East vs West

DeletedUser

Vendég
Ezek szerint pasiból vagy... :D

Mi nők másként oldjuk a feszültséget.
 

DeletedUser1561

Vendég
Én fordítva csináltam... Napi 2x4 óra alvás, éjszaka tanultam, nappal már kevésbé... De meglett így is mind a 17 vizsgám, szóval Hawaii. :) Jó kis hónap volt a január.
 

DeletedUser

Vendég
én akkor tanulok amikor az időm engedi, a gyakorlati rész már nehezebben kivitelezhető, :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem, egy bizonyos idő után mindenki rájön, hogy neki mi az ideális tanulási módszer! Én 15 osztály társamnak írtam meg a töri és magyar írásbelit! :D A kezem lepusztúlt, mire végeztem! Na azért magyarból, nem mind a 4 oldalt nyomtam le, csak a vázlatot egyénre szabottan! :D
 

DeletedUser

Vendég
Akkor fogalmad sincs milyen a Pedagógiai Főiskola. Rengeteg tételt dolgoztam ki a tesómnak. Mondjuk a pszichologia tételek kidolgozását élveztem.
Abban viszont igazad van, mindenkinek meg kell találnia lehető legjobb módszereket.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor fogalmad sincs milyen a Pedagógiai Főiskola. Rengeteg tételt dolgoztam ki a tesómnak. Mondjuk a pszichologia tételek kidolgozását élveztem.
Abban viszont igazad van, mindenkinek meg kell találnia lehető legjobb módszereket.


Az már fősuli! Ott van mit magolni! :)
 

DeletedUser

Vendég
Magolni nem jó. tanulni kell.
Ha nem érted az anyagot magolhatod, nem marad meg semmi, csak összezavarodsz
 

DeletedUser1561

Vendég
Fúj, magolás, sosem tudtam. Max azokat a dolgokat, amik érdekeltek. :)

100 újabb e-mail elküldve, mára asszem ennyi lesz. :)
 

DeletedUser10677

Vendég
Sziasztok!
Érdekes amúgy a support...annak idején a Bulcsuból zártak ki rengeteg tagot...fura volt....sokan abbahagyták. És most ismét ezt látom. Bár nem tudom, azok akik törlik magzkat, meg abbahagyják minek játszottak eddig? Nem arról szól ez a játék, hogy védekezz meg támadj....nem nyerhet mindenki. Én azért váltottam klánt,mert játszani akartam még. Lehet rosszul döntöttem, de nem bántam meg, mert ha nem váltok akkor 20 faluval folytatni nem biztos, hogy lett volna kedvem. Így meg van kedvem még :D

Madonna...azért te ne add fel..
 

DeletedUser14649

Vendég
Sziasztok!
Érdekes amúgy a support...annak idején a Bulcsuból zártak ki rengeteg tagot...fura volt....sokan abbahagyták. És most ismét ezt látom. Bár nem tudom, azok akik törlik magzkat, meg abbahagyják minek játszottak eddig? Nem arról szól ez a játék, hogy védekezz meg támadj....nem nyerhet mindenki. Én azért váltottam klánt,mert játszani akartam még. Lehet rosszul döntöttem, de nem bántam meg, mert ha nem váltok akkor 20 faluval folytatni nem biztos, hogy lett volna kedvem. Így meg van kedvem még :D

Madonna...azért te ne add fel..

Küldjél védőket Kincsem! :))
 

DeletedUser

Vendég
Te kis maximalista! :)

Nyugi még reggelig kapsz tölem is párszáz e-mailt.
Nehogy már hadjunk unatkozni,legalább lásad a WEST törödik a falvaidal.:D

Végül is Te is nyomtál Nekem a 2 fiokbol,lazán számolva 300-at,nem igy akartam visszaadni,hogy nem vagy a játékban,de hát a sors kegyetlen még a játékban is.:)
 

DeletedUser

Vendég
Hát szaporán jöjenek,hiszen az EAST ellen akarunk LET pontokat gyüjteni,nem a barbik ellen.
 

DeletedUser14649

Vendég
Nyugi még reggelig kapsz tölem is párszáz e-mailt.
Nehogy már hadjunk unatkozni,legalább lásad a WEST törödik a falvaidal.:D

Végül is Te is nyomtál Nekem a 2 fiokbol,lazán számolva 300-at,nem igy akartam visszaadni,hogy nem vagy a játékban,de hát a sors kegyetlen még a játékban is.:)

Bosszuld meg! Bosszuld meg!!:))
 
Fent