=MH=

DeletedUser11352

Vendég
joci te kuss 3 hét alatt elérek annyit amennyit eddig te:)hidd el nem voltam ha vagyok akk nem adom a böröm könnyen!saját védelmemmel is huztam volna jo pár napig...!!!

Olyan jó gyerek ez a Ricsike, mindenkihez van 1 kedves szava.:D Jól orrba kéne verni a kis hülyét.:D
Látom ricsike, v9 óta te semmit nem változtál.Amikor a klánomban voltál, és kiderült hogy ott vannak HAVANA-sok is, te egyből szidtad a jó anyjukat.Pedig ők képesek voltak féllre tenni az akkori v7-es ellentéteket.

Veled ellentétben, én már voltam 100 falu fölött.És nem olyan egyszerű az, főleg a fronton nem;)

Jah, és nem csak dolgozok meg tanulok, hanem boxolok is;)Csak hogy lásd, milyen sok oldalú vagyok nyomikám.........................:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Olyan jó gyerek ez a Ricsike, mindenkihez van 1 kedves szava. Jól orrba kéne verni a kis hülyét.
Látom ricsike, v9 óta te semmit nem változtál.Amikor a klánomban voltál, és kiderült hogy ott vannak HAVANA-sok is, te egyből szidtad a jó anyjukat.Pedig ők képesek voltak féllre tenni az akkori v7-es ellentéteket.

Veled ellentétben, én már voltam 100 falu fölött.És nem olyan egyszerű az, főleg a fronton nem

Jah, és nem csak dolgozok meg tanulok, hanem boxolok isCsak hogy lásd, milyen sok oldalú vagyok nyomikám.........................


Na akkor kellett volna jól nyakon vágni mikor szidta őket!
 

DeletedUser14529

Vendég
Olyan jó gyerek ez a Ricsike, mindenkihez van 1 kedves szava.:D Jól orrba kéne verni a kis hülyét.:D
Látom ricsike, v9 óta te semmit nem változtál.Amikor a klánomban voltál, és kiderült hogy ott vannak HAVANA-sok is, te egyből szidtad a jó anyjukat.Pedig ők képesek voltak féllre tenni az akkori v7-es ellentéteket.

Veled ellentétben, én már voltam 100 falu fölött.És nem olyan egyszerű az, főleg a fronton nem;)

Jah, és nem csak dolgozok meg tanulok, hanem boxolok is;)Csak hogy lásd, milyen sok oldalú vagyok nyomikám.........................:p

v9-en nem voltam bocsi:) amugy nem tudom ki kit vágna nyakon kisgyerek...:)
 

DeletedUser11352

Vendég
Darky, ha ennyire vájkálni akarsz az életemben, facebook.Tudod, nekem nincs miért szégyenkeznem.;) Felesleges dumálljak, ha rám nézel ott, sokmindent megtudsz.

Piciricsi, azért az eget ne hazudd le!Alastair, vagy ki voltál ott............ vagánykodtál fúrumon hogy te vagy yugioh, meg te mekkora überállat vagy a HAVANA meg mekkora nyomik gyülekezete.
Ricsikém, veled felesleges vitázni, mert te mindenben jobb vagy mindenkinél, kis csíra létedre leversz még 1 képzett bunyóst is.Szánalom............................... meg kérem a fórumozókat, tegyük azt amit ricsike megérdemel, nézzük semmibe.
 

DeletedUser14529

Vendég
Darky, ha ennyire vájkálni akarsz az életemben, facebook.Tudod, nekem nincs miért szégyenkeznem.;) Felesleges dumálljak, ha rám nézel ott, sokmindent megtudsz.

Piciricsi, azért az eget ne hazudd le!Alastair, vagy ki voltál ott............ vagánykodtál fúrumon hogy te vagy yugioh, meg te mekkora überállat vagy a HAVANA meg mekkora nyomik gyülekezete.
Ricsikém, veled felesleges vitázni, mert te mindenben jobb vagy mindenkinél, kis csíra létedre leversz még 1 képzett bunyóst is.Szánalom............................... meg kérem a fórumozókat, tegyük azt amit ricsike megérdemel, nézzük semmibe.

képzett bunyos vs kocsmai harcos:) és kocsmai harcban nincs szabály...:)
 

DeletedUser

Vendég
darky, ha ennyire vájkálni akarsz az életemben, facebook.tudod, nekem nincs miért szégyenkeznem.;) felesleges dumálljak, ha rám nézel ott, sokmindent megtudsz.

Piciricsi, azért az eget ne hazudd le!alastair, vagy ki voltál ott............ Vagánykodtál fúrumon hogy te vagy yugioh, meg te mekkora überállat vagy a havana meg mekkora nyomik gyülekezete.
Ricsikém, veled felesleges vitázni, mert te mindenben jobb vagy mindenkinél, kis csíra létedre leversz még 1 képzett bunyóst is.szánalom............................... Meg kérem a fórumozókat, tegyük azt amit ricsike megérdemel, nézzük semmibe.

big like:d
 

DeletedUser

Vendég
v9-en nem voltam bocsi:) amugy nem tudom ki kit vágna nyakon kisgyerek...:)

Itt sem kéne hogy legyél!
Azzal a pár száz pontocskáddal..:
Minek osztod itt az eszet ha nincs miből?
Vedd észre magad kisgyerek szánalmas vagy:!
És szerintem ezt nem csak én gondolom igy az itt jelenlévők közül:.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lásd V7 mesehős, sokan voltak 100 falu felett mégis megbuktak. Mégpedig azért mert sok fronton harcoltak és nem építettek ki kellő hátországot. Így nem volt a falvaik nagyjarésze bevédve.

Errol lehetne irni tobb oldalt,nem teszem.Sokan akik ateltek se ertik miert oszlattam fel a klant.

Ez a jatek,olyan mint a hegymaszas.Van aki eloremegy biztositas nelkul es o uti a szoget a falba.
A tobbiek gondolkozas nelkul az eletuket bizzak ra,mikor elkezdenek felkuszni a kotelen.
En dolgoztam banyaszkent is.Es ott megtanultam:hogy nem lehet a tarsaim becsapni.Ha hibazol akkor szolni kell es a masik segit megoldani.Ott ez alap.Ha egy biztositast elrontottal,akkor bizony nem szabad letagadni,meg ha kinevetnek erte akkor sem.Mert aki utannad jon az megbizik benned,es az eletevel felelhet ezert.
En a KH ban is ezt az elvet vallom.Belehet csapni barkit,de a tarsaim soha.
Mikor a tarsak marakodnak egymassal,akkor ott gond van.Ebbol nem kertem a v7en.
Semmi koze nem volt az eltunesunknek a felelemhez,a frontok szamanak.
Gondok voltak,es a gondok szamaval not a marakodas is aranyosan.Ez igaz,ezt nem tudtam kezelni.
Mert a klan 75% mar hozadek volt,nem mesehos.Nem erdekelt a statisztika,a helyezes.
LET ben a napokban ert be minket meg csak az ELME,pedig mar miotta is nem vagyunk?
Moralis gondjaink voltak,ez az ok.
Leirtam annak ellenere,hogy tudom senki nem hisz semmit.
Ez van.........nagy ivben teszek ra ki mit gondol.

Tanulsagos volt a v7 oromeivel es hibaival egyutt.

Ketten is beneztek ide,Darky es Arkhimedes.
Mindketten meltoak arra hogy a v7 gyoztessei lehessenek.
Darky a hibai ellenere is megerdemelne.Mert kitartasa,elkotelezettsege bamulatos.
Lehet szapulni(tesz is erte eleget),de a tudasat elvenni nem lehet tole.
Az Elme pedig,na oket nem kell ecsetelnem.
Kitarto,szivos munkaval odakuzdottek magukat ahol vannak.
Ez magaert beszel.

Vigyori,te tudod a legjobban mi volt a V7 en.
Hisz mikor nem volt idom a jatekra(honapokig) akkor indult el ez a folyamat.
Te voltal akit megkerestem,gyere segits nekem.
Amig nem vagyok kemenykezzel igazgasd a klant,mert vezer nelkul a szakadek fele rohannak.
Megbiztam benned,es szabadkezet is kaptal volna.
Te csak mint tanacsado akartal jelen lenni.

Itt a sors ugy hozta egymas ellen kell harcolnunk.
A lapokat leosztottak,a poker arcot felvettuk.
Minden adott egy jo kis bulihoz.
 

DeletedUser

Vendég
Játékkal is ennyit foglalkoztok,mint a fórummal?vagy a v13 helyett itt játszotok?
Off.
 

DeletedUser

Vendég
Tudod Darky ez igaz is lenne amit irsz.

En egy klant oszlattam fel.
Ehhez ASH nak es nekem volt jogunk csak.
Ash befejezte mar,igy nekem kellett dontenem.

Senki jatekat nem toroltem,aki akart ma is ott van v7en.

Egyebkent adtam lehetoseget nekik.
3 fele lehetosegbol valaszthattak.
A klan 50% a se szavazott.
Az en lelkiismeretem tiszta.

Enged meg nekem ,hogy eldontsem kikkel akarok jatszani.
Enged meg nekem ,hogy a klan nevet es elveit melyeket megalkottunk ne hagyjam mar ott es ne jarathassa le senki.

Nem vagyok hajlando a mocsarban pancsikolni.Mert a KH egy nagy mocsar.
Igenis kimaszunk belole.
Az ellenfeleink vallara allva.
Aki visszahuz minket tarskent attol szivfajdalom nelkul megvallunk.
 

DeletedUser12127

Vendég
Üdvözöllek Süsü!

Tiszteletreméltóak az elveid amit felsoroltál. Szépen tetted ráadásul.

Olvasva a korábbi kommenteket fölmerült bennem egy kérdés. Legenda Ricsikével kapcsolatban.
Nem ő volt véletlenül az a Mesehős játékos, aki miatt kitört a NaMacs - Mesehős háború?
Amiről az akkor még szövetségi vezetői topicban első kézből értesülhettünk mi is, mint a legkisebb szövetségesetek.
Ha így van, akkor külön érdekes számomra is a története...
 

DeletedUser

Vendég
Igen.
A namacs mint szovetseges bevett egy tagot a soraiba.
Ezt ricsike serelmezte(nekunk vezetoknek persze elfelejtett szolni) tamadta es elfoglalta.
Free megkeresett kert intezzem a dolgot.
Utasitottam ricsit adja vissza a falut.
Megirtam freenek a dolog lerendezve,megkapjak a falut.
O ezt ugy ertelmezte mehetnek is a nemesek.
Sajna ricsike kesobb olvasta csak,igy a nemesek behaltak.
Free elatkozott mindennek(nem reszletezem,nem nyomdafestek kepes) es ezt mar viszont nem turhettem.
Igy hadba leptunk.
Kesobb nem volt hajlando Rokit tamadni.
Kilepett,belepett a VHL be,majd onnan is ki(mikor rajott ott sincs kolbaszbol a kerites) es bejelentette vege,befejezi.
Visszavettem,hogy a fiok hozzank keruljon,es atadhassuk szabalyosan.
Rossz embernek adta at,nem olyanak akit kertem,kitettem es befoglaltuk.
V13 ra nem hivtuk(nem is tudtuk jatszik e).
Itt irt ram,mikor latta vagyunk mi is.
A tagsag ele tartam az ugyet.
A tobbseg nem akarta hogy koztunk legyen.
En a sajat felelosegemre vette be ujra.
Mikor a KL kezdet beolvadni hozzank,o ezt serelmezte.
Istennel osszeszolalkozott.
Kertem fejezzek be,isten meg is ertette.
O nem.
Inkabb kilepett.
Visszaut nalunk nincs(csak kiveteles esetekben).
Torolt.
Ennyi ricsike mesehoskent alkotott sztorija.
 

DeletedUser12127

Vendég
Köszönöm, Süsü!

A Ricsike név felrémlett előttem a V7 régmúltjából, ezek szerint jó volt a megérzésem.
Mondhatom akkor, hogy Ricsike történelmet írt a V7-en, vagy a NaMacs szövetség nélküle is bomlott volna?
Ha a NaMacs - MH háború akkor nem tör ki, akkor gyökeresen máshogy alakulhatott volna a szerver.
ELME-MH viszonylatban is.
 

DeletedUser6772

Vendég
Nagyon sokminden máshogy alakult volna Árki,ha az a bizonyos "ha" nem lenne:)
Hogy a namaccsal mi lett volna ricsike nélkül,az jó kérdés valszeg sok remek játékosuk,még mindig a szereveren lenne,bella,csatoh,hogy csak kettőt említsek a teljesség igénye nélkül...

De ricsikére kenni ezt az egészet,vagy inkább azt mondani rá,hogy történelmet írt, túlzás....
Ennyire nem volt súlya azért akármennyire is szerette volna.
A szövetség mindig annyira erős amennyire a vezetők az adott klánokban megtudják egymást érteni,ezt Te is tudod.
és freee nem az a fajta ember akinek kell két lehetőség ahhoz leanyázza a másikat...
Úgyhogy lehet lenne,de lehet nem,már sosem fog kiderülni:)
 

DeletedUser

Vendég
V2 rol ismertem a namacsot.
Csato ,Bella es Feher tigris is becsuletes szavatarto ember,ezert lett szovetseg.
Rebornfreee nem tudom ,hogy keveredet bele a vezetosegbe.
Vele sincs problemam,csak a szaja,abbol ne omlene a .........,mindegy mar.

A szovetseg nem ricsike miatt bomlott vegul is,az o dolga mar nem volt erdekes.

Azt nem turhettuk hogy a kozos vezetoin(ugye negy klan kozos vezetoi foruma volt)
gyalazzon es anyazzon.
Bontottunk,bella rogton megkeresett.
En felajanlottam neki,akkor lehet szovetseg ha Reborn a teljes MH tagsagtol bocsanatot ker PM ben.
Ezt a levelet meg is irta,el is kuldte a tagsagunknak.
De a buszkesege miatt pl,nekem nem jott ilyen level es Ashlan se kapta meg.
Igy nem maradt mas mint a harc.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14529

Vendég
Igen.
A namacs mint szovetseges bevett egy tagot a soraiba.
Ezt ricsike serelmezte(nekunk vezetoknek persze elfelejtett szolni) tamadta es elfoglalta.
Free megkeresett kert intezzem a dolgot.
Utasitottam ricsit adja vissza a falut.
Megirtam freenek a dolog lerendezve,megkapjak a falut.
O ezt ugy ertelmezte mehetnek is a nemesek.
Sajna ricsike kesobb olvasta csak,igy a nemesek behaltak.
Free elatkozott mindennek(nem reszletezem,nem nyomdafestek kepes) es ezt mar viszont nem turhettem.
Igy hadba leptunk.
Kesobb nem volt hajlando Rokit tamadni.
Kilepett,belepett a VHL be,majd onnan is ki(mikor rajott ott sincs kolbaszbol a kerites) es bejelentette vege,befejezi.
Visszavettem,hogy a fiok hozzank keruljon,es atadhassuk szabalyosan.
Rossz embernek adta at,nem olyanak akit kertem,kitettem es befoglaltuk.
V13 ra nem hivtuk(nem is tudtuk jatszik e).
Itt irt ram,mikor latta vagyunk mi is.
A tagsag ele tartam az ugyet.
A tobbseg nem akarta hogy koztunk legyen.
En a sajat felelosegemre vette be ujra.
Mikor a KL kezdet beolvadni hozzank,o ezt serelmezte.
Istennel osszeszolalkozott.
Kertem fejezzek be,isten meg is ertette.
O nem.
Inkabb kilepett.
Visszaut nalunk nincs(csak kiveteles esetekben).
Torolt.
Ennyi ricsike mesehoskent alkotott sztorija.


nem irom le hogy volt de nem igy az tuti részletek stimmelnek de ferditve van nagyon...ez igy olyan mint erdély történelme papiron...
 

DeletedUser

Vendég
Ricsike,tudod en amit leirok azokert kezeskedem.
Tevedni szoktam,hazudni viszont nem.

Dark,amiket a spoilerbe kimasoltal,azok lehet hogy valosak.
Legfeljebb nem akkor irodtak mikor meg aktiv volt a klan.
 
Fent