Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Kedves Lord Black :)

örülök, hogy végre normális hangnemben is kommunikálsz :)

De hogy mennyire indult be nálunk az a bizonyos be...ás, amiről beszéltél azt hamarosan érezni fogjátok :). Ami megnyilvánul majd a statisztika megváltozásában is :)

További jó játékot :)

Üdv
Dori

Csak nem támadni akartok? Jó tudom számotokra én jelentéktelen vagyok, de már nem sokáig! Jó készülődéstés sok sikert!.....................mármint a Gladiátoroknak! :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=XcMwW6aGS8k&feature=related
 

DeletedUser14442

Vendég
Igen Lord :)

Jó felkészülést a gladiátoroknak :) Szükségetek lesz rá :) De ettől szép ez a játék :) Kapunk...aztán adunk :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Ahoy.

Mi ez az új klán?:eek:
Nem baj,nekem mindegy milyen név alatt futó klántól foglalok.:)

UI:Lássuk a medvét,remélem jó harcoknak nézünk elébe.Habár lényegében semmi sem változott.:)
 

DeletedUser

Vendég
Én már készülök az invázióra pár napja. És persze nem szeretek magasról leesni :)
 

DeletedUser14442

Vendég
Titike..:) Állunk elébe :) Remélem a viszonzás majd azért nem fog rosszul esni nektek :p
 

DeletedUser

Vendég
Invázió.... Ez tetszik.... :)

Nálatok is lesz Omaha, Sword, stb frontszakasz? :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Itt leszünk a világ végéig. Amikor aztán eljön a nap, közvetítjük az ellenségnek!

...:D azaz nektek! :D
 

DeletedUser14518

Vendég
Itt leszünk a világ végéig. Amikor aztán eljön a nap, közvetítjük az ellenségnek!

...:D azaz nektek! :D

:)

Izgalmas és tartalmas harcok elé nézzünk. Hogy ki fog győzni, és ki lesz az ügyesebb, azt ma még nem tudjuk, igaz bizakodunk:)

Véleményem szerint most egyenlőbb erők csapnak össze, és a közel jövőben sok mindenre választ fogunk kapni.

Mindenkinek izgalmas, élményekben gazdag harcokat kívánok!
 

DeletedUser14442

Vendég
Titi védekezésre? Ha azt írod, hogy papnak készülsz azt jobban elhiszem :p
 
Fent