East vs West

DeletedUser14649

Vendég
Igyekszem tisztességesen játszani.
4 év alatt ez volt az első amikor elvileg vétettem a szabályok ellen. Jobban szeretem ezt a játékot annál hogy veszéjeztessem a fiókom.
 

DeletedUser14649

Vendég
Régebben már utaltam itt ,ezen a fórumon a helyettesítő csapdáról. Bekerülhet a KH-s szakszavak közé.
 

DeletedUser

Vendég
Tapasztaltam már én is furcsa és nem korrekt dolgokat, de ennek ellenére azt mondom nem lehet rögtön általánositani.
Engem is zártak már ki, azóta jobban odafigyelek.
 

DeletedUser

Vendég
Meg kellet már az elsö pillanatban ahogyan kizártak,kapnod amiért kizártak és a büntetés mértékét is.
 

DeletedUser

Vendég
Dehogy nem! csak éltem a fellebbezési jogommal.
Várom a Drákói döntést:(


V1-en meg az egyik legjobb harcosunkat nyomták ki illegális seregmozgatásért,ott is fellebezet,még mi is írtunk,esélyt sem adtak.:mad:
Ha meg csak pár napocskát kaptál,nyugi adig nem lesz nagy gáz,én olyan 4-7-ig inditom a támadásaimat,adig ha visszajösz,még be is tudod védeni.:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Másnak nem szabad írni... Meg felesleges is. Csak a két fiók dolga. :)

Bevallom, elmaradtak a 6-kor ígért támadások, a vízipipa és a foci elcsábított. De most bepótolom. :p És a többieknek is megy szeretetcsomag. :p
 

DeletedUser14649

Vendég
Másnak nem szabad írni... Meg felesleges is. Csak a két fiók dolga. :)

Bevallom, elmaradtak a 6-kor ígért támadások, a vízipipa és a foci elcsábított. De most bepótolom. :p És a többieknek is megy szeretetcsomag. :p

Keress más elfglaltságot! :D
Nincs valami dolgod? Tanulni pl...:D
 

DeletedUser

Vendég
anno engem is véglegesre zártak ki, de aztán modosították azt hiszem 10 napra!
 

DeletedUser

Vendég
Pedig tanulni jó! :) Én is 40 felett éretségiztem le! :) Addig csak a szakmunkás biziket gyüjtögettem!
 

DeletedUser1561

Vendég
200 falvadban már biztos nem lesz mivel védekezned, mire visszajössz. :)

Tanulni vizsgaidőszakban kell, az meg csak májusban lesz. :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudom hogy szuper dolog tanulni, nekem pedig most megadatott az a kivételes szerencse, hogy azt tanulhatok, amit szeretnék.
Fellázadt a kisérleti alanyom. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Vizsga időszakban általában másnapossan mentem! :D tanultam a kocsmákban! :D
 
Fent