Játék felpörgetése

DeletedUser

Vendég
Ezáltal felmerül bennem egy érdekes kérdés, hogy férhetnek hozzá más klán tagja egy (akár hivatalosan is) átadott Skulls hű acc.-hoz???


ez a mondat nem érdekes számodra? mert nekem eléggé


Ammeg 3klán jelent meg..Angels-BFK-Revo

Revo-ból nem Földi öröm-Giga képviselte a klánt...a klánt andrewlord aki Revo vezérkari tag,tehát Pazma állítása helytelen volt.

Nem Giga kérte,hogy minden komment legyen itt...Andrew volt az;) itt is van +lehet nézni,mert az nem került törlés alá
De ha kell Revo vezér is írhat-Angels vezér is..csak kérned kell,mert az ügyben 1et értünk,hogy minden szabálytalankodót + kell büntetni és ez a mi...játékosok érdeke és nema supporté,mert ha mi tudunk szabályosan játszani,akkor elvárjuk,hogy mások is így tegyék.





andrew lord
Junior Member

Csatlakozott: 11-10-25 #80 2011-10-25, 22:39 Ugrás a tetejére
Üdvözletem mindenkinek

Revo klán nevében kérem a kommenteket és a topicot ne töröljék,mert a v1 érdeke,hogy minden látható legyen és tisztázzák az eseményt.

Üdv: Revo klán vezérkari tagja
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tudod mit kért Giga?

Amég nem rendeződik az acc..addig senki ne foglaljon a fióktól,mert mind2 oldal érdeke,hogy tiszta legyen a végére ,bár a BFK oldaláról nem lehetnek okok....és nem hiéna módjára viselkedni,de Giga látta a Cotr foglal és ezért kérte azonnali támadását a fióknak,de neki nem támadási szándéka volt,mert a barátját nem árulja el ;)

Ezt kérte Giga és láthatod Sytex is írt,hogy ne hiénázzatok...Sipi kommentre adott válasza,bár ott Sipinek nem a nem támadhatóság nem tetszett...ő ott azért reklamált,mert úgy gondolja furcsaság van az ügy mögött,amiért napok alatt sem sikerült 1értelműen +állapítani ki vette kezébe az accot
 

DeletedUser

Vendég
Chaos fiókból 2011-10-14 03:58:15 dátumtól kezdve vitték a falukat a BFK-sok.
Nem volt kizárva, nem volt lakatolva nem volt semmi. Én megkérdeztem Chaost miért viszik tőle a falukat a BFK-sok. Azt mondta nem tudja mert BETÁMADTÁK!

És hogy pl én miért léptem át másik klánba ahhoz senkinek semmi köze! A végjáték szabályai írták elő hogy 135 fős klánok lehetnek. A Skullsba nem jött senki és 5 taggal nem lehet neki menni a BFKnak se és a Cotrnak se ill a mélyen tisztelt Revonak se. De persze lehet hogy akkor is mi keblére ölelt volna a BFK ha ott maradok? Na persze!
A Skulls középen volt a térképen a lehető legszarabb helyen és csak frontja volt. Aki azt nem érti meg az gondolkodjon vagy ne játsszon.
És végül : aki nem volt a Skulls tagja mikor a végjáték elkezdődött vagy mikor Chaos belépett, az hallgasson mert nem tud semmit, csak találgat!
És ahogy itt visszaolvasok csupa olyan írogat akinek semmi de semmi fogalma nincs a Skulls belős ügyeiről abból az időből.
Tudjátok néha jobb csendbe maradni!
Én is azt teszem, mert nem tudom mi folyik a Chaos fiókkal!
De mocskolni a volt Skulls-osokat nem engedem!
 

DeletedUser7967

Vendég
Sziasztok!

Rettentően érdekes számomra a sok szösszenetek alkotói szinte mind BFK klán tagjai, persze kivétel a mindenben okos és jártas Patrik-Szabina/LeOnA/Manóka stb. aki az Angels klán színeit képviseli és egy másik jeles résztvevő Giga(nagyonsok)/Földi Öröm/Rivendell REVO-s/ex BFK-s klán színeit képviselik.

Ezáltal felmerül bennem egy érdekes kérdés, hogy férhetnek hozzá más klán tagja egy (akár hivatalosan is) átadott Skulls hű acc.-hoz???

Valahogy a kémkedés céljából létrejött regekre asszociál az ember.

Mivel nem hinném, hogy egy Skulls-os vagy bármelyik vezetője önként és dalolva adna át más klánnak egy nem kis területüket átölelő acc.-kat.

Tehát nem a Support és az ármány CotR.-os kapcsolatokat kéne kutatni, hanem önmagába nézni a sok sértett reklamálónak!


Ui.: Boldog névnapot minden kedves Szabinának.:)

Elszőrös is köszönöm!

Másodszor, kedves pazma azt hiszem ezt már átbeszéltük, hogy a hangnemet kérlek moderáld amikor EMBEREKHEZ beszélsz, nem vagy felsőbbrendű, és nem állatokhoz beszélsz akihez úgy szólsz ahogy akarsz, mert ha TE kapnál ilyen "mindenben nagyon okos" jelzőt a hiszti minden formája ütne ki rajtad.

Amúgy Pazma, a hozzászólásoddal bizonyítottad, hogy aki nem tudja a hátteret fogalma sincs, hogy miről is van szó.

Remélem ezt nem komolyan kérdezted... :D

A jövőben nem vagyok hajlandó tárgyalni Veled, szóval fölösleges emlegetned a nevem és válaszolnod a hozzászólásra.
 

DeletedUser7967

Vendég
Chaos fiókból 2011-10-14 03:58:15 dátumtól kezdve vitték a falukat a BFK-sok.
Nem volt kizárva, nem volt lakatolva nem volt semmi. Én megkérdeztem Chaost miért viszik tőle a falukat a BFK-sok. Azt mondta nem tudja mert BETÁMADTÁK!

És hogy pl én miért léptem át másik klánba ahhoz senkinek semmi köze! A végjáték szabályai írták elő hogy 135 fős klánok lehetnek. A Skullsba nem jött senki és 5 taggal nem lehet neki menni a BFKnak se és a Cotrnak se ill a mélyen tisztelt Revonak se. De persze lehet hogy akkor is mi keblére ölelt volna a BFK ha ott maradok? Na persze!
A Skulls középen volt a térképen a lehető legszarabb helyen és csak frontja volt. Aki azt nem érti meg az gondolkodjon vagy ne játsszon.
És végül : aki nem volt a Skulls tagja mikor a végjáték elkezdődött vagy mikor Chaos belépett, az hallgasson mert nem tud semmit, csak találgat!
És ahogy itt visszaolvasok csupa olyan írogat akinek semmi de semmi fogalma nincs a Skulls belős ügyeiről abból az időből.
Tudjátok néha jobb csendbe maradni!
Én is azt teszem, mert nem tudom mi folyik a Chaos fiókkal!
De mocskolni a volt Skulls-osokat nem engedem!

Erre annyit tudok mondani, hogy mivel nem voltatok egy klánban nem tartozott nektek elszámolással.

Ahogy Neked sem ahhoz, hogy miért is "osztotta" a falvait...

De asszem mi ezt már átrágtuk priviben, szóval csöndben maradok :)
 

DeletedUser6418

Vendég
Bikk, szerinted 3 nap távolságból, hogy lehet egy rakáson lévő 20-30 falut foglalni LEV és LET növekedés nélkül?
A megfejtéseket küld el egy galambbal kérlek....

A BFK húzott egy váratlant, a Cotr klán ellen nem számított, kicsit bepánikolt, és ők is húztak egy váratlant...ennyi. Ki ki döntse el melyik volt szabályos, melyik nem. Az, hogy ki jelentette fel Chaost az egyértelmű, hiszen a feljelentés után még aznap milyen meglepő tömeges nemes áradat lepte el az accot...biztosan csak véletlen egybeesés.

Mivel mindannyian tudjuk, hogy Ipi Apacs vezeti még mindig a Cotr klánt, még ha névleg nincs is az accok között, így csak remélni tudom, hogy nem fog support háborúba átmenni ez az incidens, amikor Chaos falui elfogynak, és a sokadik hullám is eredmény nélkül fog zárulni...ahogy ez megtörtént már más szervereken is, sajnos...

Nem baj, lehet próbálkozni az én kizáratásommal is:) várom a jelentkezőket...csak a következményeket is viseljétek majd:)

A support meg ha kérhetnénk rohamtempóval zárja le végre ezt a történetet, és derítse ki az igazságot, ha megnyugtatóan akarja rendezni a dolgot. Mert, hogy nem az eredeti tulaj ül a CHAOS fiókban az biztos.

Előre is köszi
 

DeletedUser

Vendég
Bikk

Akkor miért történt ez G-val ha állítólag te nem engeded?

láttam a skulls fórumot..miért léptetek abba a klánba amit állítólag Ipi apacs tiltatott ki...ti írtátok fórumon...

Olyanok is igazat adtak annak akik most cotr tagok,hogy a Cotr-ból voltaka kitiltatók;)

Akkor ez neked mocskolás? nem kérem szépen ez nem mocskolás ez 1válasz reakció volt Pazma állítására,hogy nem G az akai helytelenül viselkedett és nem a BFK az aki generálja a dolgakat és nem ők viselkednek úgy ahogy nem kéne..

De az én válaszreakcióm legalább valós;) Ti írtátok és nem én
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ipi apacs +keresett tegnap,hogy mi történt mint aki semmiről semmit nem tud és mik kérdezte kitiltottak? mondom 5 napra és csodálkozott hogy nem véglegest kaptam...na ez mi?
Hogy lehet,hogy ripixék kérdezik G-től,hogy lehetsz te még a játékban és hogy lehet,hogy még nem tiltottak ki...na ez mi?

erre válaszólj Bikk

ipi apacs pedig jelen van..nagyon is..azt írja nekem tegnap nem tetszik az út amit választott a Cotr...kérdem én miért,hisz te adtad a kezükba ...te írtad nekem úgy döntöttél,hogy beveszitek a BN-t és Skulls-t..te írtad a játékban patkánynakkell lenni és hazudni kell pontosan úgy mint az életben,hogy előre juss és én erre csak anynit reagáltam,hogy akkor ne haragudj ,de a klánodat semmibe sem fogom nézni,mert mikor a vezető azt mondja csalni kell és mindent be kell vetni,akkor már nagy a probléma..ha kell igazolom ezt skype beszélgetéssel privben a supportnak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én 1valamit kérek a supitól ez tényleg kérés

Keressünk valami +oldást amivel igazolni tudom a kilétem ha valaki feltörne,de nem tudok mail fiókomba belépni...ha kell tároljunk accoc-hoz külön valami személyes adatot,hogy soha ne fordúlhasson ez elő és ne érje meg feltőrni accocat
 

DeletedUser

Vendég
Bikk-hez 1kérdés

Ha küzdesz valamiért éveken át,de látod bukni fogsz,akkor más célt választasz és mész az ellenség mellé?

azért kérdem,mert a +ítélésnek alapja lehet ha már G-t és BFK-t kritizálta Cotr klán nevében valaki.
 

DeletedUser7967

Vendég
Kérdeznék valamit:

Apacsot miért kell itt is felhozni?

Az ügyhöz nincs köze.... akkor? Még ha úgy is vannak a dolgok ahogy mondjátok, hagyjátok már szerencsétlent békén.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!


1. A COTR klán-nak nem állt szándékában egy darab skulls-ost sem befoglalni, mivel a társaink voltak anno!
Attól, h abbahagyják és nekünk adják a falvaikat, ahhoz meg semmi közötök!

2. Mondjuk azt, h hű Skulls-os (BFK rokonokkal rendelkező) Chaos G és azért maradt a Skullsban (hozzáteszem előtte félévig nem is volt a klánban, jah és a BFK is ütötte) és nem azért nem ment a BFK-ba, h ne egyből letámadjuk ha a BFK ment volna, mint azt ahogy ti tettétek cila74-gyel és wiktorkával!
Erre sztem ne legyetek büszkék, h az üres falukat a falvaitok közül be tudtátok húzni, és ettől lett olyan orbitálisan nagy a különbség!

3. Chaos G soha nem lett volna megtámadva ha ő nektek BFK-soknak nem ad a frontunk mögött ingyen falukat, amit alap, h nem fogunk tétlen nézni! És bárki bármit mond ez így van, jóval a kizárása előtt volt már támadva, ürültek a faluk, foglaltuk! És az miért van, h amikor véletlenül feloldották a támadhatóságát egyből támadtuk? Talán azért mert a Skulls vezére szólt, h nincsen rajta lakat, és ő is elítéli amit Chaos művelt, de csak azért van még a Skullsban az acc, mert nem lehet kirakni!

4. Ha tisztességesen játszanátok, nem x fiókot vinne 1-2 ember, akkor nem lenne kizárva senki se, ahogy nálunk sincsen kizárva senki, mivel mindenki 1 fiókot visz! És nem kell minket szidni azért mert rájöttünk erre és jelentette vki közülünk!


5. Nem hiába lett kizárva most sem jó pár ember pluszba, hanem azért mert megpróbáltak belépni jelszóval chaos-hoz, ami csak is akkor lehetséges, ha tudják jelen esetben tudták a jelszavát, ami csak akkor lehetséges ha azt elmondták neki, ami szintén súlyos szabályszegés, és végleges kizárással büntetendő elvileg! (mégsem azt kaptak)


6. Rágalmazni könnyű, h mi ismerjük a supportot meg más szerveren azok vagyunk (Még véletlenül sem, egyik sem, de ha gondoljátok reggeljetek be az összes világba és kérdezzétek meg az embereket, h ha mr jelentettek fel, akkor ilyen nevű emberek válaszoltak e nekik support részről)(Elmondom nem lesz ilyen), mégis ti fenyegetőztök telefon hívással, meg tőletek írtak facebookon meg nem tudom, hol még Sajtmacskának!


7. Klánzáráskor miért mentünk a Cotr-ba? Mert évek óta ellenetek harcolunk, és ezt nem akartuk megváltoztatni! Engem mégis megkerestek tőletek nem egyszer, h nem mennék e át hozzátok, de nem hagytam el a társaimat, akikkel 3 éve együtt játszunk!


8. A 15.-e támadásból kicsit több falut hoztunk el mint amennyit ti itt állíttatok, de ez a legkisebb ellentét köztünk sztem!
Az meg, h ki kitől foglal azért nem éppen úgy van ahogy azt ti állítjátok! És ezt is a Stats mind elárulja!
KL-l tele inaktívakkal és olyan helyeken foglaltok, ahol szinte csak ti vagytok, Revo-tól veszitek át a falvakat ingyen, HELL-től szintén és a barbárjaitokat foglaljátok!
Ezek közül a KL-lel vagytok háborúba régóta és a Revoval ketten szét tudtátok szedni őket!
Revo a hű szövetségesetek, de a volt társaitok faluit visszaveszitek!
HELL-lel meg nem részletezem, h miért kerültetek 1 hete háborúba!


9. IPI APACS NEM JÁTSZIK ÉS NEM IS FOG SOHA TÖBBET! AZ, H 2 HAVONTA EGYSZER MEGJELENIK MERT ÉRDEKLI MI VAN A VOLT KLÁNJÁVAL SZTEM ÉRTHETŐ ÉS SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ!


Röviden és tömören ennyi lettem volna most, de ha vmi kimaradt majd pótlom!
Természetesen csak ha nem lesz ez kitörölve!

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta!

Tisztelettel:

Misi59
 

DeletedUser

Vendég
Ipi apacs +keresett tegnap,hogy mi történt mint aki semmiről semmit nem tud és mik kérdezte kitiltottak? mondom 5 napra és csodálkozott hogy nem véglegest kaptam...na ez mi?
Hogy lehet,hogy ripixék kérdezik G-től,hogy lehetsz te még a játékban és hogy lehet,hogy még nem tiltottak ki...na ez mi?

erre válaszólj Bikk

ipi apacs pedig jelen van..nagyon is..azt írja nekem tegnap nem tetszik az út amit választott a Cotr...kérdem én miért,hisz te adtad a kezükba ...te írtad nekem úgy döntöttél,hogy beveszitek a BN-t és Skulls-t..te írtad a játékban patkánynakkell lenni és hazudni kell pontosan úgy mint az életben,hogy előre juss és én erre csak anynit reagáltam,hogy akkor ne haragudj ,de a klánodat semmibe sem fogom nézni,mert mikor a vezető azt mondja csalni kell és mindent be kell vetni,akkor már nagy a probléma..ha kell igazolom ezt skype beszélgetéssel privben a supportnak


9. pontban leírtam!
Jah és képzeld hihetetlen de hétfőn került elő másfél hónap után!
Jah és üdv ezen a néven is Földi!
 

DeletedUser

Vendég
Misi

15. támadásnál biza annyi +ban zártatok,pedig ti indúltatok el 10k T-vel és nema BFK;)

Tudod mit..mindenki láthatta kiknek állt érdekükben ez..magyarázkodj...melyik klán tagjai művelték 1éve is ezt? azon klánok tagjai hol is vannak?

erre reagálj



+mondtam az egyenes játékot szeretem..nem hazudtam a kh talin sem..engem még hazugságon nem tudtak +fogni,pedig legalább 8kocsmázáson vagyok túl KH-s berkekben és amit játékban írtam valóságban is azt mondtam és ez fordítva is;) voltam skulls-os-Knight-os-BFK-s-BN tagok között is személyesen

de amit te és ripix művelt személyes találkozó után az gusztustalan..pláne ripix aki beköszön hozzám,hogy sajnálom hogy sokan csalónak tartanak...holott nem nálam vizsgálódott a supi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mivel nyíltan zajlott a vége


Szeretnék köszönetet mondani magam és oldalam/minden tisztességesen játszó/ nevében Sytex-nek-Sajtmacskának és úgy az 1gész supportnak ,hogy visszakapta a fiók jogos tulajdonosát.


Akik pedig ezt rendezték....nektek annyit,hogy győzzön a szabályosan játszó jobb csapat;)


Földi öröm-Giga 003 és a sok Giga..Rivendell + skype nevem:)))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Látom telibe talált minden illetékest a gondolatmenetem, azaz sikeresen rátapintottam a darázsfészekre!:p :p

Unshakable 4

Még szerencse, hogy megfejtetted elkötelezettségemet, hogy hova vagyok klán hű.:D
Azt meg, hogy kit törtek fel, ha feltörtek, nem az én posztom eldönteni, és ezt pártatlanul sem teszem.:)

Különben meg Te miről beszélsz, a többi részben?

7klántól szedjük a falvainkat?, ajándékba?, de jó, hogy itt vagy és ezt is megtudhattuk!


Kizárólag a Cotr klánnak érdeke a Chaos fiók eltörlése, tönkre tétele,...
a skuls támadja a Kotorékokat, mert már csak kotorékoknak hívjuk őket,...


Ezzel meg kimerítetted a rágalmazás és sértegetés szabálysértés körét, amiért remélem megkapod méltó büntetésed.:)

pistike38

Ohhh, már megint Gigasok sokkolja a fórumot és zászlósként lobogtatja érveit....
Figyu, avass már be email címek tömérdek létrehozásába, és szólj, hogy nyissanak még egy pár világot, hogy regelhessél, mert már a 100. regisztrációdat is kizárták innen.:D

Nyugodtan PAZMA-hatsz minden hozzászólásod elején, nem érzed, hogy túl sok amit itt össze-vissza magyarázkodsz.
Mit jössz itt Ipi Apaccsal, nem unod még?, kizárták, az meg az egyéni problémád ha te még mindig kajálod Apacs szövegét, ezzel csak a magad bizonyítványát állítod ki.:)


Ammeg 3klán jelent meg..Angels-BFK-Revo
Revo-ból nem Földi öröm-Giga képviselte a klánt


Ki állított ilyet, mert én nem látok a soraim közt ilyen írást, olvasgasd át még.:)

Ahhoz meg szívből gratulálok, hogy olyan népszerű egyén vagy, hogy minden klánból téged kérnek helyettesítésre, főleg a G barátod...!!


Mikor megkapta G az accot Honvédtól a skulls ellensége volt a Cotr-nak és BFK-nak is.
No comment:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Pazma drága

Igazunk lett...vissza kapta az accot,tehát ne gyere nekem a marhaságaiddal..talán nem anny mail címet regelek amennyit akarok? talán nem anny accom lehet amennyit akarok? 1világon 1 acc van;)

supi kiderítette és lebuktatta az illetőt,tehát jó lenne az ellenfél csendben maradna picit és gratulálna supinak,mert ez a ti érdeketek is volt nem is kicsit,hogy minden tiszta legyen

nagy az lenne ha a tettest is +fognák szó szerint..aki-akik ezt rendelték-intézték,de már ezért is grat jár az illetékes szervnek


Lehet bennem G jobban bízik és többre tart és talán ezért én helyettesítettem....ennyi...mivel írtam 2éve ismerem..talán ezért vittem én IS
 

DeletedUser

Vendég
Misi

15. támadásnál biza annyi +ban zártatok,pedig ti indúltatok el 10k T-vel és nema BFK;)

Tudod mit..mindenki láthatta kiknek állt érdekükben ez..magyarázkodj...melyik klán tagjai művelték 1éve is ezt? azon klánok tagjai hol is vannak?

erre reagálj



+mondtam az egyenes játékot szeretem..nem hazudtam a kh talin sem..engem még hazugságon nem tudtak +fogni,pedig legalább 8kocsmázáson vagyok túl KH-s berkekben és amit játékban írtam valóságban is azt mondtam és ez fordítva is;) voltam skulls-os-Knight-os-BFK-s-BN tagok között is személyesen

de amit te és ripix művelt személyes találkozó után az gusztustalan..pláne ripix aki beköszön hozzám,hogy sajnálom hogy sokan csalónak tartanak...holott nem nálam vizsgálódott a supi




Side 1:
Tribes: CotR
Side 2:
Tribes: BFK

Timeframe: 15/10/2011 00:00:00-tól ől15/10/2011 23:59:59

Összes foglalás:
Oldal 1: 113
Oldal 2: 156
Különbség: 43

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Oldal 1: 21
Oldal 2: 8
Különbség: 13


Nálam ez 13 plusz a BFK részéről a 8 foglalást meg meg lehet nézni, h kitől és h foglalták!
jah és 16.-át is rakjad hozzá majd a statson!

Amit mi műveltünk volt gusztustalan? Ne viccelj már!
Minket támadott meg akkor a BFK és nem mi azokat akik ott voltak! És tök mindegy, h ki szólt nekik vagy nem, akkor is így volt!

A múltbeli társaság bűnét meg jó lenne elfelejteni már, mivel ők már nem játszanak, és nem is fognak!
Mi meg soha nem csináltunk és nem is fogunk olyan aljasságokat elkövetni, hanem mint eddig is tisztességesen játszunk továbbra is!
 

DeletedUser

Vendég
Pazma drága

Igazunk lett...vissza kapta az accot,tehát ne gyere nekem a marhaságaiddal..talán nem anny mail címet regelek amennyit akarok? talán nem anny accom lehet amennyit akarok? 1világon 1 acc van;)

supi kiderítette és lebuktatta az illetőt,tehát jó lenne az ellenfél csendben maradna picit és gratulálna supinak,mert ez a ti érdeketek is volt nem is kicsit,hogy minden tiszta legyen

nagy az lenne ha a tettest is +fognák szó szerint..aki-akik ezt rendelték-intézték,de már ezért is grat jár az illetékes szervnek


Lehet bennem G jobban bízik és többre tart és talán ezért én helyettesítettem....ennyi...mivel írtam 2éve ismerem..talán ezért vittem én IS


Ha hiszed ha nem, örülök, h vissza kapta az acc-ot!
Így érdekesebb lesz a harc!!!
És én is remélem, h elkapják aki feltörte a fiókot!
 

DeletedUser

Vendég
Andris

Találkozunk a csatamezőn...ott G-t nem fogják tudni az illetékesek hazavágni;) van pár napotok még..használjátok ki ha már fényévekre küldték a védőit:) a jellemtelen
 
Fent