Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Láthattad a választ erre az észrevételre a korábbiakban. Semmiféle változtatás nem lesz mert igy tanulnak a többiek...

De ami a nemesek odaadását illeti az viszont tényleg fölöttébb gáz. Nem hiszem hogy az szolgálná a tanulást, hogy egyesek 4-5-600 nemesképzési lehetőséggel ideérkeznek, és foglalják ész nélkül a falukat, úgy, hogy meg sem küzdöttek a rávalóért, mig mások meg nem kapják meg azt a pár nemest amit megszereztek.

Elnézést most olvastam.
De, könyörgöm, hogy tanulja meg, ha az illető aki foglalt, valószín nincs tisztában azzal, hogy egyik leegyszerűbb módja a falu visszaszezésnek, ha ráfoglalok.
Mit látott? Azt látta, hogy eme egyszerű stratégiai húzás kudarcot vallott, tehát nem jó.
Pedig remek, és nagyszerű, szerintem. Fele annyi energiába sem kerül mintha fullra bevédeném a falut, és lesz ami lesz..
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Lenne egy olyan javaslatom, hogy próbáljatok meg most az egyszer ti igazodni a szerverhez és ne azt akarjátok magatokhoz igazítani :) Higgyétek el, utána élvezni fogjátok a játékot.
Lehet hogy furcsa a beállítása a világnak, de megszokható.[/COLOR]

Az úgy túl bonyolult. Sokkal egyszerűbb ha hozzánk igazítják...:D
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Elnézést most olvastam.
De, könyörgöm, hogy tanulja meg, ha az illető aki foglalt, valószín nincs tisztában azzal, hogy egyik leegyszerűbb módja a falu visszaszezésnek, ha ráfoglalok.
Mit látott? Azt látta, hogy eme egyszerű stratégiai húzás kudarcot vallott, tehát nem jó.
Pedig remek, és nagyszerű, szerintem. Fele annyi energiába sem kerül mintha fullra bevédeném a falut, és lesz ami lesz..

Nekem hiába mondod, én is csak helyeselni tudok, meg mindenki aki legalább két világon túl van már.

A régebbieknek nem annyira fekszenek ezek a beállitások, de persze ez van, ha nem változtatják meg ezt kell szeretnünk.
Mondjuk akkor viszont kár az oktatásra hivatkozn, mikor a beállitások azért itt is a más világokon nagyobb, feltételezhetően több rutinnal rendelkezőknek kedveznek.


Egyszerűen csak Könnyitett világ és kész, oktató funkciója nincs, ez egy új a többi világtól beállitásaiban lényegesen különbözőbb világ.

Alkalmazkodni kell hozzá, és a taktika, mint korábban irtam, jóval nagyobb szerepet kap, nem tudsz mindenki ellen egy az egybe menni, ezért ki kell találni egy stratégiát mind egyénileg, mind klánszinten, ami közép és hosszútávon vezethet sikerre, nem pedig azonnal.
 

DeletedUser

Vendég
Én speciál arra hsználom a világot, amire kitalálták. Remélem.
Próbálok klánt kovácsolni, ahol kezdők is beférnek, illetve olyan stratégiát kidolgozni, hogy igenis, eljöjjön a világ-vége:)
Azaz ha jol tervezek, megvan rá a stratégia, hogy csődöt mondjon a vég nélküli játék.
Egyszer úgyis eljön azaz idő, amikor csak egy-oldal marad.
Ők meg szépen szelktálódnak majd, óvatosan, lassan.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, biztosan:)

Nem elég, hogy a területemre jött, még kaptam miatta egy ilyet is:
award16.png

Áldozat
Egy hét sem telt el a kezdők védelmének lejáratát követően és elfoglalták mindenedet!
 

DeletedUser

Vendég
Mi lesz akkor, ha megáll a világ?
Mert lehetséges, bár nem sok rá az esély, de nagy a valószínűsége
 

DeletedUser

Vendég
Nos nem szívesen osztanám meg, a klánstratégiai elképzelésemet, de valószínünek tartom, hogy a világ megállítható.
Azaz, pl csak testvérklánok uralják, kláncsaládi rendszerben.
De ez csak egy tipp, ennél sokkal nagyobbat lehet produkálni, és csak 20 ember uralná a világot.
Ámbátor ez szinte kivitelezhetetlen, de adok rá egy százalék esélyt.
Azaz van rá esély
Elméletben, mert gyakorltban még nem láttam ilyet, és ilyen világot...:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nekem csak egy észrevételem lenne. Ez egy egyszerű kérdés nem kötözködés vagy ilyesmi, de az, hogy lehet, hogy én ide regisztráltam miután beaprítottak és nem kaptam meg a nemeshelyeket. Igazából csak most tudtam meg, hogy van ilyen egyáltalán. Nem hátráltatott annyira, de már csak kíváncsi vagyok :)

Üdv.: ZW
 

DeletedUser16246

Vendég
Nos nem szívesen osztanám meg, a klánstratégiai elképzelésemet, de valószínünek tartom, hogy a világ megállítható.
Azaz, pl csak testvérklánok uralják, kláncsaládi rendszerben.
De ez csak egy tipp, ennél sokkal nagyobbat lehet produkálni, és csak 20 ember uralná a világot.
Ámbátor ez szinte kivitelezhetetlen, de adok rá egy százalék esélyt.
Azaz van rá esély
Elméletben, mert gyakorltban még nem láttam ilyet, és ilyen világot...:D

[COLOR="#6363300"]Mindig lesznek újak, akik esetleg egy új klánt alapítanak és nem akarnak szövetséget kötni, a támadásnál a pontok aránya szerintem elég sok mindent befolyásol.[/COLOR]
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Sziasztok!
Nekem csak egy észrevételem lenne. Ez egy egyszerű kérdés nem kötözködés vagy ilyesmi, de az, hogy lehet, hogy én ide regisztráltam miután beaprítottak és nem kaptam meg a nemeshelyeket. Igazából csak most tudtam meg, hogy van ilyen egyáltalán. Nem hátráltatott annyira, de már csak kíváncsi vagyok :)

Üdv.: ZW


Zooi, párral előrébb már megválaszolták nekem is, nem ide léptél be egyből, hanem abba a világba ahol elfoglaltak.

Hogy ebben mi a pláne...

Mások meg 600 nemeshellyel eszik a falukat.

Ebben mi a tanitó funkció vajon?
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]

Tessék? Úgy nézünk ki itt ezen a fórumon?:)
 
Fent