Connexion of the Region - CotR

DeletedUser7967

Vendég
Csak az a durva, hogy annyira nem veszitek észre hogy szándékosan húzom az agyatokat, hogy az valami hihetetlen.... :D
 

DeletedUser

Vendég
Megszűnik teljesen a volt BN ? feladtátok, minden BN fiókot átvesz valaki...ők még értek valamit, de látom ennyi volt a kitartásotok. :S kár érte...jöhetnek az új húsok :) Majd ők is torpannak, noh meg hát más bigyójával verni ugye nem akkora felelősség mint sajátot kockáztatni....szerintem könnyen jött könnyen is megy majd, nem féltek ettől ? :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Húha, látom a BFK is átvette a szájkaraté stílust... :p
 

DeletedUser

Vendég
Megszűnik teljesen a volt BN ? feladtátok, minden BN fiókot átvesz valaki...ők még értek valamit, de látom ennyi volt a kitartásotok. :S kár érte...jöhetnek az új húsok :) Majd ők is torpannak, noh meg hát más bigyójával verni ugye nem akkora felelősség mint sajátot kockáztatni....szerintem könnyen jött könnyen is megy majd, nem féltek ettől ? :)

Köszönjük szépen, h ennyire aggódsz értünk!
Nem szűnik meg az egész, mivel már augusztusba megszűnt és onnantól Cotr lett!
És nem feladják a játékosok, hanem az élet nem feltétlenül csak a KH-ról szól, hanem van egy életük, ami már nem engedi, hogy folytassák!
Nem, nem félek attól, hogy könnyen jött könnyen megy az aki átvette a fiókokat, de ezt én is kérdezhetném tőletek, mivel elég sok fiókátadásotok volt, van nektek is :p
 

DeletedUser8262

Vendég
Megszűnik teljesen a volt BN ? feladtátok, minden BN fiókot átvesz valaki...ők még értek valamit, de látom ennyi volt a kitartásotok. :S kár érte...jöhetnek az új húsok :) Majd ők is torpannak, noh meg hát más bigyójával verni ugye nem akkora felelősség mint sajátot kockáztatni....szerintem könnyen jött könnyen is megy majd, nem féltek ettől ? :)

Nem látom, hogy megtorpantam :D. A fiókátadásról csak annyit, hogy még mindig jobb mint ha a kizárt "csaló" játékosokat pakolgatná vissza az ember :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Hát igen, csak sajnos elüldöztem és nem dugja föl még az orrát sem ide... :eek:
 

DeletedUser

Vendég
De vagyok, csak a magas röptű észrevételeitekhez nem kívántam csatlakozni. mondjátok higgyétek...minden szentnek maga felé hajlik a keze.

Misi, koncról beszélsz...akkor te vagy a konc vagy arianna, mert most arról beszélsz, hogy tőled arianna falukat vesz át hozzám közel és arra rámentem...ha ez a te szemszögedből koncra repülés akkor olvass kicsit könyvtárban :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Húha, egy fél regényt írtam neked a másik topic-ban, de tényleg nincs mire reagálj, mert igazam van :eek::D:D
 

DeletedUser

Vendég
De vagyok, csak a magas röptű észrevételeitekhez nem kívántam csatlakozni. mondjátok higgyétek...minden szentnek maga felé hajlik a keze.

Misi, koncról beszélsz...akkor te vagy a konc vagy arianna, mert most arról beszélsz, hogy tőled arianna falukat vesz át hozzám közel és arra rámentem...ha ez a te szemszögedből koncra repülés akkor olvass kicsit könyvtárban :)

az a 16 falu a konc, amit átadtam másnak :)
de nyugi nem hagyom abba :p
 

DeletedUser7967

Vendég
Én is kérek falut, ha már úgy is annyira adakozó vagy :D:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Nocsak, látom hogy a kotorék stats-ja megint kicsit pozitív irányba halad, jah hát persze, szerencsétlen K.L.-eseket kell ahhoz felvenni, hogy letornázzátok a hátrányt a BFK-val szemben. :eek:

De azért remélem hogy a 10milla alattiakat beszeditek és nem veszitek fel, hisz ez már védjegyetekké vállt :eek::rolleyes:
 

DeletedUser6473

Vendég
Utolsó negyedév:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Cotr: 522
BFK: 274
[RAINBOW]Különbség: 248[/RAINBOW]


Én átgondolnám a kijelentésed :)

Egyébként nem volt több felvétel a COtr.-nál mint a BFK-nál a napokban... 4-4... az hogy oda csak a kisebbség akar menni egy dolog :) Kell a töltelék, hogy legyen mit befoglalni :)

De ha mélyebbre ásunk, hogy ne csak megdőljön az elméleted hanem el is boruljon, akkor menjünk vissza májusig.... végülis nincs messze.. és kuksizd meg mennyi falucska vándorolt BFk-hoz, amivel el tudtak menni kicsit...de hát az se tart örökké :)

Cotr-nál tavaly augusztus óta nem volt tagfelvétel.
 

DeletedUser

Vendég
hupsz Cactus védi a Cotr oldalt..bakk..visszatérnek a "bukottak":D /ezt nem szabadott kihagyni...talán érdekesebbé teszitek a játékot..bár nagy esélyt nem látok rá/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Utolsó negyedév:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Cotr: 522
BFK: 274
[RAINBOW]Különbség: 248[/RAINBOW]


Én átgondolnám a kijelentésed :)

Egyébként nem volt több felvétel a COtr.-nál mint a BFK-nál a napokban... 4-4... az hogy oda csak a kisebbség akar menni egy dolog :) Kell a töltelék, hogy legyen mit befoglalni :)

De ha mélyebbre ásunk, hogy ne csak megdőljön az elméleted hanem el is boruljon, akkor menjünk vissza májusig.... végülis nincs messze.. és kuksizd meg mennyi falucska vándorolt BFk-hoz, amivel el tudtak menni kicsit...de hát az se tart örökké :)

Cotr-nál tavaly augusztus óta nem volt tagfelvétel.

:D:D

Nem akarok hazudni, de mondjuk azt, hogy két hónapja "jöttél" vissza játszani :D
Fogalmad sincs, hogy Én miért írtam azt amit, a "régiek" tudják, úgyhogy inkább ne égesd magad :D

Plusz az a vicc, hogy Én voltam abban a "klánban" (végül is a 300-LW-DP trió mindig is EGY klán volt) majdnem 3 évig, ha jól számolom, míg Te pár hete vagy, Én láttam belülről mindent és Te még semmit sem láttál, ha gondolod adok korrepetálást kotorékból :D:D
 

DeletedUser6473

Vendég
Szabina! :)

Látom mod by cons. tudnád hogy a jelenlegi megformázott mondatodra reagáltam, melyet te nem hónapokkal ezelőtti információkra alapoztál hanem mostaniakra. Azaz tök mindegy hogy itt mióta vagyok, mert egy kívülálló ugyanígy reagált volna a mod by cons. játszhat az a valaki itt 80 éve vagy a V134-en 40 éve... teljesen mindegy.

Azt meg külön jó látni minden egyes topicban hogy te mindent tudsz mindenkiről és mindenről. :D

Giga'.... bukottak? Mire is gondolsz valójában?

Egyébként szerintem sokan nem örülnek itt BFk részről hogy visszajöttünk... egyúttal hagy ragadjam meg az alkalmat hogy gratuláljak a legutóbbi BFK támadáshoz ahol 650 nuke-ot buktak egyetlen 1 falun és a falat sem sikerült leverni...hm... szép munka volt :)
DE most is kapok közel 7500 nuke-ot...nah majd meglátjuk mi lesz az eredménye.

Nem kívántam egyébként nagy topicháborúkba belemenni, csak Szabina mod by cons olvasva kénytelen voltam helyreigazítást tenni hogy ne hülyeség legyen leírva hanem az igazság :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Cactus

Te is tudod,hogy a játékhoz valamit is értő egyén nem nagyon kapja fel a fejét arra,hogy nem ment le a fal...ekkora klánoknál a bevédés 1teljesen alap dolog T-től függetlenül;)

sőt itt v1-en +pláne hatványozottan ez a szitu:D

amúgy szerintem nem nagy kaland,hogy itt vagytok,mert annyit fejlődtek az egyének,hogy minden friss tag csak 1 sok közül /ez nem lenézés...simán csak a szintek közötti eltérések lecsökkentek/

max személyes ellentétek miatt lehet durci:)
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést kérek a közbeszólásért , egy apró kérdés:

"mod by cons"

Ez mit jelent ?
Más, nem KH-s fórumokon is látom emlegetni, csupán nem értem.

Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser13948

Vendég
Ha jól tudom, akkor constantine "kiradiroz" bizonyos nem oda illő szavakat, amelyeket ezzel helyettesít. :)
 
Fent