Ki állítja meg a Sparta-t ?

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Leszögezném,hogy utálok accot átvenni :D
Mert mindig sírok,hogy milyen összevissza van minden,én pedig szeretem a rendet :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Azért mert olyan amilyen :)

INSO téma egyébként mit keres már megint erre ? :eek: :mad:
 

DeletedUser4544

Vendég
12 titokból 8at uralunk és ezenkivül egyikből megszereztük mindkettőt. Így ha a világ összefog se lesz meg nekik mind a 12.
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=map&ti0=288&tc0=fafafa&ti1=1307&tc1=ffffff&ti2=1114&tc2=2bfff4&ti3=1081&tc3=8f36f5&ti4=3&tc4=000000&ti5=55&tc5=d8f531&ti6=99&tc6=2530fa&ti7=3060&tc7=5ffc3f&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000
Sárga Bad tagjait rommá verjük sorra és lazán foglaljuk, ezenkivül szinte teljesen kiértünk a térkép szélére és összefoltoztuk a klánunkat. Hátországunkat megszilárdítottuk, ha így haladunk nagyon hamar lezárjuk V15öt.....
Hiányzó titkaink:
Mechanikus óra(RD,FRD)
Klasszikus köztársaság(BAD2,FRD)
Anatómia(Skulls,AMG)
Puskapor(RD)
Egyértelműen kilehet következtetni merre kell majd nyitni. Rans nagyúr felé. Kíváncsi leszek, birni fogja, fogják-e a kataköröket :)

Let Top10be csak Spartai van....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
4en vitték az oldschool accot,és mikor nem tudtam lenni elvitték a főfalvam,aztán abbahagytam mivel egyedül voltam köztük,és 4 faluval megnéztem volna te mit csinálsz...Vigyorogtál volna :D :D
De utána még leveleztünk,látom jó a memóriád,kicsit előtted voltam :D
Titkos utánzat,te meg nyalj,ezaz fényesre!! :D
 

DeletedUser

Vendég
Akkor még Spartas oldalon a Bad. Ki gondolta volna hogy a mi oldalunk végzett ki és valószinű hogy nem emiatt tévedsz fel állandóan ide fröcsögni.
Tudom te legyözhetetlen vagy meg stb.....
Jah gratulálok hogy voltál 10. is a szerveren, legalább jónagyot estél pofára :DDDD
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=1239412

Szerintem fröcsögni azt pont te szoktál :)
mint a hogy a profilodon is :

vigyori86 profilja mondta:
Remélem mindenki tisztába van azzal, hogy egy Spartai nem ismeri azt a szót hogy második.

Csakhogy mindenki tisztába legyen a dolgokkal!
Sparta V5 szerverét szeretné még idén megnyerni. Mivel elég szépen haladunk 67%, így beregeltünk V15re.
V5ön 1 hónap játék után az utolsó szövetségesünket megkérdeztük beolvadnak és megnyerjük úgy a szervert, vagy egy utolsó fightal lerendezzük a szervert és rajtuk keresztül érjük el azt a akkor még 15-20% hiányzott.
Kértek 3 hét felkészülési időt és megindult a végső harc.
Ekkor elgondolkoztunk minden erőnkel arra fokuszáljunk, és innen lelépjünk, kivonuljunk.
Viszont ekkor megjelent egy ősrégi klán a Skulls.
Top1 és Top2 volt magasan a Játék és Skulls klán.
Mi csak Top3. Ekkor mivel a Spartaiak a kihivást keresik, úgydöntöttünk a V5 rovárása ittmaradunk.
Azóta a Skulls és Játék klán egybeolvadt. Észak keleti részt egyértelműen uralták és itt a déli részen, ahova Sparta szervezetten regelt, ittis többen voltak.
Spartaiak szervezettségének hála, folyamatosan hetente kiütöttünk egy játékosukat a Skulls-Skull-Bones családnak.
Délen egyre nagyobb uralmat nyertünk el. Eljutottunk oda is, hogy a klánprofilon feltüntetett vezérüket is szétszedtük, de őtis kidobták a statot védve.
Szánalmas....
Sparta sose arról volt híres hogy 1 vs 1be milyen profin dodgeol, foglal. Szervezettségéről volt híres.
V5ön is ha Zola09 írt egy körlevelet, hogy barátaim kinek mennyi nukeja van egy jócél érdekébe. Egyből több 10.000nuke robogott már az ellenfélre, saját érdekeit nemnézve, mások előtt pucolva.
Nemhiába szedtünk szét ottis 10-20 ésmég 30 millás fiokot is!
Manapság otttart V15, hogy 2 millával vezet a Sparta a Skulls előtt, és a másik két alklánunk is az ő alklánjaik előtt helyezkedik el.
Jóval nagyobb területet birtokolunk. Félnek tölünk, mindenféle csippcsupp klánnal szövetkeznek és háborúba hivnak ellenünk.
Mögöttünk lévő első három klánnal harcolunk.
R-d, Bad és Skulls.
Mégis mi foglalunk és fejlődünk eszeveszett tempóban.
Egy jótanács nekik. V5ön a Farkas brigád ugyanebbe a hibába esett ellenünk. Mindenkit ellenünk hangoltak és arra nemgondoltak hogy a saját játékosaiknak nemadnak foglalni valót.
Sokaknak nem éri meg hosszútávon a semmiért 40-100 órákat utaztatni a csapatokat. Kell hagyni a környéken foglalnivalót, hisz beszorultok, mimeg továbbfejlődünk és odafogunk érni északkeletre is.
Akkor lesz 4-5 nagyfiokotok. Nekünk meg 40-50 akkora fiokunk. Szétfogunk darálni....
Egyszóval okoskodjon ki valamit a Legenda, mert ez így egyenlőre valymi kevés ellenünk.....
Spartaiaknak kihivás kell, lassan ott tartunk, még azok se vagytok....
Azthiszitek jólforgatjátok a diplomáciát, miközbe azzal ölitek meg magatokat.

Mi ez ,ha nem fröcsögés ? :)
Ezt amit leírtál mindenki látja,aki képben van a KH-ban.

És egyben hadd gratuláljak a belsőzésekhez,örömmel látni ,hogy a szövetségesek mire jók :D
 

DeletedUser15747

Vendég
12 titokból 8at uralunk és ezenkivül egyikből megszereztük mindkettőt. Így ha a világ összefog se lesz meg nekik mind a 12.
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=map&ti0=288&tc0=fafafa&ti1=1307&tc1=ffffff&ti2=1114&tc2=2bfff4&ti3=1081&tc3=8f36f5&ti4=3&tc4=000000&ti5=55&tc5=d8f531&ti6=99&tc6=2530fa&ti7=3060&tc7=5ffc3f&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000
Sárga Bad tagjait rommá verjük sorra és lazán foglaljuk, ezenkivül szinte teljesen kiértünk a térkép szélére és összefoltoztuk a klánunkat. Hátországunkat megszilárdítottuk, ha így haladunk nagyon hamar lezárjuk V15öt.....
Hiányzó titkaink:
Mechanikus óra(RD,FRD)
Klasszikus köztársaság(BAD2,FRD)
Anatómia(Skulls,AMG)
Puskapor(RD)
Egyértelműen kilehet következtetni merre kell majd nyitni. Rans nagyúr felé. Kíváncsi leszek, birni fogja, fogják-e a kataköröket :)

Let Top10be csak Spartai van....


Ne felejts el leszállni a magas lóról mert véletlen jön egy ág szembe , és jól fejbe vág aztán azt sem tudod hol ébredsz fel :D

Nem kell engem féltened nem ma kezdtem a játékot ha jól tudom a v10 en te nem bírtad a kata köröket :)

vigymorgo igazán csinálhatnál is valamit amivel bizonyítod a nagyságodat és nem csak a szádat jártatod hülyeségekről :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Remélem azért majd elmeséled az LSW tagoknak, hogy "ti hogyan fogtok nyerni", ők meg semmti se kapnak :D:D

Ha egyáltalán megnyeritek..tudod, semmi sem biztos ;) (ja de, a múlt :D)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem semmit sem kell elmesélnie :)
hiszen ott van az LE ,meg a TOP 1. helyezés ,ezzel a belépővel még a strandra is beengedik :D és a közértben is ingyen vásárolhat :D:D

Az LSW meg bőszen hirdetheti ,hogy "Szolgálunk és Védünk" és semmitől sem félünk :D:D
 

DeletedUser

Vendég
a nagy ömlengésben vigyori elfelejti megemlíteni,hogy a Spárta klán "azok a spártaiak akik úgy gondolkodnak ahogy említi" a klán csekélyke részét alkotják csupán :)

Akikkel a Spárta most arat ,azok nem mások,mint a Namacs , a POA ,és még tucatnyi más világon megfordult klán más elit játékosai , köze sincsen nekik a Spártai hitvalláshoz , csupán most ott játszanak ,oda kerűltek be mindenféle demagógia nélkűl és kész.


ennyi...
 

DeletedUser

Vendég
Ne felejts el leszállni a magas lóról mert véletlen jön egy ág szembe , és jól fejbe vág aztán azt sem tudod hol ébredsz fel :D

Nem kell engem féltened nem ma kezdtem a játékot ha jól tudom a v10 en te nem bírtad a kata köröket :)

vigymorgo igazán csinálhatnál is valamit amivel bizonyítod a nagyságodat és nem csak a szádat jártatod hülyeségekről :cool:

Rans fiú te hova tűntál V10-en ? Akkor meg pssszt...:cool:

Úgylátszik te se bírtad a bevetést, de itt majd megnézzük a tűrőképességed határát :)

Jah és nem tetszik a stílusod :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
minenkinek vannak gyenge pontjai,kár ezeket feszegetni ,mert úgy járunk mint a néhai magyar politikában :D
Elsüllyesztették a kisgazda vezért , elment a levesbe a főpolgármester is....Azután az állandó jellegűvé vált süllyesztgetések közepette szépen sorra elment mindenki, az összes nagypárt és jelenleg ott tartunk,hogy nincs egy normális közösség amelyhez az ember bizalommal fordulna mert már mindegyiktől elment a jóérzése....
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
minenkinek vannak gyenge pontjai,kár ezeket feszegetni ,mert úgy járunk mint a néhai magyar politikában :D
Elsüllyesztették a kisgazda vezért , elment a levesbe a főpolgármester is....Azután az állandó jellegűvé vált süllyesztgetések közepette szépen sorra elment mindenki, az összes nagypárt és jelenleg ott tartunk,hogy nincs egy normális közösség amelyhez az ember bizalommal fordulna mert már mindegyiktől elment a jóérzése....

És ekkor jött Darky... :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Mivel manapság jött egy sztár mody, aki még akkor is bannol ha valakire aztmondom kiskanál, így innen kell véleményt nyílvánítsak.

Skulls: Komolyan mondom szégyen az egész banda. Ráadásul még pofátlanok is.Nembaj, folytassátok csak a szervezett lejáratási kampányotokat.Ha lenne bennetek kis becsület, már rég le vettétek vollna a Skulls nevet, de úgy látom még annyi sincs bennetek!Tisztelet a kivételnek, mert ugye van az is.


Vigyori:A fröcsögésnek te Doktora vagy, nem is értem, hogy nem írtál még belőlle szakdogát, és nem vagy Dr Vigyori.BAD az olyan kispályások gyülekezete, hogy én arra nem is vagyok büszke, hogy halomra gyalulom őket.Már a 2. 100k körüli játékosukat fogom ki ütni, úgy hogy a környékemen vannak 400k-s játékosaik is, de megtámadni nem mernek!Akkor te, a nagy, erős rettenthetetlen vigyori miért vagy olyan büszke rá?:confused:

Az a baj, hogy nemhiszek abban, hogy valaha lessz is egy értelmes szerver.Talán a v10 volt az utolsó olyan szeró, ami értelmesnek volt mondható.Mostmár kevésbé.
Az első 2-3 hónap izgalmas, aztán jön egy új szerver, és elszivárog szépen mindenki.......
 
Fent