Ki állít meg Minket? Nekem8 (KH Társkereső/Jogi ismeretterjesztés valós példákkal)

DeletedUser

Vendég
Jogi ismeretterjesztés és tanácsadás, valós életbeli példákkal. Ilyen még úgysem volt, nekem tetszik - persze lehet, hogy a fiúk-lányok már a Klánháború társkeresőre gyúrnak :)

Igy van, és a KH társkeresőjének az egyik szabálya az lesz, ha elhozol a másik nemü játékostól egy nap alatt minimum 5 falut, ő köteles lesz veled randizni. ;)
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
És ez ilyen privát társkereső, hogy csak a V8 játékosainak szól a topic? :p
 

DeletedUser

Vendég
Sajt Te melyik világban vagy?:D esküdj rágyúrok az 5 falura:) V8 piros tagjait már ismerem :D
 

DeletedUser

Vendég
Bögyös, vörörs(esetleg barna) hölgyet (bocsi tomi )': ) keresek, lehetőleg nagyobb gasztronómiai tudással rendelkezzen mint én, de higiénia terén se panaszkodjon legyen minimum 500 faluja (C kosár esetében elég 300 is).

Ha úgy gondolod megfelelsz az elvárásoknak küldj egy katapultot erősítésbe ebbe a faluba:807|338 és a falut nevezd át Umbalaum-ra
 

DeletedUser14775

Vendég
Tudtam en lesz ertelme ennek a topiknak is, jogi tanacsadas/tarskereso mi kell meg:D
de ha viszem az 5 falutes en nem akarok randit akkor mi van, nekem is kotelezo?
 

DeletedUser14775

Vendég
Ez nem ervenyes, kotelezo a randi es ha olyan csunya szegenykem hogy ilyedtembe meg a KH-ra se merek tobbet feljonni?
Ezzel ki lehet csinalni akkor klanok javat, elijesztik oket az ellenfelek (tisztelet a kivetelnek):D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Sőt még szépségversenyt is csinálhatnánk(nálunk klánon bellül volt már róla szó,csak szégyenlősek az INSO-s csajok :p).:)
 

DeletedUser

Vendég
Férfiszépségverseny? Na milyen ötlet?
Én persze mint ötletadó nem veszek benne részt. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
a nők nevében: dedededede, csináljátok meg kéééérlek :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Jó ötlet,de úgy helyes ha előbb a szebbik nem mérkőzik meg.:)
 

DeletedUser

Vendég
Na meg férfiszépségversenyben úgy sem lenne esély ellenem... ;)
 
Fent