East vs West

DeletedUser

Vendég
Hát, azért az sosem rossz, ha 1 dolog dominál az életben. P betűvel kezdődik az a bizonyos dolog... Elnézést a hölgyektől. :)

Viszont én nem gondolom, hogy a sikerhez egész nap gép előtt kell ülni... Hacsak nem egy új világ elejéről van szó, de az nem a mi esetünk. Egy adott időszakban kell X időt gép előtt lenned, de hogy ezt hogyan osztod el, csak rajtad múlik... Pl. lehet, hogy 1 hónapban vagy összesen 48 órát 4-5 napra elosztva, vagy folyamatosan napi 1-1,5 órát... Mindkét esetben lehetsz sikeres, csak meg kell találni a módját. :)

Azt sem hinném, hogy tőlünk bárki is beadná a gyerekét gyermekmegörzőbe, hogy itt seggelhessen a KH előtt, vagy épp kihagyná pár 100 bejövő miatt az első bekezdésben említett dolgot. :)


A "P"-vel egyetértek! :D

Na most a főnököm cseszett le, hogy sokat dohányzom! Most akkor vissza ültem kh-zni! :D Szerintetek most jó neki? :D
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek veletek Fiuk, annyi helyreigazitással, hogy pasizás közben is lehet kh-ni. :D
én már csak tudom!
 

DeletedUser1561

Vendég
Esetleg valami infót kaphatunk arról, hogy hány e-mailt kaptál a KH miatt az elmúlt pár napban? :D
 

DeletedUser

Vendég
Szép jó reggelt Mindenkinek.

Végül is nem értem,miért mind ossztjuk és szorozuk a Madonna kizárását.

Vétkezet és bünit van,hiszen nem tartotta be a szabályokat.:)
Más kérdés tudva vagy tudatlanul véttet a szabály ellen.;)
Mivel a térképen az EAST ellen,nem látom értelmét a WEST tagokat bárki is miért hibáztatja,hogy támadják-foglalják vagy éppen porázuzák egy ellenséges tag falvait.:D
Hiszen erröl szól a KH.:p
Az meg hát éppen nem a WEST klán gondja,hogy egy ellenfél játékosát kizárják,hiszen az adot játékos éppen a WEST klán ellen sértette meg a szabályokat,igy meg ha a szabályok megszegéséve "még ha azt állitja is" hogy tudtán kivül tette,de a WEST klán ellen használta fel a 2 fiok azonos célokra való támadását,amin nem tudom az EAST klán tagjai ennyire simán tulépnének,mint a WEST klán harcosai.::D

Öszinte véleményem,egy szavát sem hiszem el a Lady Madonna ártatlanságának,hiszen ugyanazokat a falukat támadta mindkét fiokbol és ilyen sorendben:

SAJÁT FIOK-HELYETESITTET FIOK-SAJÁT FIOK

Szerencsés is Madonna,mert én nem vagyok az a tipus,aki feljelenget és a suportol vár védelmet,megvédtem a falvaimat még igy is és nem siránkoztam se itt sem máshol,tettem a dolgomat becsületesen és harcoltam a WEST klán érdekeiért büszkén,ahogyan azt kell egy TOP klán tagjaként tenni.:)
 

DeletedUser

Vendég
Igen Nimue így van:) Belerofron te jobb ha magaddal és a klánoddal törődsz bár nem nevezném klánnak ezt a csapatot:))) Nyugodtan be lehetek rágva rám nem hat meg és ha mind nekem estek az sem érdekel mert az én klánom kiáll mellettem mert mi csapatként dolgozunk kapisi:))))) Soha de soha nem fogtok felérni hozzánk te nagy menő:)

nem a klan van be ragva rad. En sem vagyog beragva, csak nem veszlek ember szamba.
 

DeletedUser1561

Vendég
Ha nem vennéd emberszámba, nem írogatnál neki sületlenségeket. :) Szerintem menjetek szobára.
 

DeletedUser

Vendég
a jatekbeli neved az a sajat neved? ha igen buszke vagy ra? miert? ha te buszke vagy en buszke lehetek ra? hogyan tudnam kinyilvanitani hogy buszke vagyok ra? felvehetem a jatekban en is ezt nevet? nem tudomm, mert mar foglalt? valami hasonlot, pl Szesz Tamas? ez csak egy gondolat futtatas, de vicces :)

Maala titokban en vagyok dr Dolittle :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Ő meg vigye a kesztyűt, aztán egy kis apa-fia kapcsolaterősítés baseballozás közben? :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem mered vállalni magad és ez mindent elárul ennyit érsz itt és az életben is:))))))))))) Tökimöki:)))))
 

DeletedUser

Vendég
lehet, de remelem nem kezdtel el sirni, vagy osszezavarodni vagy igen. Elore kijelentem ugy se fogadnank be :)
 

DeletedUser

Vendég
Miből gondolod, hogy Tamás hőn áhitott vágya, hogy befogadjátok? :eek:

Ahogy ismerem eszébe nem jutna ilyen gondolat.....
 

DeletedUser

Vendég
Látom nagyon megsütött a nap:))) soha nem mennék hozzátok soha! Csak neked: SOHA!
 

DeletedUser

Vendég
lehet, de remelem nem kezdtel el sirni, vagy osszezavarodni vagy igen. Elore kijelentem ugy se fogadnank be :)


Nyugi nem is találsz egyolyan tagot sem,aki hozátok szeretne átmeni de rengeteg tag van,aki visszont ide szeretne átjöni tölletek,de hát amatörök nem játszhatnak a WEST klánban.:D
 

DeletedUser

Vendég
Na még egy "Kevés e-mail" és szerintem lasan a Lady Madonna van Magyorországon az éllen a napi e-mailekben,amiket kapnak ma Magyarországon 1 személy.:D
 
Fent