nyomoznék tovább ...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
ddasads

Nekem volt 180 pontom, de elhasználtam, mert abban a tudatban voltam/vagyok, hogy legalább ennek a tripláját rövid időn belül megkapom... reménykedem... :eek:
 

DeletedUser

Vendég
A legrosszabb az érmék elverése. Az vmi halálosan lassu....
 

DeletedUser7967

Vendég
Dehogy lassú :D
Alíg 2 óra alatt megcsinálok 800 falut képzéssel együtt... :D
Csak Opera kell hozzá :)
 

DeletedUser

Vendég
Újabb hét telt el eredménytelenül :(

Az eddigi magyarázatok (időhiány, megoldások száma, szabadidő, miegymás ...) kissé ellentmondásosak, és szó mi szó elég nehezen hihetők, megnézném a problémát más megközelítésből ...

Minden probléma gyökere a pénz :)

Számoljunk... Szeretem a számokat, nem hazudnak :)
Az eddigi kiírás szerint van 2 telitalálat, és 217 db félmegoldás.
Nem számítva a legalább 2 félmegoldásért járó bónusz 180 pontot, ez eddig 26840 pp
(utánam lehet számolni: 2*400+217*120)

Gondoljunk bele: ennek értéke durván számolva minimum 70000 Ft, ha 5000 pontonként vesszük meg
(5000 pont --> 14305 Ft), de többségünk szerintem 200 pontokat vásárol (ez 1100 Ft), így már kb 140000 Ft. És ezek, csak az eddig nyilvánosságra hozott megoldások...
(az értékeknél a kártyás árákat néztem, ezt a legkönnyebb elérni... tehát ezek csak hozzávetőleges értékek...)

Ennyi pénz kiesésének nyilván nem örülnek az üzemeltetők, és nagyon meg lennék lepve, ha ennyi jutalom pp kiadására meg lenne a fedezet...

Véleményem szerint valóban elszámították magukat a játék meghirdetésénél a szervezők, és őszintén szólva kevés esélyt látok a nyeremények átutalására...
 

DeletedUser7967

Vendég
Csak ezzel az a probléma,hogy nem csak a support járatta le magát,hanem az InnoGames is.
Hogy miért is?

Beígértek valamit és nem tartották be.Az ember ha egy kicsit belegondol,az ez előtti játékokban azért nem volt több résztvevő,mert nem mindenkinek volt kedve/ideje fényképezni meg videót készíteni.Ezzel szemben ez a javításos játék max 1 órát vett el mindenkinek az életéből,nem pedig 2-3,mint az előző játékok.

Tanulság:

Ha Valamit képtelen vagy teljesíteni,mindíg minden külölmény között,akkor inkább ne is ígérj semmit.

Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Újabb hét telt el eredménytelenül :(

Az eddigi magyarázatok (időhiány, megoldások száma, szabadidő, miegymás ...) kissé ellentmondásosak, és szó mi szó elég nehezen hihetők, megnézném a problémát más megközelítésből ...

Minden probléma gyökere a pénz :)

Számoljunk... Szeretem a számokat, nem hazudnak :)
Az eddigi kiírás szerint van 2 telitalálat, és 217 db félmegoldás.
Nem számítva a legalább 2 félmegoldásért járó bónusz 180 pontot, ez eddig 26840 pp
(utánam lehet számolni: 2*400+217*120)

Gondoljunk bele: ennek értéke durván számolva minimum 70000 Ft, ha 5000 pontonként vesszük meg
(5000 pont --> 14305 Ft), de többségünk szerintem 200 pontokat vásárol (ez 1100 Ft), így már kb 140000 Ft. És ezek, csak az eddig nyilvánosságra hozott megoldások...
(az értékeknél a kártyás árákat néztem, ezt a legkönnyebb elérni... tehát ezek csak hozzávetőleges értékek...)

Ennyi pénz kiesésének nyilván nem örülnek az üzemeltetők, és nagyon meg lennék lepve, ha ennyi jutalom pp kiadására meg lenne a fedezet...

Véleményem szerint valóban elszámították magukat a játék meghirdetésénél a szervezők, és őszintén szólva kevés esélyt látok a nyeremények átutalására...


Üdv Mindenkinek!
Ha lenne "lájk" lehetőség,most megtenném ehhez a hozzászóláshoz!
Véleményem szerint is ennyi az itt történt dolgok lényege.
Megértek én mindenkit,azokat is akik fel vannak háborodva,és várják a beígért nyereményüket,és sajnos a Sajtmacskáékat is meg kell érteni ebben a történetben.Nyilván meg van kötve az Ő kezük is...
Én csak egy dolgot nem értek meg,az pedig az,hogy annyira egyszerűen el lehetett volna ezt a dolgot intézni,egy mondattal,hogy "Erre gyerekek nem számoltunk,és kerethiányos a dolog,de próbálkozunk megoldást találni,ezért csúszni fogunk X időt a nyeremények kiosztásával"
 

DeletedUser12064

Vendég
Üdv mindenki!
Sajtmacskának egyedül:eek: egymagában kellett a mesejavítások után, a nyertesek és nyeremények összesítése után, a pontok elszámolása után a pontok jóváírását is kezelni. Ez a prémium pontokat nyert x mennyiségű játékos esetén min. y időt vesz igénybe pusztán a leütések számából adódóan, de további tényezőket is figyelembe kell vennetek a helyes végeredmény kiszámításához (V?V). Például e, ami az emberi tényező, mert sajtmacska is emberből van és nem tud osztódni. Hatvanasával osztja a prémiumot, úgyhogy ez még plusz kattintásokat eredményez. Eddig kiosztott 55 ezer pontot, a maradék hátra van még. Tehát az egyenletbe vegyétek bele x-et, akik prémiumot nyertek, vonjátok ki belőle m-et, akik azok, akik már megkapták a nyereményüket, aztán tegyétek hozzá, hogy nem egyben osztja a prémet, hanem hatvanasával, ha ezt felszoroztátok, akkor emeljétek min. második hatványára, hogy e, az emberi tényező is bele kerüljön az egyenletbe, mint alvás, evés, stb. Így megkapjátok y-t. Utána szorozzátok be egy újabb ismeretlen számmal, legyen mondjuk z, ami tartalmazza a prémiumos ticketek elintézését, a világok bugjainak javítását és a német főnökséggel való kommunikációt, továbbá a speed bajnokságok levezénylését. Nem tudom ez mennyi kattintás és mennyi időt vesz igénybe, de szerintem min emeljétek harmadik hatványára a kapott számot és megszületik a várva?várt:confused: végeredmény (V?V) .
Az V?V idő elérkeztéig szíves türelmeteket kérjük! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Gyönyörű ez a sok változó a képletben :D
de nem tereli el a figyelmemet néhány egyszerű kérdésről:

1.
Üdv mindenki!
... egymagában kellett a mesejavítások után
ezek szerint készen vannak a javítások!! hurrá! :)
akkor miért nincsenek még mindig kiírva?????

2.
Ez a prémium pontokat nyert x mennyiségű játékos esetén min. y időt vesz igénybe pusztán a leütések számából adódóan, ...
megkapta már egyáltalán valaki a jutalom pontokat a meséért?? ide eddig csupa olyan írt, aki nem ...
akkor meg mennyi időről beszélünk???


Azt már csak csendben jegyzem meg 33 napja várunk egyre fogyó türelemmel ...
Ha valaki nem bírja kérjen könnyebb munkát... vagy segítséget másoktól...
Lehet, hogy pp-t csak Sajt oszthat, de a javításban (vagy esetleg a kiírásban) nyugodtan lehet neki segíteni... (eddig legalábbis 3 vagy 4 társával javított.. eltérőek az adott információk...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Értjük mi,hogy PP-t csak sajt oszthat,de javítani nem csak Neki szabad :confused::eek:

Abban is igazad van,hogy most minden összejött Neki,de mi lenne ha a többi 10-11 support-er is beszállna a buliba és segítene mondjuk kirakni a nyerteseket vagy javítani ha esetleg kell még.Ugyebár support-er lévén mindenkinek van joga segíteni. ;)
 

DeletedUser12157

Vendég
Gyönyörű ez a sok változó a képletben :D
de nem tereli el a figyelmemet néhány egyszerű kérdésről:

1.
ezek szerint készen vannak a javítások!! hurrá! :)
akkor miért nincsenek még mindig kiírva?????

2.
megkapta már egyáltalán valaki a jutalom pontokat a meséért?? ide eddig csupa olyan írt, aki nem ...
akkor meg mennyi időről beszélünk???


Azt már csak csendben jegyzem meg 33 napja várunk egyre fogyó türelemmel ...
Ha valaki nem bírja kérjen könnyebb munkát... vagy segítséget másoktól...
Lehet, hogy pp-t csak Sajt oszthat, de a javításban (vagy esetleg a kiírásban) nyugodtan lehet neki segíteni... (eddig legalábbis 3 vagy 4 társával javított.. eltérőek az adott információk...)



1. Nem úgy volt 2-3 ember dolgozik rajta?

Én még semmit nem kaptam...
 

DeletedUser13647

Vendég
A legrosszabb az érmék elverése. Az vmi halálosan lassu....

Üdv itt is Risingham :))

Igaz, tényleg lassú.

Jelentem én sem kaptam még meg. Aki megkapta az lenne szíves megírni, hogy milyen érzés, meg hogy hogy néz ki az egész folyamat ( belépek---prémium---PONTOK jóváírva ----- HURRRÁÁÁ----egy rövid infarktus, aztán megint hurrááááá - valami ilyesmi?? ), hadd tudjuk mi, nyomorultak is, hogy mire számítsunk :D
 

DeletedUser12064

Vendég
Tisztelt Arianna és játékosok. Igen, készen vannak a javítások és azért nincsenek kirakva, amit felsoroltam a korábbi hozzászólásomban. Mert az is kismillió kattintás és idő. Igen, sok játékos megkapta már a prémium pontot, mint említettem 55 ezer pont már ki lett osztva, legalábbis tegnap még annyi volt, ma már több. Nyilván az elégedett játékosnak nincs rá oka, hogy a fórumban reklamáljon. Továbbá igen, többen dolgoztunk rajta, de attól még sajtmacskának át kell néznie azokat a javításokat is, mert az ő felelőssége minden egyes prémium pont, az átlagos supporterek azzal nem foglalkoznak.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Arianna és játékosok. Igen, készen vannak a javítások és azért nincsenek kirakva, amit felsoroltam a korábbi hozzászólásomban. Mert az is kismillió kattintás és idő. ...

ha jól látom a kiírások dátumából, 10 oldalnyi nyertest kb 15 percig tart kitenni a fórumra...
azt ugyan még csak nem is sejtem, hogy erre (az eredmények birtokában) miért kellett eddig napokat várni
most úgy értelmezem a szavaidat, (bocsáss meg ha tévedek), hogy a maradék 20 oldalon szereplő nyertesek még csak annyit sem érdemelnek, hogy ezt a tudomásukra hozzátok?? mert a drága időtökből nem telik??

ne haragudj, ha van egy lista, nem értem miért nem írhatja ki bárki más a nyerteseket, ha már sajtnak nincs erre negyed órája...


A mesevilágért jutalmazott játékosok közül (biztosan sokan vannak, mert az 55000 pp az elég tekintélyes mennyiség ...) nem tudna úgy 2-3 beírni ide, hogy: igen, én megkaptam... hogy legalább valami reményünk legyen? fórumon kívül sem hallottam még ezt egyetlen-egy játékostól sem...
 

DeletedUser12821

Vendég
Az én megfejtésem pont az 51. oldalon van és még mindig nem tudom az eredményt,sőt nem is kaptam meg a pontokat! :(
 

DeletedUser12157

Vendég
ha jól látom a kiírások dátumából, 10 oldalnyi nyertest kb 15 percig tart kitenni a fórumra...
azt ugyan még csak nem is sejtem, hogy erre (az eredmények birtokában) miért kellett eddig napokat várni
most úgy értelmezem a szavaidat, (bocsáss meg ha tévedek), hogy a maradék 20 oldalon szereplő nyertesek még csak annyit sem érdemelnek, hogy ezt a tudomásukra hozzátok?? mert a drága időtökből nem telik??

ne haragudj, ha van egy lista, nem értem miért nem írhatja ki bárki más a nyerteseket, ha már sajtnak nincs erre negyed órája...


A mesevilágért jutalmazott játékosok közül (biztosan sokan vannak, mert az 55000 pp az elég tekintélyes mennyiség ...) nem tudna úgy 2-3 beírni ide, hogy: igen, én megkaptam... hogy legalább valami reményünk legyen? fórumon kívül sem hallottam még ezt egyetlen-egy játékostól sem...

Bárhogy is számolom, ha csak ez az 1játék számít EDDIG 55.000 pp pontot, akkor én még miért nem kaptam meg?!

3960 pp pont hozzám [mármint akik előttem vannak], és ha én megkaptam volna úgy jött volna ki a 4080! [Velem együtt, az 1. jó megfejtéseimért]

De nem kaptam meg...
 

laca0827

New Member
A reakció pontszáma
0
és attól,hogy itt hisztiztek meg rinyáltok jobb lesz?komolyan szánalmasak vagytok...alapítsatok valami kis klub-ot,ahol tűvel döfködhettek babákat meg átkot szórhattok a support-ra.kb ilyen színtű ez ami itt most megy.
 

DeletedUser

Vendég
Na jó, eddig én is azt mondtam hogy türelem, de ez már nevetséges...
 

DeletedUser

Vendég
és attól,hogy itt hisztiztek meg rinyáltok jobb lesz?komolyan szánalmasak vagytok...alapítsatok valami kis klub-ot,ahol tűvel döfködhettek babákat meg átkot szórhattok a support-ra.kb ilyen színtű ez ami itt most megy.

Nem értek veled egyet. Az eredetileg kiírt időponthoz képest baromi nagy a csúszás. Legalább írnák ki, hogy nagy fába vágták a fejszét.
 

DeletedUser13647

Vendég
és attól,hogy itt hisztiztek meg rinyáltok jobb lesz?komolyan szánalmasak vagytok...alapítsatok valami kis klub-ot,ahol tűvel döfködhettek babákat meg átkot szórhattok a support-ra.kb ilyen színtű ez ami itt most megy.

És attól, hogy nem rinyálunk és nem tépjük a szánkat és nem túrjuk a nyálunkat és nem kérjük számon, rosszabb lesz?
Teher alatt nő a pálma jóbarát!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent