legalább 1 falut elfoglalni, mi hogyan is van, a klán forumainak beállitásait és még sok minden ami a KH-hoz tartozik elsajátitani!!!! Erről minimum 1 fél oldalt irhatnék...

Hiszen ez a világ kinek adatik meg? legalább ha ezt megértenéd tudnád hogy azoknak akik már kibuktak valamik szerverről...

Egyebkent valóban abban igazat kell adjak, hogy nem egyszerű hiszen vannak emberek akik itt nem gyakorolni vannak hanem épitkezni és a ranglista élére kerulni, ami ugye itt nem nagy dicsőség mivel, ugyse tudja senki sem támadni mintahogy ő sem tud...

Szoval aki gyakorolni akar annak a lehetőség adott, aki versengeni akar a másikkal az menjen egy normál szerverre, és probálja ki magát ujra, hiszen itt nincs dicsőség, nincs semmi... :)



Igen, én már csak ilyen értetlen vagyok, még, jó, hogy van aki irányt mutasson és fényt vigyen csökött elménkbe, nekünk, akik itt a "baromságainkat" irjuk.
Ha mindezt nem irtad volna ide tutira hülyén halunk meg mindannyian, hisz rá nem jöttünk volna , vajon mi lehetett a célja ennek a világnak.
Kár, hogy amit leirtál még csak részben sem fedi a valóságot. Majd 140 taggal, kláncsaládunk minden számottevő klánnal háborúban áll, és akik ellenünk összefogtak ezek szerint méginkább nem értik meg ennek a világnak a lényegét.

Miért nem a klánfórum beállitásokat gyakorolják, vagy miért nem időzitenek barbár falukra nemesvonatokat? Szerintem irnod kéne nekik is egy körlevelet, hogy hé, skacok, baromság amit csináltok, itt gyakorolni kell, ez nem ér...


Igen gyakorlás, de a gyakorlás során előbb utóbb más gyakorlókkal is összefutnak a lelkes épitkezők, és vannak olyan gyakorlók, akik a harcot is gyakorolni fogják, és rohadtul idegesiti őket, hogy bár minden harci statisztikát vezetnek, de a legnagyobbakkal nem tudják felvenni a harcot, mivel a támadási korlát ezt nem teszi lehetővé.

Pedig az lenne a "gyakorlás" non plus ultrája, mikor egy többszáz falus támadását, kellene kivédekezni klánösszefogással, illetve letámadni...

Ám ezt mostmár tudom, nem lehet, , még jó, hogy idejében szóltál...
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Aki addig el jut, hogy vezeti a statisztikát és kellőképp jónak érzi magát, számára a szerver elérte végső célját és átmehet játszani a versenyszerverekre.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Igen, én már csak ilyen értetlen vagyok, még, jó, hogy van aki irányt mutasson és fényt vigyen csökött elménkbe, nekünk, akik itt a "baromságainkat" irjuk.
Ha mindezt nem irtad volna ide tutira hülyén halunk meg mindannyian, hisz rá nem jöttünk volna , vajon mi lehetett a célja ennek a világnak.
Kár, hogy amit leirtál még csak részben sem fedi a valóságot. Majd 140 taggal, kláncsaládunk minden számottevő klánnal háborúban áll, és akik ellenünk összefogtak ezek szerint méginkább nem értik meg ennek a világnak a lényegét.

Miért nem a klánfórum beállitásokat gyakorolják, vagy miért nem időzitenek barbár falukra nemesvonatokat? Szerintem irnod kéne nekik is egy körlevelet, hogy hé, skacok, baromság amit csináltok, itt gyakorolni kell, ez nem ér...


Igen gyakorlás, de a gyakorlás során előbb utóbb más gyakorlókkal is összefutnak a lelkes épitkezők, és vannak olyan gyakorlók, akik a harcot is gyakorolni fogják, és rohadtul idegesiti őket, hogy bár minden harci statisztikát vezetnek, de a legnagyobbakkal nem tudják felvenni a harcot, mivel a támadási korlát ezt nem teszi lehetővé.

Pedig az lenne a "gyakorlás" non plus ultrája, mikor egy többszáz falus támadását, kellene kivédekezni klánösszefogással, illetve letámadni...

Ám ezt mostmár tudom, nem lehet, , még jó, hogy idejében szóltál...

Nőjj már fel, és ha ekkora sztár vagy miért nem egy versenyszerveren próbálod ki magad?

A gond hogy még mindig fogalmad sincs hogy miről beszélsz. Abban igazad van hogy a támadási korlát miatt nehézkes a játék de ha nem tudnád pont azert van, hogy ne az legyen mint a versenyszervereken, hogy a nagy hal még tudás nélkül is megeszi a kicsit.

Talán hallottál már a fairplay játékról? Pontosan ezert van a 20%-os korlát. Amit ugye a "csökött elméddel" nem fogtál még fel.
Nekem nem kell feszítened a klánotok népszerűségéről, hiszen értelmetlen amit csináltok, és ezen a gyakorlópályán élvezkedtek aképpen hogy a világ alapításának céljárol fogalmatok sincs. Kit érdekel a kláncsaládotok? Nem véletlen 20 fős a klánlimit. pontosan a fair play miatt. Amit hírből sem ismertek.

Azert mert bukott játékosok vagytok, és itt probáltok érvényesulni, mikor a versenyszervereken már nagy százalékban bizonyitottátok van még mit gyakorolni. Ámbár igaz ami igaz van köztetek, jó játékos is és ismerek is közülük személyesen, aki ugy enne meg téged vagy jópár játékost hogy észre sem vennétek...

No de a vitának itt értelme sincsen, hiszen részben igazad van, viszont abban hogy tudomásul vedd ez a szerver a gyakorlásra jött létre nem a versengésre főként nem kláncsaládok versengésére az már abszurd.
Tudod sok olyan játékos van aki még egy komlett csapatot sem tud összeállitani. Nos neketek szupersztároknak inkább erre kéne törekedni, hogy legalább erre megtanitsátok őket... /kivételek persze vannak ezen a gyakorlopályán is/
Sajnos a support nem tehet arról hogy itt is vannak játékosok akik érvényesülni akarnak más lehetőségük nem lévén...

Nos az meg hogy a klánom kirakott mert befenyítettétek őket, csak azert mert leirtam a valóságot ami sérti az önbecslésedet :) Legalább igy reggel jót nevettem :D Kiváltképp nem hatott meg hiszen értelmetlen ez a szerver számomra, /ugy is állok hozzá/ főként hogy én az vagyok aki te szeretnél lenni, és amit a KH története csupán néhány embernek adatott meg eddig... :D

Annak viszont különösképpen örülök, hogy egy többszázfalus támadása ellen tudsz védekezni egyként avagy klánszinten. Ha igy van akkor szerintem téged tárt karokkal fogadnak a versenyszervereken, és nem értem miért a luzerek között játszol... :D

Igaz luzerek közt könnyű királynak lenni és észt osztani... :D Gondolom probálkoztál már máshol is eredmény nélkül :rolleyes:
 

DeletedUser15525

Vendég
Na megjött az első, aki rombolja a fórum minőségét.
Ezt tisztességesebben is megfogalmazhattad volna, anélkül, hogy a másikat lealacsonyítsd :/

Ha annyira lúzernek tartod az ittlévőket készíts oktató video-t nekik, talán a klánodban lesz aki folytatja.
Bár a hangnemed után ítélve nem valószín, hogy akad ilyen Lúzer!!!
 

DeletedUser15525

Vendég
Ja. Amit mindenkép hozzátennék: Húzzzzzzzzzzzzzzááááááááááá el oda, ahol jelen vagy. Én is azt teszem
 

DeletedUser

Vendég
Na megjött az első, aki rombolja a fórum minőségét.
Ezt tisztességesebben is megfogalmazhattad volna, anélkül, hogy a másikat lealacsonyítsd :/

Ha annyira lúzernek tartod az ittlévőket készíts oktató video-t nekik, talán a klánodban lesz aki folytatja.
Bár a hangnemed után ítélve nem valószín, hogy akad ilyen Lúzer!!!

Üljél le 1-es!!!

1. Az első Hsz-om nem volt lekezelő. De ha valaki értetlen akkor minek ir ide.

2. olvasd el amit irtam, értelmezd és utána irkálj...

3. nekem nem kell bizonyitanom, mert nincs miért.

4. nézz utánna ki vagyok, és rájössz nincs még klánom se... :D

5. olvasd el a topic cimét hogy ez mire való.

6. Tanuld meg hogy nem spammelünk!!

7. megint leülhetsz 1-t kaptál, megbuktál :D
 
Fent