Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Valami rémlik :)

A TDK-sok árulók lettek. Hátba szúrták szövetségeseiket egykori klántársaikat. Jellemüket ez jól tükrözi.

Közben a Gladiátorok már embereket raknak ki ne romoljon tovább a Stat. Ez mindent elmond... :)

Na jó ezer a dolog. Este benézek hátha WW berakja a friss statisztikát :)
Szalinszki-ékat ne bántsd semmi okod rá "nagy" Vezér!!! Ők jól döntöttek, hogy oda álltak ahova kell. Sajnos anno ezt Blackdevils-ék elszúrták... Ugyan mutasd már meg, hogy Blackdevils-ék mi segítséget kaptak tőletek (TOP1klántól) amikor Hozzátok csatlakoztak???? Elmondjam? SEMMIT!!!! Ugyanúgy, mint a Póruljárt RENEWAL tagok most.....Semmi segítséget nem kapnak, csak golyófogók, hogy ne kerüljünk hozzátok közelebb....(Erőől nekem Kokó vs Hammed jut az eszembe) Kokó szerint annó Hammed kerülte őt, Hammed meg azt sem tudta ki az a kokó:D:D:D:D Azért javult a statunk:):):) és FOG IS!!!! egyre jobban:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: NWDC
Side 2:
Tribes: INSO

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 10,455
Oldal 2: 29,113
Különbség: 18,658

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 244
Oldal 2: 40
Különbség: 204

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 85,558,534
Oldal 2: 250,966,080
Különbség: 165,407,546

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,504,692
Oldal 2: 366,913
Különbség: 2,137,779

chart

nem gizdulni akarok, meg nem a statra hőzöngeni (hisz Ti is látjátok:p)) csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy VOLTUNK, VAGYUNK, LESZÜNK.... 1 cél vezérel minket, de napról napra meg tudunk újulni, hiába írtad azt (JANCSIKA/JANÓKA) GÚNYNÉVRE (Itt is látszik uninteligenciád) szóval hiába írtad Zolinak, hogy Mi minden kártyánkat kijátszottuk.... HÁT NEM:):p:p
 

DeletedUser

Vendég
Ezt meg Fricifon-nak küldeném, hogy értelmezze a klánprofilunkat MOST, ha eddig nem olvasta volna:D
A paktumok kötésénél mindenki vegye figyelembe, hogy az ellenségünk ellensége nem feltétlenül a barátunk! Ugyanakkor a barátunk barátja sem feltétlenül a barátunk. Ha úgy hozza érdekünk, az ördöggel is cimborálunk, ha az jó ajánlatot tesz!!!
és ezek után ítéljen:p
 

DeletedUser1561

Vendég
Magyarul szalonnával le lehet zsírozni veletek bármit. :)
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom hogyan szoktak magyarul szalonnázni, pedig Magyar vagyok:p de azt sem tudom, hogy PL hogyan szoktak németül szalonnázni:D szóval kijelentésed számomra ERROR FATAL 404:p:D
 

DeletedUser

Vendég
Stormy! Jól odaszóltál! Sztem mindenki törölte magát ijedtében. :p
 

DeletedUser

Vendég
1. Ez ki állítja meg a Gladiátorokat topik... Mit keres itt az INSO statja egy 3. klán ellen?

2. http://hu.twstats.com/hu12/index.php?page=player&id=1208546

Had gratuláljak KH-s karrieredhez. Csak nem ismét nimrod1? Nem volt elég a fél tucat véglegesen bannolt nick? Újabbal be kellett regisztrálnod , hogy beszennyezd a topikot?

Majd ha a V8-as neveddel írsz akkor talán a véleményed érdekelni is fog valakit addig nem igen... valószínűleg azután sem...

Jancsekz! Látod mondtam, hogy nem bírja ki valaki tőletek, hogy ne szájkaratézzon 1 hétig legalább.... Valószínűleg ezen személyek valóban itt élik ki magukat mert annyira el vannak nyomva embertársaik között. Sajnálatos és egyben szomorú is.

Szép 7végét :)
 

DeletedUser

Vendég
1. Ez ki állítja meg a Gladiátorokat topik... Mit keres itt az INSO statja egy 3. klán ellen?

2. http://hu.twstats.com/hu12/index.php?page=player&id=1208546

Had gratuláljak KH-s karrieredhez. Csak nem ismét nimrod1? Nem volt elég a fél tucat véglegesen bannolt nick? Újabbal be kellett regisztrálnod , hogy beszennyezd a topikot?

Majd ha a V8-as neveddel írsz akkor talán a véleményed érdekelni is fog valakit addig nem igen... valószínűleg azután sem...

Jancsekz! Látod mondtam, hogy nem bírja ki valaki tőletek, hogy ne szájkaratézzon 1 hétig legalább.... Valószínűleg ezen személyek valóban itt élik ki magukat mert annyira el vannak nyomva embertársaik között. Sajnálatos és egyben szomorú is.

Szép 7végét :)

most megszegem az alapetikett szabályait és kérdésre kérdéssel fogok válaszolni. mi vagy te? rendőr, hogy kérdezősködsz?:D
még ha Nimrod is lennék ahhoz sem lenne semmi közöd:D sajnos Őt unkorrekt módon a pereputty - barát - cimbi - csókos stb stb spanok örökre bannolták bár ugyanazért amiért őt Tőletek is bannolhattak volna pár embert ugyanígy..... mindegy ez privát vélemény.... hangosan gondolkodtam, hagyja mindenki figyelmen kívűl:p
 

DeletedUser

Vendég
Ez azért nem egészen így van.
Nyílt szavakkal elküldeni a másikat melegebb éghajlatra az nem ugyan az mint, ha virágnyelve tennéd.
Próbálj meg elfogulatlanul nyilatkozni.
Ha sikerül....


Fogadni mernék rá, hogy tényleg Nimrod vagy.
Szembetűnőek a hasonlóságok.
 

DeletedUser

Vendég
most megszegem az alapetikett szabályait és kérdésre kérdéssel fogok válaszolni. mi vagy te? rendőr, hogy kérdezősködsz?:D
még ha Nimrod is lennék ahhoz sem lenne semmi közöd:D sajnos Őt unkorrekt módon a pereputty - barát - cimbi - csókos stb stb spanok örökre bannolták bár ugyanazért amiért őt Tőletek is bannolhattak volna pár embert ugyanígy..... mindegy ez privát vélemény.... hangosan gondolkodtam, hagyja mindenki figyelmen kívűl:p
ne a v8as nevem érdekeljen Téged, hanem a tények, AMIT ÍRTAM:p Krisznek meg üzenem, hogy ne legyen morbid cinikus, mert pont most arról beszéltem az ÉLETBELI cimbimmel (JANCSEK ZOLTÁN-Nem Janóka, nem Jancsika, Hanem ZOLI) hogy KRISZ a legkommunikakatívabb, legnormálisabb INSO tag.... ne rontsa el ezt a presztízsét. én is Tisztelem, mert .....
Még lesz egy kommentem a topichoz, csak:D ki kell keresnem hozzá egy két dolgot:)
 

DeletedUser

Vendég
..na pont ezért tartotok ott ahol most! Én erre nem lennék büszke, inkább elbujnék!
Ha olvastad volna a fórumot figyelmesen akkor láthattad volna az egyik hozzászólást FRIDERICH (Dani) részéről
Friderich
Junior Member

Csatlakozott: 11-10-06

Régi #893 2011-10-17, 19:37 Ugrás a tetejére
Mint látom a dolgok összemosása még mindig nagyon jó megy az inso-nak

Először jó lenne, ha nem sorolnátok be minket valamilyen IEM vagy mi a francba. Mi a Rebels vagyunk. Vannak szövetségeseink stb, de jó lenne ha felfognátok a KAL RH stb, az szövetséges, nem pedig kláncsalád...

Azt is hozzá kell tennem, hogy az inso "kemény magja" kb 4-5 kontinensre van tőlünk. Éppen ezért akkor kellene ugatni, meg az észt osztani ha nemessel 20 órán belül vagytok.

Az renewalt ronggyá vertük... és ha nem vettétek volna be még jobb lett volna az ellenük levő statunk. Más részről arról is lehetne beszélni, hogy mikor mi regeltünk ide, az inso 50-60 milla pont körül járt kb fél év előnnyel...

Magyarázni faluk feladásáról meg marha könnyű, mikor jó pár faluban 60-100 ezer környékén vannak a védő számok (amit persze halomra ölünk )... és szerintem egy falut nem így szoktak feladni... főleg ha az ilyen "feladott falukba" 100óráról is jön védő...

Azt is hozzátenném hogy ne a durván 1 éves statot nézzük meg, hanem az utolsó 1-2 hónapit... na ott kiderülne egyértelműen a elferdítések...

Persze csinálhatnánk mi is ilyet, hogy bevágjuk statba az összes volt/jelen ellenségünket és update néven folyassuk a nyálunkat mint a tisztelt ellenfelünk...

Vagy nem?
Utoljára módosítva: Friderich által : 2011-10-17 19:41

a sorok közt olvasni kell tudni. ez a szövegértelmezés:) azért remélem nincs harag:)
 

DeletedUser

Vendég
ne a v8as nevem érdekeljen Téged, hanem a tények, AMIT ÍRTAM:p Krisznek meg üzenem, hogy ne legyen morbid cinikus, mert pont most arról beszéltem az ÉLETBELI cimbimmel (JANCSEK ZOLTÁN-Nem Janóka, nem Jancsika, Hanem ZOLI) hogy KRISZ a legkommunikakatívabb, legnormálisabb INSO tag.... ne rontsa el ezt a presztízsét. én is Tisztelem, mert .....
Még lesz egy kommentem a topichoz, csak:D ki kell keresnem hozzá egy két dolgot:)

Nyugodtan keresgesd csak, nem fogsz tudni olyat írni amivel lesüllyedek sem én sem a többi INSO-s a te szintedre. És így mi már is csak nyertesen jöhetünk ki a dolgokból.

És egy javaslat, vállald a szavaid akárki vagy is. Különben nem fognak tisztelni soha semmilyen körülmények között senki. :)

Mi a foglalkozásod? Besúgó? :) Az illene hozzád :)

Peace :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez azért nem egészen így van.
Nyílt szavakkal elküldeni a másikat melegebb éghajlatra az nem ugyan az mint, ha virágnyelve tennéd.
Próbálj meg elfogulatlanul nyilatkozni.
Ha sikerül....


Fogadni mernék rá, hogy tényleg Nimrod vagy.
Szembetűnőek a hasonlóságok.
Én nem küldtem el senkit melegebb éghajlatra... ezek TÉNYEK, hogy az anno átvett első 10 TDK klántag az INSOTÓL semmilyen nemű segítséget nem kapott... Ezek tények. Ha kell megkérem Blackdevilst, személyesen írja ide a véleményét. Bár ő már magasról tesz v8-ra. Röhög az egészen, hisz v13-on egy sikeres klánt vezet... megértem valahol...
 

DeletedUser

Vendég
ne a v8as nevem érdekeljen Téged, hanem a tények, AMIT ÍRTAM:p Krisznek meg üzenem, hogy ne legyen morbid cinikus, mert pont most arról beszéltem az ÉLETBELI cimbimmel (JANCSEK ZOLTÁN-Nem Janóka, nem Jancsika, Hanem ZOLI) hogy KRISZ a legkommunikakatívabb, legnormálisabb INSO tag.... ne rontsa el ezt a presztízsét. én is Tisztelem, mert .....
Még lesz egy kommentem a topichoz, csak:D ki kell keresnem hozzá egy két dolgot:)

Jancsekz helyében lehet, hogy letolnálak.
Más nevét kiírn? Ezzel nem magadat sodrod veszélybe, hanem azt akinek a nevét említed!
Kicsit gondolkodhatnál mielőtt írsz valamit.
 
Fent