Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser

Vendég
szerintem keresd meg oket, alljs egy sotorral a hatuk mogott, es hajtsad oket :D mikor kesz lesz akkor majd folytatod :)persze ha nem vagy fuggo, mert altalaban a fuggok mindenre kepesek hogy megszerezzek fuggoseguket :D
 

DeletedUser

Vendég
beengedte oket a szerver
igaz most kaptam meg a jelenteseket de legalabb nem ment karba az az 5perc mialatt elinditottam oket:)
 

DeletedUser

Vendég
V10: adatbázis szerver nem található.

A prémium fiók meg lesz hosszabbítva a mai kieséssel?
 

DeletedUser14365

Vendég
Nálam sem jó.
De a többi világ miért jó és csak a v10 nem mükszik??
 

DeletedUser1561

Vendég
tehat ha 1 msen belul foglaltal 8falut akkor az azt jelenti hogy mindig urultek a faluk tehat az illeto nem tologatott
nem talalkoztal az embereddel meg akkor de hat ez igy van rendjen akik a v1 feszitett tempojat nem birjak azok mas vilagban probaljak a tolunk tanaultakat kamatoztatni:D

mivel nem idozitm a tamadoimat igy nem is fogok tudni ilyen remek statot felmutatni de viszony amit ugy latok hogy urul az mar az enyem is:)

Oh, ezt nem láttam eddig.

Hát, sajnos nem alacsonyodom le oda, hogy minősítsem a mások ellen elért "eredményeidet", gondolom megdolgoztál értük. A statisztika meg statisztika, akárhogy próbálod leminősíteni, azokat a nemeseket attól még el kellett indítani (akkor még nem volt T-vonat), még akkor is, ha szerinted "nem védekeztek".

A v1 feszített tempójával kérlek ne nevettess, 1es sebességű világ, hol van az egy 1.6oshoz képest. :) Kéthetente vannak készen a nukeok? Ugyan már...

Az "emberemmel" tényleg nem nagyon találkoztam, és már nem is fogok... Legalábbis v2n. :) Max a "klánommal".
 

DeletedUser12732

Vendég
V 10

Nem jó a v 10 ezt írja:ison data missing in result
 

DeletedUser3242

Vendég
hát azért ez az 1,6* 0,625s egységsebességű v2 sem tűnik annyira feszítettnek az 1*1hez képest
 

DeletedUser

Vendég
hát azért ez az 1,6* 0,625s egységsebességű v2 sem tűnik annyira feszítettnek az 1*1hez képest


Pedig sokkal durvább. A sereg mozgási sebessége ugyanaz mint v1-en, a termelése sokkal gyorsabb. Akit rendszeresen támadnak, az érzi a különbséget, hidd el:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Valóban, lehetne sokkal jobb is, ha az egységek sebessége is felezve lenne. (Vagyis a világ és az egységek sebességének szorzata 2 lenne)

De ugye vágod, hogy attól, hogy lassítva vannak az egységek, még a nyersi, képzés gyorsabb? :) Azért VILÁG sebesség... Emiatt vannak későbbi világokon nagyobb accok, mint pár korábbin.
 

DeletedUser

Vendég
most latom hogy 1 speed szerveres osztja szamomra az eszt
az olyan hagyjon engem a f..omba
es meg hogy ennyivel gyorsabban kepzodnek ujra a seregeid kis komam nem sokkal vagy elorebb nalam

inkabb csendben maradnek a te helyedben es mspercre pontosan erkeznek a falukra:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Speed? :D Fogalomzavarban szenvedsz?

A speed 100as nagyságrendű sebességnél kezdődik, nem 1esnél...

Jó dolog is a K.L.-t, Skullst ütni abból a pár frontos faluból, hallom, mennyire aktívak. Jó LET gyűjtögetést rajtuk. :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi ez a nagy halom trágya????Az elküldött támadásaim csapódtak rendesen jó időpontban de a jelentésekben az van h éjszakaiban csapódott és ott van rajta,h 08:29-kor csapódtam ezzel csinálhatnak nyugodtan valamit a német nagyeszűek,mert nagyon unalamas ez a rengeteg bug és hiba!!!!!!!!!!!:mad:
(100 nuke minusz azért,mert prémiumos vagyok vagy mi????)
 

DeletedUser

Vendég
Speed? :D Fogalomzavarban szenvedsz?

A speed 100as nagyságrendű sebességnél kezdődik, nem 1esnél...

Jó dolog is a K.L.-t, Skullst ütni abból a pár frontos faluból, hallom, mennyire aktívak. Jó LET gyűjtögetést rajtuk. :)

csak sugarzik az irigyseg a szavaidbol:)
tuti te is jatszottal a v1en csak kipicsaztak innen

es tudom mi a kulonbseg de ami nem olyan sebessegu mint a mienk azt en mar speednek hivom nagy okos:D
 

DeletedUser

Vendég
ezen mekkorát nevettem,te béna speedes Maala:p

hallod Gabi kajak sokkal nehezebb a v2 ha téged ütnek,mint v1...annyi nemesük van,mint az atom..csak jönnek folytona bejövő nemesek...v1-en sajna meg 1-2 nemessel kolbászolunk 4-500t mellett...tiszta agyrém
 

DeletedUser

Vendég
epp ez az hogy ott ha te tamadsz akkor konnyebb neked gyorsabban kepzodnek ujra az egysegek
es pont 1 olyan pofazik
semmi vel sem kuloinb az o statja mint az enyem:D

bar o 1msperc alatt foglal8falut:p
 
Fent