Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Hát ja,mert eddig az ANGOL nyelven irtam. Tehát karakterek nélkül. Ugy sokan nem értetek néhány szót. Most rátértem a magyarra,igy értik,de nem valami jó a megfogalmazás vagy,hogy is irjam?.. szóval majdnem sehogy se jó xDD
 

DeletedUser14442

Vendég
Lord :) válaszoltam volna a leveledre :DDD De ba@@ te is blokkoltál anno? :)
 

DeletedUser14442

Vendég
WW most felrakod a kedvemért a Gla - INSO háborús statot? Mert mikor 8 faluval vezetettetek feltetted mert nektek volt pozitív, akkor most is illene. Azért elég hamar fordult a kocka, nem?
Nem kötekedésképpen írtam...de ez így fair..
 

DeletedUser

Vendég
Dorika a két klán egymás elleni háborús statjára kíváncsi.

Bevallom engem is módfelett érdekelne. Főképp magam is azt szeretném, hogy WW illessze be.

Talán megteszi. Ha nem az sem baj, mi nem villogunk vele :)

peace...
 

DeletedUser14867

Vendég
A statrol nem tok semmit.De TDK-s voltam ha emlékszel rám...:confused:
 

DeletedUser14873

Vendég
A gladiátorok nem éppen nagy taktikaszeretők hanem az van a fejükben: foglal, foglal, foglal azt kiderül hogy fölösleges mert be van védve falu.:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Valami rémlik :)

A TDK-sok árulók lettek. Hátba szúrták szövetségeseiket egykori klántársaikat. Jellemüket ez jól tükrözi.

Közben a Gladiátorok már embereket raknak ki ne romoljon tovább a Stat. Ez mindent elmond... :)

Na jó ezer a dolog. Este benézek hátha WW berakja a friss statisztikát :)
 

DeletedUser14867

Vendég
Ja én most klán nélkül vok.:(De a SD-be nem mek ped. spikebull is átment,ráadásul tőletek.
 

DeletedUser14504

Vendég
WW most felrakod a kedvemért a Gla - INSO háborús statot? Mert mikor 8 faluval vezetettetek feltetted mert nektek volt pozitív, akkor most is illene. Azért elég hamar fordult a kocka, nem?
Nem kötekedésképpen írtam...de ez így fair..

AZért várjunk még ezzel, nagyon korai stádiumban van még minden statunk...
 
Fent