Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Haggyad Főnök, tudod mi élünk való életet, nem csak az hogy " Jaj elveszítek egy falut.. bla bla bla, ha 2-2 falut buknak már öngyik lesznek, tiszta játékmániások, 20 kg, hófehér bőr nyeszlett test... :D Ha egy vödör vizet kéne arrébrakni már belehal... kb. ilyen karater a Theo...:)

Látod Theo én is tudok ilyen primitív szánalmas, irománnyal előálni! Kihangsúlyozottan mondtam, hogy ez Egy játék, nem halok bele ha legyöztök.. és akkor mi van? Barátkoztam, ez a lényeg, Elvagyok a Falkában! Az hogy mi lessz a volt G-sekkel az mind1 nektek... Közötök semmi!

Nem mintha ti a C.W.N.seket nem fogadtátok volna be xD ahogy pár MOD-ost sem, jah bocs:) Nektek lehet, de majd mikor 10 falut bukik netána az illető, megy belsőfoglalásra:) Utána ha még 10-et akkor kirugjátok:) Bocs.. Milyen is a klánod?

Jah semmi, utál téged... titeket,:) Királyság, igazi játék:)

Jah bocs neked ez a való élet:) Frankón öngyi leszel, ha buksz 10 falut:)

Hány ellenféllel kell még végigzongoráznom ezt a való életben ki vagyok mi vagyok dumát? :D

Igen, ti izmos szívtipró milliomos cégvezetők vagytok mi meg nyomorgunk a VIII kerben az egyik tömbházban :D Csak ez lehet :D

De kérlek, ne írj több ilyet mert az egyébként roppant érzékeny lelkivilágom összeomlik pillanatok alatt :D


Bár ez új, hogy utál a klánom :D Biztos csak fél mind a 150 ember azért nem lépnek ki :D Be ne foglaljam mind a 60 000 falut a 900-mal :D
jogos a rettegésük :D
 

DeletedUser

Vendég
bocsika picikét bepilultam és nyomtam mint a gép;) Aszt h miért nem hagynak ott aszt nemtudom, de hogy a nagy része rühel az biztos:)

Másrészt meg nemtudom h szedsz-e valamit, de az tutti hogy én nem írtam h szívtipro milliomos vagyok:) de ha nekem 1 picike dolgom is van, akárkivel, akkor én nem fakadok sírva hogy nem leszek csak este... :) eza nem mind1 :) te meg a szövegeddel " Nem alszom és nem alkuszom " vagy mia fene? ugyan ugyan? eljutott az agyadig h ez egy játék? kitérdekel te mennyit bénázol itt? meddig alszol meg iylenek? xDD kész vicc vagy :D

Mit hiszel? h Most vana 3.VH? :D olyan jókat röhögök rajtad:D Akkora ügyet csinálsz egy játékból mintha az életed függene tőle:D Jah és minek a 2 hónap? gyere most várni foglak:)
 

DeletedUser

Vendég
Vicces :p
Épp nyavalyogsz, hogy kicsúszott a kezedből az irányítás.
Nyugodtan alszol? Biztos? :rolleyes:

Vicces Te is nyavajogsz " Jajj összetört a lelki világom jajj mi lessz velem lelkileg gyenge vagyok:) / nem mintha testileg más lennél, de ez nem tartozik ide / :)



Látjátok Én is tudok oylan lenni mint ti velünk:D HÁHÁHÁ:)

INSO 0 - =E.F.= 1
 

DeletedUser

Vendég
bocsika picikét bepilultam és nyomtam mint a gép;) Aszt h miért nem hagynak ott aszt nemtudom, de hogy a nagy része rühel az biztos:)

Másrészt meg nemtudom h szedsz-e valamit, de az tutti hogy én nem írtam h szívtipro milliomos vagyok:) de ha nekem 1 picike dolgom is van, akárkivel, akkor én nem fakadok sírva hogy nem leszek csak este... :) eza nem mind1 :) te meg a szövegeddel " Nem alszom és nem alkuszom " vagy mia fene? ugyan ugyan? eljutott az agyadig h ez egy játék? kitérdekel te mennyit bénázol itt? meddig alszol meg iylenek? xDD kész vicc vagy :D

Mit hiszel? h Most vana 3.VH? :D olyan jókat röhögök rajtad:D Akkora ügyet csinálsz egy játékból mintha az életed függene tőle:D Jah és minek a 2 hónap? gyere most várni foglak:)

Tuti, hogy rühelnek ja... :) Én is ezt mondom :)

Valóban én rögtön sírva fakadok :) Dolgozni is mindig sírva indulok neki :D Hogy hűűű... nem tudok KH-zni amíg be nem érek munkahelyre :D ;)

A 3. VH az mi lenne? :D Világháború? :D Fú de magasztosak lettünk :D

Na jó Te sem tudtál túl lépni elődeid értelmiségi szintjén. Ülj le 1-es!

Majd szólj ha pontban/LET-ben klánban bárhol előttem vagy... addig ez csak maszlag...

Itt ez számít :)
 

DeletedUser10079

Vendég
A te inteligenciád sem közeliti meg még a 0 értéket sem.Helyesen sem tudsz irni,de fogalmazni sem.A te fajtádat nevetik ki az utcán.

Menj inkább rúgj be május 1. alkalmából,az agysejteidnek már úgyis mindegy.
 

DeletedUser

Vendég
Meg az hogy a pontjaid 85% át az inaktívak befoglalása volt:D Ezzel dicsekedj Öcsém:D csak végig INSO; INSO 2 falukat foglal az egész klánotok:D xDDD

Ez ám nagy dicsőség igazad van:D

Sehol nem lennél nélkülük:DDD
 

DeletedUser

Vendég
A te inteligenciád sem közeliti meg még a 0 értéket sem.Helyesen sem tudsz irni,de fogalmazni sem.A te fajtádat nevetik ki az utcán.

Menj inkább rúgj be május 1. alkalmából,az agysejteidnek már úgyis mindegy.

Jajj:D De bolond vagy:) Már bocs, vicből írom:p Már alapozok, de majd csak este rugok be:D Deci whiskey jöhet:D
 

DeletedUser

Vendég
Meg az hogy a pontjaid 85% át az inaktívak befoglalása volt:D Ezzel dicsekedj Öcsém:D csak végig INSO; INSO 2 falukat foglal az egész klánotok:D xDDD

Ez ám nagy dicsőség igazad van:D

Sehol nem lennél nélkülük:DDD

Az egész klánunk Inso-Inso2-es falukat foglal? :D Hát behalok :D
Csuda egy figura vagy te :D
Igen én nem lennék nélkülök sehol :D Pedig azt hittem ők nélkülem :D hiszen én hoztam össze ezt a kis klánocskát :D De lehet, hogy csak egy filmben láttam ezt valahol :)

Idézlek: HaGGYUK! :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem az a baj, hogy minden ellenfeleddel ezt vitatod, az hogy minden alkalommal kiprovokáljátok a vitát. De mind egy végül is ha ezt élvezitek nyugodtan. Napestig lehetne egymást szidni :D, de valóban ez csak egy játék, de ha elkezded az életed része lesz valamilyen szinten, hiszen időt szakítasz rá. Itt is vannak barátaid akiket lehet sosem látsz stb. Én így értettem. Cégvezető sem vagyok és milliomos sem, ezt nem tudom hol olvastad ? :D Főiskolás vagyok, de remélem az is leszek egyszer.
 

DeletedUser

Vendég
Erre mit mondhatnék?:) Te anyó , krisz, kedves nejed, vagy barátnőd, Csupa inaktívat foglal klánon belül..:D Mindigis eszt tettétek:) anélkül lennél 3-4 millás:D bocs lehet 5 de enyhe tulzással:)

Látod:D Megtaláltad bennem a saját éned:D Mijen jól elvagyunk:)))

Eszt baráti beszélgetésnek veszem, mert a kocsmába nem röhögök ilyeneket mint most veled:) / Rajtad / :) :)))
 

DeletedUser

Vendég
Ez az agysejtekkel való dobálózás mánia ? :D attól még bárkinek meglehet a magához való esze, még ha nem is olyan mint te .
 

DeletedUser

Vendég
Nem az a baj, hogy minden ellenfeleddel ezt vitatod, az hogy minden alkalommal kiprovokáljátok a vitát. De mind egy végül is ha ezt élvezitek nyugodtan. Napestig lehetne egymást szidni :D, de valóban ez csak egy játék, de ha elkezded az életed része lesz valamilyen szinten, hiszen időt szakítasz rá. Itt is vannak barátaid akiket lehet sosem látsz stb. Én így értettem. Cégvezető sem vagyok és milliomos sem, ezt nem tudom hol olvastad ? :D Főiskolás vagyok, de remélem az is leszek egyszer.

Az tény, hogy hepciáslacinál nagyobbnak tűnik az IQ-d :) Sok sikert hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
Majd elküldöm a bizonyítványaimat, és ezentúl iq tesztet töltetek minden csatlakozóval. Bár most annyi van már én sem tudom ki kivel van :D majd túlhaladunk ezen is.
 

DeletedUser

Vendég
Ejjj fakadjál sírva:) Mi nem tetszik? hogy szövegelni bírok én is? Nyomonkövetema fórumot, fűbe ; fába belekötsz:) Ez az IQ igazad van:D te vagy a zseni:) Kis önimádó barátom:)
 

DeletedUser

Vendég
Az első pár oldal érdekesebb, de persze mindenki azt lát meg amit akar :D
 
Fent