Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Akkor testvér!
Most mondok egy új dolgot neked!
Igen! Érdeklődtünk wwwiktorral hogy csatlakozhatunk e hozzátok!
De ugye nem gondolod komolyan hogy mért téged sért 5 db falu akkor azért abbahagyom a jatekot?
Ezt ugye nem gondoltad te se komolyan?
Bocs de tisztázzuk már valamit!
Ha például sirnyenjo és vollebay mellém foglalt mikor érdeklődtünk nálatok akkor kicsit logikátlan volt az indok amit akkor kifejtettel wwwiktornak!
És azt is enged már meg nekem hogy a saját jstekomat jatsszam!
Tudod herotom van az olyan emberektől akik úgy gondolják hogy nekik joguk van az én sorsomrol úgy dönteni hogy én köteles vagyok megcsinálni azt amit ők akarnak!
Ilyen volt lesonans is aki kijelentette hogy ővek a déli rész adjam át nekik a falujaimat én meg húzzák fel északra és kezdjek újra!
Bocs, de nem! És látható hol van most lesonans!
De úgy látom te is így gondoltad ezt?
Hogy volt akkor kb 25 falum, wwwiktornak 30 falu! Ugye jó lett volna ha az az 55 falu kiesik onnan?
Hát nem kishaver!
Ha kellenek a falujaim gyere és vedd el!
És ne te akard már megmagyarázni hogy melyik klánhoz csatlakozohatok vagy nem csatlakozohatok!
És nem gondolod ugye komolyan azt hogy egy játékos átadja nekem 5 faluját délen mert abba hagyja a játékot akkor majd azt fogom csinálni hogy kedves DSA nincs kedvetek 5 db 8000 pont falut befoglalni mert 1-2 mezővel belog a déli részre, amikor tőletek sirnyenjo és vollebay már rég belógott az északi részre! Furcsa egy gondolkodás mód ez!


Hát nálad aztán vannak problémák.
Amikor felvettek téged azidőben foglalt maganfarkas 2 falut északon. Neked 5 falud belógott délre.
Én nem szóltam érte,majd mikor jött Sophie,magan farkas foglalásai miatt akkor emlitettem meg,hogy oké. Leadja farkas,de akkor leadod te is. Mi igy is átadtunk pár falut a szövi elején ami sértette a Randomot,ellenben forditott esetben foggal körömmel ragaszkodtatok a faluitokhoz. 1et adott át Gejzuka nekem,minden tiszteletem az övé. De a többiekről ez nem mondható el.
Mellesleg 1 szót sem váltottam wwiktorral.
Neked se mondtam,hogy add le a faluid,sem semmi mást.
Azt sem mondtam,hogy nem mehetsz a Randomba,csupán azt emlitettem,hogy ha toborozni akartunk volna északon,akkor a random jópár nagy fiókja nálunk lenne.

Iasonas pedig érdekesen oldotta meg a dolgait,ez tény.
De nem miattad bukott el,úgyhogy ne nagyon verd rá magad.
Te papolsz itt külsőn mint a becsület mintaképe, a nagy és bátor Szedu,holott egy normális támadássorozat után elárultad a saját klánod és beálltál az ellenséghez.
Mert gyáva vagy. Hiába magyarázod bármivel,gyávaságból vagy ott ahol.
Sophieval beszélgetek,a hozzád hasonló alantas játékosok viszont kíméljenek az üres dumájuktól.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Reloflex anno irt egy levelet,hogy kössünk szövetséget,majd a későbbiekben akár át is jöhetnétek.
Nem válaszoltam rá,majd pár nap múlva már a randomban voltatok.
Lehet nem tudsz róla,de igy volt ;)

Nem vontam kétségbe :) Tudom, hogy keresgélt, én meg olyan fásult voltam a kezdeti események miatt, hogy nem is érdekelt merre.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ajánlom nektek legújabb vita játékunkat, melyet itt érhettek el. A viták királya 50 prémiummal fog gazdagodni! :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Szerintem ezen a szerveren igazságtalan a kihívás. A DSA klánokat egybe kellett volna tenni. Javaslatként felvetném, hogy a fejlesztők ne ragaszkodjanak egy lőrehaladott világban a négy színhez. Sokkal izgalmasabb lenne hárommal, vagy kettővel.

Esetleg eggyel :p
 

DeletedUser18914

Vendég
ugy csinaltok mintha mar vegjatek lenne :D
en nem tudom ki mi az SBT, de azt tudom, hogy se a GMF el se Spartansal nem kell hosszutavon szamolni se Vodorrel...Dream van e a szerveren???, mert ha igen veluk sem.
EW ellen kellett egy MI :))) amugy akkor is volt Spartans egy arma fel is szedte oket.
 

DeletedUser

Vendég
EW ellen kellett egy MI :))) amugy akkor is volt Spartans egy arma fel is szedte oket.
meg egy random szövetség is kellet hozzá meg az , hogy átálljon pár tag onnan , plusz az , hogy az ew nem igazán okozott nagy fejtörést így tudtak Billyék nyugatra is koncentráln
 

DeletedUser18914

Vendég
meg egy random szövetség is kellet hozzá meg az , hogy átálljon pár tag onnan , plusz az , hogy az ew nem igazán okozott nagy fejtörést így tudtak Billyék nyugatra is koncentráln
te beteg vagy megint, EW volt a pajzs, oket nagynehezen legyoztuk utana mar csak a nemesek szamatol fuggott a Spartans sorsa.Ne beszelj butasagokat legyszives swak.Randomnak mi koze volt a deli harcokhoz???semmi.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
meg egy random szövetség is kellet hozzá meg az , hogy átálljon pár tag onnan , plusz az , hogy az ew nem igazán okozott nagy fejtörést így tudtak Billyék nyugatra is koncentráln

Swak, Archangel, az akkori DSA vezér írta még anno, hogy a V38-as EW egy nagyon harcos csapat volt, akiket nehéz volt legyőzni, mert nem adták fel. El nem tudom képzelni, kinek higyjek, neked, vagy Archnak... :eek:
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
1.jpg
 
Fent