=MH=

DeletedUser14529

Vendég
Ezeknek a baranyoknak az 50% a teged kenterbe ver a KH barmilyen szintjen.

Oszinten Ricsike,TE mit tudsz felmutatni?
Az egesz strategiad arra epult hogy tudtad szeptemberben ugy is abba hagyod.
Eggyel foglalkoztal csak,a LET pontokkal.

Csak azt tudom mondani,hogy figyelgesd a baranykaid jovojet.
Ja es 2012 ben ha kitor megint a nyari szunet,ne keress meg minket.

mondom már megbántam hogy megkerestelek...kb. 5 játékos van aki ott jobb nálam:) amugy meg nem is mentem LET-re sztem több védöm volt mint a klán 80%-nak...de ez már mind lényegtelen!lehet visszamegyek majd v13-ra ha nem megyek koleszba és megmutatom a bárányoknak hogy mi a KH ha lesz pf-em akk megnemállok 2000 faluig:) hiszen 100 falu felett már nem olyan nehéz...
 

DeletedUser12127

Vendég
Te véletlenűl, nem azt mondta az előbb Neked ASHLAN , hogy "viszlát" ? :D

:D Ez jó volt, Darky! De komolyan!:)

Látod ezek azok a jófajta beszólások, amiért kiálltam melletted annak idején. :)

Aki ilyeneket tud mondani, az minek járatja le magát nevetséges rágalmakkal?
Az a looserek módszere, Te viszont nem vagy az, Darky! Ugye? :D
 

DeletedUser

Vendég
Legalabb negyven van akit ket ricsikeert se cserelnek el.

Beszelhetunk errol reggelig,felesleges.
Te a sajat fejed utan szeretsz menni csak.
Epp ezert nem ersz el soha sehol semmit.

Te egy szazmeteres sprinter vagy aki eltevedt es a maratoniak kozt akar bizonyitani.
 

DeletedUser14529

Vendég
Legalabb negyven van akit ket ricsikeert se cserelnek el.

Beszelhetunk errol reggelig,felesleges.
Te a sajat fejed utan szeretsz menni csak.
Epp ezert nem ersz el soha sehol semmit.

Te egy szazmeteres sprinter vagy aki eltevedt es a maratoniak kozt akar bizonyitani.

szépen forgatod a szavakat az tény ehez mindig is volt tehetséged:) kedveltelek téged de vmi eltört volt anno amikor semmibe vettél/vettetek:) és ricsike nem felejt vissza térek bár van egy olyan érzesem hogy nem lesz akik ellen...
 

DeletedUser11352

Vendég
Ricsike, szerintem te még 100 faluig sem jutottál el sosem.................................ennek ellenére nagyon nagy a pofád.Boccsesz a többiektől, hogy kicsit vulgárisan fogalmaztam.
 

DeletedUser14529

Vendég
Ricsike, szerintem te még 100 faluig sem jutottál el sosem.................................ennek ellenére nagyon nagy a pofád.Boccsesz a többiektől, hogy kicsit vulgárisan fogalmaztam.

téged senki nem kérdezett ugy is többre vinném mint te hogy a KH mellet melozok és tanulok...:) szal kuss kis öcsi!100 falu fölött már könnyu a játék:) hidd el csak pf kérdése
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Legenda.
100 falu felett nehezedik a játék. Addig sztem meg könnyü. 100 falu alatt ha van egy biztos közösséged, akikkel eltudod fogadtatni a diplomáciát, akár területlezárásokkal ideiglenesen, secc perc alatt ellehet érni. Viszont ha nem a jó oldalon állsz 20 millás fiokot is elbukhatsz 1-2 nap alatt. Azért mondod érzésem szerint hogy könnyü, mertmég nem voltál ott és nem harcoltál azon a szinten.
Eleje még csipkelődés, az igazi háborúk akkor kezdődnek. Az igazi észharc.
Lásd V7 mesehős, sokan voltak 100 falu felett mégis megbuktak. Mégpedig azért mert sok fronton harcoltak és nem építettek ki kellő hátországot. Így nem volt a falvaik nagyjarésze bevédve. Nem sok olyan aktiv harcos van, aki 2-3 hót tud játszani egy olyan fronton ahol repkednek az 1000 nukeok és nincs elegendő védője, állandóan védekezni illetve visszatámadnia kell. A komolyabb klánok ilyenkor elkezdik lekatázni a belsőfalvaid, így még nemesre se lesz nyersanyagod. Aztán állhatsz 2-3 hót úgy a fronton hogy csak védekezel, támadni nem tudsz mert nincs nemesed. Akármit mondasz a játékosok 99%-a belefog unni és eldobja igen hamar a fiokját.....
 

DeletedUser

Vendég
No elnézést, de ezekre már nekem is reagálnom kell, bár tudom, hogy e hozzászólás elveszik az idő felörlő munkája során (nem semmi mondat).
hitme és vigyori, több hónapig volt szerencsém mindkét ördögfiókához.... ők azok a személyek akiket figyelek(ismerem a többi accjukat is) , ha egy új világra regelek. Én a v4 NN óta játszom.
De most erről a 2 emberről van szó. Ha ezzel a 2 eberrel egy klánban vagyok, akkor úgy érzem, hogy csak a magam kitartásán múlik az, hogy meddig vagyok egy sikeres klán tagja. Ismerem mindkét ember rossz és jó tulajdonságát és távol álljon tölem, hogy mérlegbe tegyem őket.... teljesen más téren hozzák a 100%-ot.
A v14 kezdek egy komolyabb időszakot, remélem nem lesznek ellenem :)
És most jöhet bármilyen fikázás kettő igen jó játékosról beszéltem...
De ismerek többet is.
 

DeletedUser6772

Vendég
szépen forgatod a szavakat az tény ehez mindig is volt tehetséged:) kedveltelek téged de vmi eltört volt anno amikor semmibe vettél/vettetek:) és ricsike nem felejt vissza térek bár van egy olyan érzesem hogy nem lesz akik ellen...

jövőnyáron ujra várunk,júliustól agusztusig;)

Bárányokat emlegetsz az =MH=ban?
Te verted a melled,hogy 100faluig védő sem kell,aztán visszaveszed 1secen belül:D
Elindult feléd 20támadás összeszartad magad,lefagytál mint a windows, egyből eldobtad a fiókod,vagyis rám tetted mert hirtelen "nem érsz rá".peched volt én sem értem rá!

Tehát nem kell védő,ráidőzítesz igaz?
aztán kiderült miujság is veled:
=Legenda= a hó 20.08.. napján 11:43 órakor
elméletben vágom:) kiderul gyakorlatban igene...

Elméletben játszod ezt a játékot:)
Az van:D

Úgyhogy maradj csendben inkább,és ne köpködj hátrafelé,mondhatnám úgy is,hogy igen jó úszó legyen az,aki minden hidat feléget maga mögött;)

Vigyázz az elmélet és a gyakorlat az úszásnál sem ugyanaz,nemcsak a KH-n;)
 

DeletedUser6772

Vendég
No elnézést, de ezekre már nekem is reagálnom kell, bár tudom, hogy e hozzászólás elveszik az idő felörlő munkája során (nem semmi mondat).
hitme és vigyori, több hónapig volt szerencsém mindkét ördögfiókához.... ők azok a személyek akiket figyelek(ismerem a többi accjukat is) , ha egy új világra regelek. Én a v4 NN óta játszom.
De most erről a 2 emberről van szó. Ha ezzel a 2 eberrel egy klánban vagyok, akkor úgy érzem, hogy csak a magam kitartásán múlik az, hogy meddig vagyok egy sikeres klán tagja. Ismerem mindkét ember rossz és jó tulajdonságát és távol álljon tölem, hogy mérlegbe tegyem őket.... teljesen más téren hozzák a 100%-ot.
A v14 kezdek egy komolyabb időszakot, remélem nem lesznek ellenem :)
És most jöhet bármilyen fikázás kettő igen jó játékosról beszéltem...
De ismerek többet is.

Jó játékosok mind2en,aki ezt vitatja,az balga ember....
 

DeletedUser14529

Vendég
jövőnyáron ujra várunk,júliustól agusztusig;)

Bárányokat emlegetsz az =MH=ban?
Te verted a melled,hogy 100faluig védő sem kell,aztán visszaveszed 1secen belül:D
Elindult feléd 20támadás összeszartad magad,lefagytál mint a windows, egyből eldobtad a fiókod,vagyis rám tetted mert hirtelen "nem érsz rá".peched volt én sem értem rá!

Tehát nem kell védő,ráidőzítesz igaz?
aztán kiderült miujság is veled:


Elméletben játszod ezt a játékot:)
Az van:D

Úgyhogy maradj csendben inkább,és ne köpködj hátrafelé,mondhatnám úgy is,hogy igen jó úszó legyen az,aki minden hidat feléget maga mögött;)

Vigyázz az elmélet és a gyakorlat az úszásnál sem ugyanaz,nemcsak a KH-n;)


joci te kuss 3 hét alatt elérek annyit amennyit eddig te:)hidd el nem voltam ha vagyok akk nem adom a böröm könnyen!saját védelmemmel is huztam volna jo pár napig...!!!
 

DeletedUser6772

Vendég
Látod,ez megint elmélet:)
elméletig 3 hét eléred,aztán meg is tudod tartani?:)
az miért ennyi amit elértem,annak az okát nagyon jól tudja akiknek tudniuk kell;)

De én még ittvagyok,nem kell visszatérjek:)
Nem kell fenyegessek sem senkit,mint ahogy Te teszed:)
Csak egy nagyon egyszerű okból,amelyik kutya ugat az nem harap;)
És Te csak ugatni tudsz,semmi mást;)
 

DeletedUser

Vendég
Csakhogy Joci 3 hónap múlva is itt lesz kisfiam!

Te hol is leszel akkor?
Ja, a V67-en bizonyítod, h milyen tökös gyerek vagy egészen 10 faluig.

B+, még a kutya sem harapja meg azt a kezet, ami enni ad neki.

Egy igazi nulla vagy, örökre leírtad magad a szemünkben, és nem a játékoddal, hanem ezzel a viselkedéssel.

Gyerek vagy még, duzzogjál....
 

DeletedUser

Vendég
joci te kuss 3 hét alatt elérek annyit amennyit eddig te:)hidd el nem voltam ha vagyok akk nem adom a böröm könnyen!saját védelmemmel is huztam volna jo pár napig...!!!

Büszke lehetsz:p
Pár nap anyit minden kis NooB kibir ha van egy kis esze:D
Az itt jelenlévő játékosok lehet hogy voltak olyan hejzetben mikor sajna hetekig minimális védőt bisztositott a klán mert
nehéz idők jártak:.
De szerintem ezt neked magyarázhatom:.
Hisz te 100-falu után indulsz beeeee:p
csak tudod odáig el is kell jutni és sajna nem adatik meg minden hozzád hasonló komplexusoktól függő játékosnak:p:D:D:D
De sok sikert a jövőbe remélem nem futok ösze veled mert akkor sajna megint egy álmod ösze tör!
De amugy meg a felgma szövegeléseddel magad alatt vágod a fát!
Hisz minden IGAZI klánban vannak/voltak/lesznek más világok ellenfelei
de ha te igy folytatod neked minden világon CSAK ellenfeled lesz:.
 

DeletedUser

Vendég
Csakhogy Joci 3 hónap múlva is itt lesz kisfiam!

Te hol is leszel akkor?
Ja, a V67-en bizonyítod, h milyen tökös gyerek vagy egészen 10 faluig.

B+, még a kutya sem harapja meg azt a kezet, ami enni ad neki.

Egy igazi nulla vagy, örökre leírtad magad a szemünkben, és nem a játékoddal, hanem ezzel a viselkedéssel.

Gyerek vagy még, duzzogjál....

Azért ti is hibáztatok:.
Ilyen tagokat mindek vesztek Beeeeeee?
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat, hogy egy olyan szerver fórumára írok, ahol nem vagyok jelen.
D. L. melldöngetésére reagálnék:
ezelőtt 2 hónappal a v7-en a Wiking klán ellen indult EGY szervezett támadás az ex-ELV klánjaitól (ELME, AK, Vhl-A). d.l. kapott párezer fake-t amit nagyon ügyesen kivédett :), az AK pedig a frontfaluit támadta. Az ELME és a Vhl-A a Wiking klán belső faluit katázta 3 nagyobb játékosnál.
A 2 nap eredménye -150000 pont (tanyák és főhadik), ligetig kiregelt...
Rájöttünk, ha ezt hetente megismételjük, a Wiking 1-2 hónapon belül elfogy. Ez nem fikció, ez matek.
A Wikinggel szemben álló szövetségnek ötször annyi faluja van, a Wiking tele van inaktív accokkal, most pedig már Cactusékkal is fasírt van...
Csak az ELME naponta 15-20 falut foglal a Wikingtől. Mi tartana vissza minket, hogy hetente szervezzünk KÖZÖS támadásokat a Wiking ellen?
Egyszerűen az, hogy a v7 szerveren jelen pillanatban ők az egyetlen ellenséges klán, akikkel olyan játékot lehet játszani, amiért elkezdtük a KH-t. Ezért vigyázunk rájuk :)

Minden tisztelet a Wiking kláné, amiért ilyen körülmények között is talpon vannak és harcolnak.
Remélem, még jó darabig szórakoztatjuk egymást.

Hajrá Wiking, hajrá ELME!
 

DeletedUser

Vendég
Jajj skacok...mai trenddel kifejezve..likeollak Titeket..! :)

Annyira jó egy cafe mellett olvasgatni eme sorokat,hozzászólásokat....:)

Bár felesleges "körök" vannak..,hiszen kh sajátosság hogy x nem fogja bevallani, hogy gyengébb volt y-nál...hanem megy a visszafikázás és egy kitalált verzió hogy éppen mi is történt és miért...de persze az nem az ő hibája!
Ezt el kell fogadni :) ..és sokan már el is fogadtuk......
Van egy sajátossága ennek a játéknak...és az a statisztika :) igy a delikvens ugye bármit mondhat...a számok és az adatok nem hazudnak.....!
És ugye ez az pár faluig én vagyok az isten effekt.....mert ugye lehet hogy egy meccsen 10 percig össze-vissza futkosol és lösz 1 gólt....de ugye az eredmény 1-5 lesz a meccs végén...és rólad sehol semmilyen formában senki se fog emlékezni...,arra a "zseniális" 10 percedre, mert mi is számit.....a végeredmény...a kitartás...aki 90 percig küzdött és akit nem cseréltek le/ vagy nem cserélteti le magát.:)....aki nem pukkadt ki...!
Isten hozott a kh világában....

És aki képben van egy picit is csekély magyar kh társadalommal.., pontosan tudja ki mit ér és mekkora befolyása van...mennyire lehet rá számitani,épiteni......nekem spec mondhat bárki bármit kizökkenthetetlen vagyok etéren :)

Kiváncsi lennék már egy olyan világra ahol az összes szájkaretés és az összes relative nagyobb klán képviseltetné magát....na ott lenne egy kis bulvár :)))) izzana a külső forum....és lennének meglepetések....de míg tudatosan vagy véletlenül mindig 1-2 ilyen klán indul bizonyos világokon addig ez sajnos nem várható....,mert ugye pl. a mesések :) nem indulnak köv világba...ahol más már most rákoncentrál stb...de talán nem is baj ,mert igy él a magyarok által legtöbbet használt szócska....ami pedig a HA......
 

DeletedUser6772

Vendég
Remélem a moderátoroknak is lejárt végre a nyáriszünet és elkezdik végre tenni a dolgukat!
2 embernek írtam ezzel a topiccal kapcsolatban,nem mi hoztuk létre,nem akartuk,és most sem akarjuk hogy legyen!
Amint szeretnénk külön topicot akkor megfogjuk mi magunk csinálni!
Ugyhogy kérném a =MH= vezetői nevében a topic zárását/törlését!

Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
jéééé, erre csak most jössz rá ?
Mert sztem ez a hsz most olyan volt ,mint azé a néhaié,aki bemegy egy boxmeccsre és kineveti a boxolókat , hogy "jajj, Ti mindig csak egymást ütitek" ^^
LOL :D

Kezdő vagyok sajnálom :) későn fogok fel mindent....ez van,remélem nem haragszol meg rám emiatt ...:)
Majd remélem egyszer elérem azt a bizonyos szintet , mint amit pl. TE képviselsz :)
off :)
 
Fent