East vs West

DeletedUser10677

Vendég
Átvett fiókok egy hétig bírják, és amikor átvezsik kijelentik, hogy ők az Istenek,aztán hirtelen kapnak 200-300 támadást és már nincsenek is itt. Ennyit róluk. Inkább legyen barbár - még mindig jobb :D
 

DeletedUser11248

Vendég
már nem ennyi pontos vagyok!


azért állok ilyen jól mert titeket foglallak


Gratulálok:D

De nem igazán jó helyen vagánykodsz ezzel,valamelyik közeledben levő ellenség aki itt unatkozik,lehet ezt olvasva ir egy körlevelet hogy kicsit nyomjanak meg téged és ha 10-20 falut kapsz falvanként,kicsit bajban leszel.;)

De díjazom hogy van benned harci szellem,a jó harcos csendben teszi a dolgát,csináld te is ezt,és bár lehet hogy itt nem jön össze de tapasztalatot szerezhetsz amit majd más világon használni tudsz.

Ez nem jelenti hogy ne gyere ide fel a fórumra,gyere ezután is nyugodtan...
 

DeletedUser16101

Vendég
...

Nagyincze én mártudom többször is elpusztítottak de most itt vagyok és nemfélek attól hogy ki mekkora sereggel támad jöjjön aztán meglátjuk mitörténik
 

DeletedUser9513

Vendég
Nagyincze én mártudom többször is elpusztítottak de most itt vagyok és nemfélek attól hogy ki mekkora sereggel támad jöjjön aztán meglátjuk mitörténik


Ez tisztán látszik, buktál is 38 falut ebben a hónapban. A nem félek, és a tehetetlenség nem ugyanaz. :D
Van még 50 valahány falud, még egy ideig játszhatod a nem féleket. :D
 

DeletedUser16101

Vendég
gyere nem félek ez csak egy játék és csak a szórakozás miatt játszom
 

DeletedUser16101

Vendég
....

én nem mert nagydolog hogy elvesztettem 62 falut ennél tom hogy lesz többis de majd valakinek lesz gyorsan 1000 fölötti bejövöje
 

DeletedUser

Vendég
jók ezek a hozzászólások, csak figyeljetek hogy ne legyetek közben nevetségesen ("szánalmasak") a korotokhoz képest,
sok sikert a szerverhez, kitartás.
 

DeletedUser14649

Vendég
jók ezek a hozzászólások, csak figyeljetek hogy ne legyetek közben nevetségesen ("szánalmasak") a korotokhoz képest,
sok sikert a szerverhez, kitartás.

Én imádok nevetségesen szánalmasnak lenni a koromhoz képest...:D

Azt meg pláne imádom hogy ezt te döntöd el kedves grizlimedve hogy ki nevetséges és ki szánalmas.
 

DeletedUser16101

Vendég
harlekin én vagyok crazy és crazy én mert én vok a ...ja és ezzel engem bántasz
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
harlekin én vagyok crazy és crazy én mert én vok a ...ja és ezzel engem bántasz

Harli bár én sem értem,de kb.igy fordítottam,ö a béka csokija és béka mérgében azért a 600-700-faluért amit elvettünk tőle pár nap alatt nem ny...gat csokit,mert ideges:D:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent