Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Így van, a mi elit stílusunk ;)
Amúgy meg mi legalább felvállaljuk a klánjaink :p és általában profilra is kikerülnek :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Sophie nem értem mit akarsz..saját magad ellen beszélsz..

Irod a tényeket hogy: November 26 - Felvettünk Szedut, akinek akkor átlógott hozzátok 5 falva
December 9 - Felvettük Newhuntert és Derfelt, akiknek 1-1 falvuk délen van..

[DSA], [DST], [DSE] cselekedetei:

Január 3 - felvettek 9 játékost, akiknek összesen 186 falvuk van északon..

Vagyis ti kezdtétek meg a toborzást,ergo ti szegtétek meg a megállapodást..gondolom nem vártad el hogy ők is olyant toborozzanak mint ti...ha felveszel akár egy 1-falus játékost,ami sérti a megállapodást...simán felvehetnek ők egy 1000-falust is akár és nem szólhatsz semmit..így nem értem miért vagy kiakadva,hogy toboroznak..

Azt hogy pont azokat vették fel akiket támadtatok volna..azt meg nem hiszem itt tudod megoldani..próbáld kikérni őket..bár valószínű az lesz a válasz,hogy nem hiszik pont őket akartátok támadni,hogy most lettek célpontok mikor felvették öket..amiben valószínű lesz is kicsi igazság,elég hihetetlennek hangzik hogy 9-játékosra ment volna a támadás,pont most és pont arra a 9-re...






 

DeletedUser18806

Vendég
Glorfindel!

Bocs hogy nem követem hogy mikor ki kivel és hogyan van egy fiókba!

Nekem Glorfindel a DSA vezetője hiszen ez szerepel a klanprofilon is
 

DeletedUser18806

Vendég
Sophie nem értem mit akarsz..saját magad ellen beszélsz..

Irod a tényeket hogy: November 26 - Felvettünk Szedut, akinek akkor átlógott hozzátok 5 falva
December 9 - Felvettük Newhuntert és Derfelt, akiknek 1-1 falvuk délen van..

[DSA], [DST], [DSE] cselekedetei:

Január 3 - felvettek 9 játékost, akiknek összesen 186 falvuk van északon..

Vagyis ti kezdtétek meg a toborzást,ergo ti szegtétek meg a megállapodást..gondolom nem vártad el hogy ők is olyant toborozzanak mint ti...ha felveszel akár egy 1-falus játékost,ami sérti a megállapodást...simán felvehetnek ők egy 1000-falust is akár és nem szólhatsz semmit..így nem értem miért vagy kiakadva,hogy toboroznak..

Azt hogy pont azokat vették fel akiket támadtatok volna..azt meg nem hiszem itt tudod megoldani..próbáld kikérni őket..bár valószínű az lesz a válasz,hogy nem hiszik pont őket akartátok támadni,hogy most lettek célpontok mikor felvették öket..amiben valószínű lesz is kicsi igazság,elég hihetetlennek hangzik hogy 9-játékosra ment volna a támadás,pont most és pont arra a 9-re...


Álljunk ma
Sophie nem értem mit akarsz..saját magad ellen beszélsz..

Irod a tényeket hogy: November 26 - Felvettünk Szedut, akinek akkor átlógott hozzátok 5 falva
December 9 - Felvettük Newhuntert és Derfelt, akiknek 1-1 falvuk délen van..

[DSA], [DST], [DSE] cselekedetei:

Január 3 - felvettek 9 játékost, akiknek összesen 186 falvuk van északon..

Vagyis ti kezdtétek meg a toborzást,ergo ti szegtétek meg a megállapodást..gondolom nem vártad el hogy ők is olyant toborozzanak mint ti...ha felveszel akár egy 1-falus játékost,ami sérti a megállapodást...simán felvehetnek ők egy 1000-falust is akár és nem szólhatsz semmit..így nem értem miért vagy kiakadva,hogy toboroznak..

Azt hogy pont azokat vették fel akiket támadtatok volna..azt meg nem hiszem itt tudod megoldani..próbáld kikérni őket..bár valószínű az lesz a válasz,hogy nem hiszik pont őket akartátok támadni,hogy most lettek célpontok mikor felvették öket..amiben valószínű lesz is kicsi igazság,elég hihetetlennek hangzik hogy 9-játékosra ment volna a támadás,pont most és pont arra a 9-re...
Na azért álljon már meg a menet?
SirNyenjo, Volley97, takacsdani, Postasfiu hol is vannak? Hová is lógnak át a térképen?
És jóval én előttem már tagjai voltak a DSAnak!
Ja, és nem 5 faluval lógtak át mint én!!!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
tájszonka te nem fehér konrád vagy véletlenül másik néven? mert egy szint vagytok. értelmes hozzászólás, érvelés és egyebek nem mennek, csak ezek a nagyon high level "oltások".

Vadi, tudom hogy ki vagy, és tudom hogy kivel vagy dualban. és valóban nem vagyok vezetői tag. de ez hogy jön ide? amiket leírtam, azok tények.

mellesleg ez a v38 csevegő fóruma, szerintem ez pont arra van, hogy kifejtsük a véleményünket a világon történő dolgokkal kapcsolatosan, nemde? bár tény hogy általában offolás megy itt.

Hozzad szint se kell, hogy teged bekategorizaljon barki is, ne becsuld magad tul nagyra.

Semmi kozom semmilyen Konradhoz, ismerni se ismerem.

Nekem egyaltalan nincs bajom, ha valaki ide ir barmit is, hat istenem, legalabb van mit olvasni. Annyit ugyse tud ez a par forumozo ember offolni, hogy az mar zavaro legyen...
 

DeletedUser11248

Vendég
SirNyenjo...Okt.16
Volley97...Okt.12
takacsdani, Postasfiu...Okt.14

Szövetség..Okt.23
 

DeletedUser18806

Vendég
Csak alsó hangon nézve nov 7en Postasfiu és takacsdani minimum 15-15 faluval rendelkeztek tőlem északra!
Tehát bőven az északi részen!
 

DeletedUser18806

Vendég
SirNyenjo...Okt.16
Volley97...Okt.12
takacsdani, Postasfiu...Okt.14

Szövetség..Okt.23
És azt is kiteszed ide hogy okt 23a után hány falut foglaltak még északon?
Mert ugye ez így lenne korrekt!
Segítek!
Okt 23 és nov 7 között alsó hangon 6-8 falut foglaltak még fejenkent északon!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
És azt is kiteszed ide hogy okt 23a után hány falut foglaltak még északon?
Mert ugye ez így lenne korrekt!
Segítek!
Okt 23 és nov 7 között alsó hangon 6-8 falut foglaltak még fejenkent északon!

Nem a sajat teruletukon foglaltak?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Akkor megnyilvánulnék én is.

Takácsdaniék már a szövi előtt itt voltak. Mikor a szövit megkötöttük nekünk kb 10x annyi falunk volt északon mint Nektek délen.
Úgy volt megbeszélve,hogy a saját területén mindenki foglalhat.
Akárhogy nézem,10x annyi falut nem foglaltunk északon mint ti délen.
Ti egyre inkább másztatok be a mi területünkre. Az egy dolog,hogy Sophieval nem tudtuk a saját tagjaink fejébe verni,hogy nem megyünk át más területére,mert egyszerűen hülyén volt megoldva ez a határvonal. De Sophie maga is átfoglalt. A vezér is megszegi a megállapodást,aztán én továbbra is bsszam le a tagokat,ha hasonlóképp reagálnak erre a lépésre,vagy dobjam ki őket,micsoda?

Na de nézzük akkor a kezdeteket. A randomnak nagy része nem tudja hogyan is indult az egész,mert a Random nagyrésze az Army meg a JF java mostmár.
Sophie keresett meg a szeró kezdete előtt,hogy induljunk együtt az EW ellen,mert ő 1 klánnál többet nem tervez és úgy nem elegek ellenük. Előtte meg se fordult a fejünkben,hogy induljunk v38on,Vigyori provokálásai ellenére se. De ha ezzel segithetünk egy barátnak és a tagok akarnak új világon játszani,elverhetjük a Bajnokok Ligája győztes klánt,nos miért is ne.
Mi bejöttünk az előre megbeszélt délkeletre. A random csak szanaszét,várták hol kezdjenek újra. Hopp,az EW és délkeleten jelent meg,valamint egy kis rész délnyugaton,délnyugaton ahová a randomnak kellett volna menni. Mit léptek erre?
Kinézték a leggyengébb kontinenst,felmentek északkeletre. Tudták,hogy mi már max csak új nevekkel tudnánk átregelni,mert az újrakezdős cuccokat kilőttük,és azt is,hogy hiába árultak el,tartani fogom magam a szavamhoz és megkötjük azt a szövetséget,ami a déli részüket biztonságossá teszi és nyugodtan koncentrálhatnak a perem és az északnyugati konti felé.
A szövetség első és legsúlyosabb megszegése. Egyedül hagytak minket a legjobb magyar klánnak nevezett EW ellen,akikhez még társultak a v32őt megnyerő Skulls tagjai,olyan erős klán volt,hogy féltem végigmenni a játékoslistán.
És még utólag minket bírálnak azért mert 3 klánunk van ? Mi már az elején olyan harcokat vívtunk amit a randomosok azóta se tapasztalhattak meg,mert az Army és a JF két nagy lufi volt mint utólag kiderült,és a vezéreik egytől-egyig átálltak a randomba,majd a volt tagjaikat kezdték foglalni. Ilyen játékosok alkotják jelenleg a random egy részét.
Azét a randomét akik a szövikötés után alapitottak akadémiát is,holott a miénket leszólták előtte. Szükség volt rá,miért is? Ha ott északon szükség volt rá,akkor az EW ellen vagy elbuktak volna,vagy ők is 3 esetleg 4 klánnal állnának most.

Szeduék először hozzánk jelentkeztek (Szedu testvér,sajnos nekem már nincs meg a levél,tedd a szivedre a kezed és úgy reagálj erre) Newhunter először hozzánk jelentkezett,Monsterék is először velünk akartak együttműködni majd pedig átjönni hozzánk,Barbárfivérék előlünk menekültek északra be a randomba,hadd ne soroljam mennyi kellemes pillanatot okoztunk a randomnak azzal,hogy tartottuk magunkat a megállapodáshoz és legyőztük az ewt,nem toboroztunk északon előbb,vagy hogy az északi klánokkal karöltve nem mentünk ellenük mikor esély nyílt rá.

De már ha csak az EW harcot nézzük,akik ellen eredetileg a Random jött,nagyon sokat segitettünk nekik. A háború alatt sem kaptunk tőlük semmit,meg se kérdezték esetleg kell-e védő vagy akármi,a Random szeme elfordult délről,ahol az igaz barát [DSA] vívta azt a háborút,amit nekik kellett volna. Azt a háborút,amiben ők elvéreztek volna,vagy pedig most azt a klánt testesítenék meg amit jelenleg bírálnak.
Kezem a szivemre teszem és azt mondom,hogy mi mindent megtettünk a Randomért,és én továbbra is így tennék.
Volt pár apró szöviszegés mindkét részről,majd kicsit intenzivebb a randoméról,amire a tagjaink ugyanígy reagáltak,elnézhető.
De aztán jött ÚR BECSII,egy volt tagunk aki kilett dobva. Fülike ment a faluira,a Random betonra védte,aminek a következménye az lett,hogy a legerősebb tagunk befejezi a játékot,megjegyzem nem ő az első aki így tesz,azért mert mi kitartunk eme szövi mellett,ami rajtunk élősködik.
Úgyhogy a dolog intézését Billyre bízom és ő azt teszi amit már nekem is régen megkellett volna tennem. Nem szeretném ha a jóhiszeműségem miatt esne szét a klánunk. És ha TI,drága randomos barátaim sárdobálósdit akartok játszani,hát tegyétek.
Azt már nem fogjuk megtudni mi lett volna ha mi nem állunk mellettetek végig,és tényeg azok a szemetek vagyunk akiknek Ti rövidlátó barátaim tartotok minket.de van egy tippem. A Random már csak emlék volna. Ahhoz képest nem álltok rosszul úgy vélem.


Belegondolhatnátok,hogy Ti mennyire voltatok a mi hasznunkra a v38on,valamint,hogy mi mennyire voltunk a ti hasznotokra. Erre várnék választ,mielőtt mégegy követ felemeltek azzal a céllal,hogy nekünkbsszátok.


u.i: Sophie látom nagyon foglalkoztat a kérdés.. Hogy miért pont most vettük fel a JF-eseket?
Nem,nem azért mert már levan szervezve az arma is rátok.
Azért mert most jutott el arra a pontra a velük való szövetségünk,hogy vagy lépünk valamit,vagy pedig ők is a ti klánotokat fogják erősiteni. Eddig a ti javatokra döntöttünk mindig,eljött az ideje,hogy magunkra is gondoljunk. Hisz Ti ígyis-úgyis csak ócsároltok minket,úgyhogy tessék,legyen valami alapja is.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Köszönöm a korrekt hozzászólást, de nem mehetek el reagálás nélkül.

Ami a korábbi konfliktust illeti, valóban takácsdaniék ott voltak északon amikor a szövetség megköttetett. Október 31-én nektek volt 65 falvatok északon és nekünk 11. Ez nem 10x-es arány, még csak 6x-os sincs. (Valószínűleg a mi Fülikénket nem vetted figyelembe) Azóta most nektek van 307 falvatok északon és nekünk van 56. Valóban csökkent az arány, szóval arányaiban tényleg mi felénk billent a mérleg, viszont nem mondanám, hogy a hátrányotokra vállt a dolog, hisz bármelyikőnk szívesebben fogadná a 300 falut 50 falu ellenében, mint a 65-öt 11 ellenében. A szövetség megszegése ott kezdődött, hogy Magan Farkas foglalását nem tudtuk elrendezni, illetve úgy intéztük el ha még emlékszel, hogy Szedu falvai maradhatnak nálunk, Magan Farkas falvai pedig nálatok. Az akkori közös célunkat ez a megállapodás jobban segítette, mint a kölcsönös kirúgás.

Ami a kezdeti regisztrációs dolgot illeti. Tudjátok jól, hogy egy félreértés volt az egész. Azt beszéltük meg, hogy kezdetben mi délnyugaton várjuk az EW-t, Ti pedig mentek délkeletre, de reagálunk az EW startjára, mert mi nem az elején akarunk velük megütközni. Ebből az lett, hogy mi reagáltunk és mentünk északkeletre, Ti pedig maradtatok ott. Legyőztétek az EW-t amiért gratuláltunk és gratulálok még egyszer! Valóban, mi nem tettünk hozzá a dologhoz szinte semmit, de azért megemlíteném, hogy Fülike veletek együtt támadott ellenük és nagyon simán hátba támadtátok szövetség ideje alatt.

Volt pár apró szöviszegés mindkét részről,majd kicsit intenzivebb a randoméról,amire a tagjaink ugyanígy reagáltak,elnézhető.
Ezt viszont nem tudom hová tenni. Amikor a három JF játékost felvettük, szóltál és én mondtam, hogy azt a két falut átadjuk nektek ami délen van, csak Te eltűntél napokra. Más részről ami falut foglaltunk délen, az mind ellenséges falu volt. Mutogattok rám sorra, hogy három falut elfoglaltam délen. Igen, elfoglaltam három falut délen és bár jelentésem már nincs, ott van twstatson a falinformációimnál, hogy valaki ott rombolt engem. Még azt is meg lehet nézni, hogy kinek nőtt a rombolás idején a LET-je. Igen, annak akit elfoglaltam. Jöttetek akkor azzal, hogy adjam át a falvakat? Nem. Egyedül tysonka kötött belém, Ti egy szót nem szóltatok. Persze, miután elkezdtétek ellenünk a komolyabb lépéseket, történtek barbár foglalások is és történt az a bizonyos bevédés, ami egy nálunk körbeküldött levél hatására történt.
De ez már mind csak emlék. Ti nem próbáltátok helyre hozni a megromlott viszonyt, az időt inkább másra fordítottátok. A mai lépésetekkel pedig kinyilvánítottátok a célotokat.

Már csak az a kérdés, hogy Ti a mi hasznunkra voltatok, vagy a sajátotokra?

Végezetül pedig javaslom, hogy zárjuk le a témát. Beszéljünk meg egy korrekt MNT-t, ahol a jelenleg támadás alatt levő játékost kiadjátok nekünk foglalásra és győzzön a jobb.

Sok sikert a továbbiakban!
 

DeletedUser18761

Vendég
nyilván már a szeró elején egy "félreértés" miatt nem az történt, ami meg lett beszélve, és azóta is csak egy nagy félreértés az egész :D :D :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Halatok jeleul:

Végezetül pedig javaslom, hogy zárjuk le a témát. Beszéljünk meg egy korrekt MNT-t, ahol a jelenleg támadás alatt levő játékost békén hagyjátok és győzzön a jobb.
 

DeletedUser18806

Vendég
Akkor megnyilvánulnék én is.

Takácsdaniék már a szövi előtt itt voltak. Mikor a szövit megkötöttük nekünk kb 10x annyi falunk volt északon mint Nektek délen.
Úgy volt megbeszélve,hogy a saját területén mindenki foglalhat.
Akárhogy nézem,10x annyi falut nem foglaltunk északon mint ti délen.
Ti egyre inkább másztatok be a mi területünkre. Az egy dolog,hogy Sophieval nem tudtuk a saját tagjaink fejébe verni,hogy nem megyünk át más területére,mert egyszerűen hülyén volt megoldva ez a határvonal. De Sophie maga is átfoglalt. A vezér is megszegi a megállapodást,aztán én továbbra is bsszam le a tagokat,ha hasonlóképp reagálnak erre a lépésre,vagy dobjam ki őket,micsoda?

Na de nézzük akkor a kezdeteket. A randomnak nagy része nem tudja hogyan is indult az egész,mert a Random nagyrésze az Army meg a JF java mostmár.
Sophie keresett meg a szeró kezdete előtt,hogy induljunk együtt az EW ellen,mert ő 1 klánnál többet nem tervez és úgy nem elegek ellenük. Előtte meg se fordult a fejünkben,hogy induljunk v38on,Vigyori provokálásai ellenére se. De ha ezzel segithetünk egy barátnak és a tagok akarnak új világon játszani,elverhetjük a Bajnokok Ligája győztes klánt,nos miért is ne.
Mi bejöttünk az előre megbeszélt délkeletre. A random csak szanaszét,várták hol kezdjenek újra. Hopp,az EW és délkeleten jelent meg,valamint egy kis rész délnyugaton,délnyugaton ahová a randomnak kellett volna menni. Mit léptek erre?
Kinézték a leggyengébb kontinenst,felmentek északkeletre. Tudták,hogy mi már max csak új nevekkel tudnánk átregelni,mert az újrakezdős cuccokat kilőttük,és azt is,hogy hiába árultak el,tartani fogom magam a szavamhoz és megkötjük azt a szövetséget,ami a déli részüket biztonságossá teszi és nyugodtan koncentrálhatnak a perem és az északnyugati konti felé.
A szövetség első és legsúlyosabb megszegése. Egyedül hagytak minket a legjobb magyar klánnak nevezett EW ellen,akikhez még társultak a v32őt megnyerő Skulls tagjai,olyan erős klán volt,hogy féltem végigmenni a játékoslistán.
És még utólag minket bírálnak azért mert 3 klánunk van ? Mi már az elején olyan harcokat vívtunk amit a randomosok azóta se tapasztalhattak meg,mert az Army és a JF két nagy lufi volt mint utólag kiderült,és a vezéreik egytől-egyig átálltak a randomba,majd a volt tagjaikat kezdték foglalni. Ilyen játékosok alkotják jelenleg a random egy részét.
Azét a randomét akik a szövikötés után alapitottak akadémiát is,holott a miénket leszólták előtte. Szükség volt rá,miért is? Ha ott északon szükség volt rá,akkor az EW ellen vagy elbuktak volna,vagy ők is 3 esetleg 4 klánnal állnának most.

Szeduék először hozzánk jelentkeztek (Szedu testvér,sajnos nekem már nincs meg a levél,tedd a szivedre a kezed és úgy reagálj erre) Newhunter először hozzánk jelentkezett,Monsterék is először velünk akartak együttműködni majd pedig átjönni hozzánk,Barbárfivérék előlünk menekültek északra be a randomba,hadd ne soroljam mennyi kellemes pillanatot okoztunk a randomnak azzal,hogy tartottuk magunkat a megállapodáshoz és legyőztük az ewt,nem toboroztunk északon előbb,vagy hogy az északi klánokkal karöltve nem mentünk ellenük mikor esély nyílt rá.

De már ha csak az EW harcot nézzük,akik ellen eredetileg a Random jött,nagyon sokat segitettünk nekik. A háború alatt sem kaptunk tőlük semmit,meg se kérdezték esetleg kell-e védő vagy akármi,a Random szeme elfordult délről,ahol az igaz barát [DSA] vívta azt a háborút,amit nekik kellett volna. Azt a háborút,amiben ők elvéreztek volna,vagy pedig most azt a klánt testesítenék meg amit jelenleg bírálnak.
Kezem a szivemre teszem és azt mondom,hogy mi mindent megtettünk a Randomért,és én továbbra is így tennék.
Volt pár apró szöviszegés mindkét részről,majd kicsit intenzivebb a randoméról,amire a tagjaink ugyanígy reagáltak,elnézhető.
De aztán jött ÚR BECSII,egy volt tagunk aki kilett dobva. Fülike ment a faluira,a Random betonra védte,aminek a következménye az lett,hogy a legerősebb tagunk befejezi a játékot,megjegyzem nem ő az első aki így tesz,azért mert mi kitartunk eme szövi mellett,ami rajtunk élősködik.
Úgyhogy a dolog intézését Billyre bízom és ő azt teszi amit már nekem is régen megkellett volna tennem. Nem szeretném ha a jóhiszeműségem miatt esne szét a klánunk. És ha TI,drága randomos barátaim sárdobálósdit akartok játszani,hát tegyétek.
Azt már nem fogjuk megtudni mi lett volna ha mi nem állunk mellettetek végig,és tényeg azok a szemetek vagyunk akiknek Ti rövidlátó barátaim tartotok minket.de van egy tippem. A Random már csak emlék volna. Ahhoz képest nem álltok rosszul úgy vélem.


Belegondolhatnátok,hogy Ti mennyire voltatok a mi hasznunkra a v38on,valamint,hogy mi mennyire voltunk a ti hasznotokra. Erre várnék választ,mielőtt mégegy követ felemeltek azzal a céllal,hogy nekünkbsszátok.


u.i: Sophie látom nagyon foglalkoztat a kérdés.. Hogy miért pont most vettük fel a JF-eseket?
Nem,nem azért mert már levan szervezve az arma is rátok.
Azért mert most jutott el arra a pontra a velük való szövetségünk,hogy vagy lépünk valamit,vagy pedig ők is a ti klánotokat fogják erősiteni. Eddig a ti javatokra döntöttünk mindig,eljött az ideje,hogy magunkra is gondoljunk. Hisz Ti ígyis-úgyis csak ócsároltok minket,úgyhogy tessék,legyen valami alapja is.
Akkor testvér!
Most mondok egy új dolgot neked!
Igen! Érdeklődtünk wwwiktorral hogy csatlakozhatunk e hozzátok!
De ugye nem gondolod komolyan hogy mért téged sért 5 db falu akkor azért abbahagyom a jatekot?
Ezt ugye nem gondoltad te se komolyan?
Bocs de tisztázzuk már valamit!
Ha például sirnyenjo és vollebay mellém foglalt mikor érdeklődtünk nálatok akkor kicsit logikátlan volt az indok amit akkor kifejtettel wwwiktornak!
És azt is enged már meg nekem hogy a saját jstekomat jatsszam!
Tudod herotom van az olyan emberektől akik úgy gondolják hogy nekik joguk van az én sorsomrol úgy dönteni hogy én köteles vagyok megcsinálni azt amit ők akarnak!
Ilyen volt lesonans is aki kijelentette hogy ővek a déli rész adjam át nekik a falujaimat én meg húzzák fel északra és kezdjek újra!
Bocs, de nem! És látható hol van most lesonans!
De úgy látom te is így gondoltad ezt?
Hogy volt akkor kb 25 falum, wwwiktornak 30 falu! Ugye jó lett volna ha az az 55 falu kiesik onnan?
Hát nem kishaver!
Ha kellenek a falujaim gyere és vedd el!
És ne te akard már megmagyarázni hogy melyik klánhoz csatlakozohatok vagy nem csatlakozohatok!
És nem gondolod ugye komolyan azt hogy egy játékos átadja nekem 5 faluját délen mert abba hagyja a játékot akkor majd azt fogom csinálni hogy kedves DSA nincs kedvetek 5 db 8000 pont falut befoglalni mert 1-2 mezővel belog a déli részre, amikor tőletek sirnyenjo és vollebay már rég belógott az északi részre! Furcsa egy gondolkodás mód ez!
 
Fent