Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
A stilus maga az ember, ezt most is jól láthatjuk, fényes bizonyitéka vagy , hogy igazat mondott Georges-Louis Leclerc, Buffon grófja, mikor ezt a tömör mondatát megfogalmazta. :).


Sajnálom, hogy erre a békés fórumra is bekeveredett az alpári stilus, melyet néhanapján már itt is tetten érhettünk.

Anno volt egy ilyen Jézus Krisztus Szupersztár jellegű játékos , itt a Könnyitetten, kb hasonló szinvonalon osztotta az észt, mint gyuszkóka kollega.

Aztán elérkezett a nagy nap és meglátogatott pár száz támadásával. Persze élve senki nem ment haza, majd miután cserébe elvittem pár falut tőle, a hős vezér itt is hagyta a világunkat.

Mintha őt látnám, mikor téged olvaslak.

Gratulálok a szép fogalmazásodhoz, és megtisztelő, hogy kora reggel már nevetést tudtam kiváltani belőled, igen ez az indulatos stilisztikai jegyeket, és a mások lekezelésében élen járó kioktatás, pont annak a fényes bizonyitéka, hogy nem érdekel ez a világ.:cool:
Ezt bizonyitja az is, hogy 16 falut valahogy csak összehoztál már, gondolom , nemesekkel jársz farmolni, aztán valahogy véletlenül befoglaltad azokat.:)

Azért ahogy elnézlek, a 4-es világ után nem sok maradandót alkottál, lehet nem is te vagy az???:D;)

Az, hogy ide mit irok, meg mit mondok, ugyanolyan jogom, mint neked, semmiféle hatalmad nincs fölöttem, hogy korlátozz, vagy szabályozz. Ha nem tetszik, legfeljebb válaszolsz rá, remélhetőleg egyre szebb jelzőket használva...

Kár, hogy a mondanivalót viszont nem tudod megérteni, ugyanis az eredeti javaslatom nem arról szól amit te ide valótlanul leirtál.
Az ugyanis hogy egy kisebb pontú játékos támadhasson egy nála nagyobbat /több mint 20%/, hol sérti a Fair Play szellemét?
Vagy az, hogy bizonyos ponton, vagy falun felül, teszem azt 50 falun túl a rendes világok szabályai szerint történjenek a támadások, nyilvánvalóan nem a "kis" kezdőket fogja érinteni.
Mindegy egyébként, mit irok, ismerem a magadfajtát, csak azt lát ki belőle amit szeretne kilátni .

Szóval azt mondom, amit már a francia gróf mikor a francia akadémia, tagjai közé választotta, székfoglaló beszédében

Le style, c'est l'homme- A stilus maga az ember


tehát vigyázzunk, hogyan nyilvánulunk meg, mert árulkodunk vele személyiségünkről.:)


Köszönöm a figyelmet és a lehetőséget!
 
Utoljára szerkesztve:

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
[COLOR=#6363300]Aki addig el jut, hogy vezeti a statisztikát és kellőképp jónak érzi magát, számára a szerver elérte végső célját és átmehet játszani a versenyszerverekre.[/COLOR]

Versenyszervereken is játszottunk, játszunk.
Ha gyakorló világot akart volna késziteni a fejlesztő, a fejlődési korlátot is be kellett volna tennie, teszem azt 20 falu a max utána nem foglalhat, mintha csak egy demo , egy lebutitott világ lenne, 1-2 hónap időtartamra...

Ez igy egy vegyes világ lett, tehát bizonyos határon túl jutottak normál harcot szerettek volna kezdeni maguknál jóval nagyobbakkal is.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
A stilus maga az ember, ezt most is jól láthatjuk, fényes bizonyitéka vagy , hogy igazat mondott Georges-Louis Leclerc, Buffon grófja, mikor ezt a tömör mondatát megfogalmazta. :).


Sajnálom, hogy erre a békés fórumra is bekeveredett az alpári stilus, melyet néhanapján már itt is tetten érhettünk.

Anno volt egy ilyen Jézus Krisztus Szupersztár jellegű játékos , itt a Könnyitetten, kb hasonló szinvonalon osztotta az észt, mint gyuszkóka kollega.

Aztán elérkezett a nagy nap és meglátogatott pár száz támadásával. Persze élve senki nem ment haza, majd miután cserébe elvittem pár falut tőle, a hős vezér itt is hagyta a világunkat.

Mintha őt látnám, mikor téged olvaslak.

Gratulálok a szép fogalmazásodhoz, és megtisztelő, hogy kora reggel már nevetést tudtam kiváltani belőled, igen ez az indulatos stilisztikai jegyeket, és a mások lekezelésében élen járó kioktatás, pont annak a fényes bizonyitéka, hogy nem érdekel ez a világ.:cool:
Ezt bizonyitja az is, hogy 16 falut valahogy csak összehoztál már, gondolom , nemesekkel jársz farmolni, aztán valahogy véletlenül befoglaltad azokat.:)

Azért ahogy elnézlek, a 4-es világ után nem sok maradandót alkottál, lehet nem is te vagy az???:D;)

Az, hogy ide mit irok, meg mit mondok, ugyanolyan jogom, mint neked, semmiféle hatalmad nincs fölöttem, hogy korlátozz, vagy szabályozz. Ha nem tetszik, legfeljebb válaszolsz rá, remélhetőleg egyre szebb jelzőket használva...

Kár, hogy a mondanivalót viszont nem tudod megérteni, ugyanis az eredeti javaslatom nem arról szól amit te ide valótlanul leirtál.
Az ugyanis hogy egy kisebb pontú játékos támadhasson egy nála nagyobbat /több mint 20%/, hol sérti a Fair Play szellemét?
Vagy az, hogy bizonyos ponton, vagy falun felül, teszem azt 50 falun túl a rendes világok szabályai szerint történjenek a támadások, nyilvánvalóan nem a "kis" kezdőket fogja érinteni.
Mindegy egyébként, mit irok, ismerem a magadfajtát, csak azt lát ki belőle amit szeretne kilátni .

Szóval azt mondom, amit már a francia gróf mikor a francia akadémia, tagjai közé választotta, székfoglaló beszédében

Le style, c'est l'homme- A stilus maga az ember


tehát vigyázzunk, hogyan nyilvánulunk meg, mert árulkodunk vele személyiségünkről.:)


Köszönöm a figyelmet és a lehetőséget!

Nos, nemtudom honnan veszed hogy osztom az észt. Nekem teljesen mind1 egyébiránt hogy milyen idézetekkel próbálod magadat művelt emberként beállítani, nem is jogom eldönteni. És mint irtam is nekem itt bizonyitanom nem kell semmit, és okom sincs rá.

A kérdéseidre feltevésidre válaszolva reagálva:
Még mindig ott tartunk hogy ez a szerver mire való. tény hogy vannak benne hibák és lesznek is, viszont a célra tökéletesen megfelel. Igaz Ahogy nől a térkép egyre nehezebb aktivan játszani, hiszen jópár játékos, nem érti a mivoltát, és arra helyeselni tudok csak hogy valami ésszerű határt illő lett volna szabni. Ámbár én nem az egész szerverre irtam magyarázatot csupán idéztem az irományodat és reagáltam rá, ha nem tünt volna fel. Mivel egy költő és egy irodalomtanár veszett el benned, azért ez a minimum amit kiszürhettél volna belőlle.

De igen én vagyok még mindig az eredeti tulaja az accnak, és valóban nem alkottam maradandót a v4 óta. miért is tenném, hiszen már nem érdekel a játék nincs cél amit ne értem volna el.
Egyébiránt is csak megszokásból reggeltem ide, amiről egyébiránt fogalmam sem volt hogy létezik, és számomra egyszerübb hogy itt ha 2 hetente belépek is megvan az accom, és a bent lévő 1500 PF-el még egyszer ha időm aktívan engedi majd valahol elindulok...
Néhány dolog nekem sem tetszik erre később kitérek válaszomban.

Természetesen te is írhatsz ide, mint mindenki más hiszen ez egy nyilvános fórum/vitafórum. Igaz a topic eredendően jellemző témájától kissé elkanyarodtunk... No de sebaj a support majd törli ha ugy látja...

Egy kisebb pontú játékos támadhasson egy nagyobbat: Abszolút nem fairplay. ok: nektek könnyebb lenne, hiszen bárkit rongyosra fakelhetnétek, igy megkönnyitve a játékot inkorrekt előnyhöz jutva...
50 falun túli normál szervertámadások: azert ez hagy némi technikai megoldásokat maga után és mint tudod is talán a világ felépítése a német licenc alapján lévő beállítások alapján vannak, mely többrétű, pl templom ilyász alvó mod stb... sorolhatnánk, Amit szimplán csak be kell kapcsolni avagy sem...
Gondolhatod, és evidens is hogy nem ez a könnyitett szerver az ami hoz a konyhára... és nem is fog senki ebbe időt stb fekteni hogy külön programozzanak ide valamit is. /mégha nem is lenne nagy kaland/.

Egyébiránt én szimplán abban látnék megoldást hogy uszkve 50 falunál barbárfoglalási lehetőség megszunne, a 20% ráta maradna. Igy ugye azért maradna a fairplay, mind2 fél oldalárol, és adott lenne a lehetőség nagyobb faluszámmal is játszani gyakorolni... Persze ez sem megvalósitható és nem is lessz megvalósítva a feljebb irt okok miatt. Pedig talán ez okozná a legkisebb fejtörést a fejlesztőknek.

Persze ami nekem sem tetszik és amit zokon is vettél megnyilvánulásodban, hogy értelmetlen foglalni ezert a csekély faluszám nálam. tudod szépen várok hátha valaki hasonló pontszámu lesz, akivel tudok egyet attakolni. Ha haladni akarnék kb 2 héten belül a top10 ben lennék, de megreckirozom hogy talán az 5-ben is. minek? én játszani szeretek/szerettem nem épitgetni. Ugy vélem a luzereknek való ezen a szerveren a top játékosrang... persze ha másik oldalról közelítem jó is lehet, hiszen top faluszámmal, és aktivitással, a klánt izomerőssé lehet tenni, védekezésben... főként a 20%-os támadási ráta miatt. hiszen azonos pontszámú ellenfeleknek csak támadora van szuksége ugyis csak elvétve akad 1-1 ember aki támadható a környéken a faluvadászok pedig megoldják a védelmet... Nos ez sem egy nagy stratégia, nem valami nagy élvezet.

Talán ezért is tartom nevetségesnek ami itt folyik, klánfényezés stb...
Talán ezért is nevetséges ha valaki ezen a szerveren akar szupersztár lenni.
Talán ezért is nevetséges ez az egész történet amiről egyáltalán beszélünk. :D
Talán ezért is nevetséges sok sikert ezen a világon. :D

A top játékos SUBARU meg kiváncsi leszek mi a rákot akar itt csinálni mert ennél értelmetlenebb dolgot még a KH történetében nem láttam sohasem :)
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
-Szuverén véleményem szerint osztod az észt, nem szorul magyarázatra, aki esetleg kiváncsi mert nem látja miért ez a véleményem PM-ben megtalál, elmagyarázom.:)

-Azt gondoltam, ez egy széles körben ismert idézet, s nem tünök ezáltal túlművelt költőnek, avagy éppenséggel irodalomtanárnak;)

-"idéztem az irományodat és reagáltam rá, ha nem tünt volna fel", feltünt gyuszkóka, feltünt, kár, hogy ily könnyen beleestél a csúsztatás, nemtelen csapdájába, ugyanis az "irományom, egy többrészes javaslat utolsó darabja volt, korábban már történtek javaslatok részünkről, külön a Suppnak cimzetten is, amiről itt nem is láthatsz ismertetést...

-Örülök, hogy valóban gyuszkóka gyuszkóka:cool:

-Úgyszintén örömteli, hogy megengeded, hogy leirhatom a véleményem, -"Igaz a topic eredendően jellemző témájától kissé elkanyarodtunk..."- igaz a topic neve ez: Csevegő & Kérdések, ami igen tág határokat szab a mondanivalóknak, véleményeknek, s feltételezi, hogy a világgal kapcsolatos kérdéseinket is ide irhatjuk.:confused:

-A további technikai jellegű irásoddal talán még értelmesen lehetne is foglalkozni, az egy jó kiindulási pont lett volna, amennyiben csupán erre szoritkoztál volna, és nem jelzőkkel teletűzdelt kisstilű kioktatást tartottál volna. Már megtörtént, mindegy, ez megalapozta sokak véleményét rólad...

-
Talán ezért is tartom nevetségesnek ami itt folyik, klánfényezés stb...
Talán ezért is nevetséges ha valaki ezen a szerveren akar szupersztár lenni.
Talán ezért is nevetséges ez az egész történet amiről egyáltalán beszélünk. :D
Talán ezért is nevetséges sok sikert ezen a világon. :D
Bármennyire is nevetséges, azért rendesen ontod a karaktereket, immáron sokadik válaszoddal.

Egyet tudomásul kell venni. Ez a világ is egy a sok közül, mégha némely szabályaiban eltérő is a többitől.
Sok régi rutinos játékos is itt tölti idejét, és nem csak két-három naponta benézve, hanem komolyan foglalkozva a világgal.
Hogy ki mit fényez az egyéni problematika, én mint a HUP1 legerősebb Kláncsaládjának alapitója és egyik vezére csupán képviselem a klánjainkban játszó emberek érdekeit, tolmácsolom kéréseiket, kivánságaikat.
Lehet ezen nevetni, de a legnevetségesebb az, hogy aki ennyire nem birja ezt a világot, és csupán névmegtrtás miatt SZEREPEL itt, az miért foglalkozik velünk, földi halandókkal?:confused::D

Nevessünk, hát együtt te rajtunk, mi pedig rajtad gyuszkóka...
 

DeletedUser

Vendég
Nos ez megint nem lett valami nagy iromány, igaz ki mit lát meg egy szövegben. Ezért még idéznem is felesleges, hiszen vitatéma nincs is benne csupán a jelzőid... És mint kifogást is találtál karaktereim számában igy csökkentem azt :)

Egyebkent ha értelmeznél akkor látnád nem a névmegtartás a célom, mert korántsem érdekel, hisz nem erről szól az életem, csupán a PF-t nem óhajtom elbukni... Pár hónap aktív játék kitudja még belefér e valamikor, hiszen minden induló világra kapok személyes felkéréseket skypen viszont minek szálljak be ha nem tudom tartani az igát megfelelően...

És gratulálok, hogy a LUZER szerver főmágusa vagy, ahol még 1 normális klánakciót sem lehet csinálni, a beállitások végett. Persze ez nem a te hibád... Én azért ezen nem is mernék nagyon lovagolni helyedben, és nem is szeretném önmagamat idézni, hiszen lásd feljebb :)

Ám valóban, előzöleg is egyetértettem veled hogy vannak itt más világok profi játékosai, de ugye te sem gondolod komolyan hogy azért amit hiszel. Hiszen a kultura szól belőlled, legalább naív ne legyél... Nem összefüggő a 2 dolog. Ámbár nem is kirívó :)

És igen sajnálom, hogy számomra ez az idézet nem bír különös jelentőséggel, és nem is fogott meg különösebben, hogy az életbe ragadjam magammal. Nem hiszek az irodalomban, és istenben sem. Tökéletesen érzem magam ezek nélkül, és mégis életben vagyok... :D
Lehet hogy furcsa, én sem értem ez hogyan lehet :D

Ámbár még mindig nem értem mi a kihívás ezen a világon, mert az önfényezésen kívül erre még nem tértél ki, ámbár bizonyára megvan az okod rá... Nem kis átgondolás szukséges hogy erre egy valamirevaló költői válasz szülessen :)
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Ugyan már, ugyan már:)

Immáron sokadik alkalommal sem tudsz semmi újat mondani, csupán mondod a magadét, mintha legalábbis beszélő papagáj rná...:rolleyes:

Azt gondoltam -egyébiránt, hogy nem hiszel sem Istenben, sem emberben, bár, hogy ez megint hogy jött ide, mélyen magánügye mindenkinek, nem érdem s nem dicsőség, kit érdekel?:cool:
Amennyiben pedig erre az idézetre gondoltál:

Le style, c'est l'homme- A stilus maga az ember-

úgy sajnálattal kell közölnöm, hogy ismételten bakot lőttél, ugyanis az egy dolog, hogy ateistaként nem hiszel még az irodalomban sem.
Ateista=Materialista és itt meg is állok a filozófiai fogalmak kicsomagolásában.
Viszont, ám, de:D hogy, egy megrögzött materialista még a TERMÉSZETTUDOMÁNYokban sem hisz az már nevetséges, ugyanis az idézet, mint azt korábban irtam /ismételten csak azt láttál ki belőle amit akartál, lásd: fentebb
:)-sic:basuka/ tehát az idézet Georges-Louis Leclerc, Buffon grófjától származik, aki nem irodalmár volt, hanem a természettudományok akadémikusa, legjelentősebb munkája Histoire naturelle générale et particuliére, mely 1749-től 1780-ig jelent meg Párizsban és a Föld keletkezésére vonatkozó elmélet mellett az ember és a négylábú állatok természetrajzát, a madarakét és ásványokét tartalmazza.

Tehát sem nem Isten, sem nem Irodalom, szintiszta materializmus
:D

Kár, hogy ebben is valótlant állitottál, mint mindenben, na jó, az esetek 80%-ban
:)


 

DeletedUser15525

Vendég
Megkérdőjelezném a moderátorok munkáját.
Elindult egy petíció amit lezártak, azzal az fő érvel, hogy a világon mindenütt így van, ilyenek a könnyített világ beállításai.


Talán egyszer lehetnénk mi magyarok is kezdeményezők, és a petíciót amikor az elérte a szükséges aláírás mennyiséget továbbíthatnák a német kollégák felé.
Lehetséges, hogy ezen kezdeményezés után több ország is csatlakozna, és a németek változtatnának a játékbeállításokon.
Lehet, hogy nem. Viszont legalább elmondhatnátok, hogy nem rajtatok múlt.
Nem sértésnek szánom, mindössze véleményt nyílvánítok
 

DeletedUser

Vendég
Én ma délután írok a németeknek, és kénytelen leszek kiemelni, hogy a MAGYAR SUPPORT semmilyen együttműködést nem tanúsított! És ez annak ellenére, hogy sokan akarták és illően kértük. Ezt a döntést felháborítónak tartom.
 

DeletedUser13948

Vendég
Azt is tudhatod, hogy nem is ez volt az utolsó! :)
Tudjátok sajnálom, hogy nem jött össze a lázadásotok, megnéztem volna egy újabb supportháborut, mondjuk pont a könnyített világon kemény lett volna! :)

De fel a fejjel, basuka aztmondja, hogy ha akarná topon lehetne újra, hát ha hiszed, ha nem a klántársak érdeke most azt követeli meg, hogy törj a csúcsra, és pofozd le a SUBARU srácot...most nem az lenne a feladatod, hogy mellettük battyogj! :)
 

DeletedUser

Vendég
Én ma délután írok a németeknek, és kénytelen leszek kiemelni, hogy a MAGYAR SUPPORT semmilyen együttműködést nem tanúsított! És ez annak ellenére, hogy sokan akarták és illően kértük. Ezt a döntést felháborítónak tartom.

Azt jó ha tudod, hogy a support a német központ utasításait, szabályait követi, és hogy az instrukciókat, a nagyobb dolgok végrehajtásához az ő utasításuk, illetve engedélyük kell. Valamint, a Support és a Moderátor csapat munkáját úgymond többlépcsősen ellenőrzik, ez alatt azt kell érteni, hogy a support csapatot Sajtmacska vezeti és ellenőrzi, őt pedig a központ. Sajtmacska pedig a központ utasításainak megfelelően végzi a munkáját, illetve vezeti a magyar Klánháború Csapatot.
Ami a topicot illeti, 9 oldal hozzászólás mellett egy egyértelmű leírást nem találtam a problémáról. A topicot kinyitottuk, és várjuk a probléma egyértelmű leírását.
Köszönjük.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A battyogásban igazad van, hogy miért battyogok az más kérdés...

A kezdeményezést folytatjuk, az, hogy itt egy hanyag mozdulattal zárolták a topicot, önmagáért beszél, és nem minket minősit.

Ahogy írtam az imént:

Ami a topicot illeti, 9 oldal hozzászólás mellett egy egyértelmű leírást nem találtam a problémáról. A topicot kinyitottuk, és várjuk a probléma egyértelmű leírását.
Köszönjük.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Basuka, nem értem miért hiszed azt, hogy te mindig mindent tudsz és a többi fórumozó pedig nem?!.. Hagy súgjam meg, hogy te semmilyen értesítést nem kapsz arról, hogy törölve lett a hsz-ed, illetve hogy ki törölte. Igen, lehet vádaskodni, de kérdem én mi értelme van, amikor halvány sejtésed sincs arról, hogy mi történt?[/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
Javaslatok a beállításokhoz:
1: 1.000.000 pont után a szerver automatikusan zárolja, majd törli a fiókot.
2: Érme áthozatal tiltása



Amúgy valóban barbikat foglalnak. Bele is untam Körülöttem szándékosan be nem foglalt barbik voltak, aztán jöttek a nagyok, és befoglalgatták őket. Persze nekem nem megy, nem bírom őket támadni.

Azaz ha lehetséges a közvetlen szomszédokat mindeképp jól állonrúgnám bármekkora ponttal rendelkezik is. Mondjuk 5x5 mezőben.
Ez lehetne egy 3. megoldás a szerverre
 

DeletedUser

Vendég
Nekem jobb ötletem van!
1.000.000 pont felett ne legyen érvényes a 120% és 80% arány!
 

DeletedUser13948

Vendég
Chaoskutya miért nem azon a néven írogatsz itt amivel a könnyített világon játszol? Nem mered felvállalni?

Mind1 mivel írogatok, sajnos nagyon kevesen vagytok a közelembe...de nembaj előbb utóbb oda érek hozzátok;)

Most még értelmetlen lenne támadni 10 óra alatt 2-t alszok mire ide ér, de ha annyira szeretnéd, majd rádírok a játékban;)
 

DeletedUser13948

Vendég
Én tudom ki vagy, épp ezért írtam az előzőt.
Ha tisztességes lennél, akkor nem bujkálnál itt, hanem felvállaltad volna Te is azt a nevet (Skulls Cursed) amivel a könnyített világon játszol. Úgy, mint Mi többiek.

Még nem azzal játszom:)
De ha minden jól megy akkor azzal fogok(;

Na itt látszik az, hogy rendületlenül hisztek basukának, aki mellesleg rólam nem tud semmit;)
 
Fent