=MH=

DeletedUser

Vendég
sosem volt valós :)
Tudod, egy hazugság része volt mind ,akárcsak én magam ;)
 

DeletedUser

Vendég
Elfáradt a szemem mire végigolvastam ezt a sok szemetet.
Csak gratulálni tudok ennek a két félnótásnak aki azt hiszi körülöttük forog a világ. Nevetségesek vagytok és ezt rajtatok kívül már mindenki tudja.
Szóval ha nincs mondanivalótok a V13al vagy az itteni =MH=-val kapcsolatban de mégis jártatni akarjátok a szátokat és bebizonyítani hogy mekkora ászok vagytok húzzatok át az "off Dark Lord és =Legenda= számára" topicba mert már felháborító hogy itt mit műveltek.
 

DeletedUser14536

Vendég
és ezt kinek mondod ?
egy olyannak aki ki van zárva ?!
elképesztő hogy mennyi hülye fordul meg itt a külsőn :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Na, ma kaptam az infót, hogy rengeteg cimbi van az MH-ban is.Szóval, várom a VHL-MH háború végkifejlettjét.Hajrá srácok, csapjatok a lecsóba........és ez min2 klánnak szól;)
 

DeletedUser11266

Vendég
Látom a háromhetes távollétem alatt azonkívül,hogy Mr.konyhapénzzelpózolok-ból siklós-bajnoka lett,más nem nagyon történt:)
 

DeletedUser

Vendég
Elfáradt a szemem mire végigolvastam ezt a sok szemetet.
Csak gratulálni tudok ennek a két félnótásnak aki azt hiszi körülöttük forog a világ. Nevetségesek vagytok és ezt rajtatok kívül már mindenki tudja.
Szóval ha nincs mondanivalótok a V13al vagy az itteni =MH=-val kapcsolatban de mégis jártatni akarjátok a szátokat és bebizonyítani hogy mekkora ászok vagytok húzzatok át az "off Dark Lord és =Legenda= számára" topicba mert már felháborító hogy itt mit műveltek.

Ha az MH-val kapcsolatban CSAK szemetet lehet írni, akkor had emlékeztetlek a V10-es START szétverésére és feloszlására!Mekkora ászok voltatok:D
 

DeletedUser

Vendég
Chatnet,tudom,Neked nem fog menni...kérj meg valakit,hogy értelmezze Neked Frostraven mondandóját:D
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy meg ki az a Chatnet szerinted Kekbond? :D
Eddigi teljesítménye a V13-on 3000 point ahogy láttam, most meg Mesehős-é vált, az INSO elég uncsi lett ha már a diplomatakokler úrjuk is lelépett :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Örülne Ő a 3000 pontnak,de ez a szomorú /számára:D/ valóság:
Helyezés Név Klán Pontok Falvak Átlagpont falvanként

13155 chatnet 0 0 0


:)))
 

DeletedUser15172

Vendég
És mégis mozog

"E pur si muove"

Hol volt, hol nem volt ...

Icipici Kis Mese
[SPOIL][YOUTUBE]nYlK_E0UGwE[/YOUTUBE][/SPOIL]

"... ma sincs vége a mesének. Ma sincs vége, sosincs vége, fuss el véle!"
 

DeletedUser15172

Vendég
Hajrá =MH=!!!!!!!

Hajrá, legyen! Én szeretem őket, hiszen ők is szeretnek engem!
Engem minden vezérük legalább egyszer meghívott! bibibibi :p
Voltam is tag, meg nem is! Majd megint, majd megint ...
Volt, hogy meséltek is nekem! Megkérdeztem, miért sértik meg az MNT? Mondtak egy mesét(mindenki elnézte a napot)? Megkérdeztem, miért ők vezetik a Top1-es KL. klánt. Mondtak egy mesét, hogy ááá nem ők vezetik, csak tesó, anyuka és apuka viszi a fiókot, ezért helyettesítik a teljes vezérkart... Megkérdeztem, miért hívnak meg szövetségestől. Jött a mese. Nagy mesélők.
Mese volt, talán igaz sem volt!

Én piszok foglaltam tőlük, sőt támadtam őket! A jutalmam mindig egy meghívó volt! Ez nem mese! Szerintem hadat is üzenek nekik. ;)
Vajon megválasztanak vezérnek is?
A mese lényege, hogy szeretnek és ezért nem támadnak! Legalábbis a mese klán kevés erre, ezért akartak triumvirátust, hogy legyőzzenek vagy mi! Ez komoly, nem pedig mese.

Mivel elég nagy odds mellett adtak engem, ezért illendő volt, hogy hendikeppel induljak! Megtettem! Megfeleztem a pontszámom, csak nem illik, hogy egyedül ennyiszer fricskázzam őket! Gondoltam most már mernek támadni, hiszen nem első, hanem 40. vagyok a rangsorban! Szeretnek, na!

Silány mese ez, mint ez a világ! Nem is érdemlik meg, hogy játsszak velük! Az ilyenek miatt már én sem hiszek a mesében! Illúziórombolók!
 

DeletedUser14936

Vendég
Hajrá, legyen! Én szeretem őket, hiszen ők is szeretnek engem!
Engem minden vezérük legalább egyszer meghívott! bibibibi :p
Voltam is tag, meg nem is! Majd megint, majd megint ...
Volt, hogy meséltek is nekem! Megkérdeztem, miért sértik meg az MNT? Mondtak egy mesét(mindenki elnézte a napot)? Megkérdeztem, miért ők vezetik a Top1-es KL. klánt. Mondtak egy mesét, hogy ááá nem ők vezetik, csak tesó, anyuka és apuka viszi a fiókot, ezért helyettesítik a teljes vezérkart... Megkérdeztem, miért hívnak meg szövetségestől. Jött a mese. Nagy mesélők.
Mese volt, talán igaz sem volt!

Én piszok foglaltam tőlük, sőt támadtam őket! A jutalmam mindig egy meghívó volt! Ez nem mese! Szerintem hadat is üzenek nekik. ;)
Vajon megválasztanak vezérnek is?
A mese lényege, hogy szeretnek és ezért nem támadnak! Legalábbis a mese klán kevés erre, ezért akartak triumvirátust, hogy legyőzzenek vagy mi! Ez komoly, nem pedig mese.

Mivel elég nagy odds mellett adtak engem, ezért illendő volt, hogy hendikeppel induljak! Megtettem! Megfeleztem a pontszámom, csak nem illik, hogy egyedül ennyiszer fricskázzam őket! Gondoltam most már mernek támadni, hiszen nem első, hanem 40. vagyok a rangsorban! Szeretnek, na!

Silány mese ez, mint ez a világ! Nem is érdemlik meg, hogy játsszak velük! Az ilyenek miatt már én sem hiszek a mesében! Illúziórombolók!

Mi volt eza TMP es klán fel léptem v13 és azt látom nincs MH közös fórum ...erre írják hogy TMP lett aztán meg hogy még sem? MOST AKKOR HOGY IS VAN?
 

DeletedUser10079

Vendég
Halihó!

Mi újság az =MH= háza táján?:)

Dark Lord is játszik 13-on?:eek:
 
Fent