Játék

DeletedUser15172

Vendég
"Na Kio,most kellemesen csalódtam benned,eddig azt hittem nem tudsz normális hozzászólást irni,amiben nem fikázol senkit."

Ha jól tudom, akkor még kell neki néhány nap, hogy tisztának tekinthessük, de a változás valóban érezhető. Ezek a legrosszabb napok és percek. Szorítok!
Bár ne lenne igazam, de fogsz még te jácccani! :)
 

DeletedUser

Vendég
Kio!!
Az angol megyeget, a Kanárin jó volt Teneriffei lakos lettem és nyert a Ferrarival Alonzó Sepangban!
Ennél rosszabb hetünk ne is legyen. :cool:

Állítólag Skullsos lettem, gizdának már gizda voltam és a többi sallang is...;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nemgondoltam volna öreg hogybeállsz közéjük.
De legalább elmondhatod hogy Skullsos vér folyik mostmár ereidben :)
Titkos játék-ra leszek kíváncsi beáll-e a Skullsba vagy töröl:)
 

DeletedUser

Vendég
Szevasz gumiharang86 őő izzéé vigyori86
Itt is nagyot szóltál! :D
Gondolom aki nem veszi be a süketelésed azt ezen a világon is megtiszteled úgy ahogy engem v8 és v14

Elősször kér, elmondja, hogy tuti a szervergyőzelem.
Aztán ha valaki elhajtja legelni másik rétre, akkor könyörög, és ha még mindig nem áll kötélnek az illető jön a fenyegetőzés.


És tádám :D :D
Nemgondoltam volna öreg hogybeállsz közéjük.

Hajrá, hátha egyszer összefutunk!
 

DeletedUser

Vendég
Ez a "gumiharang" mit takar?:confused:

[SPOIL]Elmélkedésembe a harang gumiból van az ugrott be, de ha megkondítják annak hangja nincs de visszaüt vagy mi szösz me' gumibúl van:D[/SPOIL]
 

DeletedUser4544

Vendég
Szedd be a pirulákat tesó, nagyon kikészültél :) Nem kell követni mindenhova. Vagy aztvárod rábólintsak mégiscsak istenkirálycsászár vagy?
Megsúgom ha megtanulsz veszíteni is, akkor leszel a legjobb....Addig csak az álmaidat kergeted.
 

DeletedUser

Vendég
Nemgondoltam volna öreg hogybeállsz közéjük.
De legalább elmondhatod hogy Skullsos vér folyik mostmár ereidben :)
Titkos játék-ra leszek kíváncsi beáll-e a Skullsba vagy töröl:)

Hát látod, rajtad kívűl én is meglepődtem ezen.
De hát a V15 útjai kifürkészhtetlenek néha nekem is. :)

A kérdésedre nemsokára lesz válasz......
 

DeletedUser4544

Vendég
Komolyan mondom megsajnáltalak.
Ezért nem szivom tovább a véred. Annyit súgok, csak az vesztes aki annak érzi magát. Mindenki amúgy nyer. Barátot, szórakozási lehetőséget....
Túl lelkiismeretes vagy, és rettentő sérülékeny az image-d. Építs magad köré nagyobb falat, könnyen sérül a lelkivilágod. Egy komolyabb szerón nagyon könnyen megtörnek.
 

DeletedUser

Vendég
Szedd be a pirulákat tesó, nagyon kikészültél :) Nem kell követni mindenhova. Vagy aztvárod rábólintsak mégiscsak istenkirálycsászár vagy?
Megsúgom ha megtanulsz veszíteni is, akkor leszel a legjobb....Addig csak az álmaidat kergeted.

Ha elmondod mikor és hol veszítettem(pláne ellened) akkor fejethajtok!

Nem kell követni mindenhova.
Nemgyenge önteltségre utal, hogy épp te mondod ezt rólam, miközben te jöttél ,rohantál a v8-as fórumunkra marhaságokat sikítva, hogy miért törölhettem a v14-en.


ha megtanulsz veszíteni
Na ez is vicces a te szádból!
V8? :confused::cool:

Már másutt írtam, ám lehet nem olvastad, ezért leírom itt is!
Ha olyan lennék ahogy lefestesz (félős, nem tud veszíteni, inkább menekül, töröl... ) akkor a v8-on töröltem volna amikor átléptem az INSO-ba úgy, hogy a Te kláncsaládod tagjai vettek körül, nem volt mellettem klántárs.
És elbírtatok velem? 4 klán támadott egyszerre elég karcsú eredménnyel... hogy is volt? ... Talán összesen ~15-20 falut vettetek el amit vissza is foglaltam.

Ezzel miért nem vágsz fel?
hmm?
 

DeletedUser15172

Vendég
A kérdésedre nemsokára lesz válasz......
Vagyok!
Válasz vagyok! A válasz én vagyok! Még fel sem teszed a kérdést és hopp, már meg is van!

Kivel beszélgetsz? pisszt... ne mond el neki, hogy itt vagyok, mert megtérít és még én belőlem is krisnás lesz. [SPOIL]
Mindenki változik. Hát igen, ez nem vigyori szerintem, már egy klón csak vagy az árnyéka annak aki anticát úgy ugráltatta, hogy menetet vágott az arcán a t....., ha arcon csapta, nem az aki a nagy kláncsalád esze volt a V8-on, nem az már akire oda kell figyelni! Nem az aki megakarta hódítani az egész világot, most már nem harap, nincs mivel. A fogak kihulltak, kard helyett jobb esetben örül ma már, ha van mire támaszkodni!

Már lehet vele a fészre menni, szalonképes. Nem akarja már az ő skalpját senki. Ugye nem?
Krisz ugye nem bántanád? [/SPOIL]

Egyébként örülök, hogy ha valóban változott, de azért ne feledjük, ő játszott! Ő játékos volt és tényező. A V8-on is az volt. Montipapa ha ennek a felét elérné, elégedett lenne, de hát őróla tudjuk, hogy egy kis szürke szervező, aki esténként vadásznak hiszi magát.
:)
Na, hát kedvelem mindkettőt.
 

DeletedUser

Vendég
Atyavilág.Montipapa szürke vezető.Évek óta róla,és az Mhc-ről szól a külső fórum jórésze.Rólad azért beszélnek,mert szítod a tüzet.Belehuppantál egy Full Moon accba,onnan nem nehéz már.Ő felépített egy szép kis birodalmat,top 1 accot csinált,hatalmas fölénnyel,most meg pattogsz itt más klán vezéréről,aki szervert nyert ,hozzáteszem elsőként.Ja szólok előre...gyere azzal,hogy én mit értem el,ehhez értesz,csak annyi a különbség,hogy én nem verem magam semmire.Játék...pfff.
 

DeletedUser15172

Vendég
Atyavilág.Montipapa szürke vezető.Évek óta róla,és az Mhc-ről szól a külső fórum jórésze.Rólad azért beszélnek,mert szítod a tüzet.Belehuppantál egy Full Moon accba,onnan nem nehéz már.Ő felépített egy szép kis birodalmat,top 1 accot csinált,hatalmas fölénnyel,most meg pattogsz itt más klán vezéréről,aki szervert nyert ,hozzáteszem elsőként.Ja szólok előre...gyere azzal,hogy én mit értem el,ehhez értesz,csak annyi a különbség,hogy én nem verem magam semmire.Játék...pfff.

Azt se tudom ki vagy, de azt látom, hogy elég tájékozatlan vagy.
Volt egy szürke eminenciás ...
és húzzál má' hééé a zene csatornára ...
ne itt takarítsd más hátsóját!
Mi vagy te, az elesettek védőszentje?
Köll meghívó!!! Montipapa légyszíves küldj neki! küggggyé

Már bocsi, de becsinálok, most akkor hajoljak földig, mert valaki szerót nyert? Elsőt? Egy egészet? Valakinek csak meg kell nyernie, nem?
Akkor már többet ér? Több lett? Valami plecsni? Lovaggá ütötték? Más "klánvezéréről"? te kis .... előttem még azok is hajolnak, ha én azt mondom, vagy megtöröm.
Ne aszerint különböztess meg valakit, hogy milyen pozíciója van, hanem, hogy Ő vajon ki állna melletted, vagy a hátad mögött lenéz és nevet rajtad! Játékosnak nem nevezhető, de ne itt beszéljük már meg, menj a V9-es fórumra, a Vtizenhanyasra és állj mögé te is! Kellenek mellé az ilyenek!
Védd, ha nincs itt, védd, ha ő is megteszi érted, védd majd, ha rászorul ... bocsi, ezt nem vettem számításba, lehet, hogy tényleg rászorul? akkor védd nyugodtan.

Ne szójjá be!
 

DeletedUser

Vendég
Látom elgurult feléd valami.:D

Most mondom,se Te ,se a klánotok,hogy is hívják Játék,na Ti nem fogtok v15-ön semmit nyerni,mert se a Skull-s se a Sparta szintjén nem vagytok.Aztán hátha itt is lesz egy jó kis acc valami top 10-20 féle,amibe majd belecsüccs,és lehet mellet döngetni,hogy én vagyok a hiper-super giga Hero.Nálam Te nem vagy,és nem is leszel példaértékű játékos.A profilképed megmintázza a személyiséged. :D

Hozzáteszem Full Moon-t tisztelem számomra Ő egy top játékos.
 

DeletedUser15172

Vendég
Látom elgurult feléd valami.:D

Most mondom,se Te ,se a klánotok,hogy is hívják Játék,na Ti nem fogtok v15-ön semmit nyerni,mert se a Skull-s se a Sparta szintjén nem vagytok.Aztán hátha itt is lesz egy jó kis acc valami top 10-20 féle,amibe majd belecsüccs,és lehet mellet döngetni,hogy én vagyok a hiper-super giga Hero.Nálam Te nem vagy,és nem is leszel példaértékű játékos.A profilképed megmintázza a személyiséged. :D

Hozzáteszem Full Moon-t tisztelem számomra Ő egy top játékos.

Te tudsz valamit...

"megmintázza a személyiséged"?
jester_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Akkor jól választottam!
 

DeletedUser

Vendég
Titkos, látom nem ismeretlen az antica és vigyori név!
Ezt örömmel látom. :)

Akkor neked van némi fogalmad, hogy nekem miből fakad aaaaa hozzáállásom???
 

DeletedUser15172

Vendég
Hogyne, nagy vigyori fan voltam, persze azért ül Dórika IQ kétszámjegyes poénja.
Vigyori egy legenda, lehet utálni, lehet szapulni, de azt, hogy tud játszani nem lehet megkérdőjelezni! Most mit kapjak el rajta? Megtért! Már kezd szimpatikus lenni! Már kezdek vele rokonszenvezni!

Nem akarom bántani, bántották őt azok akikért kitette a szívét lelkét a V8-on, ha jól emlékszem. Volt benne tartás. Na, jó emlékszem én a nagy arcoskodásaira, de hát ő legalább megengedhette magának. Nem volt rossz játékos, csak elfelejtette hova tette a coltját. Azért, nehogy azt higgyétek, hogy szentté avatom.
 
Fent