Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser14442

Vendég
Nem annak készülök. Én most is az vagyok ;) Meg persze egy földre szállt angyal :) Vagyis ennek a kettőnek a kombinációja :) Nehéz is az életem ilyen tökéletesként :) :) :) Mindig jónak lenni már néha fárasztó :)
 

DeletedUser14442

Vendég
S mikor már nagyon nem bírok jó lenni, mindig idejövök és kibújik belőlem a kisördög :))) És iszonyatosan jókat kötekedek :p
 

DeletedUser14867

Vendég
Hello!

Én is egy TDK tag voltam de hát tudjátok...Na mindegy kiváncsian várom mi lesz a közelemben.
 

DeletedUser14475

Vendég
Ne röhögj, úgy értette, hogy Theonak roppant fárasztó:)
 

DeletedUser14442

Vendég
:)

És még ha azt is tudnátok, hogy jóságom mellé mekkora szépség párosul :)
 

DeletedUser14442

Vendég
na....búcsúzom a külső fórumról...mert hiába.....ide is muszáj volt jancsekznek beszólnia...pedig itt azt gondolom jól szórakoztunk. Eddig....

Na mindegy...neked külön grat jancsekz, hogy elbűvölő stílusoddal sikerült ezt a jó hangulatú hülyéskedést elrontani, bepiszkítani.

üdv
dorika
 

DeletedUser

Vendég
pedig ezt a hozzászólást poénnak szántam :)
és az is volt. :)
te már annyira utálsz, hogy nem is veszed észre a viccet :)
bár okod nincs rá :)
 

DeletedUser14442

Vendég
Lord...veled kiváltképp szeretek kötekedni :) Mert tudom, hogy nagyon utálsz..bár azt nem tudom miért :) Na nem baj...majd feloldom a tiltásod és pm kötekedek tovább :)
 

DeletedUser

Vendég
Lord...veled kiváltképp szeretek kötekedni :) Mert tudom, hogy nagyon utálsz..bár azt nem tudom miért :) Na nem baj...majd feloldom a tiltásod és pm kötekedek tovább :)

Egyébként már nem utállak, mert mostanában normális keretek között történik!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
na....búcsúzom a külső fórumról...mert hiába.....ide is muszáj volt jancsekznek beszólnia...pedig itt azt gondolom jól szórakoztunk. Eddig....

Na mindegy...neked külön grat jancsekz, hogy elbűvölő stílusoddal sikerült ezt a jó hangulatú hülyéskedést elrontani, bepiszkítani.

üdv
dorika

Értelmezni kell egy szöveget!
Nem kell egyből búcsúzni :) Persze csak ha már nem birsz valaki ellen "kötekedni" :)
Mert összintén szólva én szeretek kötekedni (meglátszik a profil videotokon,a 3.nál xD) Meg ha veled kötekednek,akkor hamar elhúzól , és búcsúzól?:)
Gyakorolj a kitartáson!

Üdv. :)
 

DeletedUser14442

Vendég
Barnnny ..bocs ha rosszul írom a neved....de te éppen ki vagy?? Kioktatsz, hogy értelmezzek???? Nincs jobb dolgod? Unatkozol? Küldhetek pár nuke -ot...de inkább nem...csak egyszerűen....HAGYJ BÉKÉN. Köszi :)
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Barnnny ..bocs ha rosszul írom a neved....de te éppen ki vagy?? Kioktatsz, hogy értelmezzek???? Nincs jobb dolgod? Unatkozol? Küldhetek pár nuke -ot...de inkább nem...csak egyszerűen....HAGYJ BÉKÉN. Köszi :)

Kedves Theodorika,kitalálták a SCROLT a mouse-n :)
Neked van-e?
Ha használod,és lennebb visszed,akkor megkaphatod a hozzászolásom :)
Copy-Past-el el is tudod helyesen rendezni :)

Csak segíteni akkarok:)

Ja pár nuke?:)
Hát,hogy mondjam,ha van fölösleges katonád :)
Inkább fejlesz,majd ugy is szembe kerülünk :)
Akkor lesz majd scrol használat :)
Mind,viheted le,mig a támadásokat "megszámoljuk" :)

Mondtad,szeretsz kötekedni :)
Hát én is nagyon :)
Gyere má,mondj vissza valamit :)
Anyira szeretem az ilyent,hogy "ki a keményebbik" :)
 

DeletedUser14867

Vendég
[BLINK]:confused:[/BLINK] átváltás:.:G:.-ről szócsatára ebből mi fog kisülni?:confused:
 
Fent