East vs West

DeletedUser11248

Vendég
Nem hagyjátok?

Gondolom most jön az hogy:Már nyertünk volna amikor Maala ártatlanul kitiltatott és elintézte hogy vissza se engedjenek!!!:p

Tudod itt sok az inaktív,harcolni nem szerető emberke,ezért most azt intézzük hogy a faluidat írjak át a legkisebb inaktív tagunkra,Maala is csak tévedésből küldte el azt a sok e-mailt,mire észrevette már nem tudta visszahívni,de aztán elintéztük és így minden sereg üres falura csapódót,eddig nektek nem tűnt fel hogy hogy hozunk napi átlag 100-falut,hát elárulom,elvan intézve,mi nem is kell 4-5 nemest küldjünk,csak egyet és miénk a falu,söt ha lusták vagyunk azt az egy nemest is elküldeni,akkor elég ha csak lakatolunk és másnapra miénk a falu.;):p
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát, ha az ellen egyik több frontján lévő embere ekkorát hibázott, én csak kihasználnám ezt az ölembe pottyant lehetőséget, ha okos lennék... :) És elvenném a kedvét a játéktól egy életre. Bocs, Inno.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8167

Vendég
Igen Zola,elhiszem hogy valobban lelkes volt és eszében nem jutot az,hogy itt falut veszithet,de hát arra sem számittot,hogy hiában rak 1 falujában az EAST 200000 gyalogot mindenböl,akkor is kifogjuk takaritani és meg is tettük.:D
Becsületére legyen mondva,2 nap allat 80 milla fölöti LEV ponttot gyüjtöt,ami önmagáért beszél.:eek:

Le a kalapal,hiszen ennyit sokkan nem fogunk összegyüjteni a végéig.:p


igazabol nem nagy dolog :D csak rutin kell hozzá és tud, hogy hol kb mennyi védőt van és hova mennyi kell még és szervezés kérdése illetve a legfőképp az, hogy mennyire segitenek a többiek:) utána már csak hátra kell dőlni és mozizni hogy mennyi támadó hal meg rajtad én régen élveztem :D most is élvezném :) :p
 

DeletedUser8167

Vendég
Sziasztok!
Érdekes amúgy a support...annak idején a Bulcsuból zártak ki rengeteg tagot...fura volt....sokan abbahagyták. És most ismét ezt látom. Bár nem tudom, azok akik törlik magzkat, meg abbahagyják minek játszottak eddig? Nem arról szól ez a játék, hogy védekezz meg támadj....nem nyerhet mindenki. Én azért váltottam klánt,mert játszani akartam még. Lehet rosszul döntöttem, de nem bántam meg, mert ha nem váltok akkor 20 faluval folytatni nem biztos, hogy lett volna kedvem. Így meg van kedvem még :D

Madonna...azért te ne add fel..

hermelin a te esetedre csak annyit tudok mondani, hogy nézd meg most Don Fefe-t régen körübelül ő is úgy terültel északon mint mondjuk te most, nagyon sok ellenség közzé került a Bulcsuba-n elégé lenullázták de az ARM segitségével újra építkezet és most ujra halad elég jól észak felé :) te is megteheted volna de te inkább választottad a könnyebb utad átállni az ellenfélhez :) mint egy igazi gyáva áruló :)
 

DeletedUser

Vendég
Ehhez képest 5 falut buktam néhány óra alatt. Nem is tudom... összesen eddig vettetek-e el tőlem ennyit.:(

Nem túl elegáns így falut elvenni de mindenképpen biztonságosabb mintha játszanék.:)

Nem ez számít, sokkal érdekesebb, hány falud lesz lenullázva. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szép jó reggelt fiatalok!


Bármilyen furcsa is számodra kedves Belerofron, de igen is Tamás szokott gondolkodni! :D
 

DeletedUser

Vendég
Szép jó reggelt fiatalok!


Bármilyen furcsa is számodra kedves Belerofron, de igen is Tamás szokott gondolkodni! :D

szep reggelt Nimue.
pedig azt hittem, hogy erzelmileg annyira kikesziti a gondolkozas, hogy inkabb nem is muveli ezta muveszetet :)

Amugy madonna, amikor visszajosz, lesz ertelme es celja a harcodnak, vagyis megjobban tudatosulnak benned ezek :)
 

DeletedUser

Vendég
Annyira már ismerem , hogy tudjam szokott-e gondolkodni, ráadásul félig meddig kolegafélék vagyunk Tamással. :D
Igaz Tamás? ;)
 

DeletedUser14649

Vendég
Gondolom most jön az hogy:Már nyertünk volna amikor Maala ártatlanul kitiltatott és elintézte hogy vissza se engedjenek!!!:p

Tudod itt sok az inaktív,harcolni nem szerető emberke,ezért most azt intézzük hogy a faluidat írjak át a legkisebb inaktív tagunkra,Maala is csak tévedésből küldte el azt a sok e-mailt,mire észrevette már nem tudta visszahívni,de aztán elintéztük és így minden sereg üres falura csapódót,eddig nektek nem tűnt fel hogy hogy hozunk napi átlag 100-falut,hát elárulom,elvan intézve,mi nem is kell 4-5 nemest küldjünk,csak egyet és miénk a falu,söt ha lusták vagyunk azt az egy nemest is elküldeni,akkor elég ha csak lakatolunk és másnapra miénk a falu.;):p

Ne legyél már butácska...
Ne próbáld meg újra azt a szerepkört ránkragasztani /rám ragasztani hogy csak panaszkodunk meg vinnyogunk,siránkozunk.
Kizártak ami nagyon fáj ... Neked is rosszul esne.
Ti meg viszitek a falvaimat. Na és?? Nem voltak kétségeim egyetlen percig sem hogy foglalni fogtok.
 

DeletedUser14649

Vendég
Hát, ha az ellen egyik több frontján lévő embere ekkorát hibázott, én csak kihasználnám ezt az ölembe pottyant lehetőséget, ha okos lennék... :) És elvenném a kedvét a játéktól egy életre. Bocs, Inno.

Nem is tudod milyen közel állsz hozzá.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ne vegyél mindent ugy a szivedre.:p

Szerintem már ismered ugy a WEST-játékosait hogy tud,ha rajtunk mulna a többség visszaengedne és ugy szedne szét a játékban,de visszont az is hülyeség lenne a számunkról ha nem használnánk ki a lehetöséget,te is kihasználnád.:D

Sajnálom hogy igy történt,mint játékos kivánom hogy visszaengedjenek ,mint ellenfél....:rolleyes::p

Gondolj arra amikor itt voltál és Harlekin,maala,zakocst vagy Wilson,ezzek közül az egyiket kitiltották volna,lehet örömünnep lett volna az EAST-nél és ott a töbség biztos nem akarta volna hogy visszaengedjék,lehet most azt irod te igen,de a szived mélyén tudod hogy te is örültél volna,ami nem is baj hisz játszani járunk ide és aki játszik az nyerni is akar.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát, ha az ellen egyik több frontján lévő embere ekkorát hibázott, én csak kihasználnám ezt az ölembe pottyant lehetőséget, ha okos lennék... :) És elvenném a kedvét a játéktól egy életre. Bocs, Inno.


No én nem tartozom a legjobbak közé, de azért nem tudtátok el venni a kedvemet! Civil életben is kitartó vagyok! Azt nem mondom, hogy a kardok száma csak megerősít, mert ez így nem igaz. Magyarán szólva tojok rá! :D Mikor hetekig napi több száz támadás jött, az sem érdekelt! :) Harlinek viszont igaza van, a lenullázott falvak a legrosszabbak! Nyomás alatt előbb adod fel azokat, mint a kiépítetteket!
 

DeletedUser

Vendég
Igen Nimue így van:) Belerofron te jobb ha magaddal és a klánoddal törődsz bár nem nevezném klánnak ezt a csapatot:))) Nyugodtan be lehetek rágva rám nem hat meg és ha mind nekem estek az sem érdekel mert az én klánom kiáll mellettem mert mi csapatként dolgozunk kapisi:))))) Soha de soha nem fogtok felérni hozzánk te nagy menő:)
 

DeletedUser1561

Vendég
No én nem tartozom a legjobbak közé, de azért nem tudtátok el venni a kedvemet! Civil életben is kitartó vagyok! Azt nem mondom, hogy a kardok száma csak megerősít, mert ez így nem igaz. Magyarán szólva tojok rá! :D Mikor hetekig napi több száz támadás jött, az sem érdekelt! :) Harlinek viszont igaza van, a lenullázott falvak a legrosszabbak! Nyomás alatt előbb adod fel azokat, mint a kiépítetteket!

Van, akinek a kedvét szeretnénk elvenni, mert nehéz tőle a elvenni a falvait... És van, akitől a falvait szeretnénk elvenni, mert az nem olyan nehéz... :) Egyszerűen imádnivaló, amikor valaki bukik 500 falut a fronton pár hét alatt, aztán visszaszerzi picivel hátrébb, hogy elbukhassa újra. :D

Köszönjük a kitartást. :)
 

DeletedUser

Vendég
Van, akinek a kedvét szeretnénk elvenni, mert nehéz tőle a elvenni a falvait... És van, akitől a falvait szeretnénk elvenni, mert az nem olyan nehéz... :) Egyszerűen imádnivaló, amikor valaki bukik 500 falut a fronton pár hét alatt, aztán visszaszerzi picivel hátrébb, hogy elbukhassa újra. :D

Köszönjük a kitartást. :)

A kitartás többre való, mint az állandó gép előtt ücsörgés! :) Én például, a szobafogság helyett rengeteget járok színházba, meccsekre, kávéházakba, kocsmákba, koncertekre, üdülni, és sorolhatnám még! Sok szegényes ember van, akinek csak a gép a szórakozás! Még a csoportos összejövetelek is a kh-ról szólnak nekik! :D Szerintem a függőségnek is meg vannak az egészséges határai! Ez egy olyan játék, és ezt belátom, hogy ha sikeres akarsz lenni, akkor az életed jelentős részét a gép előtt kell töltened! :) Én erre alkalmatlan vagyok, mert az élet minden szegmensét szeretem élvezni! Csak azt tudom mondani, hogy rövid az élet ahhoz, hogy egy bizonyos dolog domináljon benne! :)
Most nem akartam senkit sem megbántani. :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát, azért az sosem rossz, ha 1 dolog dominál az életben. P betűvel kezdődik az a bizonyos dolog... Elnézést a hölgyektől. :)

Viszont én nem gondolom, hogy a sikerhez egész nap gép előtt kell ülni... Hacsak nem egy új világ elejéről van szó, de az nem a mi esetünk. Egy adott időszakban kell X időt gép előtt lenned, de hogy ezt hogyan osztod el, csak rajtad múlik... Pl. lehet, hogy 1 hónapban vagy összesen 48 órát 4-5 napra elosztva, vagy folyamatosan napi 1-1,5 órát... Mindkét esetben lehetsz sikeres, csak meg kell találni a módját. :)

Azt sem hinném, hogy tőlünk bárki is beadná a gyerekét gyermekmegörzőbe, hogy itt seggelhessen a KH előtt, vagy épp kihagyná pár 100 bejövő miatt az első bekezdésben említett dolgot. :)
 
Fent